FROZEN TAŞLI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI 10 CM (TARAKLI AYAKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR) Satın Alır Mısınız

MaviKahraman

Bilgili
9 Ağu 2023
274
1
0
FROZEN TAŞLI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI 10 CM (TARAKLI AYAKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR) Alınmaya Değer Mi?
FROZEN TAŞLI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI 10 CM (TARAKLI AYAKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR) Anlık Fiyatı 740.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

FROZEN TAŞLI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI 10 CM (TARAKLI AYAKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR) Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

FROZEN TAŞLI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI 10 CM (TARAKLI AYAKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR) Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

FROZEN TAŞLI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI 10 CM (TARAKLI AYAKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR) Teknik Açıklamalar

FROZEN TAŞLI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI 10 CM (TARAKLI AYAKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR) Ürününün Satıcısı, Topuk Sesim FROZEN TAŞLI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI 10 CM (TARAKLI AYAKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR) ürününü 740.0 Tl'den Satılmaktadır.

FROZEN TAŞLI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI 10 CM (TARAKLI AYAKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR) Yorum Ve Değerlendirmeler
740.0 Tl ye satışta olan FROZEN TAŞLI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI 10 CM (TARAKLI AYAKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Bayıldımmm o kadar kaliteli ve o kadar naif bir ayakkabı ki bayıldım resmen 🥰
İsim: Edanur A.
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: Topuksesim

Yorum: Çok güzel
İsim: R** Y**
Tarih: 08 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Defolu geldi ikinci giymemde kesin açılır iade düşünüyordum fakat düğün için aldım ve başka ayakkabı alamam yetişmeyeceği için kullanacağım defo olmasa çok güzel bir ayakkabı özel günler için ideal
İsim: M** A**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

FROZEN TAŞLI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI 10 CM (TARAKLI AYAKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR) Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: topuğu kac cm
Cevap: Merhabalar ürünümüzün topuk boyu 10 santimetredir

Soru: Merhaba aynı renkte kurdele varsa alabilirmiyim sayfanızda bulamadım da
Cevap: Merhbalar maalesef kurdele mevcut değildir

Soru: teşekkürler
Cevap: Rica ederim

FROZEN TAŞLI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI 10 CM (TARAKLI AYAKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR) Resim Galerisi

FROZEN TAŞLI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI 10 CM (TARAKLI AYAKLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü