Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ml Yeşil En Düşük Fiyat Nerede ?

Hande

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ml Yeşil Ürün Alınmaya Değer Mi?
Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ml Yeşil Şimdiki Fiyatı Ile 644.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ml Yeşil Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ml Yeşil Hakkında yaklaşık 102 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ml Yeşil Teknik Bilgiler

Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ML Yeşil 2115035 Contigo Gizmo FLIP - BPA içermeyen, 420 ml çocuk matarası, şık görünümlü, çok kullanışlı sızdırmaz ve dökülmezdir. Gizmo FLIP sızdırmaz Autospout® teknolojisi ile, çocukların hareketli geçen günleri boyunca okulda, evde, arabada güvenle kullanmaları için tasarlanmıştır. Dökülmez ve sızdırmaz tasarım. Tek elle kullanım Tek dokunuşla açılan ağızlık Temiz bir kullanım ve sızdırmadan taşıma için ağızlık kısmında özel kilit sistemi Hareket halindeyken işinizi kolaylaştıran tutması kolay yumuşak sap Açılı pipet sayesinde içeceğin her damlası içilir. BPA içermez. 420 ml kapasiteye sahiptir. Kolay temizlenebilir kapak. Bulaşık makinası üst rafında yıkanabilir. Ölçüler: 9 cm(genişlik) x 18 cm (yükseklik)Hacim: 420 ml (14oz)Ürün Kodu: 2115035Renk/Desen: Yeşil AutoSpout® Teknolojisi Contigo'nun AutoSpout® teknolojili kapakları, hem sızdırmaya hem de dökülmeye karşı korumalıdır. İçmek için tek bir parmağınızla butona basmanız yeterlidir. Tek tuş ile ağızlığın çıkmasını sağlayan teknoloji ile donatılmıştır. Aktif spor esnasında veya araç kullanırken kullanmak çok rahattır. AutoSpout® kapağın temizlenmesi de çok kolaydır. Kapağı açıp bulaşık makinesinin üst rafında güvenle yıkayabilirsiniz. Her kullanımdan sonra mataranın yıkanması ve kullanılmadığı zamanlarda kapağın açık olarak saklanması önerilir. Saat 13.00 a kadar verilen bütün siparişler gün içerisinde kargoya verilir >

Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ml Yeşil Ürününün Satıcısı, Contigo Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ml Yeşil ürününü 644.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ml Yeşil Yorumlar Hakkında Bilgi
644.0 Tl ye satışta olan Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ml Yeşil Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
102 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Sevdiğim bi ürün 3. Çocuğuma almamıştım onu tamamladım sağlam ve özenli paketlenmiş olarak ulaştı elime tavsiye ederim ayrıca küçük hediyeniz için teşekkür ederim 👍
İsim: H** A**
Tarih: 07 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Contigo

Yorum: Süperr hemenyıkayıp denedim hiç su akıtmıyor bilhassa içinde su varken ters döndürdüm hiç akmadı çocuk çektikçe su geliyor tavsiye üzerine aldım paketlenmesi de çokkk iyiydi teşekkürler trendyola da teşekkür ederim.
İsim: Belma S.
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Kaliteli cok memnun kaldigim icin yikanirken donusumlu kullanmak amaciyla ikinciyi siparis ettim ama ayni model farkli desenler arasi neden fiyat farki var anlamadim. 349a almistim digerini 429a aldim. Uzdu.. EDIT: 429 tl’ye aldığım ayni model gibi gorunse de pipet sisteminin iç kısmı farklıymış. O yüzden fiyat farkı varmış, bilgilerinize..
İsim: S** K**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: Çok sevdim hediye almıştım akıtma yapmadı güzel paketlenmiş geldi beğendim.
İsim: K** K**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: 3 yaşındaki oğlum için aldım. Çok fazla ürün denedik ama bu çok sağlam ve kullanışlı. Başka ürünlere boşuna para vermişim.
İsim: S** A**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Ürüne oğlum bayıldı elinden düşmüyor sürekli su içiyor. Damlatma yapmıyor ve çok şık👍🏻
İsim: Yasemin Ç.
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: Oğlum bayıldı kaliteli güzel ürün için teşekkür ederim
İsim: A** A**
Tarih: 18 Mart 2023
Satıcı: Bunu Aldım

Yorum: Ürünün paketlenmesi güzel di. Teşekkür ederizzz .
İsim: A** A**
Tarih: 21 Ekim 2022

Yorum: Bu ikinci alışım severek kullanıyor oğlum tavsiye ederim
İsim: D** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Ağustos 2024

Yorum: Harika bir suluk, çok sağlam
İsim: T** K**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Ay harika bir matara. Oğlum çok sevdi asla akıtma yapmıyor
İsim: C** Ş**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Biz çok begendik aşırı sağlam kargo paketleme çok iyidi
İsim: **** ****
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: Kızıma da oğluma da hep bu markayı kullanıyorum düşünmeden alabilirisiniz
İsim: E** O**
Beden: 07 Kasım 2023

Yorum: Ürün ben burdayım diyor çok beğendim kalitesi harika
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: Çok beğendim açılıp kapanması kolay kızım çok rahat açıp kapıyor ve sevdi konforlu hafif
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: çok begendim oglum 32 aylik rahatlıkla açıp kapatabiliyor ve akıtma yapmıyor. tavsiye ederim.
İsim: Ö** B**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Güzel, tavsiye ederim.
İsim: D** Y** K**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Çok beğendik severek kullanıyoruz
İsim: F** Y**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: contigo kalitesi
İsim: R** E**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Kullanışlı akıtma yapmıyor
İsim: B** T**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel 👍 kullanışlı
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: cok kaliteli ve kullanisli urun.
İsim: S** A**
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: Harika çok beğendim.Çok kaliteli sağlam bir ürün.
İsim: Ş** E**
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: Oğlum çok seviyor teşekkürler
İsim: b** t**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Taş gibi sağlam kaliteli çok güzel dizaynı var.Çok sevdik
İsim: B** S**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: çok memnunum
İsim: A** T**
Beden: 04 Ağustos 2023

Yorum: Oğlum çok beğendi
İsim: C** A**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: urun bir harika!! 15 aylik oglum hicbir sekilde pipetle icemiyordu bununla ilk cekiste icmeyi ogrendi ve biberonla oynayip sulari her yere dokerdi bununla asla dokulme olmuyor. bir kisi dustu kirildi yazmis ama bizimde dustu ve hicbirsey olmadi kolay kolay kirilcak bir urun degil gozu kapali tavsiye ediyorum
İsim: G** A**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Kesinlikle akıtmıyor, oğlum çok sevdi
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: hizli teslimat 21 aylik oglum elinden dusurmez oldu asla akitmiyor o kdr suluk aldik bunun kadar akitmayan gormedim nazar degdirmeyim aman alin sevgili anneler cook guzel
İsim: N** T**
Tarih: 31 Mart 2023

Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ml Yeşil Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Yedek parca satiyormusunuz
Cevap: Merhaba yedek parçayı buradan tedarik edemiyoruz temini için mesai saatleri içinde Contigo distirbütör sayfasından destek ve bilgi alabilirisniz.

Soru: Merhaba, pipetin temizlenmesi için özel bir temizlik fırçası var mı? Ya da nasıl temizlememiz gerekiyor? Çünkü özellikle çocuğun suyu içtiği bölüm oldukça dar ve elimdeki pipet temizleyici oraya gitmiyor.
Cevap: Merhaba özel bir parça mevcut değil kapak bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Soru: Merhaba bu ürün için yedek pipet temin edebiliyor muyuz?
Cevap: Merhaba BUNU ALDIM mağazasından verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Yedek parça tek satılmamaktadır.

Soru: Merhaba sizden aldığım bu suluğun silikonunu ısırarak kopardı kızım. Nasıl çözüm üretebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Cevap: Merhaba silikon kısmı ayrıca satılmamaktadır.

Soru: hangi kargo firması ile gönderim yapıyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba trendyol express firması ile gönderim yapılmaktadır

Soru: Contigolarda plastik numarası olmadığını yazmışsınız ama 2 tane var 2 sinin de altında numara war
Cevap: Ürünün altındaki numaralar üretildiği ayı ve günü göstermektedir. Ürünler tritan gövdeye sahip olup tritan plastik grubunda hiç bir sınıfa girmediği için bazı alanlarda sınıf girmek mecburi olduğu için diğer yani 7 numara yazılmaktadır.

Soru: Merhaba boyun askısı varmı? Yoksa ekstradan satılıyor mu?
Cevap: Merhabalar Ürünlerimizin askısı yoktur efendim. Ekstra satışı da ne yazık ki mevcut değil.

Soru: Plastik numarası nedir acaba?
Cevap: Merhaba BUNU ALDIM mağazasından verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir Cevap: Contigo Kids ile içiniz artık çok daha rahat. %100 sızdırmaz patentli kapak teknolojisi ve %100 BPA içermeyen Tritan gövdeye sahip contigo çocuk suluklarıyla eğlenceye ara vermeyin!

Soru: merhaba hangi kargo firması ile gönderim yapıyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba; Trednyol Ekspress ile gönderilecektir

Soru: Üründen suyu çektiğimizde su ilk başta hiç gelmiyor daha sonrası da kesik kesik geliyor. Atladığımız, yapmamız gereken bir şey mi vardır acaba? Bu kadar zor olmamalı çünkü
Cevap: Merhabalar efendim, emzik borusunu yerine tam oturtmadıysanız su gelmesi zor olabilir.

Soru: Merhaba kaç numara plastik kullanıyorsunuz acaba
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz TRITAN olduğu için plastiklerle ilgili plastik no, geri dönüşüm tarzı işaret bulundurmamaktadır. TRITAN materyaller BPA, Fitalat ve toksit madde içermez, koku yapmaz, çocukların ve yetişkinlerin sağlığı için kesinlikle güvenlidir. Saygılarımızla.

Soru: Neden cam yapmıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Contigo markası BPA içermeyen plastikten üretilip yurtdışından ithal edilmektedir. Teşekkürler

Soru: Merhaba 420 ml yazıyor ama bna gelen ürün 414 ml
Cevap: Merhaba BUNU ALDIM mağazasından verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Dünyada 414 olanlar 470 diye geçmektedir. Bu ürün bu modellerin hepsi 470 ml olarak satılmaktadır

Soru: Merhaba. Autospout ve pro arasındaki fark nedir?
Cevap: merhabalar, Görselde anlaşılması zor olabilir, gizmo flip modelinin kapak altındaki borusu tak çıkar şeklinde olup kapakla birleşiktir. Pro modellerde ise şişe kapağı gibi çevrilip çıkmakta boru temizlik açısından daha kolaydır.

Soru: Boyundan asmak için askılığı yeri var mı
Cevap: Merhaba Tutma yeti vardır. Bu kısıma takılmaktadır

Soru: Ürünüm 1 sene olmadan su akıtmaya başladı. Teknik servisiniz var mı?
Cevap: Merhaba üründeki sorun için mesai saatleri içinde Contigo distirbütör sayfasından destek ve bilgi alabilirisniz.

Soru: merhaba temizlemesi zor diye kararsizim.sizce kolay temizleniyormu makinaya atiliyormu.
Cevap: Merhaba Merhaba BUNU ALDIM mağazasından verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir Makinanın üst kısmında yıkayabilirsiniz

Soru: Merhabalar bu ürün bebeklerde mi öneriliyor yoksa kre çocuklarında da kullanılır mı
Cevap: Merhaba BUNU ALDIM mağazasından verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. 2 yaşından itibaren kullanılabilinir

Soru: merhaba koku ya da sızdırma yaparmi
Cevap: Merhaba sızdırma ve akıtma yapmamaktadır eğer öyle bir durum olduğunda da zaten zaten ürünlerimiz garanti dedir ama gönül rahatlığı ile çantanızda her yerde taşıyabilirsiniz sızdırma yapmaz

Soru: Ürün nasıl temizleniyor kapak kısmı nerden çıkıyor detaylı anlatır misiniz
Cevap: Merhabalar Kapak bölümünde ayrılan tek parça borudur efendim. Boruyu çıkartıp makşnanın üst kısmında 30 derecede yıkayabilirsiniz. En hijyenik temizlik ise ılık suyu beyaz sirkeyle karıştırıp ürünü biraz bekletip durulamaktır. Mikropları önler ve koku yapmaz. Gövde kısmının makinaya atımı yoktur.

Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ml Yeşil Detay Resimler

Gizmo Flip Jungle Autospout® Matara 420ml Yeşil En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü