Foto Kapan 1080p Kalem Pil Ile Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt En Ucuzu Nerede Bulunur-

Ayten

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
Foto Kapan 1080p Kalem Pil Ile Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Foto Kapan 1080p Kalem Pil Ile Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt Şimdiki Fiyatı Ile 4999.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Foto Kapan 1080p Kalem Pil Ile Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Foto Kapan 1080p Kalem Pil Ile Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.3 .

Foto Kapan 1080p Kalem Pil Ile Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt Ürün Açıklaması

1080P Avcılık Takip Video Kamerası Ağaca Ormana Takılabilir Kamuflaj Kızıl Ötesi Görüş Yaban Hayatı_x000D_
8 Ay Bekleme Süreli Avcılık Kamp Heryere Takılabilir Ekranlı Video Kayıt Kamera Waterproff GeceGörüş_x000D_
Foto Kapan 1080p Kalem Pil İle Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt_x000D_
_x000D_
Özellikler: _x000D_
_x000D_
Net görüntüler ve videolar: iz ve oyun kameraları, gün boyunca (geceleri siyah ve beyaz) 12 megapiksel net renkli fotoğraf ve ses ile 1080P video yakalayabilir. _x000D_
_x000D_
Hareket algılama: 120 ° PIR algılama açısı ve % 0.8 saniyelik etkileyici bir hızlı tetik hızı, her hareket algılandığında 3 fotoğraf ve 10 saniyelik video klipleri alarak heyecan verici anları asla kaçırmayacaksınız. _x000D_
_x000D_
Gece görüşü: 38 kızılötesi siyah led, kamerayı doğal yaşam alanlarını işgal etmeyen görünmez bir cihaz yapan gece görüş özelliği sağlar._x000D_
_x000D_
Özellikler:_x000D_
_x000D_
Ekran: 2.0TFT renkli ekran_x000D_
_x000D_
Görüntü sensörü: 1 megapiksel renkli CMOS /Maks. Piksel: 4096*3072 _x000D_
_x000D_
Fotoğraf boyutu: 12MP, 8MP, 5MP, 1.3MP, 0.3MP _x000D_
_x000D_
Video çözünürlüğü: 1920*1080P /Tetik süresi: 0.8s _x000D_
_x000D_
Kızılötesi ışık: 38 adet 940nm IR led _x000D_
_x000D_
Tetik başına fotoğraflar: 1 - 3 fotoğraf _x000D_
_x000D_
Video klipleri: 10 saniye-3 dakika _x000D_
_x000D_
PIR açısı: 120 ° /Lens: 90 ° _x000D_
_x000D_
PIR mesafesi: 10M / 33ft _x000D_
_x000D_
Güç kaynağı: 4 AA veya 8 AA pil(Pil ve TF kartı buraya dahil değildir)Bekleme süresi: 4 - 8 ayBekleme akımı: _x000D_
_x000D_
Bellek: 32GB TF kartına kadar (dahil değildir) _x000D_
_x000D_
Boyut: yaklaşık. 13.5*10*5.5cm / 5.3*3.9 * 2.2in /Ağırlık: yaklaşık. 249g_x000D_
_x000D_
Paket listesi:1 * kamera_x000D_
1 * montaj kayışı1 * kullanım kılavuzu_x000D_

Foto Kapan 1080p Kalem Pil Ile Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt Ürününün Satıcısı, Utelips Foto Kapan 1080p Kalem Pil Ile Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt ürününü 4999.9 Tl'den Satılmaktadır.

Foto Kapan 1080p Kalem Pil Ile Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt Son Yorumlar
4999.9 Tl ye satışta olan Foto Kapan 1080p Kalem Pil Ile Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.3

Yorum: aklı olan insan böyle aldatıcı bir siteden alışveriş yapmaz,bir adetfotokapan aldım kutu açıldıgı için iade sini kabul etmiyorlar,kutusunuaçmadan denemeden aldıgım ürünü nasıl degerlendire bilirim,soruyorumsize kutu açıldı diye iade almıyorlar sizleri Allah'a havale ediyorum,
İsim: **** ****
Tarih: 04 Ağustos 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Utelips

Yorum: birşeye yaramaz model kingbostur ona göre alın kingbos diye aramayaptınız da daha uygun ları cıkacaktır
İsim: **** ****
Tarih: 16 Temmuz 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Utelips

Foto Kapan 1080p Kalem Pil Ile Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Menü türkçemi
Cevap: İngilizce efendim

Soru: Merhabalar bu ürün nekadar süre kayıt ediyor acaba.. Devamlı kayıtta ve zaman zaman hareket algıladığında
Cevap: Ortalama 40 gün pili yetiyor , hareket algıladığı zaman kayıt yapmaya başlıyor ve veriyi depoluyor

Soru: Merhaba kolay gelsin, gece çekim esnasında fotoğraf ve videolar telefona iletiyor değil mi? Birde çekim esnasında ışık yakıyor mu veya hareket algıladığında?
Cevap: telefona iletmez kaydeder

Soru: çekim yaparken ışık yaniyormuu
Cevap: Işık yanmıyor gecelerinde kızıl ötesi görüşü sayesinde net görüntü elde edebiliyorsunuz

Soru: Pili kaç gün gidiyor Ve kaç metreyi çeker
Cevap: Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Açıklamada Bulunmaktadır Efendim, Keyifli Alışverişler.

Soru: görüntü aktarımı için kablo vs bulunuyor mu kutusunda
Cevap: Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Açıklamada Bulunmaktadır Efendim, Keyifli Alışverişler.

Soru: fotoğraf çektiğinde telefona gönderen òzellikli olanlar hangileri oluyor
Cevap: Bizde o model bulunmamakta efendim

Soru: merhaba pil ömrü ne kadar gidiyor
Cevap: 8 ay efendim

Soru: bu kozmetik ürünü ne alaka
Cevap: Sorunuz anlaşılamadı efendim ,

Soru: kalem pil kaç gün gidiyor
Cevap: 40 GÜN EFNDİM

Soru: Yağmurlu havada su geçirirmi
Cevap: Kesinlikle geçirmez efendim aklımız kalmasın

Soru: kaç metreden algılama yapıyor

Soru: Gece karanlık yerde nasıl görüntü alıyor flaş patlatırmı
Cevap: Flaşsız gece görüş kameralıdır

Soru: selam aleykum foto kapan almak istiyorum nasil calisiyor bu? pil kac gun gidiyor.? dis alanda kullancam. izlemek istedigmzde flas bellegi felanmi var bilgi verirsenz sevinirm
Cevap: Piller toplamda ortalama 8 ay yetmektedir

Soru: selamünaleyküm kaç GB hafıza kartı destekliyor. ve de araziye koyduğum zaman kesintisiz kaç gün durur garantili bi gün sayısı söyleyebilir misiniz?
Cevap: 16 efendim

Soru: mrb boyutlari kaç cm dir
Cevap: 10 cm efendim

Soru: Çipies özelliği var mi
Cevap: Malesef yok efendim

Soru: kolay gelsin öncelikle sormak istediğim 1şey var ürünü almak istiyorum ama ürün foto yu hareket algıladığı zaman mi çekiyor
Cevap: Evet efendim hareket görüldüğünde 3 moddan birini seçerek işlem yapabilirsiniz fotoğraf & video & fotoğraf+video modları , hareket sensörü sayesinde uzun süre pil ömrü sağlarsınız , bugün verilen siparişler yarın kargoya verilmektedir , iyi günler dileriz

Soru: net olarak fiyatı nedir
Cevap: Sitede ne yazıyorsa o efendim

Soru: bu ürünün anlık sms göndereni varmı
Cevap: Yok efednim

Foto Kapan 1080p Kalem Pil Ile Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt Ürüne Ait Resimler

Foto Kapan 1080p Kalem Pil Ile Çalışan Kamp Hayatta Kalma Orman Ada Vide Gece Görüşlü Kamera Kayıt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü