Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Akne Ton Eşitleyici Botanikal Kolajen Serum (niacinamide 5%+zınc Pca 1%) Tavsiye Eder Misiniz

Tuana

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
232
0
15
Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Akne Ton Eşitleyici Botanikal Kolajen Serum (niacinamide 5%+zınc Pca 1%) Fiyatına Göre Alınır Mı?
Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Akne Ton Eşitleyici Botanikal Kolajen Serum (niacinamide 5%+zınc Pca 1%) Şimdiki Fiyatı Ile 199.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Akne Ton Eşitleyici Botanikal Kolajen Serum (niacinamide 5%+zınc Pca 1%) Memnuniyet Durumu Nedir?

Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Akne Ton Eşitleyici Botanikal Kolajen Serum (niacinamide 5%+zınc Pca 1%) Hakkında yaklaşık 1208 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Akne Ton Eşitleyici Botanikal Kolajen Serum (niacinamide 5%+zınc Pca 1%) Detaylı Bilgi

Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Akne Ton Eşitleyici Botanikal Kolajen Serum (niacinamide 5%+zınc Pca 1%) Ürününün Satıcısı, WIWIFY Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Akne Ton Eşitleyici Botanikal Kolajen Serum (niacinamide 5%+zınc Pca 1%) ürününü 199.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Akne Ton Eşitleyici Botanikal Kolajen Serum (niacinamide 5%+zınc Pca 1%) En Son Yapılan Yorumlar
199.0 Tl ye satışta olan Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Akne Ton Eşitleyici Botanikal Kolajen Serum (niacinamide 5%+zınc Pca 1%) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1208 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Bu harika ürünü neden daha önce almadım diye üzüldüm. Etkisi o kadar büyük ki 2 günlük kullanımda fark edildi. Gözeneklerimde küçülmeler bariz görülüyor. Siyah noktaya hemen etki etti. Muhteşem ötesi bir ürün gönül rahatlığıyla almanızı tavsiye ediyorum. Satıcının çok ilgili olmasından dolayıda teşekkür ediyorum.
İsim: **** ****
Tarih: 04 Haziran 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tedarik Zinciri AŞ

Yorum: @bilgeatlı önerisiyle aldım yüzümdeki o parlaklığı canlılığı çevremdeki herkes söyledi harika bir ürün indirime girdikçe bütün ürünlerden alacağım✨🫶🏼
İsim: H** E**
Tarih: 04 Nisan 2023
Satıcı: Wiwify

Yorum: ilk kullanımda bile waw bı etki gördüm gerçekten. cildimin parlaklığı çok iyi.ozellikle yanında gönderdiğinizz testirlar çok iyi oldu. nemlendiricidisine bayildimmmm hmn sipariş veriyorum. @bilgeatli tavsiyesiyle almıştım
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Ürünü 2. kullanımda bile fark etti. Gözeneklerim küçülmeye başladı. @bilgeatl önerisi ile aldım . Tavsiye ederim.
İsim: N** S**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: arkadaşlar ürünlere ba yıl dimm. 1 haftadır kullanıyorum serumla beraber c vitamini de aldım. cildimi o kadar ferah hissettiriyor ki anlatamam. her akşam yüzümü temizledikten sonra vitamini sürüyorum ve aşırı rahatlatıyor cildimin hava aldığını hissediyorum resmen. kesinlikle tavsiye ediyorum. cildim için verdiğim paraya değen bir ürün oldu sonunda
İsim: K** K**
Tarih: 17 Mayıs 2022

Yorum: toplu alıyorum ve stokluyorum kremi serumlari güneş kremleri harika tek kelime ile harika o kadar güzel paketleme yapiliyor ki cok ince düşünülmüş ve hediye konmus bunun icin teşekkür ederim. faydasina gelince 1 hafta icerisinde ciltte ki beyazligi iyilesmeyi yumusakligi ve nemlendirmeyi farkediyorsunuz. iyi ki kesfetmesim bu markayi alın ve aldırıDevamını Oku
İsim: a** m**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: Kargo çok hızlıydı. Bu markanın nemlendiricisini kullanmıştım çok memnun kaldım. Niacinamid de sevdim. İndirimde stok yapacağım
İsim: f** s**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Gözeneklerime iyi geldi gibi ama çok da fazla abartmamak lazım tabi idare eder GÜNCELLEME; Abartmamak lazım lafımı geri alıyoruum düzenli gece gündüz kullanımda o kadar güzel etki verdi ki şok oldum. Şimdi stok yapmak için indirim bekliyorum 🤭
İsim: makeupccagla
Tarih: Fenomen
Beden: 27 Nisan 2023

Yorum: Ürünü bir süre deneyimledikten sonra yazıyorum. Kesinlikle ciltteki etkisi ilk kullanımda bile farkediliyor. Her kullanımda gözeneklerde ve siyah noktalarda etkisini gösteriyor. Düzenli ve uzun süreli kullanımda kesinlikle çok daha faydalı olacaktır. Net tavsiyedir. Zaman içinde gözlemledikçe yorumu güncellerim :)
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: Harika bir serum. İlk kullanımda bile cilde çok güzel bir ışıltı veriyor. Nemlendirici kremi ile birlikte aldım ve bayıldım. İkiside çok güzel ürünler. Kargo çok hızlıydı. Ürünlerin yanında bir sürü tester ürün vardı bunun için de markaya çok teşekkür ederim. Diğer ürünlerden de mutlaka alacağım. Parasını sonuna kadar hak eden ürünler olduğuna eminDevamını Oku
İsim: F** Ç**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Öncelikle ürünü bir arkadaşım tavsiyesi üzerine aldım, yüzüme sürdüğüm an hemen emmesi yapışkanlık hissi bırakmaması ve en önemlisi sivilce gibi doldurmalar yaratmaması çok güzel. Stoklayacağım ürünlerime eklendi
İsim: B** U**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: İlk kullanımdan itibaren faydasını gördüm yeni tanıştım bu markayla devam edeceğim kesin diğer kullanmış olduğum markalardan hem daha uygun hem daha faydasını gördüm nazik hediyeniz içinde çok teşekkürler
İsim: MELDA Ç. B.
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: Çok özenli paketli geldi yanında ki hediyeler için teşekkür ederim işe yarayacağını umuyorum
İsim: A** H**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: bilgeatli tavsiyesiyle almıştım. Eminim mükemmeldir. Yeni yeni kullanmaya başladım. wıwıfy markasının diğer serumlarınıda kullanıyorum. Gerçekten harika. Alın aldırın. Fiyatlarıda diğer marka fiyatları gibi fazla değil. Bu markayla tanıştığım için çok mutluyum gerçekten.
İsim: s** Ş**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: süperr.Firmanın kampanyasından da faydalandım.Çok güzel Bi ürün
İsim: n** k**
Tarih: 29 Haziran 2022

Yorum: @bilgeatl Markayı Bilgemin önerisiyle keşfettim <3 İlk defa niacinamide kullanacağım için %5 tercih ettim ve çok memnun kaldım. Düzenli kullanımda özellikle gözeneklerde ciddi faydasını görürsünüz. Bende ilk başlarda hafif sivilce yaptı ama bir süre sonra azaldı. Kargo sorunsuz elime ulaştı, teşekkür ederim.
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: @bilgeatlı önerisiyle aldım cok güzel
İsim: H** Y**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: niacinamide cildime çok iyi geliyor bölgesel gözenek problemim var denedim memnun kaldım teşekkürler
İsim: R** T**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: Bu markanın diğer güneş kreminden aşırı memnun kaldım ❤ fondoteni bıraktım sayesinde bunu da denemek istedim tanıdığım herkese öneririm 😂😂
İsim: Ö** U**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Ciltte bıraktığı etki anında ortada çok beğendim hediyeler için de teşekkür ederim
İsim: K** P**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Sorunsuz elime ulaştı daha denemedim.Hediyeler için Teşekkür ederim 🌸
İsim: N** Ç**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün nemlendiricisini ve Güneş kremini de aldım harika hediye için de teşekkür ederim
İsim: S** G**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: İlk defa kullandığım bir ürün. Ama gayet memnunum şimdilik.Yüzümde yağlı bir his bırakmaması son derece önemli.Lekelerim için düzenli kullanıyorum.Şimdilik gayet iyi gidiyor.Tavsiye ederim.
İsim: B** B**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: ürünler elime hızlıca ulaştı kargo çok iyiydi kullanmaya hemen başladım çok güzel bir his bıraktı cildimde
İsim: H** N** K**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: çok hassas ve kuru bir cildim var birçok ürün kullandım hiç bir rahatlama ve fayda bulamamıştım ta ki bu ürünü kullanana kadar cilde harika bir aydınlanma ve nem sağlıyor ilk kullanımdan itibaren çok memnunum teşekkürler
İsim: H** K**
Tarih: 05 Haziran 2022

Yorum: @bilge nin tavsiyesiyle aldım hediyeleriniz için teşekkür ederim 😇
İsim: S** g**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: kargom elime hızlı ulaştı yanındaki küçük hediyeler ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim @bilgeatl tavsiyesiyle aldım umarım faydasını görürüm.
İsim: D** b**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Ürünü çok beğendim, ciltte yapışkan bir his bırakmıyor, bir süredir düzenli kullanıyorum gözeneklerimde küçülmeler başladı almanızı tavsiye ederim
İsim: K** N** A**
Tarih: 14 Haziran 2022

Yorum: Ürünü Bilgeden görüp aldım tavsiyelerine güveniyorum paketleme çok güzeldi hediyeler için teşekkür ediyorum ❤
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Bilge sayesinde aldım ❤ çok güzel alın aldırın🙏🏼
İsim: m** ç**
Tarih: 29 Nisan 2023

Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Akne Ton Eşitleyici Botanikal Kolajen Serum (niacinamide 5%+zınc Pca 1%) Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: merhaba C vitamini ile kullanımı nasıl olmalı C vitaminini akşam kullanıyorum Niasinamid gündüz mu kullanmaliyim yoksa gece mi ?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Niacinamide ve C vitamini birlikte kullanılabilir ancak bazı kişilerde bu kombinasyon hassasiyeti tetikleyebilir. Cilt reaksiyon göstermezse, her iki ürünü aynı cilt bakım rutininde kullanabilirsiniz. Niacinamide serumu genellikle hem gündüz hem de gece uygulanabilir. Ancak, eğer C vitamini içeren bir ürünü akşamları kullanıyorsanız, Niacinamide serumunu gündüzleri kullanmanızı öneririz. Bu şekilde, her iki ürünün faydalarını maksimize edebilirsiniz. Her iki ürünü aynı anda kullanmayı tercih ediyorsanız, bir ürünü uyguladıktan sonra cildinizin ürünü tamamen emmesi için birkaç dakika beklemek önemlidir. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Merhaba . Bu ürünle günlük kullanabileceğim bir serum önerebilir misiniz ✨
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Yaren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. WIWIFY olarak cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak için özel olarak formüle ettiğimiz ürünlerimizle her zaman yanınızdayız. Niacinamide serümümüzün yanı sıra, günlük kullanım için mükemmel bir eşlikçi olarak Hyaluronic Asid serümümüzü öneriyoruz. ✨ Hyaluronic Asid Serümümüz, cildinize derinlemesine nem sağlamak için yoğun Hyaluronik Asit ve Pantenol içerir. Bu güçlü nemlendirici serüm, cildinizi canlandırır, kuruluğu giderir ve cildinize taze, ışıltılı bir görünüm kazandırır. Günlük kullanımda, cildinizin daha dolgun, sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Niacinamide serümümüz ile birlikte kullanıldığında, cilt tonu eşitsizliklerinin dengelenmesine, cilt dokusunun pürüzsüzleşmesine ve cilt bariyerinin güçlendirilmesine katkıda bulunur. Böylece cildinizin sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olurken aynı zamanda yoğun bir nemlendirme sağlar. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: pürüzsüz bir cildim var parlak ve sağlıklı durmasını istiyorum bu serum uygunmudur
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Eğer cildinizde bir problem yoksa aydınlık bir görüntü için C Vitamin serumumuz daha doğru bir seçenek olacaktır . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Önce nemlendirici krem üstüne serum mu uygulanmalı yoksa serumdan sonra nemlendirici uygulamak mı daha doğru olur?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Yaren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. İlk önce serum her zaman tercihiniz olmalıdır efendim. Emilim tamamlandıktan sonra Nemlendirici krem kullanabilirsiniz. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Merhabalar C vitamini aydınlatıcı serumu ve gözenek sıkılaştırıcı serumu aynı anda kullanabilir muyum yani nasıl, ne zaman ve haftada kaç gün kullanacağımla ilgili bilgi verebilir misiniz
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. C Vitamini aydınlatıcı serumu ve gözenek sıkılaştırıcı serumu aynı anda kullanabilirsiniz, ancak doğru sırayı ve zamanlamayı bilmek önemlidir. İşte bu iki ürünü kullanmanız için önerilen bir rehber: C Vitamini Aydınlatıcı Serum: Ne Zaman: Genellikle C Vitamini serumları sabahları kullanılır, çünkü antioksidan özellikleri cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyabilir. Ancak, cildinizin ihtiyaçlarına ve toleransına bağlı olarak akşamları da kullanılabilir. Kullanım Sıklığı: Günlük olarak kullanabilirsiniz. Gözenek Sıkılaştırıcı Serum: Ne Zaman: Bu serum genellikle akşamları kullanılır. Ancak, ürünün içeriğine ve cildinizin reaksiyonuna bağlı olarak sabahları da kullanılabilir. Kullanım Sıklığı: Ürün talimatlarına göre günlük veya belirli günlerde kullanabilirsiniz. Kullanım Sırası ve Yöntemi: Temizleme: Her zaman cildinizi temizleyerek başlayın. C Vitamini Serumu: Sabahları, C Vitamini serumunu temiz cildinize uygulayın ve tamamen emilmesini bekleyin. Gözenek Sıkılaştırıcı Serum: Akşamları, C Vitamini serumu yerine gözenek sıkılaştırıcı serumu kullanabilirsiniz. Eğer her ikisini de akşam kullanmayı tercih ederseniz, ilk olarak C Vitamini serumunu uygulayın, emilmesini bekleyin ve ardından gözenek sıkılaştırıcı serumu uygulayın. Nemlendirici: Her iki serumdan sonra, cildinizi nemlendirin. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Sivilce lekerim için hangi ürünü almalıyım? Cildim karma ve akneye meyilli
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Bu serumumuzu ve toniğimizi tercih edebilirsiniz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba nemlendiricinizi gunes kreminizi ve niacinamide serumunuzu aldim hangi sirayla kullanmam dogru olur ve sabah-aksam seklinde bilgilendirebilir misiniz? Ayrica cildim sivilceli komedon ve gozenekli bir cilt
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Sabah Rutini: Yüz Temizleme Jeli: Güne başlarken cildinizi WIWIFY Yüz Temizleme Jeli ile yıkayarak başlayın. Bu, cildinizi makyaj ve kir kalıntılarından arındırarak temiz ve taze bir başlangıç sağlar. Niacinamide Serum: Temiz cildinize birkaç damla Niacinamide Serum uygulayın. Bu serum, cilt tonu dengesizliklerini gidermeye, gözenek görünümünü azaltmaya ve cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Su Bazlı Yoğun Nemlendirici Krem: Niacinamide Serum'unuz cildiniz tarafından emildikten sonra, Su Bazlı Yoğun Nemlendirici Kremimizi uygulayın. Bu, cildinize yoğun nem sağlar ve tüm gün boyunca nemli kalmasına yardımcı olur. Güneş Kremi 50 SPF: Nemlendirici kremden sonra, cildinizi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korumak için Güneş Kremimizi uygulayın. Bu adım, cildinizi güneş yanıklarına ve erken yaşlanma belirtilerine karşı korur. Akşam Rutini: Yüz Temizleme Jeli: Gün sonunda cildinizi yine Yüz Temizleme Jeli ile yıkayarak başlayın. Bu, cildinizin gün boyu maruz kaldığı kir ve yağlardan arınmasını sağlar. Niacinamide Serum: Akşam da cildinize Niacinamide Serum uygulayarak, gece boyunca cilt bariyerinin güçlenmesine ve cilt tonunun eşitlenmesine destek olun. Su Bazlı Yoğun Nemlendirici Krem: Serumunuzun üzerine nemlendiricinizi tekrar uygulayarak, cildinizin gece boyunca ihtiyaç duyduğu nemi sağlayın. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Merhabalar bu ürününüzü aldım, başka bir ürününüz olan Gylico Toniği de aldım. İkisini beraberinde kullansam olur mu? Olmazsa ne kadar aralıklarla kullanmam gerekir ?
Cevap: Merhabalar efendim, öncelikle ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Niacinamide ve Glycolic Tonic'i birlikte kullanmak mümkündür, ancak dikkatli olunması önemlidir. Niacinamide'i, cilt temizliğinin ardından gündüz ve gece birkaç damla şeklinde tüm cilde uygulayabilirsiniz (göz çevresi hariç). Glycolic Tonic ise genellikle gün sonunda ciltte oluşan kir ve makyaj kalıntılarını derinlemesine temizlemek için kullanılır. İkisini aynı anda kullanmak istiyorsanız, önerimiz önce Glycolic Tonic'i cilt temizliğinin ardından pamuk yardımıyla tüm cilde uygulamak, ardından cildin tamamen kurumasını beklemektir. Cildiniz tamamen kuruduktan sonra, Niacinamide'i uygulayabilirsiniz. Bu şekilde ürünlerin etkinliğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Ancak, cildiniz hassas veya alerjik reaksiyonlara meyilli ise, ürünleri aynı anda kullanmaktan kaçınarak, Niacinamide'i sabahları ve Glycolic Tonic'i akşamları kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde, cildinizin her iki ürünü de tolere etme şansı daha yüksek olacaktır. Eğer herhangi bir yan etki, tahriş veya kızarıklık yaşarsanız, ürünlerin kullanımını durdurun ve bir dermatologla görüşün. Her cildin farklı olduğunu unutmayın, bu nedenle her ürünün etkisi de kişiden kişiye değişebilir. Sağlıklı günler dileriz 😊 WİWİFY Team💚🌱

Soru: hangi serumu almayılım bilemedim kuru bi cildim var siyah noktalara çok ve çok fazla olmasada son zamanlarda akne sorunum var tek tük çıkıp geç iyleşiyo ama yerleri belli oluyo eskiden böyle bi problemim yoktu yaş 26 .
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Toniğimizi haftada 1-2 kere akşam kullanıp üstüne niacinamide serumumuzu kullanabilirsiniz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Merhaba,şişenin üzerinde barkod var mi?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Ürün kutusu ve şişe üzerinde ki etikette barkod mevcuttur efendim 🙏 Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Merhabalar ben wiwify ürünlerinden gozenek sıkılaştırıcı serum, nemlendirici krem ve nemlendirici serumunu alip cilt bakim rutini olusturucam bunları hangi sirayla kullanmalıyım
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Cilt bakım rutininizde bu ürünleri aşağıdaki sıra ile kullanmanızı öneriyoruz: Gözenek Sıkılaştırıcı Serum: Cildinizi temizledikten sonra, gözenek sıkılaştırıcı serumumuzu uygulayın. Bu serum, cilt dokunuzu iyileştirirken gözeneklerinizin sıkılaşmasına yardımcı olacak ve cildinizin daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Nemlendirici Serum: Gözenek sıkılaştırıcı serumun üzerine, nemlendirici serumumuzu uygulayın. Yoğun Hyaluronik Asit içeriği ile cildinizin derinlemesine nemlenmesine yardımcı olur ve cilde taze, ışıltılı bir görünüm kazandırır. Nemlendirici Krem: Son adımda, cilt bakım rutininizi nemlendirici kremimizle tamamlayın. Bu krem, cildinizi gün boyunca nemli tutacak ve cildinizin ihtiyacı olan beslenmeyi sağlayacaktır. Ayrıca, içeriğindeki Botanical Kolajen ile cildinizin gençleşmesine katkıda bulunur. Bu sıralama, cilt bakım ürünlerinizin en iyi şekilde emilimini ve etkinliğini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. WIWIFY olarak, ürünlerimizin formülasyonunda cildinizin sağlığı ve canlılığı için gerekli olan tüm etken maddeleri özenle seçtik. Bu rutinle, cildinizin daha sağlıklı, canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşacağından emin olabilirsiniz. Güzelliğinizi WIWIFY ile keşfedin ve cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkarın! Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba hamilelikte serumlariniz kullanılabilir mi
Cevap: Merhabalar efendim Hamilelik çok özel bir süreç ve bu dönemde genel temizleyici, nemlendirici ve temiz içerikli güneş koruyucu dışında ürün kullanılmasını tavsiye etmemekteyiz.

Soru: yeni başlayanlar için hangi aralıklarla kullanmamız gerekiyor (17 yaş)
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Eğer cildiniz yağlıyla her gün akşam kullanabilirsiniz, başka bir içerik rutininizde bulunuyorsa dönüşümlü kullanabilirsiniz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Arbutin & hyaluronic acid serum ile aynı gun kullanılır mı 💕🤗
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Evet, Niacinamide serum ile Arbutin & Hyaluronic Acid serumları aynı gün içinde kullanılabilir. Bu iki serumun birleşimi, cilt bakım rutininizi zenginleştirebilir ve cildiniz için farklı faydalar sağlayabilir. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: The purest in leke gidericisi ile kullansak bişey olur mu ? Olmazsa hangisini önce kullanmalıyız
Cevap: Merhabalar efendim takdir edersiniz ki buradan marka belirtmemiz doğru olmaz fakat bizim arbutinle birlikte kullanmanız iyi sonuçlar vericektir :)

Soru: bu serumu her gün sürsem sorun olurmu sabahları makyaj öncesi?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Olmaz kullanabilirsiniz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Hem gozenek problemim hem de sivilce ve kızarıklığım var hangi serumu kullanmami önerirsiniz
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Niacinamide serumumuz bu iki probleme de çözüm sunacaktır, ayrıca arbutin serumla da kızarıkları baskılamaya yardımcı olabilirsiniz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: ürünleriniz neden iki tanesini üst üste sürünce peeling gibi soyuluyor
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Yaren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Efendim sizlere daha detaylı destek verebilmemiz adına, kullandığınız ikl ürünümüz konusunda bizi bilgilendirir misiniz ? Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: hayır sadece serumu sürüyorum
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Cildinize peeling yaptıktan sonra, kuru cildinize 1-2 damla serumu yavaş hareketlerle sürmeyi deneyeniz. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: gözene sıkılaştırıcı ve nemlendirici serum aynı anda kulabilrmiyiz
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Evet, gözenek sıkılaştırıcı bir serum ve bir nemlendiriciyi aynı anda kullanabilirsiniz. Bu iki ürünün birleştirilmesi, cildinizin hem nem dengesini korumasına hem de gözeneklerin görünümünü iyileştirmesine yardımcı olabilir. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Akne Ton Eşitleyici Botanikal Kolajen Serum (niacinamide 5%+zınc Pca 1%) Ürüne Ait Fotoğraflar

Gözenek Sıkılaştırıcı Anti Akne Ton Eşitleyici Botanikal Kolajen Serum (niacinamide 5%+zınc Pca 1%) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü