Fs05 Telefon Soğutucu Fan Yarı Iletken Göstergeli Soğutma Fanı Radyatör Rgb Pubg Oyun Soğutucu Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Fusun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
507
0
0
Fs05 Telefon Soğutucu Fan Yarı Iletken Göstergeli Soğutma Fanı Radyatör Rgb Pubg Oyun Soğutucu En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Fs05 Telefon Soğutucu Fan Yarı Iletken Göstergeli Soğutma Fanı Radyatör Rgb Pubg Oyun Soğutucu Şu Anki Fiyatı 488.66 Tl'den Satılmaktadır.

Fs05 Telefon Soğutucu Fan Yarı Iletken Göstergeli Soğutma Fanı Radyatör Rgb Pubg Oyun Soğutucu Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Fs05 Telefon Soğutucu Fan Yarı Iletken Göstergeli Soğutma Fanı Radyatör Rgb Pubg Oyun Soğutucu Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Fs05 Telefon Soğutucu Fan Yarı Iletken Göstergeli Soğutma Fanı Radyatör Rgb Pubg Oyun Soğutucu Ürün Tanıtımı

Fs05 Telefon Soğutucu Fan Yarı Iletken Göstergeli Soğutma Fanı Radyatör Rgb Pubg Oyun Soğutucu Ürününün Satıcısı, Enshall Fs05 Telefon Soğutucu Fan Yarı Iletken Göstergeli Soğutma Fanı Radyatör Rgb Pubg Oyun Soğutucu ürününü 488.66 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Fs05 Telefon Soğutucu Fan Yarı Iletken Göstergeli Soğutma Fanı Radyatör Rgb Pubg Oyun Soğutucu Yorum Ve Değerlendirmeler
488.66 Tl ye satışta olan Fs05 Telefon Soğutucu Fan Yarı Iletken Göstergeli Soğutma Fanı Radyatör Rgb Pubg Oyun Soğutucu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Soğutucu özelliği çok güzel paket içeriğinden mıknatıs ve kıskaçları çıktı ben kıskançlı olarak kullanıyorum çok iyi sogutuyor -5’i gördüm tavsiye ederim
İsim: e** d**
Tarih: 21 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EnshallShop

Yorum: ürün çok iyi gerçekten çok beğendim tavsiye ediyorum buz gibi yapıyor
İsim: **** ****
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: ürün cidden çok iyi bir ürün bir gram ses dahi yok calistirmamla arka tarafı - ye düşmesi bir oldu herkese tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 12 Eylül 2024

Fs05 Telefon Soğutucu Fan Yarı Iletken Göstergeli Soğutma Fanı Radyatör Rgb Pubg Oyun Soğutucu Ürüne Dair Sorular

Soru: O Yan Tutanacakları Nasıl Takıp Çıkartıyoruz
Cevap: Ön kısım kapağı sola doğru sürüklüyorsunuz efendim

Soru: Ürün şarjlimi
Cevap: Değil efendim

Soru: 1 ürünmü birde ürün kaç derece soğutma yapıyor
Cevap: Aktif sıcak bir cihazı 15-20 derece düşürür efendim

Soru: ürün kaç rpm
Cevap: 5000 efendim

Soru: ilginiz için çok teşekkürler bu ürün ısınmıyor güzel fakat ben buna mıklatıs nasıl satın alabilirim ne yazmam lazım
Cevap: Rica ederiz efendim, plakalar tek kullanımlık oluyor tak çıkar yapılınca yapışkanlı gidiyor efendim, yedek parçaları bulunmuyor maalesef

Fs05 Telefon Soğutucu Fan Yarı Iletken Göstergeli Soğutma Fanı Radyatör Rgb Pubg Oyun Soğutucu Ürüne Ait Resimler

Fs05 Telefon Soğutucu Fan Yarı Iletken Göstergeli Soğutma Fanı Radyatör Rgb Pubg Oyun Soğutucu En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü