Geniş Açı Balık Gözü Lens Seti Balıkgözü Makro Telefon Lensi-PEMBE Uyumlu Satın Alır Mısınız-

Busra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Geniş Açı Balık Gözü Lens Seti Balıkgözü Makro Telefon Lensi-PEMBE Uyumlu Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Geniş Açı Balık Gözü Lens Seti Balıkgözü Makro Telefon Lensi-PEMBE Uyumlu Anlık Fiyatı 615.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Geniş Açı Balık Gözü Lens Seti Balıkgözü Makro Telefon Lensi-PEMBE Uyumlu Alanlar Memnun Mu?

Geniş Açı Balık Gözü Lens Seti Balıkgözü Makro Telefon Lensi-PEMBE Uyumlu Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Geniş Açı Balık Gözü Lens Seti Balıkgözü Makro Telefon Lensi-PEMBE Uyumlu Ürün Özellikleri

Geniş Açı Balık Gözü Lens Seti Balıkgözü Makro Telefon Lensi-PEMBE Uyumlu Ürününün Satıcısı, Wide Angle Lens Geniş Açı Balık Gözü Lens Seti Balıkgözü Makro Telefon Lensi-PEMBE Uyumlu ürününü 615.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Geniş Açı Balık Gözü Lens Seti Balıkgözü Makro Telefon Lensi-PEMBE Uyumlu Yorumlar Hakkında Bilgi
615.0 Tl ye satışta olan Geniş Açı Balık Gözü Lens Seti Balıkgözü Makro Telefon Lensi-PEMBE Uyumlu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Ürün güzel, hediye için teşekkür ederim
İsim: B** B**
Tarih: 16 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: VIOLA PROJECT

Yorum: Ay çok kaliteli. Ben bayıldım çekimlerde harika işler çıkartacağındaneminim. Satıcı çok kibar bir sürü hediye göndermiş. Kılıfı vekorunaklarının olması beni çok mutlu etti. Hiçbir şekilde zarargelmeyecek şekilde her şeyi düşünülmüş. Çok teşekkür ederim
İsim: E** K**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: Ürün çok güzell
İsim: i** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Kasım 2023

Yorum: Öncelikle hediyeler için teşekkür ederim gerçekten kaliteli bir lensseti tavsiye ederim
İsim: Z** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Ekim 2023

Yorum: Tırnak çekimlerim için harika bir detay küçük hediyeler ıcın tsk ederim ❤
İsim: Sinem A.
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Beğendim işimi görüyor
İsim: A** Y**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Kamera lens açı vs olaylarına hakimim. Güzel ürün
İsim: Aziz M. A.
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: Çok çok güzel bir ürün..hediyeler için de çok teşekkür ederim ❣
İsim: S** ç** Ç**
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: Hızlı kargo ve özenli geldi teşekkürler.
İsim: Ö** T**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Kaliteyi düşürüyor bence bilmiyorum tam da emin olamadım. orta düzey birürün olabilir. telefonum ıphone 11 belki kameram iyi değildir. ilkaldığımda heyecanlanmıştım. tam beceremeyince bi daha kullanmadım.
İsim: S** Ö**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Öncelikle jet hızı ile teslimatınız için teşekkür ediyorum.Ürünpaketlemesi çok sağlamdı.Ürün kendi kutusunda,kendi kılıfınasahip.İphone eski modelinde(6s) ve xiaomi telefonda denedim ikinde degayet iyi sonuçlar verdi.Netleme vs gibi bir sorun yaşamadım.Muhakkakfotoğraf ekleyeceğim.10 yıldız,teşekkürler…
İsim: Cansel K.
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: guzel urun. ayrica hediyye icin tewekkurler. urun reaim cekilisinimaximum uzaklawtiriyor. begendik
İsim: T** A**
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: Uzun zamandır almak istiyorum erteledim durdum. Çok güzel netleştiriyor.Kargo çok hızlı. İyi ki almışım ilk iki resmî lensle çektim. 100*100
İsim: b** u**
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: Macro lens kısmı ters yapılmış ürün hatalı ve işe yaramıyor, bulanık vekamera sabit kalsa bile netlemiyor. İade istedim ama dışındaki kartonkutu ile değil sadece kese ile gönderdiğim için geri gönderildi.
İsim: E** İ** B**
Tarih: 01 Haziran 2024

Geniş Açı Balık Gözü Lens Seti Balıkgözü Makro Telefon Lensi-PEMBE Uyumlu Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Yakın açı varmı elinizde
Cevap: Merhabalar aynı ürün hem yakın hem de uzak objektifi ile beraber geliyor videoda ki günü çıkarıp takabilir siniz

Soru: Merhaba ön kamerada videoyu 0.5 çekmek istiyorum işe yararmı acaba
Cevap: Makro olarak arka kamerada daha verimli sonunç alırsınız efendim

Soru: merhaba samsung a 33 olurmu bu
Cevap: Merhabalar evet efendim olur

Soru: Iphone 14 pro max kamerasıyla uyumlumudur
Cevap: Merhabalar evet uyumludur efendim

Soru: merhaba hangi telefonlara uygun
Cevap: Merhabalar bütün I Phone ve android modelleri için de uygundur efendim

Soru: Merhaba, i Phone 14 pro Max için uygun mu?
Cevap: merhabalar evet uygundur efendim

Soru: samsung S24 ultra icin gecerlimi?
Cevap: Merhabalar kullanıma uygundur efendim

Soru: Tırnak görseli çekmek için hangi lensi kullanmalıyız
Cevap: Merhabalar .. küçük olan objektifi kullanmanız gerekir efendim 🙏

Soru: 15 pro için uyumlu mu
Cevap: Merhabalar evet efendim

Geniş Açı Balık Gözü Lens Seti Balıkgözü Makro Telefon Lensi-PEMBE Uyumlu Ürün Resimleri

Geniş Açı Balık Gözü Lens Seti Balıkgözü Makro Telefon Lensi-PEMBE Uyumlu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü