Gopro Uyumlu, Bluetooth Kumandalı, 170 cm Selfie Çubuğu ve Tripod Telefon ve LED Işık Takılır En Düşük Fiyat Nerede-

Sukran

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Gopro Uyumlu, Bluetooth Kumandalı, 170 cm Selfie Çubuğu ve Tripod Telefon ve LED Işık Takılır Ürün Alınmaya Değer Mi?
Gopro Uyumlu, Bluetooth Kumandalı, 170 cm Selfie Çubuğu ve Tripod Telefon ve LED Işık Takılır Güncel Satış Fiyatı 418.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Gopro Uyumlu, Bluetooth Kumandalı, 170 cm Selfie Çubuğu ve Tripod Telefon ve LED Işık Takılır Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Gopro Uyumlu, Bluetooth Kumandalı, 170 cm Selfie Çubuğu ve Tripod Telefon ve LED Işık Takılır Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Gopro Uyumlu, Bluetooth Kumandalı, 170 cm Selfie Çubuğu ve Tripod Telefon ve LED Işık Takılır Ürünün Detayları

Gopro Uyumlu, Bluetooth Kumandalı, 170 cm Selfie Çubuğu ve Tripod Telefon ve LED Işık Takılır Ürününün Satıcısı, Asfal Gopro Uyumlu, Bluetooth Kumandalı, 170 cm Selfie Çubuğu ve Tripod Telefon ve LED Işık Takılır ürününü 418.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Gopro Uyumlu, Bluetooth Kumandalı, 170 cm Selfie Çubuğu ve Tripod Telefon ve LED Işık Takılır Son Yorumlar
418.0 Tl ye satışta olan Gopro Uyumlu, Bluetooth Kumandalı, 170 cm Selfie Çubuğu ve Tripod Telefon ve LED Işık Takılır Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Orta bir şey
İsim: S** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Eylül 2024
Satıcı: AsfalAvm

Yorum: Çok çok iyi
İsim: S** T**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Satıcı çook ilgili ve ürün fiyat performans ürünü. Bayıldım
İsim: Ö** D**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Olabilecek en uzun selfie çubuğu. Daha önce kullandığım tripod dan dadaha iyi gibi. İtalya' ya gideceğim, yalnız fotoğraf çekilmek zor oluyororada belli olacak. Aradığımı buldum sanırım. 8 kademe uzatmalı, kapalıalanda en uzun kademede fotoğraf çekilmek için ideal. Açık alanda ayaktadurmaz, fakat uzun olması yalnız kişiler için çok iyi.👏👏30 cm enDevamını Oku
İsim: H** S**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Ürün özeliklerine baktığımda gayet güzel ama dandik yapılmış biraz dahakaliteli malzeme kullanılsa mükemmel ürünün ayrıca katlanması küçücükolması iyi
İsim: **** ****
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Az yorum var diye tereddüt etmiştim ama ben çantada ya da eldetaşıyabileceğim boyutta ve ağırlıkta olsun istiyordum beklediğimden çokçok iyi ve yeterli geldi. Iphone 13 ü gayet iyi taşıdı engebeli yerlerdebile taşla sabitledim oynama yapmadı. kumanda ile çekimi birazuğraştırıcı ama sorunsuz.
İsim: D** T**
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: ürün çok güzel ama telefonla mı ilgili kumandayla mı ilgili bilmiyorumama fotoğraf çekimi yapılmıyor satıcı çok ilgili ve yardımcı oluyor.samsung a72 telefonum alt ve üst tuşlar kamera yönünü çeviriyor çok zorfotoğraf çekiyor
İsim: N** D**
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: Kumanda biraz sıkıntılı, daha kullanışlı olabilirdi. Tripod güzel,sağlam. Satıcı ilgili kumandayı çalıştırabilmem için hemen yardımcıoldu, güzel paketleme yapılmıştı👍🏻
İsim: özlem y.
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: İyi ama ışık çalışmıyor
İsim: T** A**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Gopro Uyumlu, Bluetooth Kumandalı, 170 cm Selfie Çubuğu ve Tripod Telefon ve LED Işık Takılır Merak Edilen Konular

Soru: tüm telefonlara uyumlu mu
Cevap: Merhabalar evet uyumludur. Keyifli alışverişler 😊

Soru: şarja taktı kırmızı yanıyor baya bekledik ama flaş ışığı da yanmıyor
Cevap: Merhaba ışığın açılması için düğmeye basılı tutunuz.

Soru: Merhaba sizden tripot almıştım kumandasını bağlayabiliyorum ama resim çekmiyor neden olabilir acaba
Cevap: Merhabalar, telefon kısa yol ayarlarından kaynaklı olabilir. Kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Soru: Salamalekum. Açıldıqda uzunluğ neqeder olur bağlı vezyetde neqeder olur? İpone 11 birde 15 pro açıldıqda saxlayar?
Cevap: Merhaba, aleykümselam, minimum uzunluğu 33 cm maksimum uzunluğu 170 santimetredir. Cihazlarınız ile uyumludur.

Soru: merhabalar ürünü telefona(model:samsung a72) bağladım ancak fotoğraf çekimi yapmıyor yardımcı olabilir misiniz
Cevap: Merhaba üst veya alt tuşa 1 saniye basılı tutabilir misiniz?

Soru: Merhaba en kısa ve en uzun hali kaç cm
Cevap: Meraba 33-170 santimetredir.

Soru: Samsung z flip 4 için uygun mu ?

Soru: Tamamdır oldu ancak biraz zor algılıyor
Cevap: Güle güle kullanın.

Soru: kumandası içinde mi ? kapanış kaç cm oluyo
Cevap: Merhaba kumanda ile birlikte gönderilecektir.Minimum uzunluğu ortalama 30 35 santimetredir.

Soru: Merham 13pro uygunmu?

Soru: aşağı yukarı tuşları ile çekim yapıyor ama ortada ki tuş kullanılmıyor nedendir
Cevap: Ürün ile sadece çekim yapabilirsiniz. Bu görevi de alt ve üst tuş yapıyor. Kumandanın farklı bir özelliği yoktur.

Soru: Merhabalar, kumandayı telefonumla eşleyemedim. Yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: Yanıt verilmiştir.

Soru: ürünü aldık ama kumanda başta ileri geri yapıyor çekiyordu başka telefonda denemek için ürünü açtık kapattık kumanda mavi ışığı yanmıyor bilini de denedik pili çalışıyor
Cevap: Merhaba fotoğraf çekimi yapmak için bluetooth ile bağlandıktan sonra üst veya alt tuşa 1 saniye basılı tutabilir misiniz?

Soru: Merhaba kumandasının pili var mı?
Cevap: Merhaba evet var.

Soru: merhaba ürünü öne arkaya eğilebilir mi? eğildiği zaman telefonu taşıyabilir mi
Cevap: Merhaba aşağı ve yukarı doğru ayarlayabilirsiniz. Evet taşır.

Soru: Merhabalar telefon tutucusu kaç aşağı ve yukarı ayarlayabilirmiyiz kaç derece
Cevap: Merhabalar, açısını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

Soru: iPhone 11i taşır mı tamamen açılmışken
Cevap: Merhaba evet taşır.

Soru: Ürünün boyu kaç ?
Cevap: Merhaba minimum uzunluğu 35 cm maksimum uzunluğu 170 cm'dir.İstediğiniz uzunluğa göre ayarlayabilirsiniz.

Soru: Merhaba, kumandamı telefonuma bagladım fakat tuşlara basmama ragmen çalıştıramıyorum. Yardımxı olabilir misiniz
Cevap: Merhaba bluetooth ile bağlandıktan sonra üst veya alt tuşa 1 saniye basılı tutabilir misiniz?

Soru: Meraba.benim kumanda çalışmıuo galiba.iphone 13 le fotoğraf çekemiyorum
Cevap: Merhaba bluetooth ile bağlandıktan sonra fotoğraf çekmek için kumandanın üst veya alt tuşuna 1 saniye basılı tutabilir misiniz?

Gopro Uyumlu, Bluetooth Kumandalı, 170 cm Selfie Çubuğu ve Tripod Telefon ve LED Işık Takılır Detaylı Resimler

Gopro Uyumlu, Bluetooth Kumandalı, 170 cm Selfie Çubuğu ve Tripod Telefon ve LED Işık Takılır En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü