Gg Force Gc20 V2 Whıte Oyun Kolu Pc-androıd 4.1+ Destegı Cıft Tıtresım Motoru Beyaz Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Sibel

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
602
0
0
Gg Force Gc20 V2 Whıte Oyun Kolu Pc/androıd 4.1+ Destegı Cıft Tıtresım Motoru Beyaz Satın Alır Mısınız?
Gg Force Gc20 V2 Whıte Oyun Kolu Pc/androıd 4.1+ Destegı Cıft Tıtresım Motoru Beyaz Şimdiki Fiyatı Ile 1799.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Gg Force Gc20 V2 Whıte Oyun Kolu Pc/androıd 4.1+ Destegı Cıft Tıtresım Motoru Beyaz Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Gg Force Gc20 V2 Whıte Oyun Kolu Pc/androıd 4.1+ Destegı Cıft Tıtresım Motoru Beyaz Hakkında yaklaşık 54 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Gg Force Gc20 V2 Whıte Oyun Kolu Pc/androıd 4.1+ Destegı Cıft Tıtresım Motoru Beyaz Ürün Tanıtımı

Gg Force Gc20 V2 Whıte Oyun Kolu Pc/androıd 4.1+ Destegı Cıft Tıtresım Motoru Beyaz Ürününün Satıcısı, MSI Gg Force Gc20 V2 Whıte Oyun Kolu Pc/androıd 4.1+ Destegı Cıft Tıtresım Motoru Beyaz ürününü 1799.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Gg Force Gc20 V2 Whıte Oyun Kolu Pc/androıd 4.1+ Destegı Cıft Tıtresım Motoru Beyaz Yorumlar Hakkında Bilgi
1799.0 Tl ye satışta olan Gg Force Gc20 V2 Whıte Oyun Kolu Pc/androıd 4.1+ Destegı Cıft Tıtresım Motoru Beyaz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
54 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Oğlum için hediye aldım çok mutlu oldu
İsim: D** B**
Tarih: 09 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Pliples

Yorum: İstediğim msi gamepad yerine bana xgp klavyesini gönderdiler bunun düzeltilmesini istiyorum.
İsim: N** Ç**
Tarih: 11 Eylül 2024
Satıcı: Betaplus

Yorum: kocama aldım severek kullanıyor
İsim: L** E**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Satıcı: Tekramarket

Yorum: Sorunsuz çalışıyor pc için kullanıyorum oynadığım tüm oyunlarla uyumlu bir şekilde çalışıyor
İsim: S** S**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Gayet güzel kullanışlı çok memnunuz
İsim: S** T**
Tarih: 12 Haziran 2023
Satıcı: OverGame

Yorum: Hayatımda alabileceğim en iyi gamepad bu olabilir gerçekten çok teşekkürler
İsim: A** B** D**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: gayet güzel ve kaliteli
İsim: Ayaz Y.
Tarih: 14 Temmuz 2024
Satıcı: Seta Teknoloji

Yorum: Ürün elime ulaştı. Mükemmel görünüyor. Msi kalitesi şaşırtmadi. Fotoğraflardaki kablo telefon için bilgisayar icin olan bilgisayara bagli oldugu icin fotoya almadim. PC'deki kablo cok daha iyi Kargo hızlı geliyor. xbox koluyla ayni gaz fren hassasiyeti cok iyi tuşlar guzel kusuru yok. Bide indirime girmisti almanizi tavsiye ederim. Xbox koluyla biDevamını Oku
İsim: Boran A.
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: mükkemel
İsim: ş** M**
Tarih: 27 Ekim 2022
Satıcı: WesternPacific

Yorum: Ele tam oturuyor, tuş hissiyatı mükemmel. Direk Windows kurulu cihazınıza takıp kullanabilirsiniz.
İsim: A** D** Y**
Tarih: 11 Ağustos 2022
Satıcı: Teknosar

Yorum: Gayet güzel
İsim: H** M**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
İsim: m** y**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: erkek kardeşime aldım çok mutlu oldu hem laptopta hem telefonda kullanılabiliyormuş
İsim: G** N** Ö**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: Ürünü bir aydır kullanıyorum ve hiçbir şekilde sorun çıkarmadı. Gayet güzel ve elime tam oturuyor. Titreşim de mükemmel. Kısacası alın ama bir ay önce aldığımda 890 tlye almıştım zam gelmiş. Belki başka sitelerde daha ucuza bulabilirsiniz.
İsim: B** Ö**
Tarih: 08 Mart 2023
Satıcı: donvito

Yorum: god of War da mukko oluyo çok iyi
İsim: Hasan A.
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: güzel kargolanmıştı elime 2 günde ulaştı ve ürün oldukça güzel öneririm piyasadaki çakma kollardan alıcağınıza bunu alın ölü bölgesi çok çok az
İsim: G** B**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Kargo hızı çok iyi 2 günde geldi sorunsuz bir şekilde teşekkür ediyorum. Üründe hiçbir sorun yok paket içeriği tam geldi.Kol gerçekten çok hafif elinizi yormuyor ve ele tam oturuyor. Bazı oyunlarda test ettim ets2 the witcher 3 forza horizon 4 ve farming simülatör 22 de gerçekten başarılı bütün tuşları çalışıyor takılma yok ölü bölge yok tuş takılDevamını Oku
İsim: A** H** y**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Çok şık ve temiz, tuş kombinasyonlarına alışabilirseniz çok hoşunuza gidecek.
İsim: **** ****
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Kablosuz sandım fakat kabloluymuş kalite olarak gayet iyi.
İsim: E** G**
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: pcde sorunsuz çalışıyor ve hiçbir oyunda sıkıntı çıkarmıyor
İsim: G** Ç**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: sahte ürünlere para vereceğinize güzel bir şey alın bence çok iyi. ben aldığımda 900₺ idi zam gelmiş sanırım
İsim: Y** i** Ş**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: ürün güzel ama iki tane sipariş verdim kredi karti ile tek çekim yaptım ürün bana bir tane geldi o yüzden mağdurum şuan ya ürünümu gönderin yada parami
İsim: Feyyaz b.
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Beyaz olmasindan oturu cabuk kirleniyor ama müthiş bir konsol severek oyun oynuyorum. Bence daha pahalı modellere hic gerek yok
İsim: E** T**
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: kol gerçekten kalitelil ama özellikle logitech in kollarına alıştıysanız bütün tuşlar çok minimal geliyor insana, alışması çok zaman alıyor
İsim: Hakan Ç.
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: Ürün kablosuz gibi duruyor yanıltıcı görseller var
İsim: C** A**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: ürünü alalı 2 ay oldu lb tuşu arka arkaya iki kere basıyor bazen basmıyor ne yapmam gerekiyor garantisi için yardımcı olur musunuz
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Satıcıdan kaynaklı kusurlu ürün gönderildi.2-3 kuruş fazladan verip farklı satıcıdan alın.
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: Kol efsane ama bana msı gc30 v2 serisi geldi ve pahalı bir oyun kontrolcüsü 3 bin TL civarı yani yanlışlıkla mı gönderdiler bilmiyorum 10 üzerinden 10 veriyorum bayıldım
İsim: M** A** T**
Tarih: 18 Mart 2023
Satıcı: Pliples

Yorum: satıcı hızlıydı ama d pad tuşları bozuk geldi umarım iadesi kabul ederler yoksa şikayetçi olacağım
Tarih: 08 Nisan 2023

Gg Force Gc20 V2 Whıte Oyun Kolu Pc/androıd 4.1+ Destegı Cıft Tıtresım Motoru Beyaz Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Windows 11 de ve fifa 23 uyumluluk sorunu olurmu
Cevap: Merhaba Fifa 23 oynayabilirsiniz,Windows 11 uyumludur

Soru: telefona bağlanırmı yoks kablosunuzmu bağlanır
Cevap: Kablolu olarak hem telefon hem bilgisayara baglantı yapılır efendim.

Soru: Televizyona bağlayıp steamden oyun oynayabiliyor mu?
Cevap: Merhaba Pc ve Android mobil uyumludur

Soru: ürün kablolu mu kablosuz mu
Cevap: Merhaba Gc20 modeli kabloludur. Kablosuz icin Gc30 a bakabilirsiniz

Soru: xbox kolu olarak mı geçiyor gamepad destekleyen her oyunuoynatır mı
Cevap: Merhaba pc ve android desteklemektedir. Oyun kumandası destekleyen oyunlarda kullanabilirsiniz

Soru: android 14 bağlanır mı, kablosu ne kadar uzun ve bluetooth desteği var mı?
Cevap: Merhaba Android desteği mevcut,kutu içinden Androide baglamak icin 30 cm Otg kablo cikar. 2 metrede usb kablosu mevcut

Soru: merhaba gamepad telefona bağlayınca gücü nerden alıcak gamepad telefon satjınımı kulanacak
Cevap: Merhaba evet telefondan gücü alacak

Soru: titreşim var mı
Cevap: Merhaba: vardır

Soru: x box series s ile uyumlu mu ?
Cevap: Merhaba PC uyumludur

Soru: F1 gibi oyunlarda gaz hassasiyeti önemlidir. Tetik hassasiyeti nasıldır.?
Cevap: Son derece hassas 256 seviyeli hassasiyete sahip tetik ile Force GC serisi yarış oyunlarında gerçek heyecanı yaşatır.

Soru: hocam selamün aleyküm öncelikle hocam PC için alicamda PC den fc24 başta olmak üzere tüm oyunları sorunsuz bir şekilde oynatirmi
Cevap: Merhaba Pc de Fc24 te ve diger oyunlarda sorunsuz kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba Dün ürüne baktığımda 690 tl gibi bir fiyatı vardı. Bugün alacaktım fiyatı yükselmiş. Acaba indirim olur mu yakında?
Cevap: Merhaba Msi kampanyasında indirimdeydı Pazartesi günü sona erdi. İlerleyen dönemde tekrar kampanya olabilir ama net tarih bilgimiz şu anda yok

Soru: kablosuz dimi
Cevap: Kablolu model efendim.

Soru: Kablo boyu ne kadar acaba ?
Cevap: Merhaba kablo boyu 2 metredir.

Soru: X box series s ile uyumlumu acaba
Cevap: Merhaba pc uyumludur

Soru: Windows 11 ile uyumlu mu?
Cevap: Merhaba Windows 11 ile uyumludur

Soru: kafa topu 2 oyununu destekliyormu
Cevap: Mobil cihazlarda kullanabilirsiniz,Kafa topu 2 de mobil oyun olduğu için teknik olarak kullanılabilir

Soru: Selam. Bu kol windows 11 uyumlumu? eğer bilginiz varsa söylermisiniz lütfen, Gc20 model ile Gc30 modeli arasındakı tek fark kablo olmasımı?
Cevap: Merhaba,ürünün inceleme videoları var ordan tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Soru: hocam merhaba iki tane sorum olcak oyun orjinal msi mi replikamı şimdi alacağım hızlı cevap yazarsanız
Cevap: Merhaba orijinal Msi ürünüdür. 2 yıl Msi Türkiye garantilidir

Soru: Merhaba kablosuz kullanılıyor değil mi
Cevap: Merhaba efendim bu kablolu modeli kablosuz gc 30 diye geçiyor

Gg Force Gc20 V2 Whıte Oyun Kolu Pc/androıd 4.1+ Destegı Cıft Tıtresım Motoru Beyaz Fotoğraf Ve Görseller

Gg Force Gc20 V2 Whıte Oyun Kolu Pc/androıd 4.1+ Destegı Cıft Tıtresım Motoru Beyaz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü