Fuji Instax Square Sq1 Glacier Blue Ex D - Mavi Fiyatına Göre Alınır Mı-

Canan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
587
0
0
Fuji Instax Square Sq1 Glacier Blue Ex D - Mavi En Ucuzu Nerede Bulunur?
Fuji Instax Square Sq1 Glacier Blue Ex D - Mavi Şu Andaki Fiyatı 5299.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Fuji Instax Square Sq1 Glacier Blue Ex D - Mavi Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Fuji Instax Square Sq1 Glacier Blue Ex D - Mavi Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Fuji Instax Square Sq1 Glacier Blue Ex D - Mavi Ürün Hakkında Bilgi

Fuji Instax Square Sq1 Glacier Blue Ex D - Mavi Ürününün Satıcısı, Fujifilm Fuji Instax Square Sq1 Glacier Blue Ex D - Mavi ürününü 5299.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Fuji Instax Square Sq1 Glacier Blue Ex D - Mavi Kullanıcı Yorumları Nasıl?
5299.0 Tl ye satışta olan Fuji Instax Square Sq1 Glacier Blue Ex D - Mavi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Çok güzel görünüyor henüz film elime ulaşmadı. Kullanma şansım olmadı.
İsim: H** F** D**
Tarih: 15 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Konsol Kulübü

Yorum: Ürünüm çalışmıyor
İsim: Sibel G.
Tarih: 26 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Konsol Kulübü

Fuji Instax Square Sq1 Glacier Blue Ex D - Mavi Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: fotoğraf boyunu öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhabalar, foto boyutu 62x62 mmdir. İyi günler dileriz.

Soru: merhabalar filmini nasıl alabiliriz acaba?
Cevap: Merhabalar efendim baskı kartuşları ayrı olarak satılmaktadır standart ebatlarda olur bu tür ürünleri trendyoldan veya fotoğraf malzemesi satan yerlerden temin edebilirsiniz iyi günler dileriz

Soru: Merhaba çözünürlüğü nedir
Cevap: Merhabalar, ürün analogdur. Bir çözünürlüğü bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Fotoraf boyutları ne kadar dır fılmlerin boyutu kaçtır
Cevap: Merhaba 62x62mm ebatındadır.

Soru: fotoğraf çıkartmak için içersine kağıttan koymadığımızda normal kameralar gibi fotoğraf biriktiriyor mu
Cevap: Merhabalar, ürün dijital çekim yapmaz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba telefondan onceden cekilmish resimi aktarip öyle basli etmek mumkunmudur? Yoksa yalniz cihazla cekilen fotograflar?
Cevap: merhabalar o şekilde yapamıyorsunuz efendim

Soru: Merhaba 🌸 Ürünün çantasını bulamıyorum var mı acaba?🙏🏻
Cevap: Merhaba evet ayrı satılmaktadır

Soru: merhaba hangi kargoyu kullanıyorsunuz?
Cevap: merhabalar , TRENDYOL ekspresi - aras - yurtiçi kargo

Soru: fotoğraf çözünürlüğü nasil
Cevap: Merhabalar, ürün analog bir makinedir. Dijital çekim yapmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, fotoğraf kağıdı için ölçü me olmalı?
Cevap: merhabalar kendi özel formatları var efendim, film boyutu 86*72mm resim boyutu da 62*62mm

Soru: merhaba üründe hafıza var mı acaba yani sadece anlık fotoğraf çıkacak şekilde mi resim çekilebilir
Cevap: merhabalar efendim kendi dahili hafızası mevcut değil, şipşak foto olarak çekim yapabiliyorsunuz

Soru: Merhaba, zamanlayıcı ile fotoğraf çekme özelliği mevcut mudur?
Cevap: Merhaba zamanlayıcı özelliği bulunmamaktadır. İyi bayramlar keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kalitesini açmadım nasıl bilebilirim efendim siz bilebilirmisiniz
Cevap: ürün kalitesini internetten araştırabilirsiniz. siz şimdi telefoncudan ıphone telefon aldığınızda fotoğrafı güzel çekmiyor diye iade edebiliyor musunuz ? ürün ulusal bir marka fujıfilm şipşak foto standart kalite bir ürün, beğeni göreceli bir durum. burada amacımız sizi mağdur etmek değil bildiğiniz ürünü alıyorsunuz, biz size bu şekilde gelen ikinci el bir ürünü sıfır diye satmaya çalışsak almak istemezsiniz. bu ürünü sıfır olarak satmamızın imkansız olduğunu, siz sırf kaliteisni beğenmediniz diye biz kaynaklı olmayan birşeyden bizim zarar edeceğimizi biliyorsunuz

Soru: Merhaba, bu kameranin pilinin tam isim aciklamasini yazabilirmisiniz? Pilini nerden bulabiliriz
Cevap: C2 2 efendim.

Soru: merhaba çektiğimiz an direkt olarak çıkıyor mu yoksa biz istediğimiz fotoğrafı seçip mi çıkartıyoruz?
Cevap: Merhaba, ürün analog bir fotoğraf makinasıdır. Hafızası yoktur ve çektiğiniz fotoğrafları anında çıkarmaktadır. Bu makine ile video çekemezsiniz, fotoğraflarınızı yazdırmadan önce düzenleyemez, telefon veya PC'ye aktaramazsınız. İçerisinde taktığınız film kadar çekim yapabilirsiniz ve film bittikçe yenisini satın alarak çekim yapmaya devam edebilirsiniz. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Fuji Instax Square Sq1 Glacier Blue Ex D - Mavi Resim Galerisi

Fuji Instax Square Sq1 Glacier Blue Ex D - Mavi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü