Gamepad Analog Koruyucu Ps3 - Ps4 - Ps5 - Xbox 360 - Xbox S - Xbox X Uyumlu Silikon Kılıf 4 Adet Bu Ürünü Almalı Mı ?

Nilgun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
501
0
0
Gamepad Analog Koruyucu Ps3 - Ps4 - Ps5 - Xbox 360 - Xbox S - Xbox X Uyumlu Silikon Kılıf 4 Adet Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Gamepad Analog Koruyucu Ps3 - Ps4 - Ps5 - Xbox 360 - Xbox S - Xbox X Uyumlu Silikon Kılıf 4 Adet Şu Anki Değeri 109.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Gamepad Analog Koruyucu Ps3 - Ps4 - Ps5 - Xbox 360 - Xbox S - Xbox X Uyumlu Silikon Kılıf 4 Adet Gerçekten İyi Mi?

Gamepad Analog Koruyucu Ps3 - Ps4 - Ps5 - Xbox 360 - Xbox S - Xbox X Uyumlu Silikon Kılıf 4 Adet Hakkında yaklaşık 36 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Gamepad Analog Koruyucu Ps3 - Ps4 - Ps5 - Xbox 360 - Xbox S - Xbox X Uyumlu Silikon Kılıf 4 Adet Detaylı Açıklama

Gamepad Analog Koruyucu Ps3 - Ps4 - Ps5 - Xbox 360 - Xbox S - Xbox X Uyumlu Silikon Kılıf 4 Adet Ürününün Satıcısı, Adalia Gamepad Analog Koruyucu Ps3 - Ps4 - Ps5 - Xbox 360 - Xbox S - Xbox X Uyumlu Silikon Kılıf 4 Adet ürününü 109.0 Tl'den Satılmaktadır.

Gamepad Analog Koruyucu Ps3 - Ps4 - Ps5 - Xbox 360 - Xbox S - Xbox X Uyumlu Silikon Kılıf 4 Adet Kullanıcı Değerlendirmeleri
109.0 Tl ye satışta olan Gamepad Analog Koruyucu Ps3 - Ps4 - Ps5 - Xbox 360 - Xbox S - Xbox X Uyumlu Silikon Kılıf 4 Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
36 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: ps cafeciyim analog kiliflarini ps 5 kollari için aldım ve an itibariyle cafemde aktif olarak kullanılmaktadır hiç bir sorun yaşamıyorum analog hassasiyetlerini çok iyi görsel olacakta ayrı Bi hava katyi üründen memnunum
İsim: a** ş**
Tarih: 21 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Uğurlu Elektronik

Yorum: Çok işime yaradı çok ta şık duruyo
İsim: Y** S**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Joyistikten çıkıyor hiç bir yararı yok almayın
İsim: Ü** E**
Tarih: 21 Eylül 2024

Yorum: Ürünü taktıktan sonra fifa oynuyosanız arada bir çıkma yapa biliyor onu dışında güzel ürün
İsim: **** ****
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Xbox 9. nesil gamepad’de kullanmak için aldım. Biraz gevşek bir şekilde sarıyor. Eğer çok sert kullanmıyorsanız ihtiyacınızı karşılar aksi taktirde memnun kalmazsınız.
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: biraz takarken zorlanıyoruz ama gayet iyi
İsim: F** B**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Harika, tam oldu
İsim: A** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Temmuz 2024

Yorum: tam oturdu cok guzel begendim .hizli kargo
İsim: E** P**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: Beklediğimizden güzel imiş tesekkürler.
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Xboxa uyumlu gayet güzel oldu 2. Resimdeki razerı da eklemek istedim silikonu tamamen çıkmıştı asıl onun için almıştım ona o şekilde tam oldu ben beğendim
İsim: H** U**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: çok iyi bi ürün
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Sağlam geldi teşekkürler
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: Eliniz çok terleyince kaymaya başlıyo silince süper tutuyor
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Gayet güzel işini görüyor
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: tam ihtiyacım olan urun tesekkurler
İsim: Ö** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Temmuz 2024

Yorum: FIFA 24 oynuyorum ama çıkıyor yerinden.
İsim: Salih K.
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Daha denemedim ondan 4 verdim deneyeceğim ve puanımı tam olarak vericem çok şık herkese tavsiye ederim
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel görünüş ve hissiyat olarak
İsim: N** A**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Ps5 koluna biraz küçük geldi ama idare eder
İsim: A** D**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: gayet guzel ürün cok kullanışlı ilk kullanımda çok kolay çıkıyordu yapıştırmayı düşünüyordum. 2 3 gün geçtikten sonra yapıştırmaya gerek kalmadı kolun sanki orijinal hali gibi çok memnun kaldım, orijinal halinden daha iyi oldu :)
İsim: S** B**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Ürünün dokusu gayet iyi lakin analogun üzerindeki plastik oyun oynarken yırtıldığı için bunu almıştım analogun sert plastiği üzerine direkt bunu uyguladığımda oyun esnasında çıkıyor yapıştırıcı ile sabitledim
İsim: y** K**
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: kolun analogları yıpranmamış şekilde olduğu için taktığımda çıkma gibi bir şey olmadı. Eğer analoglar yıpranmışsa çıkma olabilir. Özellikle FIFA oynadım ne çıktı ne de çıkar gibi oldu eli acıtma vs. gibi sorunlar da yok yani gayet kullanışlı
İsim: O** K**
Tarih: 08 Eylül 2024

Gamepad Analog Koruyucu Ps3 - Ps4 - Ps5 - Xbox 360 - Xbox S - Xbox X Uyumlu Silikon Kılıf 4 Adet Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhaba nasıl takılıyor
Cevap: Sadece elinizle analog üstüne geçiriyorsunuz basit şekilde takılıyor.

Soru: 8bitdo ultimate ile uyumlu mudur ?
Cevap: Merhaba, bahsettiğiniz kol ile ilgili bilgim yok maalesef. Fakat analogları ps4 ve ps5 kolların analogları ile aynı boyuttaysa uyumlu olur.

Soru: Xbox kollarımın silikonu parçalandığı için alacağım uyar öı
Cevap: Merhaba, evet uyar

Soru: PlayStation 4 koluna uyumlu mu acaba
Cevap: Merhaba, evet uyumludur

Soru: Kaç adet gönderiliyor
Cevap: Merhaba, görseldeki gibi 4 adet gönderiliyor.

Soru: PS3 uyarmi acaba genelde 5 için alınmış ama
Cevap: Merhaba, evet uyumludur

Soru: Logitech f710 ile uyumlumudur
Cevap: Merhaba, f710 kolun analogları ps4 kolun analogları ile aynı boyuttaysa uyumlu olur

Soru: Ürüne bakarken renk seçeneği görünmüyor neden
Cevap: Uğurlu Elektronik mağaza adımıza tıklayın mağaza sayfamızda bulabilirsiniz.

Soru: Bunlar soyulan analogları yerinede takılabilir mi yoksa sadece daha soyulmamis olanları korumak içinmi ikisi içinde kullanilabimirmi
Cevap: Merhaba, soyulmuş analoglara takılabiliyor mu bilmiyorum maalesef.

Soru: Hocam fifa 24 oynayınca çıkıyor yerinden kullandıkça düzelir mi. Öyle mi devam eder
Cevap: Kendiliğinden çıkması çok mümkün değil. İyi oturmamıştır yerine.

Gamepad Analog Koruyucu Ps3 - Ps4 - Ps5 - Xbox 360 - Xbox S - Xbox X Uyumlu Silikon Kılıf 4 Adet Ürünün Detaylı Resimleri

Gamepad Analog Koruyucu Ps3 - Ps4 - Ps5 - Xbox 360 - Xbox S - Xbox X Uyumlu Silikon Kılıf 4 Adet En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü