Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml Ürün Alınmaya Değer Mi

RengarenkSes

Bilgili
9 Ağu 2023
248
2
0
Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml Alınmaya Değer Mi?
Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml Şu Anki Fiyat Aralığı 300.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml Alanlar Memnun Mu?

Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml Hakkında yaklaşık 7727 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml Ürün Özellikleri

Sinoz Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml_x000D_
%5 Glikolik Asit ile formüle edilen Sinoz Glow Tonik; cildi eksfoliye eder, parlatır ve pürüzsüzleştirir.
Cildinizi Aloe Vera, Ginseng ve Niasinamid ile birlikte çalışarak besler , yeniler, ölü derilerden arındırır ve gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Glikolik Asit: Suda çözünebilen ve şeker kamışından elde edilen Alfa-hidroksi asit olarak bilinen bir AHA formudur. Cildi ölü derilerden arındırır, cilt yüzeyinde nazikçe ama etkili çalışır: cildi yıpratmadan peeling etkisi gösterir, ışıl ışıl ve tonu eşitlenmiş bir bitiş sağlar.İçindekiler:Niasinamid: Cildi çevresel faktörlere karşı korur. Nem oranını dengeler. Hiper-pigmentasyona karşı etkili aktiflerdendir. Cildin doğal kolajen ve hyalüronik asit oluşumunu desteklemeye yardımcı olur. Yaşlanma belirtilerinin oluşumunu önler ve gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Ginseng: Güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Cilt bariyerini korur, canlı ve dinlenmiş bir etki bırakır. Yağ ve nem dengesini sağlayamaya yardımcı olur. Cilt tonunu eşitlemede etkilidir. Aloe Vera: Yorulmuş cildi anında sakinleştirir, ferahlatıcı etkisiyle rahatlatır. Yenileyici ve yoğun nem sağlayıcı özelliğie sahiptir.Kullanımı:Sabah ve / veya akşam ya da ihtiyaç duyduğunuzda kullanın. Yüzünüzü temizleyin.Bir pamuk üzerine tonik dökün ve yüz, boyun ve dekolte (gözlerin kenarlarından kaçınarak) üzerinden geçin.Uyarı:Aha asitleri içeren ürünleri yüzünüze kullandığınız günlerde güneş kremi sürmeyi ihmal etmeyin!Ürün İçeriğiAqua, Glycolic Acid, Glycerin, Niacinamide, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Pentylene Glycol, Hamamelis Virginiana Leaf Water, Panax Ginseng Root Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Salicylic Acid, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Phenoxyethanol, PPG-26-Buteth-26, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate Diacetate._x000D_

Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml Ürününün Satıcısı, Sinoz Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml ürününü 300.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml Hakkında Yapılan Yorumlar
300.0 Tl ye satışta olan Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7727 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: cildimi çok güzel yaptı aydınlatıcı harika bir ürün stoklanması gereken ürün
İsim: Sevim Y.
Tarih: 28 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sinoz Kozmetik

Yorum: Mükemmel temizliyor, anında fark ettiriyor gözeneklerim küçüldü. Bir çok ünlü markayı kullandım tonik olarak ama hepsinden bir adım önde, tavsiye ederim herkese, alın aldırın ♥
İsim: S** K**
Tarih: 29 Ocak 2023
Satıcı: The Bath Factory

Yorum: kesinlikle cok begendim gözle görülür bi sekilde gozeneklrimde kuculmeler oldu duzenli kullanimda daha fazla faydasini gorebilecegim bi ürün tavsiye ediyorum mutlaka şans vermelisiniz
İsim: B** T**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Duştan çıkınca yüzümü siliyorum ve sanki hiç duş almamışım yüzüme okadar maske jel sürmemişim gibi okadar temizliyorki gözeneklerimin açıldığını hissediyorum iki paket aldım indirimde stoklarım
İsim: D** A**
Tarih: 07 Ekim 2023

Yorum: uygun fiyata aldım bence indirimdeyken stoklayabilirsiniz
İsim: S** G**
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: İlk kullanımda bile fark görülüyor, cildi dinç ve parlak gösteriyor
İsim: Nazlı A.
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: uzun zamandır almayı bekliyordum ,indirime girdiği an aldım. şimdilik kullanıyorum daha sonra stok bile yapacağım
İsim: D** H**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: indirime girdikçe stokkklayinn
İsim: Ş** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Ağustos 2023
Satıcı: Kozmobox

Yorum: Düzenli kullanımda gerçekten etkisini gördüm, tam stok yapmalık
İsim: T** I**
Tarih: 01 Ekim 2023

Yorum: İndirime girince stok yapacağım
İsim: Ü** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Eylül 2023

Yorum: İndirimde almıştım stok yapmak gereken bir ürün
İsim: H** Y**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: İlk kullanımdan cildimdeki etkisini hissettim. indirimde stoklayın
İsim: S** N** C**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: kesinlikle stok yapılması gereken bi ürün
İsim: s** e**
Tarih: 19 Ağustos 2023

Yorum: Tavsiye üzerine aldım , gözle görülür etkisi var, cildi parlatıyor ve aydınlatıyor. Kendi kutusunda 1 günde elime ulaştı. İndirimden almıştım memnun kaldım keşke bir kaç tane daha alsaydım dedim. Stok yapılacak ürün 👍🏻
İsim: S** T**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: İndirim de yakaladıkça stok yapıyorum, hasarsız ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. Hediyeler için teşekkür ederim.
İsim: S** B** M**
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: stok yapılması gereken bir ürün mukemmel
İsim: b** a**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: stok yapilasi bir urun harika ilk kullanimdan farki gormeye basliyorsunuz cildim parliyor gibi hissediyorum
İsim: m** t**
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: Gayet başarlı bir ürün indirimde gördüğüm için stoklayacağım
İsim: **** ****
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: ürün çok güzel indirimdeydi denemek için aldım.kesjnliklikle stok yapmak lazm. hemen etkisini görmeye basladim
İsim: Kübra B.
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: stok yapın indirmdeken çok güzel
İsim: N** Ç**
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: muhteşem bı ürün kararmalar için almıştım bileklerimdeki güneş yaniklarina iyi geldi bayağı indirimdeyken almıştım stok yapmaya karar verdim :))
İsim: E** D**
Tarih: 02 Temmuz 2023

Yorum: İndirimdeyken şuanki fiyatından çooook ucuza almışım. denemek için aldım fakat keşke stok yapsaymışım bitmek üzere indirim bekliyorum hemen almak için 🥺🥺🥺🥺🥺🥺
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Ürünü kullandıktan hemen sonra cildinin ışıltısını farkediyorsun ürün mükemmel kullandığım en iyi tonik sanırım
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Sivilceyi çok güzel kurutuyor stok yaptığım tek ürün
İsim: İ** V**
Tarih: 04 Şubat 2024
Satıcı: Ru Cosmetic

Yorum: Gerçekten harika bir ürün özelliklere kararmış ten konusunda stoklansınnnnn
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: Stok yapabileceğim bir ürün
İsim: G** Y**
Tarih: 13 Kasım 2023

Yorum: Cok begendim indirimde stoklanır
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: kullanmaya başladıktan sonra yüzüm aydınlandı. ferahlik ve temizlik hissinu cok iyu veriyor. fiyati dustukce stokluyorum
İsim: A** T**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: özellikle kollarımdaki mini sivilcemsi görüntüden dolayı sipariş ettim ve gözle görünür bi şekilde temizlendi kollarım. indirimdeyken stok yapılacak bir ürün
İsim: A** y**
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: Cildim çok hassas olduğu için çok tereddüt aldım alırken ama iyi ki almışım çevremdeki herkese öneriyorum iki hafta içinde gözle görülür değişimi sizde göreceksiniz
İsim: M** M**
Tarih: 16 Nisan 2023
Satıcı: Ru Cosmetic

Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: hediye verilicekmi
Cevap: Merhabalar Hediyesi yoktur. Keyifli alışverişler

Soru: Merhaba popo bölgesine kullanıla bilirmi?
Cevap: Ürün yüz kullanımı için uygundur

Soru: merhabalar biz ürünü aldıkta kapağı açılınca az gelen yeri var mı yoksa bize mi bitişik gelmiş
Cevap: Merhaba efendim . Sorunuzu tam anlıyamadık

Soru: kol altı için haftada kaç gün kullanayım
Cevap: Ürünü günde iki kere kullanabilirsiniz

Soru: Ben 53 yaşındayım,bu yasa uygun mudur?
Cevap: Merhaba, 18 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. Güzel günler dileriz.

Soru: bıyık bölgesindeki kararmalara etkili midir
Cevap: Direk etkili olur demek zor

Soru: Bacaklarada işe yarar mı
Cevap: Ürün yüz kullanımı için uygundur.

Soru: Siyah noktalar için kullanılır mı
Cevap: Sinoz Gözenek Sıkılaştırıcı Glow Tonik %5 Glikolik Asit ile formüle edilen Sinoz Glow Tonik; cildi eksfoliye eder, parlatır ve pürüzsüzleştirir. Aloe Vera, Ginseng ve Niasinamid ile birlikte çalışarak cildi beslemeye, yenilemeye, ölü derilerden arındırmaya ve gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Soru: merhaba ben çok takıldım bazı soruların cevaplarına yüzde kullanılır yazmissiniz bazı genital bolge kullanımına onaylayıp bazisina da yüzde kullanılır demişsiniz hangisine inanacagimi şaştım açıkçası şimdi sorum genital bölge koltuk altında kullanilir mi
Cevap: Merhaba, yüz ve vücut için kullanıma uygundur. Güzel günler dileriz.

Soru: merhaba koltuk altı kararması vs iyi grlrn bir ürünmü
Cevap: Ürün yüz kullanımı için uygundur

Soru: nasıl saklamaliyiz
Cevap: Merhabalar Normal oda sıcaklığında . Keyifli alışverişler

Soru: Merhaba içerik bilgisini alabilir miyim
Cevap: İçindekiler/Ingredients:Aqua, Glycolic Acid, Glycerin,Niacinamide, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Pentylene Glycol, HamamelisVirginiana Leaf Water, Panax Ginseng Root Extract, Aesculus HippocastanumExtract, Salicylic Acid, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid,PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine,Histidine, Phenylalanine, Phenoxyethanol, PPG-26-Buteth-26, TrisodiumEthylenediamine Disuccinate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, PotassiumSorbate, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate,Tetrasodium Glutamate Diacetate.

Soru: hamilelikte kullanılabilir mi ?
Cevap: Hamilelik döneminde kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba ürün durulama istemez değil mi?
Cevap: Hayır efendim

Soru: gözaltı için uygun mu?
Cevap: Merhaba, göz ile temasından kaçınarak, gözünüze çok yaklaştırmadan elmacık kemiklerine doğru kullanım sağlayabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Soru: merhabalar efendim bu ürün tüm vucud için uygun mudur
Cevap: Merhaba, vücut için kullanıma uygundur. Güzel günler dileriz.

Soru: Merhabalar ben bu ürünü YouTube de gördüm koltuk altı diz kapağı dirsek ve genetal bölgelerindeki kararmalar içindi yorumların çoğunu okudum ama buna değinilmemiş sadece yüz için mi yoksa kararmalarda da etkili mi ?
Cevap: Merhabalar ürün özelliklerine baktığımızda bu bölgelerle alakalı herhangi bir açıklama bulunmamaktadır. Fakat müşterilerimizden aldığımız dönüşlerde belirtilen bölgelerde etkili olduğu söylenmektedir.

Soru: Merhabalar çilek bacak sorunu için işe yarar mı
Cevap: Evet efendim

Soru: kaç yaş için uygun 15mi 18mi
Cevap: 18 yaş ve üzeri kullanım için uygundur

Soru: genital bölge kararmalarinda kullanır mı özellikle hassas ciltler için
Cevap: Kesinlikle tavsiye edilmiyor efendim

Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml Ürün Görselleri

Gözenek Sıkılaştırıcı Arındırıcı Canlandırıcı Peeling Etkili Glow Tonik Glycolic Acid %5 200 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü