Fotoğraf Ve Video Için Profesyonel Çekim Işığı Ring Lıght Stüdyo 18 Inç +2,1 Metre Tripod Trıpod Bu Ürünü Almalı Mı-

Belgin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Fotoğraf Ve Video Için Profesyonel Çekim Işığı Ring Lıght Stüdyo 18 Inç +2,1 Metre Tripod Trıpod Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Fotoğraf Ve Video Için Profesyonel Çekim Işığı Ring Lıght Stüdyo 18 Inç +2,1 Metre Tripod Trıpod Şu Anki Değeri 2450.46 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Fotoğraf Ve Video Için Profesyonel Çekim Işığı Ring Lıght Stüdyo 18 Inç +2,1 Metre Tripod Trıpod Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Fotoğraf Ve Video Için Profesyonel Çekim Işığı Ring Lıght Stüdyo 18 Inç +2,1 Metre Tripod Trıpod Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Fotoğraf Ve Video Için Profesyonel Çekim Işığı Ring Lıght Stüdyo 18 Inç +2,1 Metre Tripod Trıpod Teknik Bilgiler

Fotoğraf Ve Video Için Profesyonel Çekim Işığı Ring Lıght Stüdyo 18 Inç +2,1 Metre Tripod Trıpod Ürününün Satıcısı, Enshall Fotoğraf Ve Video Için Profesyonel Çekim Işığı Ring Lıght Stüdyo 18 Inç +2,1 Metre Tripod Trıpod ürününü 2450.46 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Fotoğraf Ve Video Için Profesyonel Çekim Işığı Ring Lıght Stüdyo 18 Inç +2,1 Metre Tripod Trıpod Yorum Ve Değerlendirmeler
2450.46 Tl ye satışta olan Fotoğraf Ve Video Için Profesyonel Çekim Işığı Ring Lıght Stüdyo 18 Inç +2,1 Metre Tripod Trıpod Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: öncelikle çok teşekkür ederim. çok ilgili bir satıcı. ürünü çok beğendimkesinlikle parasına değecek bir ürün.
İsim: **** ****
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EnshallShop

Yorum: 1 tane aldım ışık kalitesi süper 1 tane daha alacağım
İsim: Ü** E** E**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Güzel beğendim ışık da güzel ışıklandırma güzel paketleme iyiydikurulumu kolay
İsim: **** ****
Tarih: 11 Nisan 2024

Yorum: ürüne bayıldım harika tavsiye ederim
İsim: U** k**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Ürünü bir süredir kullanıyorum. Çok pratik bir ürün ve çok iyi işgörüyor. Tavsiye ederim
İsim: Pınar A.
Tarih: 02 Şubat 2023
Satıcı: Maxilife

Yorum: Ürünün bir vidası oksitlenmiş geldi, prize takarken de ekranın arkakısmındaki kırık lekteik bağlantı yerinden kıvılcım çıkıyor.
İsim: Esra D.
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünü işimi çok iyi gördü. Kardeşim deaynısından istiyor . Satıcıya teşekkür ederim
İsim: Sude Y.
Tarih: 02 Şubat 2023
Satıcı: Maxilife

Fotoğraf Ve Video Için Profesyonel Çekim Işığı Ring Lıght Stüdyo 18 Inç +2,1 Metre Tripod Trıpod Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ben aksam çekimlerinde kullanıcam kelwin ayarı var mı? Bataryalı mı
Cevap: Bataryalı değil efendim kablolu renk ayarı da var efendim

Soru: Trıpotlumu gondeeıyorsunuz yazıyor trıpot dıye ama
Cevap: Elbette efendim tripotla beraber gönderiyoruz.

Soru: Azərbaycan gəlir
Cevap: trendyol müşteri hizmetleriyle görüşmeniz gerekir

Soru: Merhaba ledin cercivesi kac santim uzunu eni kac santim urun ayakliklami gonderiliyor?
Cevap: Merhaba efendim, evet ayak ile gönderiliyor, 31x45 efendim ölçüleri

Soru: Merhaba. Ayakları dahil mi acaba ?
Cevap: dahil efendim

Soru: Merhaba telefon koyacak yeri var mı yoksa sadcee ışık mı
Cevap: Telefon tutucu yeri yok efendim

Soru: Selamlar kızım çok istiyor ne zaman güzel bi indirim yaparsınız ogretmen butcesini asıyo :/
Cevap: belirttiğimiz gibi efendim şuanda görünürde bir indirim gözükmüyor

Soru: Üründeki renk seçenekleri ne anlama geliyor tam anlayamadım yardımcı olur musun
Cevap: 3 farklı renki mevcut efendim ürünün kendi için de tuşundan çevirerek sarı gün ışığı ve beyaz moda çevirebiliyorsunuz

Soru: Merhaba, yatay ve dikey olarak kullanılabiliyor mu?
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba ne zaman indirim olacak?
Cevap: şuan gözüken bir indirim yok efendim

Soru: Onu istemiyorum ben bu üründen istiyorum
Cevap: Bu ürün yani kare modellerinde telefon tutma yeri yok efendim.

Soru: Tripod dahil?
Cevap: Dahil efendim

Soru: Gün ışığı ayarı var mı?
Cevap: gün ışığı var efendim

Soru: Merhaba.Işık gucu ne kadar?
Cevap: 100 e efendim

Soru: Merhaba, ürünün şarj edilebilir bataryası varmı? Sadece güç kablosuylamı kullanılıyor?
Cevap: güç kablosuyla kullanılıyor efendim

Soru: merhaba, grid takılıyor mu ona uygun grid var mı?
Cevap: Merhaba efendim bu modele uygun grid yok maalesef

Soru: Merhaba ürün kaç wat?
Cevap: Merhaba 100 w efendim

Soru: ışığı kaç watt
Cevap: Özellikler açıklama belirtilmiştir efendim

Soru: Merhabalar, üründe kaç adet LED var? ayrıca ışık şiddeti ayarlanıyor mu ?
Cevap: Merhaba efendim, led sayısı 360, ayarlanabiliyor efendim, ürünün açıklama kısmında bilgileri mevcut oradan da inceleyebilirsiniz.

Soru: Bu ürünü 3 kişinin aynı anda yer aldığı bir program için kullanmayı düşünüyoruz, geniş alan aydınlatması için yeterli olur mu tek başına?
Cevap: Ne kadar bir genişlik efendim ortalama

Fotoğraf Ve Video Için Profesyonel Çekim Işığı Ring Lıght Stüdyo 18 Inç +2,1 Metre Tripod Trıpod Ürün Resimleri

Fotoğraf Ve Video Için Profesyonel Çekim Işığı Ring Lıght Stüdyo 18 Inç +2,1 Metre Tripod Trıpod En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü