Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Su Yeşili Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Zeynep

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
600
0
15
Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Su Yeşili En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Su Yeşili Güncel Fiyatı 990.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Su Yeşili Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Su Yeşili Hakkında yaklaşık 105 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Su Yeşili Ürünün Detayları

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Su Yeşili Ürününün Satıcısı, Jerf Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Su Yeşili ürününü 990.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Su Yeşili Kullanıcı Yorumları
990.0 Tl ye satışta olan Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Su Yeşili Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
105 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: En memnun kaldığım taytlar kesinlikle. Kendi bedeninizi alabilirsiniz. İnanılmaz toparlayıcı
İsim: D** K**
Tarih: 22 Haziran 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: JERF SPORT

Yorum: Güzel yazlık bir tayt. Yoga için çok uygun içlik olarak kullanmak için de uygunmuş havalar soğuyunca keşfettim 😄 kendi bedeninizi ya da ara bedenseniz küçük olanı almanızı öneririm
İsim: S** Y**
Tarih: 06 Ocak 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Ağır ant yapıyorum 175 boy 65 kilo s beden gayet iyi hatta xs bile olurmuş ama sporda rahat etmek için bu beden gayet iyi. Rengi zaten efsane
İsim: B** Ç**
Tarih: 15 Haziran 2022
Satıcı: BOYNER

Yorum: Bir beden küçüğü alınabilir toplaması için
İsim: G** N** U**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: JERF kalitesi... Rengine aşık oldum. İndirimleri yakalayıp bütün modellerin bütün renklerinden almak istiyorum. 😁 Ağır antrenman yapmama rağmen inanılmaz rahat neredeyse yok gibi, ayrıca güzel toparlıyor. 180 cm boy 67 kg'da JERF'in tüm modellerinde S beden tercih ediyorum.
İsim: Y** U**
Tarih: 26 Haziran 2022

Yorum: 158 boyunda 49 kiloyum,normalde XS giyiyorum fakat S beden tercih ettim.Boyner mağazasında XS bedenini denemiştim fakat çok sıkı oldu.Toparlama ihtiyacı hissetmeyenler kendi bedeninden bir beden büyük alabilir.Kumaşı çok kaliteli ve rahat.Verdiğiniz paraya değecek türden bir ürün.Rengi çok güzel ve kaliteli.Bir puan kırmamın nedeni fotoğraflardakiDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 05 Şubat 2022

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz. Kumaşı yumuşacık, iç göstermiyor. Rahat hareket edebiliyorsunuz. Rengi tam beklediğim gibi geldi.
İsim: S** K**
Tarih: 18 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: kızım için aldık tercih edeceğimiz bir marka oldu çok beğendik
İsim: n** o**
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: 1.68 boy 64 kg, M beden aldım. yeni doğum yaptım karın bölgesini harika toparladı, ince falan değil, korse etkisi var iki renk gela model aldım, sıra diğerlerinde !!💗
İsim: S** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Eylül 2021

Yorum: Hediye olarak aldım çok güzel
İsim: E** T**
Tarih: 29 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Taytın rengi tam fotoğraftaki gibi ben dokusuna duruşuna bayıldım. Normalde xs giyiyorum ama s tercih ettim iyi de oldu. Kumaşı tok ve toparlayacılığı muazzam.
İsim: B** D**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: kumaşı biraz kalın fiyatı ürüne göre çok yüksek kalıyor
İsim: İ** E** A**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Rengi çok güzel. 155 47kg S aldım. xs de alabilirdim o zaman çok sıkı olurdu rahat edemezdim
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: 160 boy 48 kg xs aldım çok rahat oldu sıkı bir kalıbı var ama yorumlarda söylendiği gibi küçücük bir şey gelmiyor bedeninizi alın
İsim: R** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Haziran 2023

Yorum: çok güzel bir ürün, çok kaliteli. vücudu toparlıyor.
Tarih: 05 Nisan 2022

Yorum: Bayiliyorum Jerf un taytlarinaa❤
İsim: Burcu Ç.
Tarih: 21 Nisan 2022

Yorum: Ne diyebilirim ki mükemmel tek kelimeyle. Evet pahalı ama değer. 1.70 boy 54 kilo XS beden çok iyi toparladı
İsim: g** a**
Tarih: 21 Nisan 2022
Beden: Beden:XS

Yorum: Sporda herkezin markasını sordu harika ürünüm bayılıyorum severek kullanıyorum
İsim: M** Ö**
Tarih: 04 Haziran 2022

Yorum: 1.73 boy 59 kg s beden tercih ettim tam istediğim gibi oldu😍 Daha önceden bonita serisinden alışveriş yapmıştım, bu seri biraz daha kalın ve tok kumaşa sahip. Tek kusuru yeşil rengi olmasına rağmen salonda çekildiğim fotoğraflarda mavi çıkması 😂
İsim: E** Ş**
Tarih: 08 Kasım 2022

Yorum: mükemmel bir tayt her zamanki jerf kalitesiyle
Tarih: 16 Ocak 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Çok güzel ve kaliteli diğer renkleri de var bende
İsim: Z** B**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: Çok rahat
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: Rengi çok güzel. Çok kaliteli duruyor dikişleri kumaşı. Spor için almıştım. 94 cm kalça için S beden tam oldu
İsim: M** U**
Tarih: 23 Aralık 2023

Yorum: Harika ,kalite süper
İsim: m** k**
Tarih: 29 Nisan 2022

Yorum: Kesinlikle jerf farkı keske diger renklerinise alsaydım indirimdeyken ben cok begendm. Hiç bi taytt bu kadar güzel toparlamıyorr aldıgı parayı sonuna kadar hak ediyor keskee bidaha indirime girsee
İsim: aslı b.
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: Çok seviyorum sımsıkı
İsim: S** S**
Tarih: 10 Ocak 2022

Yorum: çok güzel alın aldırın asırı iyi toparlıyor ve iç göstermiyor
İsim: m** k**
Tarih: 25 Haziran 2022

Yorum: Evet biraz pahalı. ama gerçekten kumaşı, hissiyatı o kadar güzel ki. rengi zaten efsane. bi tane iyi bir tayt dolabımda olsun istedim, bi şans verebilirsiniz:)
İsim: D** D**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Gela serisi bence kış dönemi için ideal. Cok dar sevmediğim için S aldım. İndirimdeyken yakalayın.
İsim: S** E**
Tarih: 19 Ocak 2024

Yorum: Çok güzel marka
İsim: M** B**
Tarih: 13 Ekim 2021

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Su Yeşili Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba bonita su yeşili stoğu güncellenecek mi tükendi görünüyor
Cevap: Merhabalar, ürünümüzün Trendyol stokları tükenmiştir. Sevgiler

Soru: Merhaba, su yeşili modelinden alt ve üst almak istiyorum ama takım halde bulamadım?teşekkürler
Cevap: Merhabalar, ürünümüz takım olarak üretilmekte, ayrı ayrı satılmaktadır. Sevgiler

Soru: İndirimler ne zaman olacak
Cevap: Merhabalar , şuan belirli ürünlerde indirim mevcuttur, incelemenizi tavsiye ederiz. Sevgiler.

Soru: Merhaba ürün iç gösteriyor mu
Cevap: Merhabalar, ürünümüz iç gösterme yapmaz. Sevgiler

Soru: Merhaba gella vella farkını söyleyebilir misiniz ne farkları var lily falan.
Cevap: Merhabalar, Luz ve Pine modelimiz sıkı kalıp yüksek toparlayıcı özelliktedir. Luz modelimiz %50 Polyamid %40 Pamuk %10 Elastan içermektedir. Pine modelimiz %92 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Gela modelimiz üzerinde gölgelendirme verilmiş desen detayları bulunmaktadır. Hem esnek hem toparlayıcı özelliği mevcuttur. %90 Polyamid %10 Elastan içermektedir. Bonita modelimiz pastel tonlarında üretilmiştir. Toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. %72 Polyamide %21 Polyester %7 Elastan içermektedir. Naples modelimiz Geri dönüşüm ile elde edilmiş özel üretim iplikler ile tasarlanmıştır. %81 Econyl Polyamid %11 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Ürünlerimiz genel olarak toparlayıcı özelliktedir. Model ve içerik farklılıkları bulunmaktadır. Sevgiler

Soru: taksitle odeme secenegi var mi
Cevap: Merhabalar , ödeme seçenekleri için trendyoldan bilgi alabiirsiniz.Sevgiler.

Soru: Kumaşı kadife mi acaba?
Cevap: Merhabalar, Gela modelimiz %93 Polyamid %7 Elastan içermektedir. Sevgiler.

Soru: Indirimler belli zamanlardami oluyo?
Cevap: Merhabalar, kampanya planlamalarımız devam etmektedir. Takipte kalın, sevgiler.

Soru: iyi akşamlar 1,58 78 kilo hangi beden uygundur acaba
Cevap: Merhabalar, Aşağıda belirtilen beden ölçülerini referans alarak tercihinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler XS beden için Bel ölçüsü aralığı: 60-65 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 84-90 cm S beden için Bel ölçüsü aralığı: 66-72 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 91-97 cm M beden için Bel ölçüsü aralığı: 73-79 cm, Kalça ölçüsü aralığı 98-104 cm L beden için Bel ölçüsü aralığı: 80-87 cm, Kalça ölçüsü aralığı 104-110 cm aralığına denk gelmektedir.

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Su Yeşili Ürün Görselleri

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Su Yeşili En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü