Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum 30ml Alınmaya Değer Mi ?

KumRuhu

Bilgili
9 Ağu 2023
333
3
0
Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum 30ml Alınmaya Değer Mi?
Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum 30ml Anlık Fiyatı 306.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum 30ml Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum 30ml Hakkında yaklaşık 1130 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum 30ml Teknik Bilgiler

_x000D_
Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum
İçeriğindeki özel formülü sayesinde cilt yüzeyinden epidermal su kaybını engelleyerek, cilt bariyerini onarır ve güçlendirir. >_x000D_
_x000D_
Kullanımı:_x000D_

Temiz ve kurulanmış cildinize, yeteri kadar serumu tampon hareketlerle yedirin. >_x000D_
_x000D_
Uyarılar!_x000D_

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. >_x000D_

Son kullanım tarihi ve parti numarası ambalajın altındadır. >_x000D_

Oda sıcaklığında kuru yerde saklayınız. >_x000D_

Direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. >_x000D_

Sadece harici kullanım içindir. >_x000D_
_x000D_
Ingredients/İçindekiler:_x000D_

Aqua, Niacinamide, Zinc PCA, Pentylene Glycol, Panthenol,Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, Allantoin, Squalane, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract,Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Polyglyceryl-10 Stearate, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide >_x000D_
_x000D_

Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum 30ml Ürününün Satıcısı, Licape Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum 30ml ürününü 306.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum 30ml Kullanıcı Yorumları
306.0 Tl ye satışta olan Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum 30ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1130 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: safları sıkı tutun ipekimin askerleri geliyor! 1peklife üzümlü kekim ipektoşumm. bu niacinamide en az senin kadar güçlü senin kadar mükemmel! cildimi ve ruhumu güçlendirip aydınlattığınız için sonsuz teşekkürler 🙏
İsim: C** Ç**
Tarih: 06 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Licape

Yorum: ürünlerim geldiii c vitamini zaten sürekli kullanıyorum ve aşırı memnunum gözenek sıkılaştırıcı serumu gelir gelmez denedim güzel bir etki yaptı. uzun süreli kullanımda gözeneklerime faydası olursa o da rutinimin parçası olacak 😍
İsim: F** K**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: licape ürünlerine bide @merimeyo ya Allah zeval vermesin çok iyiler ürünlere bayılıyorum meriyede :)
İsim: C** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Ağustos 2023

Yorum: bittikçe stokladıgım bir ürün teşekkürler licape
İsim: m** c**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: ben begenerek kullanıyorum. kesinlikle cilt rutininize serum ailesini eklemeniz gerek çünkü aşırı etkililer ve kullandığınız diğer ürünlerinin etkisini daha net görebiliyorsunuz (bu genel olarak serumlar için söyledim .küçük bı tavsiye .)bu da beğenerek kullandigim bı serum .licape ailesinin urunlerinle tanistugimdan beri her ürünü denemye calisyorDevamını Oku
İsim: S** E**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: Stok yapıyorum
İsim: Z** B**
Beden: 13 Ocak 2024

Yorum: Ürün elime sağlam bir şekilde ulaştı paketleme güzeldi. C vitamini baika markalardan kullandım bu markayı yeni kullanıyorum henuz etkisi konusunda yorumum yok kullanınca yorumu güncellerim.
İsim: R** K**
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: İndirimde oldukça stokluyorum gördüğüm en iyi ürün. Faydası gün geçtikçe daha fazla görüyorum teşekkürler 🤩
İsim: Fethiye G.
Tarih: 30 Aralık 2023
Satıcı: GrossMarketin

Yorum: biraz kullandıktan sonra yazayım dedim ben çok memnunum indirimlerde stok yapılır
İsim: E** N** İ**
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: İndirimden stok yaptım beğendiğim bir ürün
İsim: D** Ö**
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yorum: alınca tereddüt ettim ilk önce niacinamide oranından dolayı çünkü ilk defa niacinamide kullanacaktım ama şu an çok memnunum iyi ki almışım kuru bi cildim var ve cildimi iki kere kullanmama rağmen dolgunlastirip parlatti ve nem desteği sağladı ben gözenek sıkılaştırıcı mavi tonikle kullandım etkisi daha da arttı gibi
İsim: **** ****
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: çok beğendim ilk kez niacinamide kullanıyorum cildim yağlı ve gözenekli cildime iyi geldiğini hissettim teşekkür ederim
İsim: G** G**
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: İndirime girince hemen aldım licape çok başarılı
İsim: A** B**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: 2.ürün 1 tl kampanyasından aldım, bi tane serumuda hediye olarak göndermişler çok teşekkür ederim.
İsim: E** Ç**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Cildimi bebek gibi yaptı. Tavsiye ederim
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: Arkadasimin tavsiyesi üzerine aldım henüz kullanmadım. İkincisi bir tl indiriminde aldm cok uyguna geldi teşekkür ederim
İsim: S** A**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: Deniyorum güncellerim yorumumu
İsim: H** O**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Kızlar 6 Kasım-10 Aralık kadar kullandım ve bu şekilde. Gözenekleri gerçekten sıkılaştırdı.Hiç beklemiyordum (her kullanırken acaba içinde sıvıyağ olmasın şüpheleri) Eğer benim gibi öncesinde sivilce tedavisi görmüş biriyseniz ve ne yapacağınız konusunda aklınız karışmışsa size bir tavsiye. Bir kil maskesi alın + bir de bu ürünü kullanın. Haftada iDevamını Oku
İsim: y** ç**
Tarih: 10 Aralık 2023

Yorum: Markanın ürünlerini kampanyadan aldım. Yeni deniyorum. Şimdilik cildimde bir sorun yaşamadım. Ürünler uzun vadede cildimde ne gibi etkiler oluşturur kullandıkça göreceğim.
İsim: H** Ç** A**
Beden: 25 Şubat 2024

Yorum: sürekli kullandığım üründü ve komedan sivilceye hemen etki ediyor mükemmmel yanında gönderdiğiniz hediye için teşekkürler
İsim: Ş** K**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Öneriyle aldım hızlı geldi umarım iyi gelir cildime de
İsim: N** U**
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: paketlemesi iyiydi elime sorunsuzca ulasti
İsim: E** A**
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: @tugcengumus önerisiyle aldım deneme aşamasındayım
İsim: H** E** G**
Tarih: 08 Ağustos 2023
Satıcı: Rammar

Yorum: cildime çok iyi geldi
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: Aşırı güzel bir ürün düzenli kullanımda çok faydasını gördüm
İsim: Z** Ş**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: niacinamide cildime iyi geliyor saçıma da deniycem
İsim: T** T**
Beden: 19 Eylül 2023

Yorum: indirimden aldım hızlı ulaştırıldı sağlam paketlenmişti gözenekleri küçültmede faydalı
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: kullandım memnun kaldım kargolama harikaydı sorunsuz elime ulaştı, teşekkürler
İsim: S** K**
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: Harika bir ürüm
İsim: T** C** E**
Tarih: 26 Eylül 2023

Yorum: stokluk bi ürün
İsim: P** M** K**
Tarih: 14 Şubat 2024

Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum 30ml Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Kampanyanız ne zamana kadar?
Cevap: Merhaba efendim kampanyalarimiz genel merkez üzerinden uygulanmaktadır

Soru: Merhaba bunla birlikte c vitamini serum kullanılır mı?
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz sağlıklı günler

Soru: O zaman B12 yi sabahlari centella ve niacinamide i aksamlari 5 dk arayla uygulayabilirim yikamadan ?
Cevap: Merhaba evet efendim serumlari yikamiyoruz. Her akşam kopugunuzle cildi yikayiniz

Soru: sabah c vitamin serumdan sonra, akşam retinolden önce günde 2 kez kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz

Soru: Haftada kaç gün kullanılır
Cevap: Merhaba efendim günlük Kullanıma uygundur

Soru: yaşlanma karşıtı krem ile beraber nasıl kullanmalıyım sıralaması nasıl olmalı
Cevap: Merhaba efendim serum sonrasında krem şeklinde akşamları kullanabilirsiniz

Soru: merhabalar serumu gündüz mü kullanılacak gece mi? gündüz kullanımda güneş kremi gerekli mi?
Cevap: Merhaba efendim günlük Kullanıma uygundur, dışarı çıkmadan önce güneş kreminizi herzaman kullanınız sağlıklı günler dilerim

Soru: Haftada kaç kere kullanmak gerekiyor ve hangi saatte
Cevap: Merhaba efendim günlük Kullanıma uygundur

Soru: emziren annede bir problem olmaz demi
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Cica serum ile beraber kullanılır mı?
Cevap: Merhaba, cica krem ile birlikte kullanabilirsiniz.

Soru: yüzümde roza var kullanabilir miyim ☺
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz sağlıklı günler

Soru: sizin markanızın cica serumu ile birlikte kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz

Soru: merhaba c vitamini serumu ile kullanilabilir mi acaba ikisini ayni anda damlatsam yüzüme sorun olur mu
Cevap: Merhaba efendim c vitaminli serumumuzu sabahları, bu serumumuzu akşamları kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba tekrardan az önce sorumu yanıtladınız çok teşekkür ederim. Son bir sorum olacaktı ben sarı toniği dediğiniz şekilde hafta 2-3 kere akşamları kullanıyorum ama yıkamıyorum yani yıkamamıştım sorun olurmu?
Cevap: Merhaba efendim cildiniz asite alışık ise yikamayabilirsiniz sağlıklı günler

Soru: merhaba gece mi gündüz mü kullanılması gerek
Cevap: Merhaba efendim cilt ihtiyacınıza göre rutininizi olusturabilirsiniz

Soru: kullaımını anlatır mısınız gece mi sabah mı
Cevap: Merhaba efendim günlük kullanıma uygundur. İçeriğindeki özel formülü sayesinde cilt yüzeyinden epidermal su kaybını engelleyerek, cilt bariyerini onarır ve güçlendirir.

Soru: merhaba licape nin retinol serumundan sonra kullanima uygun mudur
Cevap: Merhaba evet efendim kullanabilirsiniz

Soru: Zoretanin sürecinde kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba efendim doktorunuza danisabilirsiniz

Soru: merhabalar ben başka bir markanın nicasinamid ini kullandım fakat yanağımda küçük küçük sivileceler oluşuyor bu ürün de aynısını yapar mi
Cevap: Merhaba hayır efendim her akşam çift aşamalı temizlik onermekteyiz

Soru: Merhaba B12 revitalizing,niacinamide ve centella asiatica serumlarinizi nasil uygulamaliyim sizce?Sakura yuz temizleme kopugu her gun kullanilir mi birde ?
Cevap: Merhaba efendim köpüğümüzü her akşam kullanabilirsiniz. Centella asiatica, Niacinamide serumumuzu sabah yada akşam rutininde kullanabilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur tüm urunleriniz. B 12 revitalizing serumumuz sabah akşam Kullanıma uygundur. Rutininizi cilt ihtiyacınıza göre oluşturabilirsiniz sağlıklı günler

Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum 30ml Resim Ve Fotoğraflar

Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Bariyeri Güçlendirici Niacinamide %10 Serum 30ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü