Fun Saver Flaşlı 39 Poz (tek Kullanımlık ) Fotoğraf Makinası Tavsiye Edilen Yer Neresi-

Feride

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
Fun Saver Flaşlı 39 Poz (tek Kullanımlık ) Fotoğraf Makinası En Ucuzu Nerede Bulunur?
Fun Saver Flaşlı 39 Poz (tek Kullanımlık ) Fotoğraf Makinası Şu Andaki Değeri 1074.24 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Fun Saver Flaşlı 39 Poz (tek Kullanımlık ) Fotoğraf Makinası Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Fun Saver Flaşlı 39 Poz (tek Kullanımlık ) Fotoğraf Makinası Hakkında yaklaşık 21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Fun Saver Flaşlı 39 Poz (tek Kullanımlık ) Fotoğraf Makinası Ürün Detayları

Fun Saver Flaşlı 39 Poz (tek Kullanımlık ) Fotoğraf Makinası Ürününün Satıcısı, Kodak Fun Saver Flaşlı 39 Poz (tek Kullanımlık ) Fotoğraf Makinası ürününü 1074.24 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Fun Saver Flaşlı 39 Poz (tek Kullanımlık ) Fotoğraf Makinası Kullanıcı Değerlendirmeleri
1074.24 Tl ye satışta olan Fun Saver Flaşlı 39 Poz (tek Kullanımlık ) Fotoğraf Makinası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Doğum sonra bebişimizin fotoğraflarınj çekmek için aldık
İsim: I** B**
Tarih: 06 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Muratticaret

Yorum: Henüz kullanmadım fakat paketleme güzeldi. Teşekkür ederim.
İsim: K** Y**
Tarih: 02 Ekim 2023

Yorum: Sağlam geldi patpata sarılıydı. Yorumu hediye edeceğim kişiden alacağımgeri dönüşe göre güncelleyeceğim bir de hediye koymuşlar teşekkürediyorum.Sadece fiyatının yüksek olduğunu düşünüyorum .
İsim: **** ****
Tarih: 27 Eylül 2023

Yorum: Hediye için teşekkürler paketleme de çok güzeldi ürüne zaten diyecek birşey yokk süperrr
İsim: **** ****
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: pratik ürun
İsim: C** A**
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: Tekrar almayı düşünüyorum, hediye için teşekkürler❤
İsim: M** Z**
Tarih: 13 Mart 2022

Yorum: Dunyanin en tatli makinasi olabilir :))
İsim: g** ı**
Tarih: 01 Mart 2022

Yorum: ürün çok güzel ve pakete koydukları hediye için firmaya çok teşekkürederim bu nazik davranışları için 😍 filmleri bitirip sabırsızlıkşabanyo taramaya göndermek istiyorum 😍
İsim: h** a**
Tarih: 19 Ekim 2021

Yorum: coook tatli cok kaliteli cocuk gibi egleniyorum fotograf cekerken herkesalsin ama biraz daha ucuz olabilirdi sanki
İsim: Betül S.
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: Güzel, kullanışlı. Fotoğraf çekerken güneşli bir ortam olsa bile flaş kullanın.
İsim: B** S**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: Gayet güzel çok beğendik
İsim: M** A**
Tarih: 05 Şubat 2022

Yorum: Hafif günlük ve gece flaşla güzel fotoğraflar çıkarıyor
İsim: D** Ü**
Tarih: 27 Ocak 2022

Yorum: Ürün çok güzel yanında gönderdiğiniz ekstra filmler için teşekkürler☺
İsim: z** e** k**
Tarih: 29 Aralık 2021

Yorum: Dün sipariş verdim bugün elime ulaştı 👏 Çok tatlı, retro, nostaljik :)Hemen denedim flaşı her şeyi sorunsuz. Göstergesinden kaç poz kaldığınıgörebiliyorsunuz, fotoğrafları da sorunsuz bastırırım umarım. Yanındatatlı bir hediye gönderilmiş teşekkürler :) Ama keşke biraz daha ucuzolsa 🙏
İsim: İ** S**
Tarih: 22 Aralık 2021

Yorum: Makineyi düğünüm için almıştım, maalesef 39 pozdan sadece 15 tanesiçıkmış ve çıkanlar da bu şekilde. Çıkmasalardı da olurmuş yani. Nedenböyle olduğunu anlamadım, basan fotoğrafçı filmlerin bayat olabileceğini söyledi
İsim: Ş** D**
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: fastest delivery! love the product!
İsim: S** H**
Tarih: 25 Aralık 2021

Fun Saver Flaşlı 39 Poz (tek Kullanımlık ) Fotoğraf Makinası Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: nereden satın alabilirim
Cevap: merhaba, direkt satın alabilirsiniz.

Soru: Merhaba gece kullanıma uygun ancak gündüz fotoğraflarıda düzgün çıkar mı yoksa day cam mi almalıyım? Birde zamanlayıcı var mı
Cevap: merhabalar,zamanlayıcı yoktur,hem bol ışıklı ortamlarda hem de az ışıklı ortamlarda cekim yapabilirsiniz

Soru: Ayriyetten film alınması gerekiyor mu?
Cevap: merhaba, içerisinde 39 poz film mevcuttur.

Soru: Urunun uzerinde skt yaziyor mu
Cevap: merhaba, dış kutunun altında, kutu açılımı yapıldıktan sonra ürünün kendi üzerinde alt kısmında yazmaktadır.

Soru: Son kullanma tarihi nedir
Cevap: son kullanma tarihi 2026.

Soru: Merhaba skt kaç?
Cevap: Merhabalar, 02.01.2026'dır. İyi günler dileriz.

Soru: Filmin bayat olması gibi bir durum var mıdır nişan için alıcam ve sorun olmasın istiyorum
Cevap: merhaba,ilandaki ürünün sk 2026 tarihli olup yeni stoklarımıza girmiştir.

Soru: Merhaba hangi film kullanılıyor acaba ?
Cevap: merhaba,içerisinde kodak marka 800 asa ve 39 poz film takılıdır. Film bittikten sonra makina çöptür. Tek kullanmalıktır.

Soru: Merhabalar ,Ürün tek kullanımlık mı?
Cevap: merhaba, evet. flaslıdır. 39 pozdur.

Soru: merhaba filmin son kullanma tarihi nedir ?
Cevap: Merhaba, 2026

Soru: Merhaba kulan atmı kameramı ?
Cevap: merhaba, evet kullan at makinadır.

Soru: Makinenin üzerinde “flash ready light on, shoot” yazıyor. Flash ready ışığı da öndeki tuşa basınca yanıyor. Yani öndeki flash ışığına basarken mi deklanşöre basıp fotoğraf çekmeliyiz
Cevap: merhaba,çalışma prensibi , flaş butona basıyorsunuz kameranın üzerinde ki kırmızı lamba yanınca flaş hazır anlamındadır.Denklanşöre bastığınızda flaş patlayarak fotoğrafı çekiyorsunuz.Flaş butonuna basmazsanız flaş çalışmaz.Flaşsız çekersiniz.

Soru: ne gibi özellikleri varr
Cevap: merhaba,makina bas çek özellikidir. içerisinde kullanıma hazır 39 kare çekebileceğiniz 800 asa film mevcuttur.Film bittikten sonra, makina içerisinden filmi çıkartıyorsunuz, makina çöp oluyor.Tek kullanmalıktır.

Soru: Merhaba öbür ürününüzde sorularını okudum ürünü anladım fakat öbür ürünün isminde tek kullanımlık yazıp,cevaplardada 39 poz sonra çöp demişsiniz bu üründe öyle midir eğer öyleysee farkları nedir iyi çalışmalar
Cevap: merhaba, bizim ilanımız tek ürün var ve ilanımızda ürüne açıklama yaptık.

Soru: çektiğimiz fotoları transfer olarak almanın ücreti nedir?
Cevap: Merhaba , yetmiş liradan başlııor

Soru: Bir hafta veya daha kısa sürede filmler yıkanır mı?
Cevap: merhaba, bize getirseniz bir kaç gün içerisinde banyo ve tarama işlemini yapıyoruz

Soru: merhaba azerbaycanda yasiyorum bu kamerayi almak istiyorum icindeki fotoraflari nasil cikartira bilirim
Cevap: Merhaba,yaşadığınız yerde film yıkayan fotoğrafçıya gitmeniz gerekiyor

Soru: çektiğin fotoğraf anında elinde oluyor mu yoksa 39unu da kullandıktan sonra mı alabiliyoruz
Cevap: Merhabsx içinde ki 39 poz filmi kullandıktan sonra bize veya banyo tarama işlemi yapabilen bir fotoğrafçıya götürüp filmi banyo yapılıpb, tarama işlemi olduktan sonra fotoğrafları görebilirsiniz

Soru: Merhaba diğer tek kullanımlık ve uzun zamandır tükenmiş görünen makine tekrardan gelecek mi ?
Cevap: merhaba, maalesef stok durumu belirsiz.

Soru: Merhaba, ürünü satın aldım fakat flash butonuna bastığımda kırmızı yanmasına rağmen flaş patlamıyor. Ve bir sonraki çekime geçmek için çevirmemiz gereken yer sıkıştı sanırım. Yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: merhaba,bu makina tek kullanmalık eğer ki filmde sıkışma varsa, karanlık ortamda makinayı kırıp içerisindeki filmi çıkartıp bir başka film çeken makinada kullanabilirsiniz.

Fun Saver Flaşlı 39 Poz (tek Kullanımlık ) Fotoğraf Makinası Ürün Resimleri

Fun Saver Flaşlı 39 Poz (tek Kullanımlık ) Fotoğraf Makinası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü