Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Ve Canlandırıcı Etkili Yüz Bakım Toniği (GLYCOLİC ACİD - AHA) Alanlar Memnun Mu ?

RenkliTablo

Bilgili
9 Ağu 2023
300
0
0
Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Ve Canlandırıcı Etkili Yüz Bakım Toniği (GLYCOLİC ACİD - AHA) Alanlar Memnun Mu?
Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Ve Canlandırıcı Etkili Yüz Bakım Toniği (GLYCOLİC ACİD - AHA) Şu Anki Değeri 199.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Ve Canlandırıcı Etkili Yüz Bakım Toniği (GLYCOLİC ACİD - AHA) Kullanıcılar Memnun Mu?

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Ve Canlandırıcı Etkili Yüz Bakım Toniği (GLYCOLİC ACİD - AHA) Hakkında yaklaşık 4945 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Ve Canlandırıcı Etkili Yüz Bakım Toniği (GLYCOLİC ACİD - AHA) Ürün Detayları

_x000D_

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Ve Canlandırıcı Etkili Yüz Bakım Toniği (GLYCOLİC ACİD - AHA) Ürününün Satıcısı, Rimu Health Products Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Ve Canlandırıcı Etkili Yüz Bakım Toniği (GLYCOLİC ACİD - AHA) ürününü 199.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Ve Canlandırıcı Etkili Yüz Bakım Toniği (GLYCOLİC ACİD - AHA) Yorumlar Ve Değerlendirmeler
199.9 Tl ye satışta olan Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Ve Canlandırıcı Etkili Yüz Bakım Toniği (GLYCOLİC ACİD - AHA) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4945 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Gözeneklerini tedavi etmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Şu ana kadar en memnun kaldığım cilt bakım ürünü bu oldu! İkinci kullanımdan itibaren etkisini gösterdi kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca çıkmak üzere olan sivilcenin üzerine uyguladığımda sivilce oluşumunu da engelledi. Alın, aldırın!
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Rimu Health Products

Yorum: Bayıldım🌸❤ Alın aldırın! indirimdeyken stok yaptım ve aşırı memnunum!!
Tarih: 06 Eylül 2023

Yorum: çok çok çok memnunjm maşallah. @bilgeatli önerisiyle aldım yüzümü yumuşacık yapıyo ve aktif sivilcelerimi geçirdiğini düşünüyorum. haftada 2-3 uyguluyorum
İsim: T** T**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: @merimeyo tavsiyesi ile aldım ilk kullanımdan itibaren muhteşem bir etki yaratti cildimin dengesini sağladı ve gözeneklerim küçüldü resmen tavsiye ederimmm 🥺♥🤍
İsim: A** S**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: ürün harikaaa diğer serumları da alıp düzenli kullanıyorum ve cildim de gözle görülür bir fark oldu temizlenmeye başladı tek kelimeyle harika ürünler
İsim: Z** A**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: Kesinlikle çok çok iyi geldi cildime hiç tereddüt etmeden alın. Özellikle 4 günden sonra farkını anlıyorsunuz. Ben gece yatmadan tonikliyorum.
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: @meri sayesinde almıştım ona güven sonsuz zatenn satıcı da çok ilgili çok çok ilgili her şey harika alın aldırın
İsim: N** S**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: firuz sağolsun görüp aldım ve tam anlamıyla harika bi ürün indirimden almıştım bence stoklanması gereken bir ürün ve kokusu harika kızlar
İsim: ö** g**
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: Stok yapılacak bı ürün çoook memnunum
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Harika bi ürün haftada 3 kez kullanıyorum cildimde ciddi farklar var
İsim: V** A**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: 2. kutum stok yapmalik ürün
İsim: E** A**
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: çok memnun kaldım stok yapılası bi ürün
İsim: D** b**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: banyodan sonra sürekli neredeyse iki haftadir uyguluyorum. batiklarim icin almistim ilerleme gözüküyor. koltuk altimi beyazlatti. cok ferahlatiyor, guzel kokuyor ve inanilmaz arindiriyor cildi temizliyor. stok yapin kesinlikle
İsim: Esmanur K.
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: indirimde stoklanir
İsim: H** K** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Ağustos 2023

Yorum: İndirimde bulunca stokladım. Teşekkürler.
İsim: R** A**
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: Ürünün kutlaması ve kendisi mükemmel.stok yapıyorum fiyatı düştükçe minik hediyeler içinde teşekkür ederim
İsim: G** B**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Alnımda ve çenemde kapalı komedonlar vardı birkaç haftalık kullanımda hepsi gitti. Çok başarılı bir ürün.
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: @merimeyo önerisiyle aldım ve asla yüzümüzü kara çıkarmadı her zamanki gibi aşk kadın❤ cildime çok iyi geldi paketleme de güzeldi.
İsim: T** K**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Bir gece de bile fark etti harika bir şey indirime girdikçe stok yapacağım
İsim: A** A**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Stokladım
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: bilgeatli tavsiyesiyle aldım. kesinlikle iyi sonuçlar alacağımı biliyorum. Hemen kullanmaya başlıycam. İndirimdeyken almıştım. Alın aldırın.
İsim: s** Ş**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: merime önerisiyle aldım gerçekten mucizevi bir ürün indirimdeyken stokladim her sorunda işe yarıyor batık,kararma,sivilce,komedon yüzümdeki sivilceler bu ürün sayesinde geçti 💗💗
İsim: Rabia Ö.
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: EFSANEEE bir ürün @esralibakim sayesinde aldım o kadar memnun kaldım kiii gerçekten komedonlarıma gözle görülür fark yarattı lekelerini saymıyorum bile 20 günde açıldıı ama ben beraberinde serumları da kullanıyorum. ❤🫶✨️ @esralibakim 'ı takip edin kızlar cildinize iyi bakmanızı sağlıyor
İsim: N** K**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: çok memnunum stok yaptımm
İsim: h** ı**
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: Kullanıp yorum yapmak istedim geceleri yüzümü temizledikten sonra pamuğa döküp yüzümü tonikliyorum yüzümü aydınlattı yerleşen lekerimi yavaş yavaş açtığını gözlemledim rimu aha bha tonik cilt bakımı rutinimin olmazsa olmazı herkese tavsiye ediyorum 🫶🏻
İsim: İlayda T.
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: stoklanacak ürün bayıldım
İsim: M** T**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: ürünü @busecan tavsiyesiyle ilk kez kullanacağım. Gece yatmadan kullandım açıkçası ilk kullanımda bile yatıştırdı cildimi sabah uyandığımda o kızarıklık azalmıştı kokusu harika :) saçlarımda da deneyeceğim. bir süre kullanınca güncelleme yapacağım :) güvenilir satıcı
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: EF SA NE! Akşamları gün aşırı olmak kaydıyla bir süredir kullanıyorum, gözeneklerim gözle görülür şekilde küçüldü cildim artık daha güzel. Tabii ki destekleyici olacak arbutin, retinol ve niacinamide de kullanıyorum lekelerim de eskisinden daha da az.
İsim: M** T**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: Haftada bir defa maske yapıyorum üstüne bu tonik üstüne serum sabah mis gibi canlı cilt ile uyanıyorum @bilgeatlı sayesinde iyiki
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Merimeyooo merimmm güzeller güzeli anne dmanin anasııı💖💖💖iyi ki tanıdım seni yaaaa Allah razı olsun o ne derse ç onu yapacağımm valla 💕💕asığım asıık🙏🙏cok güzel bir ürün bayıldım 💋💋 gerçekten övdüğü kadar varmış ne dese yapıyorum cildim mis gibi👍
İsim: i** p**
Tarih: 07 Eylül 2022

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Ve Canlandırıcı Etkili Yüz Bakım Toniği (GLYCOLİC ACİD - AHA) Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhaba bunla gözenek sıkılaştırıcı serumu ve göz altı serumunu aynı gün kullanmakta sakınca var mıdır acaba
Cevap: Merhabalar, Tonik ürünümüzü haftada 3 kez aksam yatmadan birer gün arayla kullanabilirsiniz. Niacinamide serumu ilk hafta; haftada 1 kez, ikinci hafta; haftada 2 kez, üçünü ve diger haftalar; haftada 3 kez sabah veya aksam 2-3 damla olacak sekilde kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba koltuk altı kararmalar içinde kullanabilir miyiz? Kullanım şekli nasıl?
Cevap: Merhabalar evet haftada 3 kez kullanabilirsiniz efendim.

Soru: çok fazla komeden sorunu yaşıyorum tamamıyla etki eder mi?
Cevap: Merhabalar faydasını görürsünüz efendim

Soru: Mrb saça faydası var demişler ne gibi Bi faydası var
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tonik ürünümüz cildin üzerindeki ölü deri, yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına, temiz ve tazelenmiş görüntüye kavuşmasına yardımcı olur. Gözenekleri minimize ederek cildi yenilemeye destek olur. AHA'lar,şekerli meyvelerden yapılan suda çözünür asitlerdir. Cilt yüzeyinden ölühücreleri uzaklaştırmada önemli rol oynar. Cildinizin yüzeyinin soyulmasına yardımcı olur. Böylece yeni, daha eşit pigmentli cilt hücreleri oluşturabilir ve yerlerini alabilir. Altında ortaya çıkan yeni cilt daha parlak ve daha ışıltılıdır. Glikolik Asit: Hücrelerin yenilenmesini hızlandırarak kırışıklık oluşumunu engeller ve lekeleri görünümü ortadan kaldırılmasında etkilidir. Ayrıca cildi ölü hücrelerden arındırıcı etkisi, cildin daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Cildi nemlendirir. Haftada 3 kez akşam yatmadan pamuk yardımıyla uygulamanız yeterli olacaktır. Ardından yine nemlendirici ile desteklemelisiniz. 🌸 Rimu Health Products Müşteri İlişkileri

Soru: Toniğin içinde beyaz parçalar var normal mi
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerin içeriklerin kıvamının tutarlı olması adına doğal emülgatörler kullanmaktadır. Hammadde olarak toz bir yapıya sahip olduğundan ürünün üretim hattından çıktıktan sonra emülgatör içerikler zaman içerisinde şişe içerisinde parçacıkların oluşumuna sebep olmaktadır.Tamamen doğal ve olası bir durum olduğunu bilmenizi isteriz. Üründe bozulma veya cilt problemlerine etkisinde azalma gibi bir değişiklik yoktur. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa Trendyol Asistan > Sipariş Soruları ekranından bizlere ulaşabilirsiniz. 🌸 Rimu Health Products Müşteri İlişkileri

Soru: merhaba toniği haftada 3 gün yüzümü temizleme jeliyle temizledikten sonra mi kullanmalıyım?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Melek🌸Yıkama jelinden sonra Haftada üç gün akşam rutininizde birkaç damla olacak şekilde pamuk yardımıyla cildinize uygulayabilirsiniz. Ardından nemlendirici serum/krem ile destekleyebilirsiniz.🌸Sevgiler❤

Soru: Merhaba ürünü cildimiz ıslak iken mi uygulamalıyız yoksa kuru iken mi
Cevap: Merhaba, tarafımız ürünün satıcılarından birisi olmak ile birlikte, sizin gibi soru soran tüketicilere karşı doğru bilgilendirme yapmaya gayret göstermektedir. Bu kapsamda sormuş olduğunuz sorunun bir benzeri sorulmuş ve cevaplandırılmış olması durumunda tarafınıza bu aktarılmaktadır. Lakin tarafımızca yaptığımız araştırmada benzer bir soru görülmemiştir. Bu kapsamda tarafınızın daha sağlıklı bir bilgilendirmeye haiz olması için “Rimu Health” satıcısına soruyu yönlendirmeniz daha uygun olacaktır. Sağlıklı günler dileriz:)

Soru: Asit oranı yüksek mi
Cevap: Merhabalar. AHA oranı %4-7, BHA oranı %0,5-1 aralığındadır.

Soru: cilek bacak icin kullanim uygun mudur
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz🌸. Ürünlerimizin tüm test çalışmaları yüz ve yüz bölgesinde yapılmıştır. Cildinizin geri kalan alanında kullanımında tavsiyede bulunmamamız sağlıklı olmayabilir😊 Rimu Health Products Müşteri İlişkileri

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Trendyol Express ile çalışmaktayız. Ancak bulunduğunuz bölgeye hizmet sağlamıyorsa MNG Kargo ile gönderim yapılmaktadır 🌸 Rimu Health Products Müşteri İlişkileri

Soru: İyi günler, hangi kargoyla gönderiyorsunuz?
Cevap: merhabalar trendyol express ile gönderim yapıyoruz

Soru: nemlendiriciden önce mi sonra mi kullanılır teşekkürler
Cevap: Merhaba Tonik ürünümüzün emiliminden 15 dk sonra uygulayabilirsiniz.

Soru: Merhaba toniki nasıl kullıcaz acaba
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Haftada 3 kez akşam yatmadan pamuk yardımıyla uygulayabilirsiniz.🌸 Rimu Health Products Müşteri İlişkileri

Soru: merhaba temizleme Jeliden sonra kullanabilir miyim? temizleme jeli tonik nemlendirici şekilnde
Cevap: Merhaba haricen kullanmanız daha iyi olur cildinizin sağlığı açısından efendim

Soru: İyi günler toniğinizi temizlenmiş cildime uyguladım. İlk sürdüğümde bölgesel yanma ve kızarma yaptı. Diğer uygulamamda da aynı etki farklı bölgelerde oldu. Hassas ve kuru ciltliyim. Öncesinde bir şey mi sürmem gerekiyordu. Anlamadım
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. İlk kullanımlarda yaşanabilecek bir durum olup, yanma durumu 2 saate kadar geçiyor ise normal bir durumdur. Eğer saatlerce süren bir durum söz konusu ise cildiniz alerjik reaksiyon gösteriyor olabilir efendim.Ürünü gün aşırı kullanmaya başlamanızı tavsiye ederiz ek olarak mutlaka nemlendirici krem ile hassasiyet yaratmasını önlemelisiniz 😊 ❤ Rimu Health Products Müşteri İlişkileri

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz🌺. Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız. Rimu Health Products Müşteri İlişkileri

Soru: karma ciltliyim nasıl kullanmaliyim sonrasında nemlendirici kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Tuna 🌸 Haftada 2-3 kez akşam yatmadan birer gün arayla kullanabilirsiniz. Tonik ürünümüzün emiliminden 15 dk sonra nemlendirici uygulayabilirsiniz🌸

Soru: bu tonıgı kullanırken ağda yapabilirmiyim
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ağda uygulamasından 3 gün önce ve 3 gün sonra olacak şekilde kullanabilirsiniz 🌸 Rimu Health Products Müşteri İlişkileri

Soru: Merhaba toniği kullanmadan önce aha&bha serumu da kullansak olur mu
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Farklı günlerde kullanmanız daha doğru olacaktır.🌸 Rimu Health Products Müşteri İlişkileri

Soru: 16 yaş kullanabilirmi
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz yaşa göre değil cilt problemlerine yönelik geliştirilmiştir. Cilt tipinize uygun ürünlerimizle cilt bakımına başlayabilirsiniz ☺ Rimu Health Products Müşteri İlişkileri

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Ve Canlandırıcı Etkili Yüz Bakım Toniği (GLYCOLİC ACİD - AHA) Ürünün Fotoğrafları

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Ve Canlandırıcı Etkili Yüz Bakım Toniği (GLYCOLİC ACİD - AHA) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü