Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 3 X 50 ml Alınır Mı ?

Ayla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
918
0
0
Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 3 X 50 ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 3 X 50 ml Şu Andaki Değeri 399.9 Tl'den Satılmaktadır.

Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 3 X 50 ml Memnuniyet Oranı Nedir?

Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 3 X 50 ml Hakkında yaklaşık 782 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 3 X 50 ml Teknik Açıklamalar

_x000D_

Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 3 X 50 ml Ürününün Satıcısı, Bioxcin Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 3 X 50 ml ürününü 399.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 3 X 50 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
399.9 Tl ye satışta olan Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 3 X 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
782 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: 5 aylık tüp mideliyim tüp mide ameliyatından sonra saçlarım avuç avuç geliyordu saç dökülmem tam durmasada yüzde 80 oranında saç dökülmem azaldı yanındaki collajen hediyeniz içinde çok teşekkür ederim
İsim: Selen B.
Tarih: 03 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: YEŞİLPAZAR

Yorum: Ürünü 3 haftadır hafta da 3-4 kere olacak şekilde akşamdan sürüp sabah yıkıyorum. Şimdiden çok memnun kaldım, bittikçe alıcam. Saçlarım çok az ve incedir, kalınlaştığını ve yeni saçların çıktığını gözlemledim. Öneririm
İsim: m** k**
Tarih: 17 Kasım 2022
Satıcı: eczamallshop

Yorum: kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim babam için alıyorum çok faydasını gorduk
İsim: b** a**
Tarih: 27 Ocak 2023
Satıcı: Bioxcin

Yorum: saçlarım çok dökülüyordu bioxcini şampuanla beraber iki haftadır kullanıyorum çok memnunum dökülme çok azaldı ve saçlarım daha güçlü
İsim: B** b**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: Şuan için baya kullanışlı. Zayıf olan saçlarım tekrardan güçlenmeye başladı. Kullandıktan sonra kuaförüme gittim kendiside farketti. Sırada ki traşımı bekliyorum işe yarayacak mı kuaförüm söyleyecek farkları
İsim: Hüseyin Y.
Tarih: 02 Şubat 2024
Satıcı: Dermokozmedikal E-Ticaret

Yorum: Uzun süredir Bioxcin ürünlerini kullanıyorum, tavsiye ediyorum. Kel olanlar mucize beklemedim ama ince saç tellerini güçlendiriyor, dökülmeyi azaltıyor. Ürünler orijinal kutusunda, kapalı geldi, ambalajı güzel, korunaklı, içinden kaliteli bir sprey başlık da çıktı. Teşekkür ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: saçlarıma dolğunluq verir.cox bəyənirəm.InseAllah tökülməyi də dayanar
İsim: Ş** K**
Tarih: 10 Şubat 2024
Satıcı: DERMOAKTİF

Yorum: Bu satıcıdan ikinci siparişim. Kargolama mükemmel ötesi. Kargo ise inanılmaz hızlı. Cuma sipariş verdim. Hafta sonu olmasına rağmen pazar günü akşam teslim edildi. Herşey için çok teşekkür ederim. Ürünleri ise sorgulattım hepsi orijinal ürün. Güvenle tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz 👍
İsim: İbrahim K.
Tarih: 12 Kasım 2023

Yorum: Çok iyi çok memnunum iyiki almışım saçımın dökülmesi durakladı emeği geçen herkese teşekkürler 🤗
İsim: Fulya Ş.
Tarih: 23 Mart 2024
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Yorum: ürün saçlarıma iyi geldi ayrıca saça şekil vermeyi de kolaylaştırıyor memnun kaldım tekrar alacağım
İsim: H** E**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: saclarima gerçekten iyi gelen tek ürün, tek sorun düzenli kullanamiyorum :( sürdükten sonra sac diplerine kötü bir görüntü veriyor çalıştığım için insan içine çıkarken suremiyorum, tatil günlerimde kullanıyorum. dökülmeyi azaltıyor saçlara saglik katıyor, bioxcin güzel paketlenmisti
İsim: BUSE B. Ü.
Tarih: 15 Ekim 2022

Yorum: ilk denememde bile saçlarım daha gür ve dalgalı bioxcin şampunla birlikte serum kulandım çok iyi.! ㋛︎
İsim: N** A**
Tarih: 10 Ağustos 2023
Satıcı: facedermo

Yorum: benim saçlarıma cok iyi geliyor.
İsim: Y** Y**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: Sürekli eşim için aldığım bir ürün
İsim: S** M**
Tarih: 23 Ocak 2023
Satıcı: Eczacım Göndersin

Yorum: Kesinlikle çok güzel bir ürün ve paketlenmesi çok iyi olmuş
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: saçlarım cok fazla dokuluyordu ve azalmıştı sımdı yenı saclar cıkmaya basladı ve dokulme azaldı Serumuyla birlikte kullandım
İsim: B** H** K** S**
Tarih: 25 Nisan 2023
Satıcı: onlinEczane

Yorum: Annem sürekli kullanıyo saçları gürleşti tavsiye ederim kesinlikle.
İsim: Gizem P.
Tarih: 02 Nisan 2022
Satıcı: mixpointt

Yorum: özellikle mevsim geçişlerinde dökülmelerin artması ve kepeklenme sorunu yaşamam sebebi ile kullandığım vazgeçilmez serumum saçlarım kıvırcık dökülmelerim azalıyor ve daha hacimli duruyor. tavsiye ederim
İsim: Ş** B**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: arada indirime girse yine alıcam güzel
İsim: A** G** Y**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Orjinal ürün, paketleme güzel, zamanında teslim aldım. . Hep kullandıpım bir ürün. Faydasını görüyorum
İsim: Ş** T**
Tarih: 06 Ekim 2021
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Yorum: Teşekkür ediyorum çok güzel olmuş ☺hızlı teslim
İsim: Serkan Ç.
Tarih: 15 Ocak 2023
Satıcı: Daffne

Yorum: ürün çok güzel gerçekten kaliteli tavsiye ederim herkese hızlı sonuç için serumla birlikte kullanın teşekkür ederim
İsim: Ö** ç**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: eşime aldım...çok memnunum
İsim: E** D**
Tarih: 28 Kasım 2021
Satıcı: mixpointt

Yorum: urunu kızıma almıştım çok beğendi
İsim: A** S**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Numerusun önerisi ile kardeşime aldık önve şampuanını kullandı etkisini görünce bunu da sipariş ettik ürün güzelce paketlenmiş
İsim: h** s**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Satıcı: DERMOAKTİF

Yorum: hiç tereddüt etmeden alıp kullanabilirsiniz yalnız bol su içmek gerekiyor susuz kalırsanız sizi rahatsız eder başarılı ürün 1 pk den sonra kampanya oldu iki pk daha aldım
İsim: V** C**
Tarih: 15 Mayıs 2023
Satıcı: Maynatura

Yorum: Özenli paketlenmişti.teşekkürler
İsim: S** S** Ö**
Tarih: 01 Eylül 2024
Satıcı: Renk AVM Kozmetik

Yorum: begendim şampuan setini de almayı düşünüyorum. çok fazla dökülüyordu saçlarım şuan etkisini goruyorum. içinde sprey başlığı da bulunuyor
İsim: A** y** t**
Tarih: 13 Nisan 2024

Yorum: kutusu paketleme kargo hızı süper harika.saclarim çok ama çok dökülüyor ilk defa denicem inşallah işe yarar cok teşekkürler. getiren kargocu elemaniniza ayrıca çok çok çok çok teşekkür ediyorum.
İsim: L** u**
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: Satıcı çok hızlı teslimat yaptı.Hoşama gitti.
Tarih: 11 Mart 2024

Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 3 X 50 ml Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: 3 sise mi var icinde
Cevap: Merhaba efendım Evet içerisinde 3 adet 50ml serum bulunmaktadır. Tesekkürler Mehtap cosmetic

Soru: tekli yok mu
Cevap: Maalesef yoktur

Soru: Ürün orijinal değil mi
Cevap: Merhaba, tüm ürünlerimiz orjinaldır

Soru: bu ürünü sakal için de kullabiliyor muyuz bıyık ve çene bölgem iyi ama yanaklarım boş kıl kökü var sarı sarı tüyler var onları sakala dönüştürmek istiyorum bu ürün etkili olur mu
Cevap: Merhaba, ürün saç için üretilmiştir. Saça kullanılması önerilmektedir

Soru: saç nasıl , ve ne sıklıkla uygulanmalı
Cevap: Merhaba efendım Bioxcin Forte Serum gece veya gündüz kullanılabilir. Saçta minimum 8 saat bekletilmelidir. En iyi sonuç için Bioxcin Forte şampuan ile birlikte düzenli olarak kullanılması önerilir. Saçlarda daha iyi hacim sağlamak için serum kullanımından sonra fön makinesi ile kurutulabilir.bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. MehtapCosmetic

Soru: merhabalar, ürünü bioxinin minoxidil ile kullanmakta bir sakınca var mıdır?
Cevap: Farklı zamanlarda kullanmanızı öneririz. 3 ay minoxidil kullanıp daha sonra bioxcin serumu kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba saç ekiminden iki yil sonra seyrelmeler olustu doktor serum tavsiye etti bu ürun uygunmudur
Cevap: Merhabalar Değerli Müşterimiz, Hekiminizden destek almanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı ve mutlu zamanlar dileriz. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba dermorolır ile birlikte kullanılır mı ve bu serumu kullandıktan sonra saçları durulamak veya yıkamak gereklimi?
Cevap: Merhaba, başka ürünle birlikte kullanımı önerilmez, durulama gerekmez. Sağlıklı günler dileriz

Soru: bir şişe ortalama ne kadar gidiyor
Cevap: Merhabalar, 3 x 50 ml'lik bir serum toplamda 150 ml eder. Kullanım talimatlarında "bol miktarda kullanım" denilmesine rağmen, her kullanımda genellikle çok fazla miktarda ürün kullanmanıza gerek olmayabilir. Çoğu zaman, üreticinin önerdiği miktarı aşırıya kaçmadan kullanmak daha etkili olabilir. Bu da genellikle ürünün daha uzun süreli kullanılmasını sağlar. Ancak dökülme yaşanan bölgenin yoğunluğuna göre kullanımınız da dğeişebileceği için net bir şey söylemek çok mümkün olmayabilir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: otantik mi?
Cevap: Merhaba, sorunuzu anlayamadık

Soru: Bakın serumu ıslak veya nemli saça uygulayabileceğimi biliyorum lütfen sorumu dikkate alırsanız sevinirim diyorum ki bu seum varya ıslak nemli saça uygulayıp sonra fön makinesi ile kuruttuğum bunun yanında birde bioxinin argan keratini kullansam sorun olurmu ters etki yaparmı yoksa daha mı iyi olur ısllak nemli saça önce serumu uygulasam sonra da argan keratin spreyini ıygulasam üstüne sonra kurutsam nası olur
Cevap: Merhaba, bu konuda detaylı bilgiye sahip değiliz

Soru: bioxcin güneş kremi aldim sizden fakat yarım geldi ne yapmaliyim yardımcı olur musunuz?
Cevap: merhaba efendim içindeki kremin ml kısmı pakette yazıyor.biz satıcı firmayız..fabrikadan bizede o şekilde geliyor ve kutular kesinlikle hiçbir şekilde açılmıyor.ve siz değerli müşterilere gönderiliyor..teşekkür ederiz

Soru: Merhaba ürünü haftada kaç kez kullanıyoruz
Cevap: Merhaba, günlük kullanıma uygundur

Soru: şampiyonla yikamasam sadece üstünden su geçsem olurmu
Cevap: Merhaba efendim.kullanım talimatı:Saç dökülmesinin yoğun olarak görüldüğü bölgeler ve saçlı deri başta olmak üzere saçın tamamına 15-20 damla uygulanır. Her gece uygulanması önerilir. Etkinliğini artırmak için sabah ve akşam günde iki kez kullanılabilir. İsteğe göre gece ya da gündüz kullanılabilir. En az bir dakika boyunca saç derisine hafif masaj hareketleriyle yedirilir ve durulanmaz. Saçta minimum 8 saat kadar bir süre bekletilmelidir. Serumu kullandıktan sonra, saçlara daha iyi hacim sağlamak için fön makinası ile kurutulabilir. Daha iyi sonuç için Bioxin Forte şampuan ile kullanılması tavsiye edilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. MehtapCosmetic

Soru: Ürün dökülen saçların yeniden cıkmasını sağlarmı acaba
Cevap: Merhaba, saç dökülmesini büyük ölçü de azaltacaktır

Soru: Dermaroller ile kullanılabilir bir serum mu?
Cevap: Merhaba, evet kullanabilirsin.z

Soru: içinden sikmali başlık çıkıyor mu
Cevap: Merhaba, evet paket içeriğinde başlığı mevcuttur.

Soru: haftada kaç gün ıslak saça mı kuru mu lütfen bilgi verir misiniz nasl kullanılıyor doktorum önerdi kaç kez yazdım doğru düzgün anlatılmıyor
Cevap: Merhaba, sormuş olduğunuz ürünün tavsiye edilen kullanım şekli ve dozu ambalaj üzerinde belirtilmiş olup kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Soru: Ürünü ne sıklıkla kullanmalıyım? (Haftada yada Günde kaç kere kullanırsam etkili olur ? )
Cevap: Merhaba efendim.Saç dökülmesinin yoğun olarak görüldüğü bölgeler ve saçlı deri başta olmak üzere saçın tamamına 15-20 damla uygulanır. Her gece uygulanması önerilir. Etkinliğini artırmak için sabah ve akşam günde iki kez kullanılabilir. İsteğe göre gece ya da gündüz kullanılabilir. En az bir dakika boyunca saç derisine hafif masaj hareketleriyle yedirilir ve durulanmaz. Saçta minimum 8 saat kadar bir süre bekletilmelidir. Serumu kullandıktan sonra, saçlara daha iyi hacim sağlamak için fön makinası ile kurutulabilir. Daha iyi sonuç için Bioxin Forte şampuan ile kullanılması tavsiye edilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. MehtapCosmetic

Soru: saçı uzatirmi
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz takviye edici gıdalar olup her kişide farklı etkiler gösterebilmektedir. Daha sağlıklı bir bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı önemle rica ederiz.

Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 3 X 50 ml Görsel Galerisi

Forte Yoğun Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Serum 3 X 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü