Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24- 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Tavsiye Edilen Yer Neresi

Ayfer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
912
0
0
Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Alınır Mı?
Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Şu Anki Satış Fiyatı 23999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Hakkında yaklaşık 428 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Ürün Hakkında Bilgi

Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Ürününün Satıcısı, Zeiron Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı ürününü 23999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Kullanıcı Geri Dönüşleri
23999.0 Tl ye satışta olan Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
428 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Ürün çok güzel direk hazır olarak geldi kurulumu çok basit elinizekolunuza sağlık herhangi bir sıkıntıda direk ulaşım sağlıyorsunuz zatenyüzde yüz öneririm
İsim: RAMAZAN K.
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CİTY BİLİŞİM

Yorum: ÜRÜN ELİME SAPA SAĞLAM ULAŞTI PAKETLEME OLDUKÇA DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE YAPILMIŞTI
İsim: Onur C.
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Ürünü çok beğendim kargo çok hızlı ve paketleme iyiydi ürün çok hızlıherkese tavsiye ederim
İsim: E** a** T**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: kargo sorunsuz geldi çok ilgilendiler çok memnun kaldık teşekkürler
İsim: f** a** d**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Sevgili eşime yıldönümü hediyesi aldım canımın içi çokk beğendi ❤yorumlara güvenerek burayı tercih ettim kargolama kutulama herşeydenmemnun kaldık teşekkür ederiz CİTY BİLİŞİM
İsim: Y** A**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Sorunsuz ve hızlı ulaştı çok teşekkürler performansı iyi
İsim: Uğur K.
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: ürün elime hızlı şekilde ulaştı. paketleme çok iyiydi. teşekkür ederimemeğinize sağlık
İsim: H** A**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Şiparisim üç gün içinde geldi paketleme güzeldi bilgisayari oğlum içinaldım gayet memnun
İsim: A** B**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Tavsiye ediyorum gayet güzel paketlenmiş olarak elime ulaştı güzelkaliteli ekipmanları var memnun kaldım tavsiye ederim.
İsim: N** G**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: oğlum için almıştık,kısa sürede, sağlam olarak teslim aldık.Oğlumkeyifle kullanıyor şuan memnun.
İsim: c** k**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: ben ürünü aldım çok beğendim tavsiye ediyorum elime hasarsız gelditeşekkürler City bilişim
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ekim 2023

Yorum: Bilgisayar elime sorunsuz ve herşeyi tam şekilde ulaştı herşey içinteşekkür ederim
İsim: A** Z**
Tarih: 27 Ekim 2023

Yorum: gerçekten çok iyi bir ürün aldigima hiç pişman olmadım tavsiye ederim 👍en geç 2 gün içinde elime ulaştı paketlenmesi kusursuzdu
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: Sorunsuz şekilde çalışıyor herşey için teşekkürler
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Çok güzel bi ürün kaliteli kargo hızlı ulaştı güzel paketlenmiş fiyatıperformansı süper
İsim: M** A**
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: Bilgisayar elimize sağlam bir şekilde ulaşmıştır hız ve kasa mönütörgayet iyi bir şekilde City bileşime teşekkür ederim performans ürünüolduğu halde gayet iyi almanızı tavsiye ederim
İsim: M** Ö**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: Kısa sürede elime ulaştı içinde farklı hediyelerde çıktı tavsiye ederim
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: çok beğendik gerçekten kaliteli bir ürün kesinlikle tavsiye ederizkargoda çok hızlıydı sadece kargo biraz özensiz olmuş onun dışındasağlam geldi tüm parcalar
İsim: s** k**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: sorunsuz geldi paketlemesi iyi
İsim: a** m**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: Ürün elime ulaştı güzel paketlenmiş ve sağlamdı bilgisayar çok güzel birkaç oyun yükledim ve oynadım performansı aşırı iyi kargo elimeulaştıktan sonra city bilişim arayıp sordular ve ilgilendiler burdancity bilişimede teşekkür ederim ilgileri için yani kısacası gayet güzelbir ürün herkese tavsiye ederim
İsim: O** K**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: Oğlanlarım için aldık paketleme olsun çok güzel di emeği geçen herkeseteşekkürler tafsiye ederim
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Ürün tam bir canavar fiyatına göre piyasadaki pc leri geride bırakır heroyun rahatlıkla oynanıyor. Oğlum için aldım ve çok memnun. Ayrıca hızlıve güzel gönderim için teşekkürler.
İsim: U** G**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: ürün gayet güzel mükemmelin de mükemmeli ben çok beğendim geleli 1 haftabile olmadı onlarca oyun indirdim bi gram sorunu yok çok güzel cihazsize de nasip olur inşallah
İsim: M** A** H**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Ürün çok iyi çok memnun kaldı kardeşim için aldık
İsim: O** K**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: ürün gayet güzel ve şık biz çok memnun kaldık ve 2 gün içerisinde teslimedildi herkese çok teşekkür ederiz
İsim: y** Y**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: elimize ulaştı saqlam qeldi qayet memnunuz city bilişime çok teşekkürederim herkes quvenerek sipariş verebilirsiniz 🙏🙏
İsim: Ümmühan Y.
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: gerçekten aldığıma gram pişman değilim hatta yorum bile yapmadan sadeceürünü alarak bana yardımcı oldular gerçektende beklediğimden iyi çıktıherkese tavsiye ederim inşallah bu başarılı ürünlerinizin kat kat iyibaşarılar elde edebilirsiniz.
İsim: M** E** Ç**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: ÜRÜN ELİMİZE ULAŞTI GÖRÜNTÜ OLARAK HARİKA OLDUĞU GİBİDE OYUNPERFORMANSI HARİKA KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM
İsim: e** ö**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Mükemmell 👍
İsim: İsmet G.
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: çok hızlı ulaştı adresime belirtilen tüm özellikler ve ekipmanla berabergeldi performansından memnun kaldım tavsiye ederim.
Tarih: 04 Mart 2023

Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhabalar ETS 2 son sürümü kaldıracak mı kaldırmazsa Garanti yapıyor musunuz
Cevap: Merhabalar ETS2 son sürüm ve güncel oyunları kasma donma olmadan rahatlıkla oynayabilirsiniz efendim.

Soru: Hangi ram almamızı önerirsiniz arttırmak için öneri olarak?
Cevap: Merhabalar mağaza sayfamızdan Zeiron Phantasy modelini öneririz efendim.

Soru: sadece oyun ucinmi
Cevap: Hem oyun hemde normal kullanım için uygundur efendim.

Soru: bilgisayarı direk kurup istediğizimz oyunu yukleyebilirmiyiz
Cevap: Merhabalar, evet efendim kasanın içi dolu ve işletim sistemi yüklü olarak, fişe takıp kullanmaya hazır halde gönderilmektedir efendim.

Soru: merhaba PC kaç GB acaba
Cevap: Merhabalar üründe 512GB M.2 SSD vardır

Soru: gtx 1660 mı yoksa gtx1650 mi var içinde ve monitör 165hz mi 144hz mi ?
Cevap: Merhabalar monitör 165HZ dir. Ekran kartı Gtx1660 modeldir.

Soru: monitor ne marka kaç hz ve bi sorum daha var antalyaya gelicek bu ürün şimdi montajlımı gelicek ?
Cevap: Merhabalar evet efendim ürün size fişe takıp kullanmaya hazır halde gönderilir. Üründe şuanda Gamepower marka 165HZ 1MS Curved oyuncu monitörü vardır ve kaliteli bir üründür.

Soru: iyi günler mikrofon yerine bir tane daha oyuncu kolu gönderebilirmisiniz
Cevap: Merhabalar, talebinizi sipariş verdikten sonra sipariş mesajı olarak iletebilirsiniz efendim.

Soru: Bilgisayar geldinde Windows kurulu oluyor bu sürelimi yoksa sınırsızmi ?
Cevap: Merhabalar, Windows 10 30 günlük deneme sürümü yüklü olarak gönderilir. 30 gün sonra kullanmaya devam edebilirsiniz fakat etkinleştirme uyarısı verir. İnternetten Windows 10 etkileştirmesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Soru: Ekran Kartı Fln 2. El midir?
Cevap: Merhabalar, ürün sıfır üründür ve 24 ay garantilidir efendim

Soru: merhaba ürünlerin model markasını nasıl öğrenebiliriz mesala ekran kartı markası ne M2 marka ne monitör ne ?
Cevap: Merhabalar, görselde görünen tüm ürünler sipariş içeriğine dahildir efendim. Ayrıca Windows 10 işletim sistemi kurulu olarak, fişe takıp kullanmaya hazır halde gönderilmektedir.

Soru: win 11 pro destekliyormu yani tpm2.0destekliyormu
Cevap: Merhabalar evet efendim Tpm 2.0 desteğ vardır ve Windows 11 destekler

Soru: Zeiron galaxy x20 hangisi daha iyi bumu omu
Cevap: Bu ürün Zeiron Galaxy modeli. Diğer ürün hangisi efendim? Tam model adı yazar mısınız?

Soru: SnowRunner oyununda kaç fps alır
Cevap: Merhabalar, yazmış olduğunuz oyun hakkında bilgimiz bulunmamaktadır efendim. Genel olarak PUBG, Valorant, Fortnite, GTA5, ETS, Forza Horizon, LOL, CSGO, APEX, Roblox, Red Dead, Zula, Battlefield, Call Of Duty, Assasing Creed, God of War, CRYSIS, FIFA, PES vb güncel oyunlarda 200-500 arası bir FPS alırsınız efendim.

Soru: Merhaba indirim olacak mı yakın zamanda
Cevap: Merhabalar ürün yarın Flaş indirimlere girecektir efendim.

Soru: aldıktan sorna kasadaki 1660 ti ekran kartını çıkarıp 3060 koysam sığarmı ?
Cevap: Evet efendim, RTX3060 veya RTX4000 serisi gibi ekran kartlarını destekler.

Soru: valorant assetto corsa gta v minecraft forza horizon 4 ve red dead redemption 2 de kaç fps verir
Cevap: Merhabalar, PUBG, Valorant, Fortnite, GTA5, ETS, Forza Horizon, LOL, CSGO, APEX, Roblox, Red Dead, Zula, Battlefield, Call Of Duty, Assasing Creed, God of War, CRYSIS, FIFA, PES vb güncel oyunlarda 200-500 arası bir FPS alırsınız efendim.

Soru: monitör markası nedir ve kaç inç tir ??
Cevap: Merhabalar monitör şuanda stoklarımızda Dragos marka 23.8 İnç 165HZ 1Ms monitör vardır.

Soru: Resimdekilerin hespsini mi satın alıyoruz içindekiler neler
Cevap: Merhabalar, görselde görünen tüm ürünler sipariş içeriğine dahildir efendim. Ayrıca Windows 10 işletim sistemi kurulu olarak, fişe takıp kullanmaya hazır halde gönderilmektedir.

Soru: bişey daha sorcam GTA 5 para ile mi
Cevap: Merhabalar oyun konusunda destek veremiyoruz efendim. Oyunları internetten indirebilirsiniz.

Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Detay Resimler

Galaxy i5 10400F 16GB DDR4 512GB NVMe M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü