Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici Tonik 200ml Alınmaya Değer Mi ?

Feride

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici Tonik 200ml Alanlar Memnun Mu?
Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici Tonik 200ml Şu Andaki Fiyatı 274.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici Tonik 200ml Kullanıcılar Memnun Mu?

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici Tonik 200ml Hakkında yaklaşık 17556 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici Tonik 200ml Detaylı Açıklama

_x000D_
Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici TonikCildin yağ, kir, ölü deri ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına, cilt tonu eşitlemeye, gözenek sıkılaştırmaya yardımcı olur.Sebum salgısının dengelenmesini sağlar._x000D_
Nasıl Kullanılır?Cildinizi yıkadıktan sonra, pamuk yardımıyla tüm cildinize günde 2 defa uygulayabilirsiniz.Durulama gerektirmez._x000D_
Uyarılar!Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.Son kullanım tarihi ve parti numarası ambalajın altındadır.Oda sıcaklığında kuru yerde saklayınız.Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız.Sadece harici kullanım içindir._x000D_
Ingredients /İçindekiler:Aqua-water, Polyglyceryl-4 Laurate/sebacate, Polyglyceryl-6 Caprylate/caprate, Glycerin, Hamamelis Virginiana Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin_x000D_

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici Tonik 200ml Ürününün Satıcısı, Licape Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici Tonik 200ml ürününü 274.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici Tonik 200ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?
274.0 Tl ye satışta olan Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici Tonik 200ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17556 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: bittikçe stok yaptığın bir ürün indirimdeyken 2 tane daha aldım rahatlıkla kullanabilirsiniz
İsim: S** d**
Tarih: 18 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Licape

Yorum: Elif tokatlıoğlunda görüp aldıgım ve stokladıgım bir ürün. Harika bir tonik göz altlarımda yağ bezeleri vardı ve kabuklanıp yok oldu 2 haftadır düzenli sabah akşam kullanıyorum aşırı memnun kaldım 🙏❤
İsim: E** B**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: Bi kutu bitirdim şimdi stoklayarak alıyorum. cildinizin temizlendiğini hissediyorsunuz
İsim: s** K** ö**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: 1peklife benimmmmm bebeğimmmm öneri ile aldım ve BAYILDIMMMM STOK YAPILMASI GEREKEN ÜRÜN
İsim: E** n** F**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: İlk kutum bitti hemen 2 tane daha aldım. MUHTEŞEMMMMM BİRRR ŞEYYYYY🫠 1peklife önerisi ile almıştım iyi ki de almışım. İndirime girdikçe stoklayacağım.
İsim: C** K**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: ipekgun önerisiyle stok yaptım kullanıyorum
İsim: H** A**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: kaç kere aldım bilmiyorum her fırsatta stokluyorum, kuru cildime aşırı iyi gelen bir tonik, ve serumların çok güzel emilmesini sağlıyor uzun vadede gözenek problemine iyi geldigini gözlemledim, indirimde hemen 2 tane tekrardan kaptımm
İsim: İ** F**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: mtmofamily tavsiyesiyle almıştım mükemmel ürün, sürekli stok yapıyorum yuzdeki yağ oranını dengeliyor
İsim: **** ****
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün cildimin temizlendiğini hissediyorum indirime düştükçe stok yapıyorum
İsim: B** K**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Surwkli kullandigim urun. Hazir indirimdeyken stok yapiyorum.
İsim: D** A**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: vazgeçilmez toniğim indirim oldukça stokluyorum.Asitsiz olması güven veriyor.Asitli toniklere elim gitmiyor. gözenek sıkılaştırma etkisi var.
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Bir süre kullandıktan sonra yorum yapmak istedim. Gerçekten bugüne kadar kullandığım en başarılı tonik oldu kendisi. 1 ay içerisinde gözeneklerimde gözle görülür küçülme oldu ve yağ dengeleme konusunda da çok başarılı. Bundan sonra sürekli stok yaparım. Alın aldırın.
İsim: t** u**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: gözenek sorunu olan herkeste olması gereken bir cilt ürünü aşırı beğeniyorum indirimdeyken stokladım
İsim: S** g**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: İndirimdeyken alıp stok yaptığım bir ürün
İsim: N** T**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: @mtmofamily Ezgikuşum sayesinde tanıştım bu tonikle. Yüzünüzü nasıl temizlerseniz temizleyin ardından bu toniği uygulayınca pamukta gördüklerinize şok olursunuz, siyah noktaları söküp alıyor resmen, indirimlerde stok yaptım, almayan çok şey kaybeder.
İsim: Ö** K**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: Yazın kullanacağımız asitsiz mükemmel bir tonik, renk tonunu açıyor cildi aydınlatıyor tertemiz duru bir cilt elde ediyorsunuz ben bunuda stokladım 3-4 kutu licape🫶ben olduk 😅❤❤
İsim: Büşra Y.
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: yaklasık 2 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum gözeneklerimde küçükmeleri görebiliyorum kesinlikle alın indirimden 2. ürün 1tl kampanyasıyla almıstım stoklayın derim
İsim: d** ı**
Tarih: 04 Temmuz 2023
Satıcı: Rammar

Yorum: aşırı sevdiğim ve stok yaptığım bir ürün oldu
İsim: E** D**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Ben asırı memnunum uzun süredir kullanıyorum asitsiz cok iyi bir tonik kesinlikle stoklanmalı
İsim: C** Y** A**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: @eczasagliik Melisa kuşumun önerisi ile almıştım. Arbutin serum ile birlikte düzenli kullanımda cildinizde gözle görülür bir fark oluyor. Gözeneklerim küçüldü ve cilt tonum eşitlendi. İndirime girdiğinde stok yapılır 💞
İsim: Tuğçe D.
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: Elif Tokatlıoğlu tavsiyesi üzerine başladım. Yüzüm bebek gibi :) burdan hem kendisine hem de licape ailesine teşekkür ederim indirimi görünce stok yapan tayfalardanım bende :)) iyi ki siz 💖
İsim: E** N** P**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: İndirimde stokladım. Markanın her ürününü severek kullanıyorum. Gözenekleri sıkılaştırıp aynı zamanda canlılık veriyor
İsim: E** Z**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: gözeneklere gerçekten çok iyi geliyor indirimde stoklanir
İsim: A** B**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: 1peklife sayesine bu ürünle tanıştım ve ona özel yapılan kampanyayla bir tane de hediye geldi. iki gündür sabah akşam kullanıyorum ve bebek gibi yumuşak yapıyor cildi germiyor ve yakmıyor. bi kokusu da yok tertemiz bir ürün. cansın ipek <3
İsim: aslibested
Tarih: Fenomen
Beden: 22 Şubat 2022

Yorum: 2.ürün 1 tl kampanyasında hemen stokladım çok iyi
İsim: E** B**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: İndirim yakalatkça stokluyorum
İsim: K** H**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: İndirim yakaladıkça stok yaptığım benim vazgecilmezlerimden
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: @ipeklife önerisiyle tanıdım licapeyi.Cilt bakımımın 1 numaralı markası olduu.İndirim girdikçe bütün ürünlerini almaya çalışıyorumm.iyi ki ipekkkk
İsim: Z** Y**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: stok yaptığım bir ürün. yıllardır kullanıyorum. düşünmeden alın
İsim: H** N** K**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: mükemmel temizleme indirime girdikçe alacam 4 adet stokladim
Tarih: 04 Ocak 2023

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici Tonik 200ml Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Bu ürün asitli mi? Bilmediğim için soruyorum
Cevap: Merhaba hayır efendim asitsizdir

Soru: goz cevresine sürülebilir mi sakincasi var mi goz kapagina altina falan
Cevap: Merhaba efendim göze temas ettirmeden kullanabilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz

Soru: gözenekli ama kurudu cilde nasıl kullanılır
Cevap: Pamukla uygulama yapabilirsiniz efendim

Soru: 1 tane alınca 2 tane gelecek mi?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: kullanımı nasildır? sabah yuz yikama jelinden sonra mi kullanilmalı?
Cevap: Merhaba efendim temiz cildinize sabah akşam kullanabilirsiniz

Soru: Siyah nokta ve gözeneklere iyi gelir mi? İçindeki asit oranı nedir ilk kez kullanmaya uygun mu?
Cevap: Merhaba efendim asitsizdir kullanabilirsiniz

Soru: Peta onayınız var mı?
Cevap: Merhaba efendim hayvanlar üzerinde test edilmemektedir

Soru: 1 alana 1 bedava kampanyası vardı fakat bana 3 tane yollamışsınız yanlışlıkla. Bir tanesini nasıl geri göndereceğim ?
Cevap: Merhaba efendim hediyemiz olsun size 🎁🌸

Soru: merhaba nasıl kullanılır acaba sabah akşam tonik yapip üstünde beklememiz gerekiyor mu yoksa anında yıkamamız mi gerekiyor
Cevap: Merhaba efendim sabah akşam temiz cildinize kullanıyoruz yikamiyoruz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: kıvamı yüz yıkama Jeli gibimi
Cevap: Merhaba hayır efendim sıvı

Soru: merhabalar bacaktaki batıklar için kullanır mı
Cevap: Merhaba Licape Micellar Yağ Dengeleyicive Arındırıcı TonikCildin yağ, kir, ölü deri ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına, gözenek sıkılaştırmaya yardımcı olurken sebum salgısının dengelenmesine yardımcı olur. Kullanımı:Cildinizi yıkadıktan sonra, pamuk yardımıyla tüm cildinize günde 2 defa uygulayabilirsiniz.

Soru: çay ağacı gece maskesi ve toniği. olduğu set yok mu acaba
Cevap: Merhabalar mağazada var efendim

Soru: Fotoğrafını nasıl atıcam fotoğraf atma butonu yok
Cevap: Merhaba efendim Trendyol müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz

Soru: günlük kullanıma uygun mu
Cevap: Merhaba evet efendim sabah akşam kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Ürünü cildime uyguladıktan sonra köpürüyor ve yapış yapış bir his bırakıyor sebebi nedir?
Cevap: Merhaba efendim pamuk pedi ile kullanınız. Tonigi fazla dökmeyin pamuğa yapar kafi derecede kullaniniz

Soru: kullanımı nasıl acaba günlük kullanıma vs uygun mudur
Cevap: merhaba evet efendim sabah akşam kullanabilirsiniz

Soru: Karma yağlı bir cildim var uygun mu
Cevap: Merhaba, tarafınızın sormuş olduğu soruya benzer şekilde 30.01.2023 tarihinde "Kolay gelsin. Yağlı ve karma ciltler için mi??" şeklinde sorulan soruya LİCAPE satıcısı "Merhaba evet efendim kullanabilirsiniz" şeklinde cevap vermiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: sivilceye meyilli cildim var uygun mudur
Cevap: Merhaba,Licape Micellar Yağ Dengeleyicive Arındırıcı TonikCildin yağ, kir, ölü deri ve makyaj kalıntılarından arındırılmasına, gözenek sıkılaştırmaya yardımcı olurken sebum salgısının dengelenmesine yardımcı olur. Bu özellikleri ile ihtiyaçlarına uygun ise tabii ki kullanım sağlayabilrisiniz. Daha sağlıklı bir bilg için dilerseniz doktorunuza danışarakta kullanıma başlayabilrisiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba bu toniğin sarı olanı ne zaman stoklara gelirr
Cevap: Merhaba , bu hafta içinde stoklar yenilenecek. Takipte kalmanızı rica ederiz. İyi günler dileriz

Soru: peki göz altına önce tonik sonra krem olarak sabah akşam mı yoksa akşam yeterli mi
Cevap: Merhaba efendim tüm yüze sabah akşam temiz cildinize kullanıyoruz

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici Tonik 200ml Resim Galerisi

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı ve Yağ Dengeleyici Tonik 200ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü