God Of War Kratos Gamepad Kol Tutacağı Alınır Mı

Irem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
God Of War Kratos Gamepad Kol Tutacağı Tavsiye Edilen Yer Neresi?
God Of War Kratos Gamepad Kol Tutacağı Şu Anki Değeri 799.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

God Of War Kratos Gamepad Kol Tutacağı Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

God Of War Kratos Gamepad Kol Tutacağı Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

God Of War Kratos Gamepad Kol Tutacağı Teknik Bilgiler

God Of War Kratos Gamepad Kol Tutacağı Ürününün Satıcısı, Nozzle Design God Of War Kratos Gamepad Kol Tutacağı ürününü 799.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

God Of War Kratos Gamepad Kol Tutacağı Kullanıcı Yorumları Nasıl?
799.0 Tl ye satışta olan God Of War Kratos Gamepad Kol Tutacağı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: Defolu geldi iade ettim
İsim: **** ****
Tarih: 20 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: GALAXY CRAFT

Yorum: Ürünler tek kelime ile harika. Malzemesi çok kalitesi, kargolama vb. şeyler çok hızlı. Paketleme çok iyi. inşallah başka karakterlerinde yapılır.
İsim: **** ****
Tarih: 18 Aralık 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cub Atelier

God Of War Kratos Gamepad Kol Tutacağı Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Ya ben bunu Babamın doğum günü hediyesi olarak alacam çok eskiden beri oynuyo çok seviyor fiyatta pazarlık yada indirim olubilirmi acaba olursa çok mutlu olurum😁
Cevap: Merhaba, maalesef ürünlerimizde indirim yapamıyoruz. Çok talep gören bir ürünümüz. Babanızı mutlu ediceğinin garantisini verebiliriz en azından 😊

Soru: merhaba. bu ürün ve scorpiondan 1 adet aldım sizden geçen hafta ve gerçekten ürünlerden çok mennun kaldim. Bir şey merak ettim. Daha farkli figürler gelecek mi ? mesela Red Redemption 2 oyununun baş karakteri Artur Morgan'in figürü gibi :))
Cevap: Merhaba yapıcı yorumunuz için teşekkür ederiz. Daha farklı modellerimiz gelicek takipte kalabilirsiniz. Bizi puanlamayı ve yorumlamayı lütfen unutmayın. İyi günler.

God Of War Kratos Gamepad Kol Tutacağı Görsel Galerisi

God Of War Kratos Gamepad Kol Tutacağı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü