Galaxy Tab A9 Sm-x117 4gb 64gb 8.7- Lte Grafit Siyah Tablet En Ucuzu Nerede Bulunur

Mihriban

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
573
0
0
Galaxy Tab A9 Sm-x117 4gb 64gb 8.7" Lte Grafit Siyah Tablet Ürün Alınmaya Değer Mi?
Galaxy Tab A9 Sm-x117 4gb 64gb 8.7" Lte Grafit Siyah Tablet Şimdiki Fiyatı Ile 4539.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Galaxy Tab A9 Sm-x117 4gb 64gb 8.7" Lte Grafit Siyah Tablet Memnuniyet Durumu Nedir?

Galaxy Tab A9 Sm-x117 4gb 64gb 8.7" Lte Grafit Siyah Tablet Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Galaxy Tab A9 Sm-x117 4gb 64gb 8.7" Lte Grafit Siyah Tablet Teknik Bilgiler

Yüksek Performanslı İşletim SistemiSamsung Galaxy Tab A9, Android işletim sistemi ile güçlü bir performans sunar. Bu sayede kullanıcılar, güncel uygulamaları ve işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirler.Geniş ve Yüksek Kaliteli EkranCihazın 8.7 inç boyutundaki ekranı, 1340 x 800 piksel çözünürlüğü ve 179 PPI piksel yoğunluğu ile yüksek kalitede görüntü sunar. Ayrıca, çoklu dokunmatik ve kapasitif sağlayarak kullanıcıların daha rahat kullanım deneyimi yaşamasına imkan verir.Hızlı İşlemci ve Geniş Depolama KapasitesiOcta-core işlemci ve 4GB belleği sayesinde Samsung Galaxy Tab A9, hızlı ve sorunsuz bir performans sunar. Dahili 64GB depolama alanına ek olarak, hafıza kartı desteği de bulunmaktadır ve 1024 GB'a kadar daha fazla depolama kapasitesine sahip olabilirsiniz.Yüksek Performanslı KameraÖn tarafta 2.0 MP, arka tarafta 8.0 MP kamera ile Samsung Galaxy Tab A9, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmek için idealdir. Ayrıca otomatik odaklama ile etkilidir._x000D_

Galaxy Tab A9 Sm-x117 4gb 64gb 8.7" Lte Grafit Siyah Tablet Ürününün Satıcısı, Samsung Galaxy Tab A9 Sm-x117 4gb 64gb 8.7" Lte Grafit Siyah Tablet ürününü 4539.0 Tl'den Satılmaktadır.

Galaxy Tab A9 Sm-x117 4gb 64gb 8.7" Lte Grafit Siyah Tablet Hakkında Yapılan Yorumlar
4539.0 Tl ye satışta olan Galaxy Tab A9 Sm-x117 4gb 64gb 8.7" Lte Grafit Siyah Tablet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: tabletin ekranı titriyor ekran gidiyor
İsim: **** ****
Tarih: 25 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CEPTELEFONU.ONLİNE

Yorum: ürün gayet güzel sıkı paketlenmisti beğendim 2 günde ulaştı elime sarjbaşlığı olmasını da beklerdim ama yoktu ve normal aramalara olmuyor onundışında sorun yok
İsim: G** ş**
Tarih: 18 Eylül 2024
Satıcı: Denkel

Yorum: güzel
İsim: E** A**
Tarih: 03 Eylül 2024
Satıcı: mobiloom

Yorum: Güzellllllllllll
İsim: R** K**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Satıcı: Mobifon

Yorum: Tabletim sorunsuz elime ulaştı.Kargo hızlıydı.
İsim: D** T**
Tarih: 16 Mayıs 2024
Satıcı: erateknoloji

Yorum: ürün iyi .sağlam paketlenmiş
İsim: ilkay A. K.
Tarih: 07 Haziran 2024
Satıcı: IMG 20

Yorum: Sim kartlı olduğu halde telefon araması yapılamıyor. Açıklamalardabelirtilmemiş. Aldatıcı bir ürün. Yurtdışında kullandığım aynı modellertelefon işlevi görüyordu.
İsim: **** ****
Tarih: 28 Ağustos 2024
Satıcı: Denkel

Yorum: Tablet bugün ulaştı ama açılmıyor. Bozuk tablet yollanmış. Geri iade edeceğiz
İsim: A** O**
Tarih: 12 Haziran 2024
Satıcı: IMG 20

Yorum: Ürün sağlam ve çalışır vaziyette teslim edildi. sim kartli olması,aradığımız ozellikti
İsim: G** A** K**
Tarih: 07 Temmuz 2024
Satıcı: Ümran Tİcaret

Yorum: Ürün sağlam gelmiş. Çok güzel orijinal simli teşekkür ederim.
İsim: Z** A** E**
Tarih: 14 Temmuz 2024
Satıcı: Ümran Tİcaret

Yorum: Ürünü aldım açtım şarja taktım ve şarj olmuyor. Şarj aletini değiştirdimyine yok. kabloyu değiştirdim yine yok. iade gönderdim. Cihaz hatalıolduğu için yeni cihaz göndermişler. Problem kısa sürede çözüldü veyorumumu güncelledim. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tabletgüzel bu arada işimi gördü.
İsim: B** Ü** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Ağustos 2024
Satıcı: erateknoloji

Galaxy Tab A9 Sm-x117 4gb 64gb 8.7" Lte Grafit Siyah Tablet Merak Edilenler

Soru: vifi varmi
Cevap: Var efendim

Soru: vifi varmi
Cevap: Var efendim

Soru: sim kart uyumlu mudur daha önce başka bir satıcıdan alışveriş yapmıştık sim kart uyumsuz göndermişti
Cevap: Merhaba, açıklama da belirtildiği gibi sim kart uygundur. Gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Sim kart uyumlumu bide yolda kırılma olmaz demi?
Cevap: Merhaba, açıklama da belirtildiği gibi sim kart uygundur. Gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: samsung türkiye garantisi var mı
Cevap: Merhaba Samsung Türkiye garantilidir.

Soru: Merhaba wifi özelliği de var mı ?
Cevap: Merhaba Wifi var.

Soru: iyi günler sim kart uyumlu mu?
Cevap: Uyumludur efendim.

Soru: şarj adaptörü çıkıyor mu kutudan
Cevap: Merhaba, Kutu içeriğinde tablet ve usb kablosu bulunuyor. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Adaptör çıkıyor mu içinden ?
Cevap: Maalesef efendim

Soru: kolay gelsin Bu ürün de güvenli klasör uygulaması var mı
Cevap: uygulamaları hakkında bilgimiz yok samsung dan bılgı ve desteka lamalısınız

Soru: sim kart uyumu varmı tereddütte kaldım yorumlarda bazıları var bazıları yok diyor
Cevap: Evet efendim sim kart lı ürün

Soru: kaleme uygunmu
Cevap: Merhaba SM-X117 kodu ile araştırın lütfen

Soru: Sim kart uyumu var mı
Cevap: Merhaba, evet uyumludur.

Soru: Merhaba. Cep telefonundaki mobil veriyi kullanabiliyor muyuz bu tablette ? Ve kaç model bu cihaz ? Teşekkürler.
Cevap: Evet Kullanabilirsiniz Efendim.

Soru: merhaba herkes sormuş kusura bakmayın bende emin olmak için soruyorum sim kart uyumu var dimi üründe yani simi takınca mobil veriyi kullanarak internete vs baglanabiliriz dimi teşekkürler
Cevap: Merhaba, açıklama da belirtildiği gibi sim kart uygundur. Saygılarımızla.

Soru: sim kart desteği var mı kutu içeriği nedir şarj kablosu ve şarj adaptörü çıkıyor mu
Cevap: Merhaba, cihazın sim kart desteği bulunmaktadır. Kutu içeriğinde tablet ve usb kablosu bulunuyor. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Sim kart takılınca telefon görüşmesi de yapılıyor mu acaba
Cevap: Merhaba, telefon görüşmesi yapılmamaktadır. saygılarımızla.

Soru: Sim kart takılabilir model midir?
Cevap: Evet Sim Kart takılabilir modeldir. Kapalı kutu Samsung Türkiye garantilidir.

Soru: merhaba,üründe telefon ile bağlantı kurulup arama yapilabiliyormu?
Cevap: Uygulamalar üzerinden arama yapabilirsiniz.

Soru: Merhaba Cihaz geldi ancak sim kart taktığımızda internet ve mesajlar geliyor ancak arama yapılamıyor. Sadece başka android cihazla eşleşme yapıldığında arama yapılabileceği yazıyor. Biz bunu sim kartlı olduğu için aldık. Konu ile ilgili yardımcı olur musunuz
Cevap: İlgili ürün sim kartlı fakat detaylarda görüleceği üzere mobil internet bağlantısı için kullanılmaktadır.Ürün telefon değildir tablettir.Mobl görüşme yapılamaz.

Galaxy Tab A9 Sm-x117 4gb 64gb 8.7" Lte Grafit Siyah Tablet Görseller

Galaxy Tab A9 Sm-x117 4gb 64gb 8.7" Lte Grafit Siyah Tablet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü