Gba Worm Light Nintendo Gameboy Color Işık Gameboy Pocket Lamba Gbc - Gbp Alınmaya Değer Mi ?

Sare

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,753
0
0
Gba Worm Light Nintendo Gameboy Color Işık Gameboy Pocket Lamba Gbc - Gbp Alınmaya Değer Mi?
Gba Worm Light Nintendo Gameboy Color Işık Gameboy Pocket Lamba Gbc - Gbp Güncel Fiyatı 299.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Gba Worm Light Nintendo Gameboy Color Işık Gameboy Pocket Lamba Gbc - Gbp Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Gba Worm Light Nintendo Gameboy Color Işık Gameboy Pocket Lamba Gbc - Gbp Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

Gba Worm Light Nintendo Gameboy Color Işık Gameboy Pocket Lamba Gbc - Gbp Ürün Tanıtımı

Gba Worm Light Nintendo Gameboy Color Işık Gameboy Pocket Lamba Gbc - Gbp Ürününün Satıcısı, Gizala Gba Worm Light Nintendo Gameboy Color Işık Gameboy Pocket Lamba Gbc - Gbp ürününü 299.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Gba Worm Light Nintendo Gameboy Color Işık Gameboy Pocket Lamba Gbc - Gbp Yorumlar Hakkında Bilgi
299.0 Tl ye satışta olan Gba Worm Light Nintendo Gameboy Color Işık Gameboy Pocket Lamba Gbc - Gbp Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: ürünün fiyatı uygun diye aldım ama bu kadar işlevsiz bir şey beklemiyordum. 1. yuvasına zor giriyor. 2. beyaz yerine sarı ışık kullanmışlar. 3. ışık kuvvetli değil ve az alana denk geliyor. dekor amaçlı kullanıyorum iadeyle uğraşamadım. tavsiye edeceğim bir ürün değil.
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: gizala

Gba Worm Light Nintendo Gameboy Color Işık Gameboy Pocket Lamba Gbc - Gbp Merak Edilenler Neler?

Soru: gameboy advance ile uyumlumudur
Cevap: merhaba evet gba advance ile uyumludur.saygılar

Soru: eski tip 1990 lara uyuyormu lamba
Cevap: Merhaba Gameboy color , gameboy pocket modellere ve girişi onlara benzeyen konsollara uyar . Youtube da inceleme videolarını bulabilirsiniz Saygılar

Soru: oyunlarını nerden alcaz yanında geliyormu?
Cevap: Merhaba BU ürün oyun konsolu değildir. Oyun konsolunun ekranını aydınlatan ışıktır. Ürüne konsol dahil değil. Saygılar

Gba Worm Light Nintendo Gameboy Color Işık Gameboy Pocket Lamba Gbc - Gbp Ürünün Detaylı Resimleri

Gba Worm Light Nintendo Gameboy Color Işık Gameboy Pocket Lamba Gbc - Gbp En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü