Gıada Kadın Beli Lastikli Yan Cepli Kısa Rahat Paçalı Mint Yeşil Eşofman Altı Alanlar Memnun Mu ?

Peri

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
311
0
0
Gıada Kadın Beli Lastikli Yan Cepli Kısa Rahat Paçalı Mint Yeşil Eşofman Altı Fiyatına Göre Alınır Mı?
Gıada Kadın Beli Lastikli Yan Cepli Kısa Rahat Paçalı Mint Yeşil Eşofman Altı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 699.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Gıada Kadın Beli Lastikli Yan Cepli Kısa Rahat Paçalı Mint Yeşil Eşofman Altı Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Gıada Kadın Beli Lastikli Yan Cepli Kısa Rahat Paçalı Mint Yeşil Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 87 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Gıada Kadın Beli Lastikli Yan Cepli Kısa Rahat Paçalı Mint Yeşil Eşofman Altı Ürün Açıklaması

Gıada Kadın Beli Lastikli Yan Cepli Kısa Rahat Paçalı Mint Yeşil Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, GRIMELANGE Gıada Kadın Beli Lastikli Yan Cepli Kısa Rahat Paçalı Mint Yeşil Eşofman Altı ürününü 699.99 Tl'den Satılmaktadır.

Gıada Kadın Beli Lastikli Yan Cepli Kısa Rahat Paçalı Mint Yeşil Eşofman Altı Ürün Hakkındaki Yorumlar
699.99 Tl ye satışta olan Gıada Kadın Beli Lastikli Yan Cepli Kısa Rahat Paçalı Mint Yeşil Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
87 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Cok begendim fakat kalıbı aşırı bol normalde 40-42 beden giyerim s aldım xs alsam bile olurmus
İsim: S** K**
Tarih: 05 Ocak 2024
Beden: Boy:160cm
Satıcı: GRIMELANGE

Yorum: Normalde m beden giyerim xs aldım tam oldu kumaşı çok iyi
İsim: B** I** Ö**
Tarih: 11 Ekim 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Facia, m beden xl gibi😫
İsim: D** I**
Tarih: 06 Ekim 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Alt üst takım aldım şahane bir ürün diğer renginize alıcam üst m beden aldım ama eşofman altı iki küçük beden tercih edilmeli
İsim: G** Z** P**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Fiyatına göre kaliteli ürün. Bir beden küçük alınabilir.
İsim: H** d**
Tarih: 03 Ocak 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Biraz büyük tam beden alın bana o bile büyük oldu ama bol şeyler sevdiğim için iade etmeyeceğim kumaşı kalitesi güzel
İsim: E** E** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Ekim 2023

Yorum: Cuval gibi resmen s beden giyiyorum s aldım ama xl gibi xxxs falan almam lazımdı fakat kalitesi muazzam
İsim: M** A**
Beden: 16 Ekim 2023

Yorum: Kesinlikle 1 2 beden küçük alınmalı ama kumaşı kalitesi çok iyi
İsim: A** Ş** K**
Beden: 12 Şubat 2024

Yorum: s beden almama rağmen xl gibi. ama kalitesi muhteşem ben tesetturluyum diye bol giyerim dedim
İsim: T** A**
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: Bir beden küçük alınmalı
İsim: E** A**
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: tam beden gayet iyi
İsim: M** T** A**
Beden: 29 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel dokusu ama bir değil iki beden küçük alabilirsiniz m almıştım s aldım iade edip. Oda büyük geldi Şuan xs sipariş verip bunuda iade ediyorum
İsim: G** G**
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: en küçük beden almak lazım
İsim: D** A**
Beden: 08 Ekim 2023

Yorum: Bayıldım, çok kaliteli ama bir beden küçük almama rağmen çok bol oldu iade ettim m alıcam
İsim: A** İ**
Tarih: 10 Şubat 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Neden bu kadar geniş kalıp üretiyosunuz anlamıyorum ya xs aldım xl gibi oldu. Üst giyimde geniş kalıp yine alınabiliyo ama alt giyimde üstümden düştü. Saçmalık bu kadar kaliteli ürün üretiyosunuz ama kullanamıyorum. Kilo mu almam gerekiyor sizin ürünlerinizden giymek için??? Xs bedeniniz böyle genişse xxs üretin o zaman. Gerçi o bile olmaz. 55 kilDevamını Oku
İsim: G** E**
Tarih: 13 Ocak 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: Yumusacik cok guzel 1 beden küçük alin kalıbı büyük
İsim: P** O**
Beden: 25 Kasım 2023

Yorum: çok rahat ve yumuşacık
İsim: g** t**
Beden: 12 Ekim 2023

Yorum: Çok güzel yumuşacık
İsim: E** V**
Tarih: 14 Nisan 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Kumaşı kalitesi çok iyi ama kalıbı çok bol o yüzden iade ettim xs bedenini bekliyorum
İsim: Ö** U**
Tarih: 19 Ekim 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Bir beden küçük alın. Kumaşına bayıldımmmmm oysho muadili kesinlikle
İsim: H** G**
Beden: 25 Aralık 2023

Yorum: Bedeni cok buyuk muhakkak kucuk alinmali
İsim: Ş** N** Ö**
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Boy:1cm

Yorum: Bedenler çok büyük
İsim: S** T**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Aşık oldum öyle güzel ki kumaşı xs m beden için uygundur
İsim: Şifanur A.
Beden: 20 Ekim 2023

Yorum: Aşırı büyük kalıbı s beden almama rağmen çok büyük oldu iade
İsim: **** ****
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: O kadar güzel paketleme ve kumaş kalitesi fiyatı var ki zara vs yanından geçmiyor ne aldıysam hepsi hızlı özenli paketli ve güzel kalitede geldi kesinlikle herkes tercih etmeli
İsim: Merve z. E.
Tarih: 25 Ekim 2023

Yorum: cok iyii bayildimmmm stokk
İsim: e** ş**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Yumuşacık kumaşı var 165 boy,56 kilo için s beden aldım tam oldu🥰
İsim: E** M**
Beden: 03 Ocak 2024

Yorum: Okadar büyük ki bedeni.bide belindeki lastik dönmüş olarak dikilmiş kabus gibiydi.bir nevi şalvar.daha küçük bedenleri yapılması lazım.m giyerim s aldım kabus gibi oldu
İsim: K** G**
Tarih: 27 Ekim 2023

Yorum: ürünü beğendim rengi fotoğraftaki gibi yorumlara bakarak bir beden küçük aldım iyi oldu
İsim: S** K**
Tarih: 03 Nisan 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Mükemmel bir kumaşı var üzerinde varlığını unutturacak cinsten olur ya aynı öyle işte son kuruşuna kadar parasını hak ediyor 🫠🫠
İsim: M** k**
Tarih: 09 Ekim 2023

Gıada Kadın Beli Lastikli Yan Cepli Kısa Rahat Paçalı Mint Yeşil Eşofman Altı Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Yıkanınca çeker mi 🙈??
Cevap: Merhabalar ürünümüzde bulunan yıkama talimatlarında belirtildiği gibi 30°C ve hafif devirde yıkadığınız sürece hiçbir sorun yaşanmayacaktır. İyi günler dileriz

Soru: Merhaba hangi Kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Sendeo ile anlaşmalıyız. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Sendeo ile anlaşmalıyız. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: boy uzunluğu nedir
Cevap: Merhaba efendim Xs beden boy=69cm S beden boy=69cm M beden boy=69cm Lbeden boy=69cm XL beden boy=69cm Keyifli alışverişler dileriz efendim

Soru: Xs - s gelsin lütfen
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: 158 boy 65 kg hangi beden almalıyım tesekkurler
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Bendenler güncellenecek mi
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba boy 166 kilo 58 kaç beden tercih etmeliyim
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba bunlar takım olarak gelicek mi
Cevap: Ürün ayrı ayrı satılmaktadır 2 ürünü alt ve üst olarak alırsanız takım gönderilir efendim

Soru: devamı gelecek mi kalmayan bedenlerin

Soru: Merhaba, yorumlarda kalıplar bol diyorlar ben xl giyiyorum kaç beden olmam lazım?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba üstünü göremedim mağazada nasıl bulabilirim

Soru: Ürün yüksek bel mi
Cevap: Merhaba efendim normal beldir

Soru: hangi mevsime uygun acaba
Cevap: Merhaba efendim her mevsim uygundur

Soru: Xs bedeni ne zaman gelecek

Soru: xs stoğu ne zaman gelir acaba tahmini bi tarih verebilir misiniz

Soru: Merhaba bedenler ne zaman güncellenir ?

Soru: Xs ne zaman stoklara gelir

Soru: 1.62 boy 71 kg kaç beden olur
Cevap: L beden tercih edebilirsiniz,

Soru: merhabalar .s beden ne zaman gelir acaba?

Gıada Kadın Beli Lastikli Yan Cepli Kısa Rahat Paçalı Mint Yeşil Eşofman Altı Detaylı Fotoğraflar

Gıada Kadın Beli Lastikli Yan Cepli Kısa Rahat Paçalı Mint Yeşil Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü