Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml Bu Ürünü Almalı Mı

Nurdan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml Tavsiye Eder Misiniz?
Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml Şu Anki Fiyatı 399.0 Tl'den Satılmaktadır.

Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml Hakkında yaklaşık 1576 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml Ürün Hakkında Bilgi

Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml Ürününün Satıcısı, L'Oreal Paris Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml ürününü 399.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml Yorumlar Hakkında Bilgi
399.0 Tl ye satışta olan Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1576 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Süper bir ürün stok yapmayı düşünüyorum indirime girdikçe
İsim: N** P**
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Madam10

Yorum: kapatıcılık düşük ama cilde verdiği parlaklık çok iyi hafif bir yapısı var buğday tenliyim 902 numara güzel oldu
İsim: g** e**
Tarih: 06 Mayıs 2024
Satıcı: L'Oreal

Yorum: Çok güzel indirime girdiğinde stok yapacağım
İsim: B** A**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: baaayıldııımmm tek kelimeyle muhteşem bir ürün cildim ışıl ışıl oldu😍
İsim: N** M**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: aydınlatıcının kraliçesi geri dönmüş ya harika stoklanmalı
İsim: s** k**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: stoklanacak bir ürün. Çok beğenerek kullaniyorum
İsim: S** Ş** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Mayıs 2024

Yorum: yaz ürünü resmen ten de çok güzel bi parlaklık veriyor fondetene bile gerek yok güneş kreminini üstüne uygulayıp allıkla günlük makyajımı tamamlıyorum . kesinlikli alın
İsim: y** b**
Beden: 16 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel ürün gerçekten tavsiyemdir bu orta numarayı almak en iyisi ben buğday tenliyim
İsim: y** e**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: ışıltısı, dokusu muhtesem, yok gibi.. dilerseniz aydınlik görünüm icin tek kullanın, dilerseniz bb krem veya fondotene ekleyin. cok güzel. fiyatı cok geldi, indirim var diye hemen aldım. gramajı cok güzel epey gider. hızlı gönderim icin de tesekkurler.
İsim: D** K**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: Bir arkadaşımın yüzündeki canlılığı ve aydınlığı gördüğüm de bunu kullandığını söyledi ve tavsiye ile aldım .Kullandıkça anlayacağım ama sürdüğünüz de ben farketmesemde dışarıdaki kişiler farkediyor..Alınır bence 👌güzel bir dolusu da var ..
İsim: A** U**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: Tr ye dönmesine çok sevindim. Harika bi ürün bittikçe alacağım
İsim: M** i** T**
Beden: 25 Nisan 2024

Yorum: Bol bol stok yapacağım inanılmaz iyi
İsim: M** S**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Mükemmel bir parlaklık veriyor cilde
İsim: Melek S.
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: Cildinizi Işıl Işıl bir görünüme kavuşturuyor tavsiye ederim
İsim: m** b**
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel hep kullanıyorum stok bekliyordum
İsim: R** Y**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel cildi ışıl ışıl yapıyor
İsim: E** b** B**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Tekrar üretildiği için çok mutluyum mükemmel bir ürün , buğday tenliyim güzel oluyor.
İsim: M** B**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Güzel bir parlaklık ve nemlendirme sağlıyor çok beğendim.
İsim: Y** M**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Yıllardır beklediğim minik bebeğimmm çok özledim çok
İsim: T** Ö**
Beden: 25 Mayıs 2024

Yorum: Cilde tertemiz bi ışıltı veriyor makyajın altında ve üstünde cok güzel duruyor 💖
İsim: Y** Y**
Tarih: 05 Mayıs 2024
Satıcı: HABİTAT

Yorum: Çok özlemiştimm cooook iyi ki geldi oh be yüzüm özlemişti .şimdi koyusunu da alcam
İsim: Esra U.
Beden: 15 Nisan 2024

Yorum: Piyasadan kalkinca cok uzulmustum simdi hemen aldim mukemmel bir urun ama kapaticilik beklemeyin sadece isildi veriyor
İsim: R** B**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: En güzel rengı bu cildimi çok sağlıklı gösterdı açık buğday tenım tam oldu
İsim: Beyza A.
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: Tenim hafif buğday rengi ve bu numara tam oldu😍 diğeri koyu kalabilirmiş cildim yağlıdır asla sivilce yapmadı. Güneş kremimin üzerine sürüyorum çok çok güzel🫠🥰
İsim: G** D**
Beden: 02 Temmuz 2024

Yorum: Buğday- esmer arası tenim 02 numarasını aldım bayıldım böyle bir ürün olamaz. Yani çoğu lüks markanın yapamadığını yapmaları mükemmel bir şey.
İsim: S** K**
Beden: 28 Mayıs 2024

Yorum: Bence cildi Işıl Işıl ve nemli göstermesi çok güzel
İsim: B** C**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: cilde doğal parlaklık veriyor
İsim: **** ****
Tarih: 08 Mayıs 2024
Satıcı: SGE E-Ticaret

Yorum: Eskiden de glow cherie kullanıyordum tekrardan görünce bunu da denedim istediğim ıslak görünümü elde ediyorum memnunum
İsim: K** T**
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: Daha önce kullandığım bir üründe yeniden görünce kaçırmadım
İsim: Z** A**
Beden: 27 Mayıs 2024

Yorum: Satışa çıkar çıkmaz aldım, indirimle almıştım. 903 de aldım. Gerçekten müthiş bir ürün. Övüldüğünden daha da iyi bence.
İsim: F** M** G**
Tarih: 18 Nisan 2024

Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Ürün nedir ne işe yarıyor acaba ?
Cevap: Merhabalar, Ürünümüz Glotion All-In-One Doğal Işıltı 902 - Light Glow, cildinize doğal bir ışıltı ve canlılık kazandırmak için tasarlanmış bir kozmetik üründür. Hafif formülü ile ciltte rahat bir his bırakırken, cildinize eşit ve aydınlık bir görünüm sağlar. Kullanımı kolay olan bu ürün, cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur ve makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Cildinize sağlıklı bir parlaklık vermek ve gün boyu taze bir görünüm elde etmek için idealdir. Teşekkür ederiz.

Soru: Ürün Kaç ml
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün 40 ml'dir. Teşekkür ederiz.

Soru: aldim urunude nasil kullniyruz sade cildemi tum uygulamami bb krem fondaten gbi uzerinemi uygulinck.
Cevap: Merhabalar, Glotion All-in-One Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml ürünümüzü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüzü kullanmanın birkaç farklı yolu bulunmaktadır. Temiz cildinize direkt olarak uygulayabilirsiniz; böylece doğal bir ışıltı ve nemlendirme sağlar. Ürün, cildinize hafif bir renk ve parlaklık verir, bu yüzden tek başına kullanım için de uygundur. Eğer daha kapatıcı bir etki istiyorsanız, BB krem veya fondöteninizin altına baz olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca fondöteninizle karıştırarak da uygulayabilirsiniz, bu şekilde fondöteninizin verdiği kapatıcılığa ek olarak cildinize sağlıklı bir ışıltı katabilirsiniz. Üzerine uygulama tercihinize bağlı olarak daha yoğun bir makyaj yapabilirsiniz. Ürünün cildinize uygun olduğundan emin olmak için küçük bir alanda test ederek alerjik bir reaksiyon olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Teşekkürler.

Soru: Merhaba makyaj bazı gibi kullanila bilirmi?
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün makyaj altına baz olarak da kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Cildinize doğal bir ışıltı kazandırmak ve makyajınızın daha pürüzsüz görünmesini sağlamak için kullanabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba ürün güneş kremi ile birlikte sürüle bilir mi
Cevap: Merhabalar, Evet, Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml ürünümüzü uyguladıktan sonra güneş kremi kullanabilirsiniz. Cilt bakım rutininizde öncelikle Glotion ürününü uygulayıp emilimini bekledikten sonra güneş koruyucu ürünü sürmeniz tavsiye edilir. Böylece her iki ürünün de cildiniz tarafından en iyi şekilde emilimi ve etkinliği sağlanmış olur. Güneşin zararlı etkilerine karşı korunmak için güneş kremi kullanımı önemlidir. Ürünlerinizi bu sırayla kullanarak cildinizin ihtiyacı olan korumayı ve ışıltıyı sağlayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: fondöten gibi yüzün heryerine mi sürülüyor. kullanım şekli nasıl acaba
Cevap: Merhabalar, Evet, Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow ürününü fondöten gibi yüzünüzün her yerine uygulayabilirsiniz. Kullanım şekli ise oldukça basittir: Bir tam dolum damlalığı temiz bir cilde uygulayın ve nazikçe masaj yaparak yedirin. Bu işlemi sabah ve akşam temiz cilde uyguladıktan sonra gündüz veya gece nemlendirici kreminizi sürmeden önce yapabilirsiniz. Göz çevresiyle temasından kaçınmanız önerilir. Ürün, cildinize doğal bir ışıltı ve canlılık kazandırmak için tasarlanmıştır. Teşekkür ederiz.

Soru: tek başına direkt yüze uygulana bilir mi illa fondöten ile karışmak zorundayız mı
Cevap: Ciltden cilde fark eder efendim bilginiz olsun

Soru: Renkli güneş kreminden önce mi sürülmeli sonra mı
Cevap: Merhabalar, Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml ürünümüz, ciltte doğal ve sağlıklı bir ışıltı sağlamak için tasarlanmış bir üründür. Renkli güneş kreminizden önce uygulayarak cildinize ışıltı kazandırabilirsiniz. Güneş kremi ise, cildinizi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korumak için kullanılır ve genellikle makyaj ürünlerinden sonra uygulanır. Bu nedenle, öncelikle Glotion'ı uygulayıp ardından güneş kreminizi sürmeniz önerilir. Ancak, her iki ürünün de cildinizde düzgün bir şekilde emilmesi için birkaç dakika beklemeniz faydalı olacaktır. Teşekkür ederiz.

Soru: nasıl kullanılmalı
Cevap: Merhabalar, Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow ürünümüzü kullanmak için, yüzünüze eşit bir şekilde uygulayabilirsiniz. Temiz cildinize parmak uçlarınızla nazikçe yayarak veya bir makyaj süngeri yardımıyla uygulayabilirsiniz. İsterseniz makyaj altı baz olarak veya tek başına doğal bir ışıltı için kullanabilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur. Teşekkür ederiz.

Soru: en açık ton hangisi?
Cevap: Merhabalar, Glotion All-ın-one Doğal Işıltı serisindeki en açık ton 902 - Light Glow'dur. Bu ürün cildinize doğal bir parlaklık ve ışıltı kazandırmak için tasarlanmıştır. Eğer daha açık bir ton arıyorsanız, 00 Fair Light tonunu tercih edebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: beyaz tenliyim hangi tonu uygun olur cildime
Cevap: Merhaba 901 açık 902 orta tondur ikisinden birisini tercih edebilirsiniz

Soru: Güneş kreminin altına mı üstüne mi sürücez
Cevap: Merhabalar, ilgili ürünü güneş kremi sonrası uygulayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: kapaticilik özelliği var mı yoksa baz olarak mı kullanılmalı
Cevap: Merhabalar, Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow ürünümüz, ciltte doğal bir ışıltı ve canlılık sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu ürün, kapatıcılık özelliğinden ziyade cildinize sağlıklı ve doğal bir parlaklık kazandırmak için kullanılır. Eğer kapatıcılık arıyorsanız, bu ürünü hafif bir baz olarak kullanabilir ve üzerine kapatıcı veya fondöten uygulayabilirsiniz. Böylece cildinizde daha pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm elde edebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Ten rengim çok açık hangisini almalıyım
Cevap: Merhabalar efendim en açık ton 900 birdir

Soru: beyaz tenli değilim hangisini almalıyım
Cevap: Merhabalar, 901 en açık rengi 902 orta 903 ise koyu tondur. Sevgiler

Soru: Ürün parfüm içeriyor mu
Cevap: Merhaba bu konuda canlı destekten bilgi alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba bu fondötenmi sadece ışıltı mı veriyor
Cevap: Efendim bu ek özelliği müthiş bir ürün

Soru: kullanımı nasıldır
Cevap: Merhabalar efendim düzenli kullanım sağlıyorsunuz

Soru: Merhaba 902 numara beyaz tenliyim çok mu koyu olur
Cevap: En açıkta 901 efendim efendi.

Soru: esmer temin 903 çokmu koyu olur acaba
Cevap: Merhaba, Glotion All-in-one Doğal Işıltı 903 Medium Glow Ürünümüz,Orta Tonlarda Bir Işıltı Sağlamak İçin Tasarlanmıştır.Esmer Ten Renginiz İçin Ürünün Orta Tonlara Sahip Olduğunu Ve Genel Olarak Birçok cilt Tonuyla Uyum Sağlayabileceğini Belirtebilirim.Bizim Önerimiz 903 Medium Glow Kullanmanız Yönündedir.Tabi Karar Sizlerindir.Ürün Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak,Veya Farklı Sorularınız İçin Lütfen Bize Yazmaktan Çekinmeyin.Keyifli Alışverişler.

Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml Ürüne Ait Fotoğraflar

Glotion All-ın-one Doğal Işıltı 902 - Light Glow 40 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü