Forte Şampuan 3 Al 2 Öde 3x300 ml - Yoğun Saç Dökülmesi Şampuanı Alınmaya Değer Mi

Ayse

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
555
0
0
Forte Şampuan 3 Al 2 Öde 3x300 ml - Yoğun Saç Dökülmesi Şampuanı Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Forte Şampuan 3 Al 2 Öde 3x300 ml - Yoğun Saç Dökülmesi Şampuanı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 302.5 Tl'den Satılmaktadır.

Forte Şampuan 3 Al 2 Öde 3x300 ml - Yoğun Saç Dökülmesi Şampuanı Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Forte Şampuan 3 Al 2 Öde 3x300 ml - Yoğun Saç Dökülmesi Şampuanı Hakkında yaklaşık 20264 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Forte Şampuan 3 Al 2 Öde 3x300 ml - Yoğun Saç Dökülmesi Şampuanı Ürün Detayları

Bioxcin Forte Saç Dökülmesine Karşı Şampuan _x000D_
İHTİYAÇLAR: Yoğun Saç Dökülmesi Karşıtı_x000D_
ÜRÜN TİPİ: Tüm Saç Tipleri_x000D_
ÜRÜN ÇEŞİDİ: Şampuan_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Bioxcin Forte Şampuan, yoğunlaştırılmış formülü sayesinde saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur ve saçları güçlendirir. Yoğun saç dökülmesi problemi yaşayan ya da saçlarını korumak isteyen kişiler için formülü güçlendirilmiş bitkisel içerikli bir şampuandır. >_x000D_
Biocomplex B11 bitkisel ekstresi, saç dökülmesini önler, saçlara sağlık kazandırır. _x000D_
Saç dökülmesine karşı aktifler, Lipozom Teknolojisi ile güçlendirilmiştir. Güçlendirilmiş formülü ve lipozom teknolojisi ile saç dökülmesine karşı daha hızlı etki eder. _x000D_
Dermatolojik olarak test edilmiştir. _x000D_
Parfümden kaynaklı alerjenleri içermez, hipoalerjeniktir. _x000D_
Hassas saçlı derinin kullanımına uygundur. _x000D_
pH’ı, saç ve cilt pH’ı ile uyumludur. _x000D_
Paraben içermez. _x000D_
Saç ekimi sonrası kullanıma uygundur. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Klinik Çalışmalar _x000D_
_x000D_

Pavia Üniversitesi Farmakolojik ve Toksikolojik Bilimler, Farmakobiyokimya Laboratuvarı Bölümü İtalya ’da 2011 yılında Biocomplex B11 üzerinde yapılan çalışmaya göre; >_x000D_
_x000D_

6 aylık çalışma sonunda şampuan ve serumun düzenli kullanımı saç dökülmesi kaynaklı saç kaybını azaltmıştır. Bu azalmalar klinik çalışmaya katılan gönüllüler tarafından da sübjektif test sonucunda belirtilmiştir. Bitkisel şampuan ve Bitkisel Serum ürünlerinin birlikte kullanımından elde edilen sonuç, sadece tek ürün kullanımı ile elde edilecek sonuçtan daha başarılı olmuştur. >_x000D_
_x000D_

Bu çalışmada elde edilen sonuçlar, test edilen ürünlerin saç köklerinde besleyici bir etkiye sahip olduğunu göstermiştir. Bu etki “saç kaybının azalmasına“ ve “saç dökülmesinin önlenmesine” yardımcı olur. >_x000D_
İtalya Pavia Üniversitesi'nde yapılan klinik testler sonucunda katılımcılarda saç dökülmesi 6. ayın sonunda ortalama %86 azalmıştır. _x000D_
_x000D_
_x000D_

Forte Şampuan 3 Al 2 Öde 3x300 ml - Yoğun Saç Dökülmesi Şampuanı Ürününün Satıcısı, Bioxcin Forte Şampuan 3 Al 2 Öde 3x300 ml - Yoğun Saç Dökülmesi Şampuanı ürününü 302.5 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Forte Şampuan 3 Al 2 Öde 3x300 ml - Yoğun Saç Dökülmesi Şampuanı Yorum Ve Değerlendirmeler
302.5 Tl ye satışta olan Forte Şampuan 3 Al 2 Öde 3x300 ml - Yoğun Saç Dökülmesi Şampuanı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
20264 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: severek kullanıyorum hatta stok yaptm indirimde bebek saçlarım çıktı
İsim: h** k**
Tarih: 17 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bioxcin

Yorum: ürünü 1 ay önce aldım farkı gördüğüm için şimdi yazıyorum. Saçlarım inanılmaz derecede oturduğum yerde bile çok fazla dökülüyordu. Saçlarım güçsüzleşmiş ve yoğunluğu azalmıştı. Bu ürünün 2. haftasında dahi saç dökülmelerim ciddi oranda azaldı. Son zamanlarda da saçlarım daha güçlü. Dökülmeler tabiki devam ediyor ama eskiye oranla büyük azalış var.Devamını Oku
İsim: G** T**
Tarih: 20 Kasım 2023
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: ürünü şuan kullanıyorum ve çok beğendim aşırı bir saç dokulmem vardı şuan baya azaldı indirime girdikçe stoklayacam 👌😍
İsim: Z** T**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: stokladigim tek ürün
İsim: A** B** D**
Tarih: 09 Mart 2023
Satıcı: Pharmasya Kozmetik ve Sağlık

Yorum: En uygun buradan alıyorum stokladığım müthiş şampuanım
İsim: N** B**
Tarih: 01 Şubat 2023
Satıcı: onlinEczane

Yorum: saç dökülmelerine gerçekten iyi geliyor stok yapıyorum alın aldırın
İsim: e** Ü**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: her indirimde alarak stok yapıyorum babam için tam.bekledigimiz gibi geliyor
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Saçlarım bunun 3 'te biri kadardı, 2 kutu bitirdim bu kadar çoğaldı, aşırı memnun kaldım, şiddetle tavsiye ediyorum saç dökülmesi yaşayan kızçeler hiç düşünmeden alın, düzenli kullanın ve sonuca aşık olun. Bu arada saçımın dökülmesine sebep olan beni hayattan soğutup bitkisel hayata sokup fotosentez yapmamı sağlayan E'ye buradan okuduğum beddualarıDevamını Oku
İsim: Ç** D**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: ürünü 2 kez alıyorum sac dokulmem çok fazlaydı çok iyu geldi dokulmem azaldı yaklaşık 1 ayı geçkin kullanıyorum memnun kaldım düzenli kullanımda küçük saçların çıktığı belli oluyor teşekkürler 😇
İsim: k** c**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Kullanıyorum memnunum.indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: Ç** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Nisan 2023

Yorum: sürekli stokluyorum
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Uzun yıllardır kullandığım ve saç dökülmeme iyi gelen tek ürün hamilelik sürecimde de kullanıyorum umarım hamilelik sonrası dökülmeye de faydası olur uygun fiyata yakalayınca stoklamak gerek eczanelerde baya pahalı oluyor
İsim: Yeşim Ö.
Tarih: 09 Kasım 2021
Satıcı: kozmopol

Yorum: bayıldım. dökülen saçlarımın yerinde bebek saçlar çıkardı mükemmel. artık hep kullanacağım umarım hepten etkisini görürüm.
İsim: A** S**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: babamın vefatından sonra saç kıran oldum ve 1 yıldır olan saçım yarıya kadar azaldı ciddi manada kafam görünüyordu artık hergun öbek öbek saçım dökülüyordu her yikamada en az 2 3 kere gideri temizlemek zorunda kalıyordum neden daha önce denemedim hiç bilmiyorum gratis çalışani önerisiyle başladım daha 2 Ay oldu ve olan saçımın dökülmesini bırakınDevamını Oku
İsim: S** A**
Tarih: 22 Mart 2024
Satıcı: Maynatura

Yorum: Çok farklı şampuanlar kullandım ama bu gerçekten çok etkili saçımı yumuşacık yapıyor. Saç dökülmem azaldı. Memnun kaldım, fiyatı uygunken alıyorum stok yapıyorum
İsim: N** L**
Tarih: 21 Eylül 2023
Satıcı: Bioxcin

Yorum: senelerdir kullandığımiz bioxcin vazgeçilmez sanpuanimiz indirime girince hemen stok yaptım ❤
İsim: s** k**
Tarih: 13 Haziran 2023
Satıcı: FARMA KOZMETİK VE MEDİKAL

Yorum: Eşim için aldım saçlarına iyi geldiğini söylüyor ♥ Edit: arkadaşlar eşimde yeni saç oluşumları başladı memnun baya haberiniz olsun ♥🙏🏻
İsim: Kübra Y.
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: Eşim memnun kaldığı için stokluyoruz
İsim: B** G** U**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: İndirimde stokluyorum
İsim: A** C**
Tarih: 09 Ekim 2023
Satıcı: DERMOAKTİF

Yorum: Çok iyi, indirime girdikçe stokluyorum.
İsim: B** D** K**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: mukemmel, stokladigim bir şampuan
İsim: B** T**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: Gayet güzel paketlenmişti akma vs olmamış. İlk kullanimda bile fark ettiğini düşünüyorum aşırı derecede avuç avuç saç dökülmem vardı gözle görülür şekilde azaldı ( urban care biotin ve kafein spreyini de kullanıyorum) Saç kremi kullanmama gerek kalmadan saçı yumuşak ve kolay taranabilir şekilde yapıyor. Tavsiye ederim. Hızlı ve özenli kargolama içDevamını Oku
İsim: pelin ş.
Tarih: 14 Ekim 2022

Yorum: Ürünü 2 ay önce aldım saçlarım çok ince ve aşırı dökülüyordu şampuan ve saç bakım serumu ile birlikte aldım çok memnun kaldım saçlarım neredeyse dökülmüyor. Ayrıca satıcıya teşekkür ediyorum özenli bir paketlemeydi dökülme vs olmadı. ( not: saç dökülmeniz varsa kan değerlerinize de baktırın benim birkaç vitaminim düşük çıktı doktor vitamin verdi viDevamını Oku
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: Fiyat düştükçe stok yapıyorum
İsim: T** Ş**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: Kaçıncı siparişim bilmiyorum sürekli stok yapıyorum mükemmel bi ürün çevremdeki herkese aldırdım eğer saç dökülmesi şikayetiniz varsa hiç düşünmeden alın.
Tarih: 08 Ağustos 2022

Yorum: Yaklaşık 10 senedir kullandığım ve uzun vadede ciddi fark yaratan bir şampuan. Ailemde kalıtsal kellik ve saç dökülmesi varken, geniş ailemde saçları en iyi durumda olan benim diyebilirim. Bunun da bioxcin'in ciddi etkisi olduğundan eminim.
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: Uzun süredir kullanıyorum her indirimde alıp stok yapıyırum
İsim: g** e** k**
Tarih: 20 Ağustos 2022

Yorum: harika ürün stok yaptım
İsim: B** Ö**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: ürün çok iyi indirime girdikçe stokluyorum
İsim: B** D**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: Herhalde hayatımda bu kadar hızlı teslimatla karşılaşmamıştım çok teşekkür ederim 🌸 ürüne gelince gerçekten iyi ve sonuç veren bir şampuan. İlk kullanışta bile etkisi oluyor. İndirimde hep stok yaparım tavsiye ederim 🙏🏼
Tarih: 12 Kasım 2022
Satıcı: onlinEczane

Forte Şampuan 3 Al 2 Öde 3x300 ml - Yoğun Saç Dökülmesi Şampuanı Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: mrb serom dahilmi
Cevap: Merhaba içerisinde serum yoktur.

Soru: ürünün dökülmemesi için paketleme nasıl yapılıyor?
Cevap: şüpheniz olmasın efendim

Soru: Merhaba 3 adet mi geliyor acaba
Cevap: evet efendim

Soru: bu urun sac dokulmesine karşı birde ayriyeten mor olan var extra hacim icin ikisini birlikte kullanabiliyor muyuz mesela haftanin iki gunu bununla bi gun digeriyle veya bunun gibi benzeri bir sekilde kullanabilir miyiz etkisi olur mu yoksa ilk basta bi urunu bitince diger urunu gibi mi kullanmaliyiz
Cevap: elbette etkisini göreceksiniz

Soru: Merhaba son kullanma tarih nedir acaba ?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle Pharmega ailemize hoşgeldiniz.Ürünün son kullanma tarihi 09/2025’tir.

Soru: Merhabalar benim saç dökülmem aşırı derecede fazla var şimdi ben bu ürünü mü almam lazım yoksa bioxcinin Biotin olanı mavi olanı mı almam gerekiyor rica etsem bana yardımcı olursanız çok sevinirim Bir de biz bu şampuanı kullandığımızda ekstradan şimdi Hani Benim saçlarım boyalı bunun için saç kremi kullanırsam bir sıkıntı olur mu Rica etsem Lütfen detaylı bir şekilde cevap verirseniz çok sevinirim
Cevap: herhahngi bir problem yok efendim

Soru: Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba trendyol express ile gönderim sağlamaktayız, sağlıklı günler dileriz

Soru: gunluk kullanima uygunmudur ?
Cevap: Merhaba uygundur

Soru: Merhaba, hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz acaba?Hayırlı işler dilerim.
Cevap: Merhaba, trendyol express ile gönderim yapıyoruz.

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba; konu ile ilgili doktorunuza danışmanızı öneririz. İyi günler dileriz.

Soru: günlük hayatta banyo saç temizliği içinde kullanabilirmiyiz yada normal zamanlarda extra bakım için mi kullanılmasını önerirsiniz bide ne sıklıkla ürün kullabiliriz
Cevap: Merhaba günlük kullanıma uygundur

Soru: içinde dimetikonol bulunuyor mu?
Cevap: Merhaba, detaylar açıklama kısmında mevcuttur

Soru: Hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba trendyol express ile gönderim sağlamaktayız, sağlıklı günler dileriz

Soru: iyi akşamlar siirt eruh ilçesine hangi kargoyla gönderiyorsunuz
Cevap: slm.iyi akşamlar efendim.kargo tercihini trendyol yapıyor.trendyol exprees veya sendeo ile gelir

Soru: PTT ile gönderim varmi
Cevap: Merhaba Sendeo ve yurtiçi kargo ile gönderim sağlıyoruz, Sağlıklı günler dileriz.

Soru: hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz
Cevap: Şuan için değişkenlik gösteriyor bazı kargo firmaları çalışmıyor

Soru: kepek için uygunmu acaba?
Cevap: Merhaba, saç dökülmesine karşı etkilidir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba kutu içerisinde kaç şampuan var
Cevap: 3 adet 300 ml efendim

Soru: Merhaba hangi kargo ile çalışıyorsunuz teşekkürler
Cevap: Merhaba, trendyol express ile gönderim yapıyoruz.

Soru: Merhaba ürünü almak istiyorum fakat son kullanma tarihi nedir
Cevap: Son kullanma tarihi yok ürünlerin miadsız üretiliyor

Forte Şampuan 3 Al 2 Öde 3x300 ml - Yoğun Saç Dökülmesi Şampuanı Görsel Galerisi

Forte Şampuan 3 Al 2 Öde 3x300 ml - Yoğun Saç Dökülmesi Şampuanı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü