FX60 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD RX550 23.8'' Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Fiyatına Göre Alınır Mı

Meryem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
253
0
0
FX60 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD RX550 23.8'' Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Alınır Mı?
FX60 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD RX550 23.8'' Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Güncel Fiyatı 12499.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

FX60 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD RX550 23.8'' Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

FX60 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD RX550 23.8'' Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Hakkında yaklaşık 612 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

FX60 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD RX550 23.8'' Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Teknik Bilgiler

FX60 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD RX550 23.8'' Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Ürününün Satıcısı, Zeiron FX60 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD RX550 23.8'' Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar ürününü 12499.0 Tl'den Satılmaktadır.

FX60 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD RX550 23.8'' Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Ürün Hakkındaki Yorumlar
12499.0 Tl ye satışta olan FX60 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD RX550 23.8'' Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
612 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Oğlum için aldım yorumlara Bakarak karar verdim Çok sevdi ürünü gayetgüzel bence değerlendirin
İsim: Osman K.
Tarih: 08 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CİTY BİLİŞİM

Yorum: çoğuma karne hediyesi olarak aldım cok beğendi paketleme güzel kargohızlı sıkıntı varmı diye soruyorlar perfonfansı gayet güzel tam oyunbilgisayarı tafsiye ederim
İsim: zeki ç.
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Üründen çok memnun kaldım. Hem hızlı hem de sorunsuz geldi. Teşekkür ederim.
İsim: N** K** H**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: oğlum için aldım çok beğendi performansı falan süper
İsim: M** Ş**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Ürün elime sapa sağlam ulaştı paketlemesi de cidden çok iyi
İsim: O** U**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: Kargo hızlı. Paketleme güzeldi. Kurulum kolay. Fiyat performans ürünü.Tavsiye ederim.
İsim: M** A**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Hızlı ve sorunsuz geldi, keyifle kullanıyoruz. Kendileri çok ilgili.Gayet memnun kaldık
İsim: Ali M. K.
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Ürün çok güzel bir haftadır kullanıyorum sorunsuz çok teşekkü ederim
İsim: **** ****
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Hızlı teslimat. Güzel paketlenmiş ürün. Oyun yönündende parasınınkarşılığını sonuna kadar hakediyor. Herşey için teşekkürler.
İsim: Muhammet A. İ.
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: GAYET İYİ ÇALIŞIYOR GÖZ KAPALI ALINIR KARGO,PAKETLEME SAĞLAM GÜVENEBİLİRSİNİZ
İsim: y** a**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: ürün elime sağlam bir şekilde ulaştı herkese tavsiye ederim
İsim: f** A**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Ürün çok sağlam bir şekilde elime ulaştı ilgi ve alakalarından dolayıayrıca teşekkür ediyorum kargo ve paketleme de harikaydı 🌸👍🏻
İsim: F** A**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: kızım için aldım begendi, güzel tavsiye ederim
İsim: A** B** G**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: kardeşim için aldim. mükemmel ötesi gerçekten bu fiyata bu performansalın aldırın almayan kalmasın 🥰 üstelik satıcı da ilgili arayıpherhangi bir sorun olup olmadığını olduğu takdirde ulaşmamız gerektiğinisöylüyorlar ilginiz ve kaliteniz için teşekkür ederim🙂
İsim: özlem g.
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Düzgün paketlenmiş ve çok memnunuz tavsiye ederim.
İsim: Tuğba A.
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Yorumlardaki memnuniyeti değerlendirerek oğluma doğum günü hediyesialdım çok beğendi sevdiği bütün oyunları sorunsuz oynayabiliyor.Ayrıcateslimat sonrası bir sorun olup olmadığın sorulması ince bir düşünce .
İsim: Z** Y**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Ürün paketleme harika ve güvenilir hiç bir zedelenme ve deforme yok ...Hızlı teslimat ve teslimattan sonra ulaşıp bilgi teyit etmeleriinanılmaz teşekkürler citiy bilişim kuşku ve şüpeye meal yok
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: oğlum için aldim iyikide almışım çok iyi cıktı satıcıya çok teşekkürler ederim
İsim: F** U**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: ÜRÜN TUM PARÇALARIYLA HARİKA.PAKAETLEME HIZLI TESLİMAT HERŞEY MÜKEMMELTEŞEKKÜRLER BU FİYATA BU URUN BULUNMAZ .HERKESE TAVSİYE EDERİM
İsim: R** K**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: Oğluma aldım çok beğendik. Kargo hızlıydı ürün hızlı elime ulaştı.Fiyatına göre oldukça performans ürünü. 2. Ürünü sipariş vermeyi düşünüyorum.
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: Oğluma aldım çok ama çok beğendi kargo ile sapa sağlam geldi elimizeteşekkür ederiz çok kaliteli ❤
İsim: Hediye B.
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: ürün hızlı ve sorunsuz geldi gayet seri bir bilgisayar fiyatına göre çokgüzel tavsiye ederim paketleme başarılı teşekkürler
İsim: h** a**
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: Paketleme çok iyiydi çok memnunuz 👍
İsim: Abdullah A.
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Ürün bugun elimize gecti sabırsizlıkla actı oğlum paketi gercekten cokbegendi cok teşekkür ederiz city bilişime iyiki sizi tercih etmişiz.
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: gayet iyi sorunsuz geldi
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: bilgisayarimiz geldi cok guzel paketlenmisti.siparis verdikten 2gunsonra elimizdeydi .cok hızlı ve guzel cocuklarim cok beyendi.cocuklarinahediye almak isteyen ailelere yuzde yuz tavsiye ederim.ben ogullarimahediye aldım onlar mutlu ben mutlu..
İsim: b** b**
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: ürün elimize sorunsuz ulaştı City bilişime ilgilerinden dolayı çokteşekkür ederim 🙏 ürün gayet güzel kesinlikle tavsiye ederim
İsim: s** ç**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: 2 çocuğum var aldım çok memnunlar tavsiye ederim
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Üründen çok memnun kaldım daha sonra arayıp iletişim kurmaları benisevindirdi oğlum için aldık bir çok oyun kasmadan ve donma olmadanoynanabilir gayet hızlı ve şık tavsiye ederim
İsim: H** M**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Güzel ve sağlam paketleme yapılmış. Kurulum tamamlandı sorunsuz hasarsızgeldi. Teslimattan sonra da arayıp ilgilendiler Burak bey teşekkürederiz ilgisi için. Başarılı ve güvenli bir alışverişti..
İsim: Erdi K.
Tarih: 17 Ocak 2023

FX60 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD RX550 23.8'' Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Merak Edilenler

Soru: Merhabalar, ürününüzü almayı çok istiyorum ancak şuan alma durumum yok. Bir kaç ay sonra almayı düşünüyorum. Acaba elinizde yeterli stok var mıdır? Yoksa sayılı mıdır?
Cevap: Merhabalar ürün stokta yüksek miktarda vardır ve dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz efendim.

Soru: Yakınlarda yılbaşı indirimi yapacak mısınız?
Cevap: Merhabalar, ürün fiyatları güncel kampanya koşulları ve güncel döviz kurlarına göre değişmektedir efendim. Ürünü favorilerinize ekleyerek fiyat düşüşlerinde anında haberdar olabilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: Garanti var m
Cevap: Merhabalar ürün sıfır, 24 ay resmî distribütör garantilidir efendim

Soru: Windows sürekli etkinleştirme uyarısı veriyor ve bende bir kod yok
Cevap: Merhabalar, Windows 10 30 günlük deneme sürümü yüklü olarak gönderilir. 30 gün sonra kullanmaya devam edebilirsiniz fakat etkinleştirme uyarısı verir. İnternetten Windows 10 etkileştirmesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Soru: ürünün yan camı garanti kapsamında mı?
Cevap: Evet efendim garantilidir fakat yere düşürüp kırılırsa kullanıcı hataları garanti kapsamında değildir.

Soru: merhaba acaba bu ürünü satın aldıktan sonra nasıl kurulur acaba?
Cevap: Merhabalar herhangi bir kurulumu yoktur efendim. Fişe takıp kullanmaya hazır halde gönderilir.

Soru: RX 44 modelimi daha iyi yoksa bu fx60 mi daha iyi
Cevap: Merhabalar , Fx60 ekran kartı olarak daha iyidir efendim

Soru: abi rx44 ile fx60 arasındaki farkne ben iyi bir oyun seceniegi istiyorum hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhabalar, ekran kartı farklılığı bulunmaktadır efendim

Soru: Valorant wolfteam gibi oyunlar oynanırmı
Cevap: Merhabalar, genel olarak PUBG, Valorant, Wolfteam, Fortnite, GTA5, ETS2, Minecraft, Zula, LOL, CSGO, PES, FIFA, Call Of Duty vb oyunlarda orta ve başlangıç seviyesi grafik ayarlarında 75-150 FPS alırsınız efendim.

Soru: isletim sistemi yüklü mu geliyor acaba
Cevap: Merhabalar, Windows 10 30 günlük deneme sürümü yüklü olarak gönderilir. 30 gün sonra kullanmaya devam edebilirsiniz fakat etkinleştirme uyarısı verir. İnternetten Windows 10 etkileştirmesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Soru: Merhabalar ben bir konuda bilgi almak istiyorum acaba kasa fotoğraflardaki gibi rtx destekliyormu yoksa bazen farklı kasalar gelebiliyormu?
Cevap: Merhabalar, üründe Rx550 model ekran kartı bulunmaktadır efendim.

Soru: Ürün kaç hz destekliyor citty bilişim
Cevap: Merhabalar 144Hz e kadar destekler efendim. Üründe 75HZ monitör vardir.

Soru: GTA 5 kaldırırmı
Cevap: Merhabalar, genel olarak PUBG, ETS2, Metin2, Knight Online, Valorant, Fortnite, Minecraft, CSGO, Zula, GTA5 vb oyunları başlangıç veya orta seviye grafik ayarlarında rahatlıkla, kasma donma olmadan oynayabilirsiniz efendim.

Soru: taksit imkanı yok mu
Cevap: Merhabalar, tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar satın alabilirsiniz.

Soru: merhaba ben İlk defa Bir bilgisayar alcamda kurulumu nasıl yapılıyor acaba
Cevap: Merhabalar, ürün montajlı olarak fişe takıp kullanıma hazır halde gönderilmektedir efendim

Soru: valorant vs kaç fps?
Cevap: Merhabalar, genel olarak PUBG, Valorant, Fortnite, GTA5, ETS2, Minecraft, Zula, LOL, CSGO, PES, FIFA, Call Of Duty vb oyunlarda orta ve başlangıç seviyesi grafik ayarlarında 75-150 FPS alırsınız efendim.

Soru: efendim kasanın içi dolumudur kurulumu bizmi yapıyoruz ve oyunlar yüklûmüdür
Cevap: Merhabalar, kasanın içi dolu ve işletim sistemi yüklü olarak, fişe takıp kullanmaya hazır halde gönderilmektedir efendim. Ürün oyun yüklü olarak gönderilememektedir dilerseniz ürünü satın aldıktan sonra kendiniz yükleyebilirsiniz.

Soru: merhaba bilgisayar kasası tamamen herşeyi takılı hazırmı geliyor yoksa parçaları bizmi takcaz ve bilgisayar ağır oyunlar için uygunmu ve bilgisayar kodlama yazılım için kullanılabilirmi
Cevap: Merhabalar, kasanın içi dolu ve işletim sistemi yüklü olarak, fişe takıp kullanmaya hazır halde gönderilmektedir efendim. Bu ürünle genel olarak PUBG, Valorant, Fortnite, GTA5, ETS2, Minecraft, Zula, LOL, CSGO, PES, FIFA, Call Of Duty vb oyunlarda orta ve başlangıç seviyesi grafik ayarlarında 75-150 FPS alırsınız efendim.

Soru: ekran kartı nedir
Cevap: Merhabalar üründe RX550 4GB 128Bit ekran kartı vardır.

Soru: Kasma donma oluyor mu özellikle gta 5 için
Cevap: Merhabalar, genel olarak PUBG, ETS2, Metin2, Knight Online, Valorant, Fortnite, Minecraft, CSGO, Zula, GTA5 vb oyunları başlangıç veya orta seviye grafik ayarlarında rahatlıkla, kasma donma olmadan oynayabilirsiniz efendim.

FX60 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD RX550 23.8'' Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Detay Resimler

FX60 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD RX550 23.8'' Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü