Galaxy Tab A9 (PLUS) X-218 128 Gb 8 Gb Lte Graphite Tablet Türkiye Garantili Fiyatına Göre Alınır Mı

Guzin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,092
0
0
Galaxy Tab A9 (PLUS) X-218 128 Gb 8 Gb Lte Graphite Tablet Türkiye Garantili Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Galaxy Tab A9 (PLUS) X-218 128 Gb 8 Gb Lte Graphite Tablet Türkiye Garantili Anlık Fiyatı 8149.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Galaxy Tab A9 (PLUS) X-218 128 Gb 8 Gb Lte Graphite Tablet Türkiye Garantili Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Galaxy Tab A9 (PLUS) X-218 128 Gb 8 Gb Lte Graphite Tablet Türkiye Garantili Hakkında yaklaşık 29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Galaxy Tab A9 (PLUS) X-218 128 Gb 8 Gb Lte Graphite Tablet Türkiye Garantili Detaylı Açıklama

Galaxy Tab A9 (PLUS) X-218 128 Gb 8 Gb Lte Graphite Tablet Türkiye Garantili Ürününün Satıcısı, Samsung Galaxy Tab A9 (PLUS) X-218 128 Gb 8 Gb Lte Graphite Tablet Türkiye Garantili ürününü 8149.0 Tl'den Satılmaktadır.

Galaxy Tab A9 (PLUS) X-218 128 Gb 8 Gb Lte Graphite Tablet Türkiye Garantili Kullanıcı Yorumları Nasıl?
8149.0 Tl ye satışta olan Galaxy Tab A9 (PLUS) X-218 128 Gb 8 Gb Lte Graphite Tablet Türkiye Garantili Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Tablet Tam Bir F/P Ürünü 8500 TL Fiyatıyla Dolu Dolu Bir Tablet AblamaHediye Aldık Çok Memnun Kaldı Almayı Düşünenlere Tavsiye Ederim
İsim: M** Z** A**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: IŞIKCELL SANAL

Yorum: Oğluma almıştım ben de çok beğendim kendime almayı düşünüyorum. Oldukçaişlevsen televizyon, teefon, pc hepsinin yerine yeterli bence.
İsim: **** ****
Tarih: 09 Haziran 2024
Satıcı: CEPTELEFONU.ONLİNE

Yorum: Babam için aldik. Kullanışlı kaliteli ürün.
İsim: G** T** T**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Paketleme çok güzel di zaten çok kibar ve naif bir tabletti
İsim: B** c** B**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: Taplet gayet iyi. Sim kartlı yazıyor ama bunu Sim kartı taktığınızdaarama ve mesaj işlemlerini yapacak diye düşünmeyin. Tam tersine buişlemleri direk yapamıyor. Telefonunuza Sim kartı ile tapletinizeşleştiriyorsunuz. Sonra kullanabilirsiniz. Fakat Taplet yanınızdatelefon yok diyelim bu sefer İnterneti kullanamazsınız. Sim kartıTaplete taktığınızdaDevamını Oku
İsim: ö** k**
Tarih: 24 Eylül 2024
Satıcı: ASLAN TELEKOM

Yorum: Çok başarılı bir ürün.
İsim: B** Ö**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: X218B 5gli model geldi çok memnunum tavsiye ederim.
İsim: V** A**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Satıcı: TekCep

Yorum: severek kullaniyoruz
İsim: Ö** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Temmuz 2024

Yorum: tablet gerçekten güzel hızı ve performans olarak gayet iyi. ben simkartı taktım internet ve mesaj attım. fakat gsm araması yapamadım bunuaktif etmeye çalışacağım. diğer özellikleri harika. satıcı gayetbaşarılı ve hızlı kargo teşekkür ederim.
İsim: M** Y**
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: Canım oğluma karne hediyesi aldım çok beğendi şimdilik Bi sıkıntıçıkmadı zamanla anlaşılır kalitesi ilerki zamanlarda yorumumuguncellerim teşekkürler
İsim: S** D**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: gayet iyi
İsim: Y** E** G**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Çok şık ve zarif tam bir fiyat performans ürünü tavsiye ederim
İsim: C** G**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Satıcı: CEPTELEFONU.ONLİNE

Yorum: Şu anlık memnun kaldım zaman ilerledikçe yorumu guncelıcem
İsim: K** M** S** P** S** N** F** İ** A**
Tarih: 02 Mayıs 2024
Satıcı: 242castle

Yorum: çok güzel tablet beğendim
İsim: R** D**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: Bildiğimiz kalite ve hız yine aynı. 5G li olmasını özellikle istedim. Şuan için memnunum, kullandıkça daha da seveceğime inanıyorum.
İsim: O** Ç**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Eski tablet samsung tab A7di çok bi fark göremedim daha hizlı olmasınını beklerdim
İsim: Emre E.
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Şu an için bir sorun yok gayet iyi memnunum kargo da özenliydi
İsim: L** D**
Tarih: 09 Haziran 2024
Satıcı: TEKYILDIZ

Yorum: Fiyat performans ürünü. Bence 4 lü stereo hoparlörler hakkını vermiyor,çıkan ses yüksekliği ve kalitesi daha yüksek olmalıydı.
İsim: A** G**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: tableti yeni aldığım için performansı konusunda şimdilik fikrim yok amatabletin paketinde şarj kablosu var ama şarj kafası yok bu kadar rezilbir pazarlama stratejisi olmaz. bunu bilmiş olsaydım hiç düşünmez başkaherhangi bir tablet alırdım
İsim: M** S**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Satıcı: CİN CİN ELEKTRONİK

Yorum: ürünü almış olduğumuz tekyıldız firmasından hiç memnun kalmadım. ürününvergi iadesini alabilmemiz için gereken çok basit bir düzeltmeyi bizeçok gördüler malesef. bu sebepten ürünü iadet etmek durumunda kalıyoruz.başka bir satıcıdan tekrar alacağım nasipse...
İsim: osman m.
Tarih: 06 Haziran 2024
Satıcı: TEKYILDIZ

Yorum: ürün bana kusurlu olarak geldi ve şarj yeri ezik olarak geldi!
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ağustos 2024
Satıcı: incehesap

Galaxy Tab A9 (PLUS) X-218 128 Gb 8 Gb Lte Graphite Tablet Türkiye Garantili Merak Edilen Konular

Soru: kljjjjjjjjjjj
Cevap: Diğer sorunuz cevaplanmış tır efendim

Soru: sim kartlımı
Cevap: Merhaba, evet sim kart uyumludur evet.

Soru: 11 inç mi dir
Cevap: Merhaba, evet 11 inç boyutundadır.

Soru: Üründe şarj kablosu ve adaptörü geliyor mu yoksa ayrı mı alınıyor
Cevap: merhaba şarj kablosu kutu içeirğinde mevcut olup şarj başlık yoktur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Hafıza kartı kullanılabilir mi?
Cevap: Merhaba ever kullanılabilinir

Soru: merhaba sim kart uyumlumudur acaba
Cevap: merhaba evet Sim Kartlı

Soru: merhaba bu üründen alacağım , sim kart destekli diye alıyorum. sonradan sim kartsız gelme durumu olmaz değil mi?
Cevap: Merhaba, ürün sim kart desteklidir

Soru: sim kart takılıyor mu?
Cevap: Merhaba Evet

Soru: merhaba avuç içi reddetme özelliği var mı acaba?
Cevap: Merhaba, bu ürünle telefonla görüşme sağlar gibi görüşme sağlayamazsınız. Bu ürün sadece internete mobil olarak bağlanmak için sim kart kullanmaktadır.

Soru: sim kart uyumu demek hat takıp telefon gibi de kullanabilir mi demek?
Cevap: Merhaba, sim kart sadece internet bağlantısı olarak kullanabilirsiniz. Telefon görüşmesi yapamazsınız.

Soru: SLM NETFLİX GİBİ PLATFORMLARDAKİ DİZİ İZLENİLİYOR MU ACABA.
Cevap: Merhaba, evet efendim.

Soru: merhaba sim kart uyumu var mı?
Cevap: merhaba evet sim kart takılabilir LTE modeldir. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba sorulara baktım birisine sim kart uyumu yok birisini vardır demişsiniz?
Cevap: Merhaba, ürün başlığı X-210 olarak yazılmış ancak ürün x-218 modelidir. Yani satın aldığınızda x-218 modeli gönderilecektir.

Soru: merhaba su tabletin rengi koyu mavi dogru mu ? cunku fotografda siyah gosteriyor
Cevap: Evet......

Soru: Kalemi varmı
Cevap: Merhaba kutu içinde kalem bulunmamaktadır efendim

Soru: ürün hangi model acaba 210 218 ?
Cevap: Merhaba, 218 modelidir

Soru: Merhaba X210 8gb ile X218 8gb arasında ki fark nedir?
Cevap: Merhaba, X218 modeli sim kart takılabilir bir modeldir.

Soru: işlemci nedir?
Cevap: özellilkerine baktım bu bilgiler girilmemiş samsung müşteri numarasını arayıp deteylı bilgi alabilirsiniz 444 7 711

Soru: sm kart tadabiliyormuyuz
Cevap: SİM KARTLI

Soru: poco c 40 + huwei matepad t10 takasına varmısınız
Cevap: Merhaba ikinci el işlemimiz yoktur

Galaxy Tab A9 (PLUS) X-218 128 Gb 8 Gb Lte Graphite Tablet Türkiye Garantili Ürüne Ait Fotoğraflar

Galaxy Tab A9 (PLUS) X-218 128 Gb 8 Gb Lte Graphite Tablet Türkiye Garantili En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü