Glyc- Alrıght - Tüm Ciltler Için Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik 200ml Tavsiye Eder Misiniz ?

Rabia

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
331
0
0
Glyc- Alrıght - Tüm Ciltler Için Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik 200ml Alanlar Memnun Mu?
Glyc- Alrıght - Tüm Ciltler Için Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik 200ml Şu Andaki Değeri 234.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Glyc- Alrıght - Tüm Ciltler Için Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik 200ml Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Glyc- Alrıght - Tüm Ciltler Için Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik 200ml Hakkında yaklaşık 48632 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Glyc- Alrıght - Tüm Ciltler Için Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik 200ml Açıklama Ve Özellikler

_x000D_
_x000D_
_x000D_
GLYC-ALRIGHT-Gözenek Sıkılaştırmaya ve Aydınlatmaya Yardımcı Glikolik Asit, Ginseng &Niacinamide Tonik_x000D_
_x000D_
NEDİR?_x000D_
Glyc_x000D_
-Alright Tonik; cildin nazikçe ölü derihücrelerinden, yağ ve kirden arındırılmasına yardımcı olur. Gözenek görünümününazaltılmasına destek olurken,lekegörüntüsünün en aza indirilmesini sağlamaya ve cildi yenileyip yaşlanmabelirtilerine karşı korumaya yardımcı olur_x000D_
_x000D_
ETKİLERİ:_x000D_
Cildi ölü deri hücrelerinden arındırmaya yardımcı olur._x000D_
Canlı ve sağlıklı bir cilt görünümü sağlamaya yardımcıolur._x000D_
Cilt kusurlarını ve ciltteki koyu leke görünümünü azaltmayadestek olur._x000D_
Cildi yağ, kir gibi kalıntılardan derinlemesine temizlemeyeyardımcı olur._x000D_
Yaşlanma karşıtı etki göstermeye yardımcı olur._x000D_
_x000D_
BİLİMSELFORMÜL:_x000D_
Mikrobiyotaonarım etkili Glyc-Alright tonik, cilt yapısı ile birebir uyumlu doğalaminoasit kompleksi sayesinde cilt kalitesini artırmaya, eşitlenmiş cilt tonugörünümü kazandırmaya ve cildin daha canlı-ışıltılı görünmesine yardımcı olur._x000D_
_x000D_
HANGİCİLT TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR?_x000D_
_x000D_
_x000D_
KİMLERKULLANMALI?_x000D_
Cildindegözenek problemi yaşayan kişiler,_x000D_
Vücudundasivilce problemi yaşayanlar,_x000D_
Yüzeyselleke problemi olan ve cilt tonu eşitliği sağlamak isteyen kişiler içinkullanıma uygundur._x000D_
_x000D_
_x000D_
NASILKULLANILIR?_x000D_
Temizlenmişcilt üzerine birkaç damla ürünü nazik hareketlerle uygulamalısınız._x000D_
Aralıklı olarak haftada 2 gün ve akşam kullanım tavsiye edilmektedir.Durulanmaz._x000D_
Tüm yüz ve boyun bölgesinde, sırt vebacaklarda pürüzsüz bir görünüm için kullanılır. Cildinizdederihastalığıvarsa kullanmayınız._x000D_
_x000D_
UYARILAR:_x000D_
Sadece harici kullanım içindir. Ürünü kullanmaya başladığınızandan itibaren güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Ürün gece kullanımınauygundur. Kullanmadan önce, olası istenmeyen yan etkileri ve tahrişi önlemekiçin ürünü cildinizin küçük bir bölümüne uygulayın, eğer hassasiyet oluşmazsaürünü kullanmaya devam edin. Tahriş olması durumunda ürünü kullanmayı bırakınve lütfen dermatoloğunuza başvurun. Uygulama ve durulama işlemleri sırasındagöz ve göz çevresine temasından kaçınınız. Temas halinde bol su iledurulayınız. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı güvenli bir yerdesaklayın._x000D_
Çokhassas, tahriş olmuş, egzamalı ve rozalı ciltler için kullanıma uygun değildir.Genital bölge kullanıma uygun değildir._x000D_
Asit içerenürünlerin kullanımında ilk haftalarda cilt yüzeyinde akne artışıgözlemlenebilir. Bu durumda ürünün kullanımına devam edilmesi kullanıcıkararına bırakılmıştır._x000D_
_x000D_
_x000D_
UZMANGÖRÜŞÜ_x000D_
_x000D_
Cildinyaşlanmasını önlemek için yapabileceğiniz en iyi şey UVA-UVB ışınlarındancildinizi korumaktır. Güneş kremini cilt bakım rutininizin bir parçası halinegetirmelisiniz._x000D_
_x000D_
İÇİNDEKİLER:_x000D_
Ingredients: Aqua, Glycolic Acid,Glycerin, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Niacinamide, Rosa Damascena FlowerWater, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Panthenol, Sodium Hyaluronate ,Inulin,Fructose, Hydroxyethylcellulose, Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol, PanaxGinseng Root Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract,HamamelisVirginiana LeafExtractEdta, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine,Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine,Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Beta Carotene_x000D_
_x000D_
_x000D_

Glyc- Alrıght - Tüm Ciltler Için Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik 200ml Ürününün Satıcısı, SHE VEC Glyc- Alrıght - Tüm Ciltler Için Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik 200ml ürününü 234.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Glyc- Alrıght - Tüm Ciltler Için Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik 200ml Kullananlar
234.99 Tl ye satışta olan Glyc- Alrıght - Tüm Ciltler Için Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik 200ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
48632 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Cildi bebek gibi yapıyor stok yapılması gereken bir ürün
İsim: S** B**
Tarih: 23 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SHE VEC Cosmetic

Yorum: 2.sisem çok memnunum.İndirim oldukça stok yapılmalık bir ürün.Gözle görülebilir bir şekilde gözeneklerim küçüldü haftada 2 kez kullanıyorum
İsim: S** N** A**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: stoklayacagim fav ürünüm
İsim: Lütfiye K.
Tarih: 29 Ekim 2023
Satıcı: RENKLİBUTİK

Yorum: Bir tane almıştım zaten bunuda stok yaptım
İsim: i** g**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Çok güzel sivilceleri anında kurutuyor gözenekleri sıkılaştırıyor cildi aydınlatıyor çok beğendim bittikçe alacağım indirime girdikçe stok yapacağım aşk tonik ❤❤❤❤❤
İsim: İ** m**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Bittikçe stokluyorum
İsim: R** Ü**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: besinciye kadar stok yapacagim bir urun indirim yakalayinca kacirmayin aslaaa
İsim: M** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Mayıs 2023

Yorum: İndirimde stok yaptığım bir ürün kesinlikle almalısınız Bu markanın tüm ürünlerini alıp stokladim güncel fiyattan da alınır ama indirimi takip etmenizi öneririm
İsim: D** Y**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: indirime girdikçe stokladigim bir ürün
İsim: S** T**
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: Mucize gibi bişey 💚 indirim olunca stokliycam 💃🏻
İsim: D** M** T**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: fiyatı daha uygunken keşke stoklasaydım düzenli kullanımda çok işe yarıyor cildimin derinlemesine temizliyor ve lekeler rengini açtı
İsim: N** o**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Stok yaptığım bir ürün indirimde kaçırmayın
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Kesinlikle stok yapılması gereken bi ürün
İsim: b** d**
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: Vücut sivilceleri ve bölgesel kararmalar için aldım düzenli kullanımda kesinlikle etkili bir ürün fiyat düştüğünde mutlaka stoklanmalı
Tarih: 10 Haziran 2023

Yorum: STOKLADIĞIM BİR ÜRÜN
İsim: M** T**
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: indirim gördükçe stok yapıyorum efso
İsim: a** y**
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: Gerçekten mükemmel bir ürün. 1 haftadır düzenli kullanıyorum yüzüm aşırı kötü durumdaydı sivilcelerden çok kapalı küçük küçük komedonlarla özellikle alnımda kaş üstlerimde. Mucize gibi söndürdü. Akşamları kullanıyorum ben. İndirime girdiği an stok yapacağım alın aldırın arkadaşlar.
İsim: E** A**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Mükemmel ötesi. Asla cildi kurutmuyor ve lekelere de düzenli kullanımda iyi geleceğini düşünüyorum. İkinci kullanımım da bile fark edilir bir parıltı geldi yüzüme. Stoklayacağım ürünler arasında👍🏻
İsim: E** G**
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: Harika bir şey indirime girdiğinde stok yapicam mutlaka şans verin kızlar cildiniz pürüzsüz bebek poposu gibi oluyor 🧚🏻‍♀️
İsim: Seçil Ç.
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: düştükçe stokluyorum alın aldırın
Tarih: 01 Aralık 2023

Yorum: Denizlebak sayfasının öneriyse aldım cildi çok güzel temizliyor bir tane de stok yaptım 😉
İsim: M** K**
Tarih: 17 Haziran 2022

Yorum: Bittikçe stok yapıyorum. Çok etkisini gördüm. Alın aldırın...
İsim: K** B**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Kesinlikle stok yapılmalı haftada iki defa kullanıyorum cildim parladı lekelerim açıldı
İsim: c** e**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: cok güzell indirime girdikce stok yapıyorum
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: Cildimi yumuşacık yaptı kesinlikle alınnn hatta stok yapılır o cinsten bir ürün
İsim: S** Ç**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: çok memnunum bir süredir kullanıyorum gözeneklerime etkisi olduğunu farkediyorum ayrıca içeriği ve fiyatı da iyi. ilk şişemi 100 liraya almıştım üç saatlik indirimde 70 liraya düşünce bir şişe daha alıp stokladım. paketleme ve küçük hediyeler için ayrıca teşekkürler
İsim: s** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Nisan 2022

Yorum: kesinlikle stok yapılması gereken bir ürün bir aydır haftada iki gün düzenli kullanıyorum cildim daha parlak ve lekelerde azalmalar var
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: 2.kullanımda bile gözle görülür fark var stok yapıcam 🤍
İsim: E** D**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Koyu lekelerimin rengini açtı, stok yapıyorum
İsim: K** K**
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: Düzenli kullanımda harika etkilerini görmeye başlayacaksınız. Yumuşacık bir cilde kavuşturuyor sizi. Fiyatta oldukça avantajlı, stok yapılır..
İsim: B** U**
Tarih: 24 Aralık 2022

Glyc- Alrıght - Tüm Ciltler Için Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik 200ml Merak Edilenler

Soru: Merhaba siyah noktalar için etkili mi
Cevap: Merhaba, evet etkilidir efendim, haftada 2 akşam uygulayabilirsiniz

Soru: kilosu ne kadar?
Cevap: 200 ml efendim

Soru: Merhabalar sırt , kalça bolgesindeki sivilcelerde ve batıklarda kullanılabilirmi etkilimidir, ne kadar sürede geçirir ?
Cevap: Merhabalar, GLYC-ALRIGHT ürünümüzü; CİLT için haftada en fazla 2 olacak şekilde akşam rutininize dahil edebilirsiniz. Kuru ve hassas ciltler için kullanımdan önce yama testi uygulayınız. Günlük güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyiniz. VÜCUT için genital bölge haricinde tüm vücut, kol altı, dirsek kararmaları, boyun bölgesinde, sırt ve bacaklarda pürüzsüz bir görünüm için kullanılır. SAÇ için deri rahatsızlığı ya da hassasiyet durumunuz varsa doktor kontrolünde kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Eğer böyle bir probleminiz yok ise haftada 1 ya da 2 olacak şekilde duştan 20 dakika önce saç diplerinize uygulayıp daha sonrasında durulayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: koltuk altı kararmalarına iyi gelir mi
Cevap: Merhaba,evet etkilidir.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: içinde aha bha asitleri var mı
Cevap: Merhabalar She Vec yetkili satıcısı bu konu üzerine şu şekilde "%7 Glikolik Asit (Aha) bulunmaktadır . " Bilgi vermiştir. Sağlıklı günler dileriz 😇

Soru: c vitamini huliriyonik asit ve kolajen ile kullanılabilir mi?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, C vitamini hariç hyaluronik asit ve kolajen birlikte kullanılabilir. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: bacak için kullanmak istiyorum çok çok batık var ve leke oluştu bacaklarımda ama nasıl kullancam pamukla felan mi sürecem bacağıma
Cevap: Merhaba, duş sonrası temiz ve kuru cilde pamuk yardımıyla sürerek kullanabilirsiniz efendim. Haftada 2 kez tekrarlamanız gerekiyor

Soru: Merhaba iyi çalışmalar biz ürünü arkadaşımla birlikte satın almıştık bugün elime çok güzel ulaştı denedim.Arkadaşımla konuşrken denerken ürünün ağız kısmı çok büyük diye çok döküldüğünü söyledim.İçinden başlık çıkması gerektiğini söyledi.Ama benim kutumdan ürünün başlığı çıkmadı.Kutuları tekrar kontrol ettim ama içinde başlık yok.Bu yüzden ürünü uygulamak istediğimde çok fazla dökülüyor.Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :(
Cevap: Değerli müşterimiz; ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. 🌸🌿 efendim merhabalar tekrardan. Üründe başlık olması gerekiyor evet. Fakat üretim kaynaklı bir sıkıntı olabilir. Ama tek başlık olarak gönderim sağlayamıyoruz. Dilerseniz iade edebilir ve tekrar satın alabilirsiniz. S'he Vec Cosmetic ile iletişime geçip, bizlere 7/24 mağazamız üzerinden -SORU SOR- butonu ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına her geçen gün daha çok çalışıyoruz. Sağlıklı ve mutlu günler, hoşçakalın. 😇

Soru: Koldaki tavuk derisi için kullanılır mı? Kullanılıyorsa nasıl kullanmalıyım
Cevap: Merhaba, tarafımız ürünün üreticisi olmayıp Trendyol pazar yeri üzerinde satışını gerçekleştiren bir iş ortağıdır. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimizin sormuş olduğu soruların üretici tarafından cevaplandırılmış versiyonlarını tarayarak, tespit ettiğimiz taktir de size bu soru ve cevabı iletmek suretiyle cevaplamaya özen göstermekteyiz. İlgili sorunuza benzer suretle sorulan herhangi bir soruya rastlamadığımız için sizlerin en sağlıklı şekilde aydınlatılması adına soruyu üretici SheVec Cosmetics’e yönlendirmeniz daha uygun olacaktır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba hangi kargo firmasıyla gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, MNG KARGO ile gönderim sağlamaktayız. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: nasıl kullanmamız gerekiyor
Cevap: Merhabalar ürünü ilk defa kullanacaksanız eğer, önce bileğinizin iç tarafında deneyebilirsiniz. Ürünü sürüp 24 saat bekleyin herhangi bir reaksiyon gelişmez sonrasında yüzünüzde çene bölgeniz ya da saçınızla kapatabileceğiniz yüzünüzde alın olabilir bir bölge seçin ve orada deneyin. Sorun olmazsa, tüm yüz kullanıma geçebilirsiniz. Ancak kademeli başlamanız gerekiyor. Önce 2 haftada 1 kez başlayın. Devamında haftada 1 kez ile devam edebilir ihtiyaca bağlı haftada 2-3 kez kullanıma geçebilirsiniz. Asit kullanımı mükemmel sonuçlar alabileceğiniz ancak cildinizi alıştırmanız gereken bir süreç olduğu için bu şekilde kademeli artırarak kullanmak çok daha güvenlidir. Akşamları kullanmanız gerekmektedir gündüz kullanmayınız. Gündüzleri mutlaka güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba sizin ürünlerinizden yeşil ve siyah olanı kullanıyorum bu toniği de eklemek istiyorum nasıl bir rutin yapmam lazım
Cevap: Merhaba, bunu siyahı kullanmadığınız haftada 2 akşam şeklinde ekleyebilir siniz efendim

Soru: Azelaik asit niacinamide c vitamini arbutin gibi içeriklerle aynı anda kullanılır mı ?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, niacinamide ile birlikte kullanımı uygundur. Diğer içeriklerle farklı rutinlerde kullanmanız gerekmektedir. Gündüz rutininizde JUST PROTECTED FROM SUN güneş koruyucumuzu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: komedon iyi gelir mi
Cevap: Merhaba, konu ile ilgili bir ibare bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba arbutin,retinol,bu tonik,niacinamide nasıl bir rutin izlemeliyim
Cevap: Merhaba, diğer ürün içeriklerini bilemediğimiz için yorum yapamıyoruz efendim.

Soru: Bunu sürdükten sonra yaralarımın üstüne madecassol sürüyorum bişey olmaz demi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, farklı kremlerin içeriklerini bilmediğimiz için yönlendirme yapılamamaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar koltuk altı kararma, ve bacakta kı batıkları gideriyor mu?
Cevap: Merhabalar, GLYC-ALRIGHT ürünümüzü; CİLT için haftada en fazla 2 olacak şekilde akşam rutininize dahil edebilirsiniz. Kuru ve hassas ciltler için kullanımdan önce yama testi uygulayınız. Günlük güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyiniz. VÜCUT için genital bölge haricinde tüm vücut, kol altı, dirsek kararmaları, boyun bölgesinde, sırt ve bacaklarda pürüzsüz bir görünüm için kullanılır. SAÇ için deri rahatsızlığı ya da hassasiyet durumunuz varsa doktor kontrolünde kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Eğer böyle bir probleminiz yok ise haftada 1 ya da 2 olacak şekilde duştan 20 dakika önce saç diplerinize uygulayıp daha sonrasında durulayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Kalça kısmında ki sivilcelere kullanılabilir mi ve bacakta kuru fırçalamadan önce mi sonra mı kullanılır
Cevap: Kullanabilirsiniz efendim. Kuru fırçalamayı önce yapın

Soru: Merhaba alalı 12ayi gecti ama daha yarısına bilr gelmedim kullanmamda bir sakınca var mı
Cevap: Açıldıktan sonra 1 yıl içinde tüketmeniz gerekiyor efendim. Kullanmayınız

Soru: Gece kullanımından sonra ayrı bir akne nemlendirici krem uygulanabilir mi
Cevap: Aynı gün kullanmayın efendim

Glyc- Alrıght - Tüm Ciltler Için Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik 200ml Resim Ve Fotoğraflar

Glyc- Alrıght - Tüm Ciltler Için Gözenek Sıkılaştırıcı Leke Karşıtı Tonik 200ml En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü