Glow Pruea Parfümlü Kadın Vücut Spreyi Vücut Kokusu Vücut Misti Body Mist Spray 150ml Satın Alır Mısınız ?

Hulya

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,045
0
35
Glow Pruea Parfümlü Kadın Vücut Spreyi Vücut Kokusu Vücut Misti Body Mist Spray 150ml Satın Alır Mısınız?
Glow Pruea Parfümlü Kadın Vücut Spreyi Vücut Kokusu Vücut Misti Body Mist Spray 150ml Şu Anki Değeri 198.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Glow Pruea Parfümlü Kadın Vücut Spreyi Vücut Kokusu Vücut Misti Body Mist Spray 150ml Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Glow Pruea Parfümlü Kadın Vücut Spreyi Vücut Kokusu Vücut Misti Body Mist Spray 150ml Hakkında yaklaşık 195 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Glow Pruea Parfümlü Kadın Vücut Spreyi Vücut Kokusu Vücut Misti Body Mist Spray 150ml Teknik Bilgiler

Glow Pruea Parfümlü Kadın Vücut Spreyi Vücut Kokusu Vücut Misti Body Mist Spray 150ml Ürününün Satıcısı, AURAN Glow Pruea Parfümlü Kadın Vücut Spreyi Vücut Kokusu Vücut Misti Body Mist Spray 150ml ürününü 198.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Glow Pruea Parfümlü Kadın Vücut Spreyi Vücut Kokusu Vücut Misti Body Mist Spray 150ml Kullanıcı Geri Bildirimleri
198.99 Tl ye satışta olan Glow Pruea Parfümlü Kadın Vücut Spreyi Vücut Kokusu Vücut Misti Body Mist Spray 150ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
195 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Ba yıl dım !! İki tane aldım ikisinide çok sevdim ofiste açar açmaz arkadaşım çok beğendi ona da aldım. Kesinlikle tavsiye
İsim: B** K**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AURAN

Yorum: Asla ağır bir koku değil çok güzel çok ferah duş sonrası hemen sıkıyorum gün boyu üstümde kalıyor
İsim: **** ****
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: marka cok kaliteli farklı kokularını kullandım en cok bu kokuyu sevdim düzenli kullanımda ter kokusuna son
İsim: İ** d**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Favorim ❤❤❤
İsim: Ö** G**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: kokusu çok hafif her zaman yanımda kaliteli bir ürün çok memnunum teşekkürler

Yorum: Bu benim ikinci siparişim çok seviyorum bu kokuyu diğer kokularida denilemez mutlaka çok güzel kokular
İsim: D** Ç**

Yorum: biraz ağır ve çok kalıcı bir kokusu var bir pısla sadece tüm gün üstümde kokusu kalıyo teşekkürler
İsim: A** g**

Yorum: Efsana durdukça güZelleşiyor fresh çiçek zambak harika bir koku parasına göre çok iyi
İsim: M** Ö**

Yorum: Bu kadar beğenecegimi dusunmemistim çok güzel ve temiz bir koku gün içinde mis gibi koku hep burnuma geliyor diğer kokularıda deneyeceğim
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Kızım için aldım gerçekten okadar güzel kokuyor ki hiç ağır kokusu yok , çok fresh ve çiçeksi, kesinlikle bittikçe alacağım
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: kalıcı güzel bir kokusu var özellikle spor yaparken ter kokusu hissetmiyorum Çok işime yaradı. memnun kaldım
İsim: F** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Temmuz 2024

Yorum: çiçeksi kokulari sevdiğim için tercih ettim. güzel Bir kokusu var. tende kalıcılığı harika. çok beğendim
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: kokusu tenimle tam uyum sağladı duştan sonra tüm vücuduma sıkıyorum ve gün boyu mis gibi kokuyorum
İsim: n** d**

Yorum: kokusuna bayıldım stok yapılacak bir koku
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Bu kokuya bayıldım ve bir çift daha sipariş verdim
İsim: C** E**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Fresh bir koku, sürekli kullandığım için çantamda taşıyorum. Uzun süre kalıcı olmasına rağmen birkaç fıs yeterli oluyor

Yorum: @mirabllog önerisiyle aldım kokusu o kadar güzel ve fresh ki tam bir yaz kokusu ve aşırı kalıcı bayıldım
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Tende dağılan kokusuna bayıldım vazgeçilmez ürünüm
Tarih: 07 Temmuz 2024

Yorum: Müthiş bir koku çok beğendim tester olarak gelmişti zaten oradan beğenip almaya karar verdim
İsim: E** E**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Boyun bilek ve tüm vücuduma sıkıyorum tenimle gayet iyi uyum sağladı, özellikle yaz aylarında böyle fresh bir koku inanılmaz güzel oluyor favori kokum

Yorum: yaz aylarinda kullanılabilecek en güzel kokulardan biri ben bu kokuya bayıldım

Yorum: yazın parfümden daha çok böyle mistler kullanıyorum koku çok hafif ferahlatıcı vucudum çok güzel kokuyor harika bir koku
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: Çiçeksi kokuyu sevenler buna bayılacak. Çok beğendim fresh güzel ve kalıcı bir kokusu var. Yaz aylarında vazgeçilmezim oldu
İsim: T** Y**

Yorum: Sürekl kullandığım Yves Rocher comme une evidence nin birebiri neredeyse ikincisi 1tl kampanyasından aldım ..Alın,aldırın🥰
İsim: P** Ş**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Kokusu okadar güzel ki ben banyodan sonra sıkıyorum gün boyu vücudumda kalıyor kokusu
İsim: G** Ö** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Temmuz 2024

Yorum: çiçeksi ve odunsu kokuların birleşimini seviyorsanız bu koku muhteşem ben çok beğendim
İsim: A** M**

Yorum: fresh kokusunu çok begendim. kalıcılığı harika, tenim hassas olmasına rağmen rahatlıkla kullanabiliyorum
İsim: s** k**

Yorum: Harika bir koku bayıldım resmen vücut spreyi değil parfüm resmen kalıcı hemen uçmuyor kıyafetlerde iz yapmıyor çok begendim
İsim: K** E**

Yorum: Çok hoş bir kokusu var severek kullanıyorum

Yorum: çok tatlı ve hoş bir kokusu var günlük kullanmaya başladım çok güzel.
İsim: E** K**

Glow Pruea Parfümlü Kadın Vücut Spreyi Vücut Kokusu Vücut Misti Body Mist Spray 150ml Sıkça Sorulan Sorular

Soru: notaları nelerdir ?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz doğal ve bitkisel içeriklidir. İnsan sağlığına zararlı kimyasal bileşenler içermez. Glow Purea, baharın tazeliğini yansıtan gül ve ylang ylang çiçeklerinin zarif notalarını, odunsu paçuli dokunuşlarıyla harmanlayarak sakinleştirici bir koku deneyimi sunar. Tam Notalarını paylaşamamaktayız. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Soru: cam şişe mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünümüz bitkisel ve doğaldır. Sağlığa zararlı içerik bulunmamaktadır. Kimyasal içermez. Şişemiz Cam değildir. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Soru: oryantal bir koku mu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz doğal ve bitkisel içeriklidir. İnsan sağlığına zararlı kimyasal bileşenler içermez. Çiçeksi ve hafif odunsu bir kokusu bulunmaktadır. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Soru: Merhaba en çok beğenilen vücut spreylerinin sıralaması olsa sizce hangisi ilk üçe girer
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz doğal ve bitkisel içeriklidir. İnsan sağlığına zararlı kimyasal bileşenler içermez. Aura Bliss Ürünümüz ilk üç sıralamasındadır. Aradığınız kokuyu iletebilirseniz yardımcı olmak isteriz. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Soru: Merhaba ben vücut spreyi almak istiyorum Ancak hangisini alacağım konusunda biraz Kararsızım daha çok ağır koku ları tercih ediyorum Siz bana ne önerirsiniz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz doğal ve bitkisel içeriklidir. İnsan sağlığına zararlı kimyasal bileşenler içermez. Aura Bliss Ve Deep Lusha en çok beğenilen ve tercih edilen vücut spreyimizdir. Deep Lusha ürünümüzü önerebilirim. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Soru: kokusu kalıcı mıdır acaba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, tabii ki ürünümüzün kalıcılığı en üst düzeydedir. ortalama 6 saat etkilidir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Soru: Kokusu ağır mı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz doğal ve bitkisel içeriklidir. İnsan sağlığına zararlı kimyasal bileşenler içermez. Glow Purea, baharın tazeliğini yansıtan gül ve ylang ylang çiçeklerinin zarif notalarını, odunsu paçuli dokunuşlarıyla harmanlayarak sakinleştirici bir koku deneyimi sunar. Her kullanımda kendinizi daha ferah ve yenilenmiş hissedeceksiniz. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Soru: Kokusu kalıcı mı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz doğal ve bitkisel içeriklidir. İnsan sağlığına zararlı kimyasal bileşenler içermez. Tek bir uygulama ile, yaklaşık 6 saat süreyle etkin koku yayılımı ve kalıcı bir ferahlık sunar. Kullanım Talimatı: Etkili kullanım için, temiz cilt üzerine yaklaşık 15-20 cm mesafeden püskürtün. Gün içinde kokunuzu tazelemek için istediğiniz her zaman tekrar uygulayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Soru: merhaba cam şişe mi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz doğal ve bitkisel içeriklidir. İnsan sağlığına zararlı kimyasal bileşenler içermez. Cam şişe değildir, sağlam kırılmaya dayanaklı ambalajdır. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Soru: bu kokunun parfümü var mı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz şu an için mevcut değildir. Talebiniz göz önünde bulundurulacaktır. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Soru: ağır mi hafif mi kokusu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz doğal ve bitkisel içeriklidir. İnsan sağlığına zararlı kimyasal bileşenler içermez. Çiçeksi ve fresh koku notalarına sahiptir. Ferahlatıcıdır. Ağır değildir. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Soru: merhabalar tam olarak nasıl bir kokusu var
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz doğal ve bitkisel içeriklidir. İnsan sağlığına zararlı kimyasal bileşenler içermez. Glow Purea, baharın tazeliğini yansıtan gül ve ylang ylang çiçeklerinin zarif notalarını, odunsu paçuli dokunuşlarıyla harmanlayarak sakinleştirici bir koku deneyimi sunar. Her kullanımda kendinizi daha ferah ve yenilenmiş hissedeceksiniz. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Soru: Jlo glow parfümünün benzeri midir
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz doğal ve bitkisel içeriklidir. İnsan sağlığına zararlı kimyasal bileşenler içermez. Auran arge ekipleri tarafından özel geliştirilen bir kokudur. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Soru: Merhaba üründe ikincisi 1tl diyor ama sepette olmuyo yardımcı olur musunuz almak istiyorum
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünlerimiz bitkisel ve doğal içeriklidir. Kimyasal ve sağlığa zararlı içerik bulunmamaktadır. Kampanyalarımız henüz başlamamıştır. Dilerseniz Auran mağazamızda ki kampanyalardan faydalanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz . Sorularınız için daima burada olacağız. Saygılar Auran Koku Ekibi

Glow Pruea Parfümlü Kadın Vücut Spreyi Vücut Kokusu Vücut Misti Body Mist Spray 150ml Resim Ve Fotoğraflar

Glow Pruea Parfümlü Kadın Vücut Spreyi Vücut Kokusu Vücut Misti Body Mist Spray 150ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü