Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Yeşil Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Belgin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Yeşil En Ucuzu Nerede Bulunur?
Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Yeşil Anlık Fiyatı 990.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Yeşil Kaç Kişi Memnun?

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Yeşil Hakkında yaklaşık 617 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Yeşil Teknik Bilgiler

_x000D_

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Yeşil Ürününün Satıcısı, Jerf Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Yeşil ürününü 990.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Yeşil Ürünü Kullananların Görüşleri
990.0 Tl ye satışta olan Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Yeşil Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
617 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Ürün çok hızlı geldi, paketleme güzeldi. 47 kiloyum ben xs aldım, rahat hareket edebiliyorum içinde
İsim: T** Ö**
Tarih: 17 Şubat 2022
Beden: Beden:XS
Satıcı: JERF SPORT

Yorum: Muhteşem.Giydiğim en güzel tayt diyebilirim.Kaliteli ve toparlayıcı.Bir beden küçük alabilirsiniz
İsim: A** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Eylül 2021

Yorum: bence kendi bedeninizi ve hatta bir kucuk bedeni alabilirsiniz inanilmaz rahat ve guzel bir tayt
İsim: **** ****
Tarih: 08 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Çok kaliteli bir marka, ben de siyahı ve laciverti var. Üründe kupon görünce bu rengini de aldım. 165cm 55 kgyum S beden aldım. Çok güzel toparlıyor. Tayt için bir numaralı markam
İsim: R** A**
Tarih: 01 Haziran 2022
Beden: Beden:S

Yorum: muhteşeeeeeem :'(((( ağlıyorum ya bayıldım 168-63 basen 104 s beden tam oldu
İsim: S** k**
Tarih: 22 Ekim 2022

Yorum: Mükemmel jerf kalitesi 160 boy 55 kilo s beden aldım tam oldu sıkı ve toparlayıcı aynı zmaanda yumusak yapısı alın aldırın
İsim: B** U**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Bu taytlar çok iyi 165 kilo 58 beden xs aldım oldu biraz sıktı ama sıkı seviyorsanız neden olmasın kalın bir tayt
İsim: G** U**
Tarih: 03 Mart 2022

Yorum: 80 KG M beden tam oldu.Çok rahat toparlayıcı bir tayt niyet ettim bütün renkleri almaya 🫠
Tarih: 27 Kasım 2022
Beden: Beden:M

Yorum: İndirimden 266₺ aldım iyi ki de almışım, 165 73 kilo M beden aldım s bile alsam olurmuş. Boyu maskendeki gibi değil gayet ayak bileğimde hatta daha uzun boylu olsam yine de uzar ve açılır.Güzel toparlıyor spor hareketlerinde esneklik çok iyi üstünüzde yokmuş gibi. Kalım kuşluk bir tayt, günlükte kullanılabilir. Renk kalite olarak on numara. İndirimDevamını Oku
İsim: T** K**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: Arkadaşlar tayta baaa-yılll-dımm. Rengı dokusu kalıtesi mukemmel dıger renklerındende almak ıstıyorum aşırı toparlıyor boyum 175 kılom 72 ve inanırmısınız S beden aldım ♥
Tarih: 12 Ocak 2022

Yorum: 174 boy 62 kiloyum xs aldım yorumlara bakarak. Fazla sıktı s sipariş ettim oda hiç toparlamadı. Alacaklar bence bir beden küçük almalı.giydikçe hafif açılıyor. Siyah ve bordo S beden aldım geçen yıl keşke onlarıda xs alsaymışım. Kalitesine diyecek bişey yok 👌🏼
İsim: B** A**
Tarih: 04 Kasım 2022

Yorum: Çok güzel bir tayt, toparlayan ama bir o kadar da rahat hareket edilebilen. Çok beğendim ve ikinci bir rengini aldım. Tam bedeninizi almanızı öneririm.
Beden: 26 Ekim 2021

Yorum: Sayesinde ilk defa trendyol’da degerlendirme yaptim. Alin, aldirin. Sporda giyiyorum. 1.60m, 47 kiloy, XS tam oldu.
İsim: E** Z**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: S-m giyiyorum s beden aldım çok sevdim çok rahat.indirimde aldım tavsiye ederim
İsim: K** G**
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: Çok beğendim çok kaliteli 👍🏼 bir beden büyük alınabilir. Ben normalde XS giyiyorum S tam oldu bana ;) fotoğraftan daha yeşil geldi
İsim: J** K**
Beden: 12 Aralık 2021

Yorum: Jerf in taytları bugüne kadar denediğim en güzel taytlar fiziği mükemmel gösterip toparlıyor 1 numara kesinlikle
İsim: b** C**
Beden: 14 Aralık 2021

Yorum: bayıldım gerçekten oysho taytlarını kışın giyemiyorum spor dışında bunlar efsane. 1.63 boy- 56 kiloyum xs güzel oldu dar oldu ama toparladı. Beğendim kalitesini de.
İsim: S** T**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: Çok güzel toparlıyor çok kaliteli diğer renklerini de alacağım ben bir beden küçük aldım tam istediğim gibi oldu
Tarih: 19 Ocak 2022

Yorum: Harika bir tayt bir beden küçük aldım iyice toparladı
İsim: E** K**
Tarih: 18 Mayıs 2022

Yorum: Bütün arkadaşlarıma tavsiye ettiğim bir tayt muhteşem insan içinde harika hissediyor. 164 boy 68 kg s beden aldım tam oldu. Siyahınıda almıştım çok memnun kalmıştım günlerce giyin hiç diz yapmıyor olduğunuzdan daha fit gösteriyor ve beli oldukça yüksek göbek deliğinin baya üstünde benim için çok rahat böyle olması. Göbeği de toparlayan bi kumaşDevamını Oku
İsim: D** d**
Tarih: 25 Eylül 2021

Yorum: inanılmaz güzel toparlayıcı tayt, iç göstermiyor ağ kısmı sorunsuz ve beli çok güzel sarıyor.Tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Ç** T**
Beden: 07 Ağustos 2024

Yorum: Siyah rengini m beden almıştım. Fakat yorumlara dayanarak bunu s beden aldım iyi ki de öyle yapmışım çok güzel duruyor. Şimdi bir de lacivert rengini aldım
İsim: A** T**
Beden: 11 Ocak 2023

Yorum: Bir beden küçük aldım tam oldu muhteşem
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: 168 boy 65 kg m beden tam oldu ve muhteşem bir tayt fiziği çok güzel gösteriyor
İsim: s** c**
Tarih: 23 Aralık 2021

Yorum: Normalde XS giyerim ama iade edip S beden aldım iyi ki almışım harika gerçekten
İsim: D** O**
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: Kesinlikle muhteşemm jerf kalitesi . Bir beden büyük almama rağmen belimi bacaklarımı çok güzel sardı koşulsuz alabilirsiniz .
İsim: S** Y**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Paketleme özenli kalitesini duruşunu çok beğendim. Kendi bedeninizi alın. 1.67 boy 51 kg XS tam ve çok rahat oldu.
İsim: E** S**
Tarih: 14 Haziran 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Çok güzel sarıyor, tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: B** G**
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: Çok güzel tam beden alabilirsiniz
İsim: ö** ö**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: bayildim, tam beden alın lutfen
İsim: Selin P.
Tarih: 27 Ocak 2023

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Yeşil Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhaba, ürün hava alıyor mu acaba?
Cevap: Merhaba , *Hava alabilir çabuk kurur. *Su Emici Özelliktedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: hangi kargo firmasıyla gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhabalar, kargo firması Trendyol sisteminden otomatik olarak seçilmektedir. Trendyol Express ve Yurtiçi Kargo tarafından gönderilmektedir. Sevgiler.

Soru: Ürünün boy uuznluk ölçüsü nedir?
Cevap: Merhabalar, Aşağıda belirtilen beden ölçülerini referans alarak tercihinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler XS beden için Bel ölçüsü aralığı: 60-65 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 84-90 cm S beden için Bel ölçüsü aralığı: 66-72 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 91-97 cm M beden için Bel ölçüsü aralığı: 73-79 cm, Kalça ölçüsü aralığı 98-104 cm L beden için Bel ölçüsü aralığı: 80-87 cm, Kalça ölçüsü aralığı 104-110 cm aralığına denk gelmektedir.

Soru: S beden ne zaman stoklara girer
Cevap: Merhabalar, modelimiz üretim aşamasındadır.Takipte kalınız, Sevgiler.

Soru: Urunun boyu kac cm?
Cevap: Merhabalar, Aşağıda belirtilen beden ölçülerini referans alarak tercihinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler XS beden için Bel ölçüsü aralığı: 60-65 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 84-90 cm S beden için Bel ölçüsü aralığı: 66-72 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 91-97 cm M beden için Bel ölçüsü aralığı: 73-79 cm, Kalça ölçüsü aralığı 98-104 cm L beden için Bel ölçüsü aralığı: 80-87 cm, Kalça ölçüsü aralığı 104-110 cm aralığına denk gelmektedir.

Soru: Bedenler arası boy değişiyor mu xs beden mankende çok kısa duruyor 1.76 boyundayım eskiden daha uzundu sanki boyları
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimiz esnektir. Görseldeki manken 1.78cm . Aşağıda belirtilen beden ölçülerini referans alarak tercihinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler XS beden için Bel ölçüsü aralığı: 60-65 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 84-90 cm S beden için Bel ölçüsü aralığı: 66-72 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 91-97 cm M beden için Bel ölçüsü aralığı: 73-79 cm, Kalça ölçüsü aralığı 98-104 cm L beden için Bel ölçüsü aralığı: 80-87 cm, Kalça ölçüsü aralığı 104-110 cm aralığına denk gelmektedir.

Soru: Daha baharlık kalın olmayan taytınızın modeli nedir?
Cevap: Merhabalar , ürünlerimizin hepsi dört mevsimliktir. Palmi ve baft modelimizi inceleyebilirsiniz.Sevgiler.

Soru: S beden ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhabalar, Modelimiz üretim aşamasındadır. Takipte kalınız, sevgiler.

Soru: Yılbaşı kampanyası yapacak mısınız?
Cevap: Merhabalar, Kampanyalarımız planlama aşamasındadır. Takipte kalınız. Sevgiler.

Soru: Merhaba, gela bordo renk s beden stoklara gelecek mi?
Cevap: Merhabalar, modelimiz üretim aşamasındadır. yakın zaman içerisinde stoklarımızda olacaktır. Takipte kalınız, Sevgiler.

Soru: Merhaba natural kahverengi rengi gela modelde ne zaman stoğa girecek
Cevap: Merhabalar, stok güncellemesi adına henüz tarafımıza bir bilgi geçilmemiştir. Takipte kalmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: boyum 1.80 kilom 63 hangi beden uygun olur

Soru: Kapri modeller ne zaman gelir ?
Cevap: Merhabalar, Baft modelimizi inceleyebilirsiniz. Sevgiler

Soru: Merhabalar taytın yapısı nasıl yani iç gösterme oranı nedir? Hangi model daha tok
Cevap: Merhabalar, Luz ve Pine modelimiz sıkı kalıp yüksek toparlayıcı özelliktedir. Luz modelimiz %50 Polyamid %40 Pamuk %10 Elastan içermektedir. Pine modelimiz %92 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Gela modelimiz üzerinde gölgelendirme verilmiş desen detayları bulunmaktadır. Hem esnek hem toparlayıcı özelliği mevcuttur. %90 Polyamid %10 Elastan içermektedir. Bonita modelimiz pastel tonlarında üretilmiştir. Toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. %72 Polyamide %21 Polyester %7 Elastan içermektedir. Naples modelimiz Geri dönüşüm ile elde edilmiş özel üretim iplikler ile tasarlanmıştır. %81 Econyl Polyamid %11 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Ürünlerimiz genel olarak toparlayıcı özelliktedir. Model ve içerik farklılıkları bulunmaktadır. Sevgiler

Soru: S bedeni ne zaman gelecek haziranda üretim aşamasında demiştiniz aylar gecti
Cevap: Merhabalar, yakın zamanda stoklarımızdaydı. Tekrar gelecek, takipte kalınız. Sevgiler

Soru: Merhaba, ürünü hediye olarak göndereceğim. Not yazma şansınız var mı? Varsa süper olur.
Cevap: Merhabalar, hediye paketi adına işlem sağlanabilmektedir. Sevgiler.

Soru: Merhaba. Ben green rengini aldığım halde pastel green geldi. Değişimi sağlayabilir misiniz?
Cevap: Merhabalar ,sipariş soruları kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.Sevgiler.

Soru: M beden ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar, Modelimiz üretim aşamasındadır. Takipte kalınız, sevgiler.

Soru: Merhanalar, en kalın tayt modeliniz bu mudur?
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz dört mevsim kullanıma uygundur. Gela, Pine, Bonita, Luz, Palmi modellerini inceleyebilirsiniz. Sevgiler

Soru: Merhabalar vella serisi gelecek mi acaba
Cevap: Merhabalar, modelimiz üretim aşamasındadır. Takipte kalınız, Sevgiler.

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Yeşil Ürün Resimleri

Gela Yüksek Bel, Esnek Ve Toparlayıcı Spor Tayt Yeşil En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü