Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici 50 ml Alanlar Memnun Mu ?

LeylaSessiz

Bilgili
9 Ağu 2023
933
1
0
Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici 50 ml Tavsiye Eder Misiniz?
Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici 50 ml Şu Anki Satış Fiyatı 1325.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici 50 ml Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici 50 ml Hakkında yaklaşık 1061 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici 50 ml Ürün Hakkında Bilgi

Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici 50 ml Ürününün Satıcısı, Origins Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici 50 ml ürününü 1325.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici 50 ml Yorumlar Hakkında Bilgi
1325.0 Tl ye satışta olan Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1061 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: kesinlikle mükemmel bir krem. gece sürüp yattım sabah cildim parıl parıldı. yanındaki hediye ürün içinde ayrıca teşekkür ediyorum. çok naziksiniz 💫💫
İsim: E** O**
Tarih: 26 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ORIGINS

Yorum: İndirimdeyken stokladım en sevdiğim nemlendiricilerden biri
İsim: **** ****
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: kokusu, dokunuşu ve nemlendiriciliği muazzam. düzenli kullanımla cildiniz neme doyacak.
İsim: özge ö.
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Bu kreme bayılıyorum. İndirimde yakaladıkça alıyorum. Yumuşacık yapıyor ve portakal gibi kokuyor 🧡
İsim: R** T**
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: Kuru cildim ne sürsem tam yetmiyordu nemlendirimesi ama bu kremle nemlendirici arayışım son buldu indirim zamanları stokluyorum içinde narenciye portakal kokusu var ben kokuya hassasım ana fresh bi koku olduğu için hiç rahatsız etmedi severek kullanıyorum
İsim: N** T**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: Çok uzun süredir kullanıyorum. Bu nemlendiriciden başka cildime bu kadar iyi gelen bir krem bulamadım.Fiyati fazla gibi gelse de çok uzun süre gidiyor. 3 ay kullanıyorum ben ortalama. Sivilceye yatkın, karma, aşırı nemsiz cildimi bebek gibi yapıyor. İndirim olduğunda kaçırmayın.
İsim: a** T**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: mükemmel bir ürün, 2. kez kullanıyorum, sabah ve akşam düzenli kullanımda 1 Ay kadar bir sürede kesinlikle ciltteki aydınlanma ve canlanmayı göreceksiniz. kargo da oldukça güzel ve özenli idi.
İsim: f** s** t**
Tarih: 21 Ocak 2022

Yorum: İndirimden çok uygun fiyata almıştım. Origins ürünlerinin kalitesi zaten tartışılmaz. İndirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: b** a**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Kuru karma cildim var. Bittikçe stokluyorum. Kokusu ve dokusu çok güzel
İsim: A** A**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Kokusu yapısı etkisi çok güzel cildi bebek gibi yumuşatıyor kuru ciltliyim ve nemlendirmesi bana çok yeterli geldi
İsim: K** N** Ç**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Stokladık çok güzel nemlendiriyor kardeşimin bozulan cildini düzeltti harika
İsim: B** K**
Tarih: 24 Ekim 2022

Yorum: Cildime anında aydınlık bir görünüm veriyor çok beğeniyorum fiyatı biraz daha uygun olsa keşke
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: İndirimde stoklarım👍
İsim: e** ü**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: İndirimde görünce stok yaptığım bir ürün. Yıllardır tek kullandığım nemlendirici. Eskiden tabi daha uygundu.
İsim: R** G**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: İlk defa aldım. Cildim egzamalı ve biraz renk eşitsizliği var. Akşam sürüyorum sabah daha dinç bir yüz ile güne başlıyorum. 🧡gayet güzel paketleme. Hediye için teşekkğr ederim satıcıya 🤍
İsim: p** y**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: henüz bir kere kullandım ama cidden kalite akıyor kremden. inanilmaz bir kokusu var koklayınca şok oldum desem yeridir. cildinizi şımartmak istiyorsanız mutlaka alın.
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: Kuru, hassas ve sivilceye meyilli bir cildim var. Kolay kolay nemlendirici bulamıyorum. Nemlendirmesi çok güzel, tüm gün çok rahat ediyorum. Kullanmaya başladıktan sonra cildime canlılık dolgunluk ışıltı geldi. Daha 1 haftadır kullanıyorum sabah akşam. Üstüne güneş kremi sürerken de rahatsızlık vermiyor, makyaj altında da çok rahat. Ve inanılmaz güDevamını Oku
İsim: A** k**
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: harika bir ürün cildi hem nemlendiriyor hemde aydınlık bir görüntü veriyor
İsim: H** Y**
Tarih: 27 Şubat 2022

Yorum: Anneme ve kendime stok yaptım çok güzel
İsim: Ş** s** Ç** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Aralık 2022

Yorum: Çok beğendim,yüzümdeki egzamalari bile 2 günde bitirdi,cildim bebek gibi oldu kendine geldi, hediye için tesekkurler
İsim: F** E**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: mükemmel bir yumuşaklık kokusu harika
İsim: S** A**
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: Aşırı güzel kokan ve yapısı çok güzel bir krem zamanla etkisi hakkında daha iyi fikir sahibi olabilirim satıcının yanında gönderdiği hediye çok ince bir düşünceydi teşekkür ederim tavsiye ederim
İsim: s** c**
Tarih: 13 Kasım 2022

Yorum: çok güzel bir ürün. uzun süre cilti nem saklar hem de kokusu güzel
İsim: J** A**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Ürün yüzümü gençleştirdi resmen 😍
İsim: Z** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Eylül 2024

Yorum: Hep kullandigim bir urun, nemlendirmesi kuru ciltler icin oldukca yeterli
İsim: G** C**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Göz kremine bayılınca bunuda almak istedim beğeneğimi düşünüyorum
İsim: G** P**
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: 2 haftadır kullanıyorum harika bir ürün çok memnunum vazgeçilmezim oldu stoklayacagim yüzüm parlak ve aydınlık her gören ne kullanıyorsun diyor❤
İsim: G** U**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Hediyesiyle geldi:)
İsim: g** v**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Severek kullandığım indirimde stokladığım bir ürün
İsim: C** M**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: Ben daha önce 30 ml olan boyunu almıştım. Ufakti ama bı 3 ay kullandım. Bu yüzden büyük boyunu aldım. Düzenli kullanımda yüzü aydınlatıyor etkili bir krem. Yüzde emiliyor yağlı bir his bırakmıyor. Keşke daha uygun olsa fiyatları
İsim: Y** m** K**
Tarih: 24 Mart 2022

Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici 50 ml Merak Edilenler

Soru: İçerik listesi?
Cevap: Değerli Tüketicimiz Merhaba, Ürün detaylı içerik bilgileri yurt dışında bulunan global ofisimiz tarafından cevaplanmaktadır ve bu bilgiler size müşteri hizmetleri departmanı tarafından iletilmektedir. Sorunuzu, ürünün tam ismi ile birlikte Trendyol Müşteri Hizmetleri Departmanına iletebilirseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Acaba biraz daha fazla indirimleriniz olacak mı olursa çok mutlu oluruz
Cevap: Değerli Tüketicimiz Merhaba. İndirim ve hediye ürünler kampanyalarının süre aralıkları ve zamanları değişkenlik gösterebilir. Trendyol kampanyalarını takip edebilir, istediğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek haberdar olabilirsiniz.İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba karma bi cildim var kuru bi cilt ama sivilcede çıkıyo hangi nemlendirci ve göz kremini önerirsiniz
Cevap: Merhaba, Sivilce endişeniz var ise,aynı serinin Oil Free formülünü tercih edebilirsiniz.Göz kremi olarak, Ginzing Refreshing Eye Cream tavsiye ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar hassas cildime bu nemlendirici iyi gelmedi kızarıklık ve yanma hissediyorum. Hassas ciltler için uygun değil sanırım?
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Ginzing™ Ultra Canlandırıcı ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici; kuru/karma ciltler için uygundur. Hassasiyetinizin boyutunu bilemediğimiz ve cildinizi göremediğimiz için kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı öneririz. Hassasiyet yatıştırıcı ve hassas ciltler için ideal olan Mega-Mushroom serimizi de inceleyebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba nemlendirici aldim yüzüme alerji yaptı yardımcı olur musunuz
Cevap: Değerli Tüketicimiz Merhaba, Sormuş olduğunuz soruyu Trendyol Müşteri Hizmetlerine ileterek yardım alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba hamileler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba değerli tüketicimiz, Linkini paylaşmış olduğunuz, Ürün hamileler kullana bilir, fakat hassas bir dönemde olduğunuz için doktorunuza danışarak kullanmanızı önermekteyiz. İyi günler dileriz.

Soru: Karma cilde uygun mu? Nemlendirici canlandirici anti agent ozellikli hangi urunu onerirsiniz?
Cevap: Merhaba, Linkini atmış olduğunuz nemlendiricimiz, kuru ve karma cilt tipleri için uygundur. Canlandırıcı olarak Ginzing serimizi, çizgi kırışıklıklar için Plantscription serimizi tavsiye ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba bu ürün oil-free mi acaba
Cevap: Merhaba, Linkini atmış olduğunuz nemlendiricimiz, kuru ve kuru karma cilt tiplerine uygundur, oil free değildir. İyi günler dileriz.

Soru: ürün parfümlü mü?
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, linkini paylaşmış olduğunuz Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici; parfüm içermemektedir. İyi günler dileriz.

Soru: 24 yaş icin ağır mıdır
Cevap: Merhaba, Linkini atmış olduğunuz nemlendiricimiz,kuru ve kuru karma cilt tiplerine uygun,canlandırıcı,enerji verici ve yoğun nem sağlayan günlük nemlendiricidir.Yaş sınırı bulunmaz. İyi günler dileriz.

Soru: Bu ürünün 30 ml mi yok mu
Cevap: Değerli Tüketicimiz Merhaba. Ürün stok güncellemeleri ile ilgili net bir bilgi paylaşamıyoruz. Trendyol satıcı bölümünde ''Origins'' yazan mağazamızı takip ederek güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Markamıza olan ilginize teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Ürün hangi cilt tiplerine uygundur
Cevap: Merhaba değerli Tüketicimiz, Ginzing™ Ultra Canlandırıcı ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici, kuru/karma ciltler için idealdir. İyi günler dileriz.

Soru: karma cilt yapim var. bu urun uygun mudur? yaslanma belirtilerini geciktirir mi? 40 yasindayim.
Cevap: Merhaba, Sizin için Plantscription serisini tavsiye ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: kırışıklık karşıtı yapısı var mı
Cevap: Merhaba değerli tüketicimiz, Linkini paylaşmış olduğunuz Ultra Canlandırıcı ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici günlük bir nemlendirici olmaktadır. Çizgi bakımı için size önerimiz Plantscription serisi olmaktadır. İnceleyebilirsiniz.İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba yağlı cildim var ve kızarıklıklar var hangi nemlendiriciniz benim için daha uygun olur
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Mega-Mushroom Relıef & Resiliance Krem; Dr. Weil'in Mega Mantar karışımı ile formüle edilen bu nemlendirici krem, cildi anında sakinleştirmeye ve yatıştırmaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca, kızarıklığı gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olmakta ve cildi çevresel cilt yaşlanmalarına karşı daha güçlü hale getirmektedir. Kuru, hassas ve karma ciltler için uygun olmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar içeriğini paylaşabilirmisiniz benimle
Cevap: "Değerli Tüketicimiz Merhaba, Ürün detaylı içerik bilgileri yurt dışında bulunan global ofisimiz tarafından cevaplanmaktadır ve bu bilgiler size müşteri hizmetleri departmanı tarafından iletilmektedir. Sorunuzu, ürünün tam ismi ile birlikte Trendyol Müşteri Hizmetleri Departmanına iletebilirseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Oil free nemlendiricisi yokmu stokta
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Ginzing Canlandırıcı Jel Nemlendiricimiz şuan için Trendyol Origins mağaza stoklarımızda mevcut olmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Hamileler kullanabilir mi ?
Cevap: Merhaba Değerli Tüketicimiz, Ürünlerimiz hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılabilmektedir ancak hassas bir süreç olduğu için kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye eder iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba 50 ml den daha büyük boyu var mı? Influencerlarda goruyordum
Cevap: Merhaba, 50 ml'den büyük boy nemlendiricimiz bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Alkol ve parfüm icetiriyormu acaba
Cevap: ""Değerli Tüketicimiz Merhaba, Ürün içerik bilgileri yurtdışında bulunan global ofisimiz tarafından cevaplanmaktadır ve bu bilgiler size müşteri hizmetleri departmanı tarafından iletilmektedir.Sorunuzu ürünün tam ismi ile birlikte Trendyol Müşteri Hizmetleri Departmanına iletebilirseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.Markamıza olan ilgini için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.""

Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici 50 ml Görsel Galerisi

Ginzing™ Ultra Canlandırıcı Ve Aydınlık Görünüm Veren Yoğun Nemlendirici 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü