Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 100 ml - Egg White Pore Mask En Düşük Fiyat Nerede ?

Saziye

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
587
0
5
Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 100 ml - Egg White Pore Mask Satın Alır Mısınız?
Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 100 ml - Egg White Pore Mask Anlık Fiyatı 379.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 100 ml - Egg White Pore Mask Alanlar Memnun Mu?

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 100 ml - Egg White Pore Mask Hakkında yaklaşık 5000 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 100 ml - Egg White Pore Mask Detaylı Bilgi

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 100 ml - Egg White Pore Mask Ürününün Satıcısı, Estate Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 100 ml - Egg White Pore Mask ürününü 379.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 100 ml - Egg White Pore Mask Yorumlar Hakkında Bilgi
379.0 Tl ye satışta olan Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 100 ml - Egg White Pore Mask Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5000 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Kübraaa harikaa bir ürün yapmışssın kokusu bile harika cildime çok iyi geldii bunun toniğini ve jelini de alacağım başarılarının devamını diliyorum sana güvenim sonsuzzz güzel kaplliiii😍🥰🤗🥹😘😘
İsim: E** İ** G**
Tarih: 24 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Estate cosmetic

Yorum: KÜBRAAAA BUUU NEEEE 🤌 GELDİĞİ AN KULLANDIM GÖZLE GÖRÜNÜR BİR ŞEKİLDE GÖZENEKLERİM KÜÇÜLDÜ YÜZÜMÜN TEMİZLENDİĞİNİ HİSSETTİM İLK KULLANIMDA BİLE . KUTUNUN İÇİ DE DOLU DOLU BAYAĞI GİDER. VERDİĞİM PARA HELAL HOŞ OLSUN BU YAŞTA BÖYLE GÜZEL İŞLER BAŞARDIĞIN İÇİN SENİ KUTLUYORUM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM. HARİKASINNNNNN ❤
İsim: R** D**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: Tek kelime ile inanılmaz bir maske. Benim cildim normalde çoğu maskede tepki gösterir. Ya kızarıklık yapar yada sivilce çıkarır. Ama bu maskeyi ilk sürdüğüm andan itibaren cildime kattığı o ferahlık, aydınlık görüntü, yumuşaklık, ve en önemlisi cildimi kurutmadan nemli bırakıyor olması gerçekten mükemmel bir şey... Ben maskeyi alalı yaklaşık 2 haftDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: alalı iki haftadan fazla oldu üç dört günde bir yapıyorum mükemmel bişey resmen ton açıyor cildi yumuşacık yapıyor her gören de değişikliğin farkında ve soruyor şiddetle tavsiye ederim muhakkak deneyin eminim stok yapacaksınız ne siyah nokta ne kararma benim renk tonunu dâhi açtı üstelik kokusu da gayet iyi asla kötü koku yokk diğer ürünlerini de dDevamını Oku
İsim: L** B**
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: Canım Kübra her şeyi başardığın gibi bunu da nasıl başardın göz yaşları içerisinde yazıyorum böyle bir şey olamaz ilk defa paramın boşa gitmediği hissiyatı beni çok mutlu ediyor. teşekkür ederim çiçeğimmmmm
İsim: Handan D.
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: Ürünün güzelliğini nasıl anlatsam bilemiyorum.Maskeyi muhakkak denemelisiniz aşık olacaksınız.Ben yalnızca bir defa kullanmama rağmen bu şekilde düşünüyorsam etkisini siz düşünün.Siyah noktalara gözeneklere olan etkisi,ciltte bıraktığı pamuksu yumuşaklık ile gerçekten kendimi bebek gibi hissettim.Sizde Kübra Polatın bebeği olmak istiyorsanız muhakkDevamını Oku
Tarih: 18 Haziran 2023

Yorum: Ürün elime 1 hafta önce ulaştı. Denemeden yazmak istemedim. Aslında ilk kullanımda pek ihtimal vermiyordum ama o kadar iyi geldi ki cildime aşık oldum. Ya daha ilk kullanımda bile nasıl güzel oldu anlatamam. Burun üstümde beni aşırı rahatsız eden siyah noktalarım vardı onları bile çok iyi bir şekilde temizledi. Düzenli kullanımda daha iyi olacağınıDevamını Oku
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: ayy abla bu kadar mı muhteşem olur gerçekten biliyordum böyle güzel olacağını sabırsızlıkla bekledim 3 4 senedir çok sıkı takipçinizim ilk önce kapsülü deneyimledim şimdide hem maskeyi hemde kaş kirpik serumu diğerlerinide deniyeceğim hepsi muhteşem kutuları herşey paketlemesi çok özenli 🤌maske 1 defada bile fark etti cildi derinlemesine temizleyiDevamını Oku
İsim: E** K**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: aldim ilk kullanımda bile ooo dedirten bi ürün çok güzel cildinizi bebek yapiyo kübra iyiki yapmışsın iyiki almışım diyorum gerçekten alın aldırın pişman olmicaksiniz efso bi ürün kaçırmayın 🥰
İsim: p** k**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel nemlendiriyor ve kullanım sonrası cilde harika doğal bir parlaklık geliyor. Yapısı kremsi olduğu için de cilde kolayca uygulanabiliyor. Kullandıktan sonra kimle karşılaşsam yüzüne ne yaptın harika görünüyor, ışıl ışılsın yorumları aldım. Bu ürün kaçmazz eşe dosta alın aldırın ve tabikii İyi ki Estate ❣
İsim: H** M**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: stokladığım bir ürün çok memnun kaldım :)
İsim: S** E**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Küboşummm maske o kadar güzel ki ilk kullanımda bile farkettim yumuşacık oldu cildim temizlendi gibi düzenli olarak kullanacağım 💗🫶🏼
İsim: M** A**
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: evet arkadaşlar denemeden yorum yapmak istemedim öncelikle denendi vee aşık olundu parladım gençleştim resmen bu kadar mı farkederrr pürüssüz çok iyi nemlendiriyor ilk kullanımda bile renk tonum açıldı ve tabi marka sahibi Kübra Kuş olunca gözüm kapalı güvenerek aldımmm daha niceeee muhteşem maskelere 💕 Ben Kübra en iyi ürünlerimle geliyorummm 😂Devamını Oku
İsim: Y** Y**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Yüzüme ilaç kullandığım ve doktor tavsiyesi dışında ürün kullanmadığım bir dönemdeydim (Nemlendirici ve güneş kremi tek kullanıyorum) kiii Kübra'nın ürünleri çıktı . o kadar çok güven verdi ki dayanamayıp aldım. Umarım ilaçla beraber parıltımı arttırırlar. Düzenli kullanmak Nasip olsun o zamann. Kargo çok hızlıydı . teşekkürler 🩷
İsim: E** N** A**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: EVEEETTTTT... KUTUSU BİLE BAŞKA. ÖZENLE HAZİRLANMİŞ... Arkadaşlar yumurtaya ALERJİSİ olan biri olduğum halde yinede YUMURTA AKI MASKESİNİ sipariş ettim. Çünkü Kübra Hanım'a çok güveniyorum her konuda başarılı olduğu için. İlk olarak vücudumun hassas olan bir bölgesine sürdüm herhangi alerjik bir reaksiyon gösterecek mi diye çünkü hicbirsekilde yuDevamını Oku
İsim: R** D**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Bugüne kadar aldığım ennnnn ennnn harika maskelerden biri bu kadar etki edeceğini tahmin etmemiştim ama kübrayı çok çok yakından takip ettiğim için güvenerek gözü kapaplı aldım en sevdiğim yönü yüzde çok kolay bir şekilde çıkması başarılarının devamını diliyorum kübracımmm alın aldırın diğer bütün kozmetik ürünlerine son 💋💋❤❤🫠
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: Kübrayı uzun zamandan beri büyük bir hayranlıkla takip ediyorum ve bu kadar güzel bir ürün için öncelikle tebrik ediyorum ❤ Yıllardır bir sürü ürün kullandım , maskeler yaptım cildimde denemediğim ürün kalmadı fakat bu maske kadar beğendiğim hiçbir şey olmadı . Cildimde ilk kullanımda bile o kadar etkisini gösterdi ki yüzüm parıl parıl oldu. ÇokDevamını Oku
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Kübra ablanın güzellik merkezine de gidiyorum lazer için..İlk seansta bile dökülme olacak demelerine rağmen inanmamıştım ama o kadar fark belliydi ki.Binlerce teşekkür ederim aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor.Kendisine güvendiğim için hemen maskeyi aldım.Bugün de bu maskem geldi.Küçücük bir ürünü bile bu kadar özenle paketleyip sağlam bir kutudDevamını Oku
İsim: Beyza B.
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Kübra ablayı yıllardır takip ediyorum gerçekten maske o kadar güzel ki ilk kullanımda diğerlerine fark attı. Normalde benim cildim hangi maskeyi yaparsam yapayım sonrasında kuruyordu ama bu yumurta akı maskesinden sonra yumuşacık oldu nemlendirmeye bile gerek kalmadı. 5 yıldızı sonuna kadar hakediyor Kübra Kuş Canpolat iyiki sen.
İsim: G** A**
Tarih: 30 Haziran 2023

Yorum: Ürün bir günde elime geçti ve gerçekten bütün övgüleri hakediyor. Cildime yumuşacık aydınlık nemli bir görünüm verdi. Ciddi anlamda bayıldım. Emeklerini kesinlikle hakediyorlar. Temiz cilde uygulanmasını öneririm. 🥰❤
İsim: Melisa Ö.
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: alirlen hic inancim yoktu ama yillardir ugrastigim siyah noktalarimi ilk kullanimda temizledi harikasinnnn kubraaa
İsim: Z** Ö**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: Ya Kübra ne yaptın sen böyle okadar güzel okadar memnum kaldım ki bebek gibi yumuşacık yaptı cildimi bayıldıımmm hiç tereddütsüz almıştım zaten teşekkür ederim ☺❤
İsim: F** E**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: ürünü cuma günü sipariş verdim pazartesi geldi gerçekten muhteşem bir ürün gelir gelmez denedim çok yüz maskesi denedim ama bu aralarınıda %100 etki etti 15 dakika bile durmadı yüzümde yıkadım müthiş pamuk gibi bembeyaz oldu yüzüm yumuşacık gerçekten şahane bir ürün ilk denemede böyle güzel olursa yüzüm düzenli kullanıldığında bebek yüzüne dönerDevamını Oku
İsim: H** A**
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: Çokkkkkkk iyiii yaaaaa ilk kullanımda fark ediliyor gerçekten çok şeyler denedim gözenek için gerçekten en iyisi her zaman kalitelisini yapıyorsun küboşşummm teşekkür ederim herkes bu ürünü almalı aldırmalı ben herkese aldırıyorum şimdi diğer ürünleri de aldım
İsim: A** Z**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: yorumumu guncelliyorum. Ucuncu kez kullandım ve mükemmel. söylemeye korkuyorum nazar olurum diye ama gözeneklerim küçülmeye başladı çok mutluyum. Ama bunu demem gerekiyor haksızlık olur ürüne .Nasıl bir ürün yaptın Kübra Kus. zaten maskeyi yapınca tekrar yapasiya kadar yüzüm yumuşacık. kokusu da çok güzel. teşekkürler balım. Zaten sen en iyisini yaDevamını Oku
İsim: S** A**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: Harika bir maskeee Kübraaa!! İlk kullanımda bile etkisini gördüm. Senin samimiyetine güvendiğim için hiç düşünmeden aldım iyi ki de almışım ❤ Tüm ürünlerin stoklansın!!❤
İsim: G** A**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Aşırı mükemmel bir maske. İlk kullanımda bile inanılmaz etkili yumuşacık yapıyor gözeneklerimi yok ediyor. 😘🤍🦋
İsim: S** K**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: ürün çok güzel yüzüm.yumusacik oldu gün boyu nemli kaldı ilk kullanımda bile çok fark ediyor gerçek ellerinize sağlık verdiğimiz para sonuna kadar helal olsun kokusu paketlemesi mukemmmeelll
İsim: zübeydenur ö.
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: İlk kullanımda cildim pamuk gibi oldu bebek poposu derler ya aynen öyle alın aldırın bebek gibi ürün 🔥 maske uygulama aparatı bile var herşey düşünülerek üretilmiş bi ürün zaten Kübra nın fanıydım iyice hayran oldum bu ürünlerden sonra başarılarının devamını diliyorum ❤
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: gercekten harika bir ürün. gözeneklerimi cok güzel temizliyor ve cildi bebek gibi yapiyor. kesinlikle stoklanmasi gereken bir ürün ve oldukca uzun bir zaman yetecek kadar icindeki
İsim: f** u**
Tarih: 18 Temmuz 2023

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 100 ml - Egg White Pore Mask Merak Edilenler Neler?

Soru: Merhaba ürünüzü 5 6 ay önce açtım yarısına kadar kullandım henüz bitmedi kullanmaya devam edebilir miyim bir sıkıntı olur mu
Cevap: Kullanmaya devam edebilirsiniz bir sorun olmaz efendim

Soru: hangi kargo acaba?
Cevap: Mng ve trendyol ekspresi ile çalışıyoruz efendim

Soru: bunsadece siyah noktalar içinmi
Cevap: Siyah noktalar ve gözenekler için efendim

Soru: Merhaba iyi günler.Akne tedavisi görüyorum kullanmam da sakınca olur mu? Bu arada Kübra ablaya selamlar 🫠💝
Cevap: Merhaba efendim doktorunuza danışıp kullanabilirsiniz

Soru: hamilelikte kullanabilirmiyiz
Cevap: Evet efendim kullanabilirsiniz

Soru: sivilceye yariyormu acaba bu maske
Cevap: Elbette efendim hatta maske + onarıcı bakım kremi olarak kullanırsanız daha da hızlı bir etki alabilirsiniz

Soru: Kulanım anacı nedir
Cevap: Merhaba efendim gözeneklere siyah noktalara sivilcelere ve yüzde ki cilt sorunlarına iyi gelmektedir

Soru: nasıl kullanılıyor haftada kaç kere
Cevap: Haftada 2 kez efendim

Soru: Merhaba. Kokusu nasıldır acaba?
Cevap: Kokusu kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor isminden dolayı yumurta kokuyor sananlar oluyor ama öyle bir kokusu yok efendim

Soru: Hangi kullan?
Cevap: Anlayamadık efendim

Soru: hassa yaglı cildim var kübra kuşu takıp edıyorum sürekli öneriyor çenem deki aktif sivilceler için kullansam sorun olur mu
Cevap: Kullanabilirsiniz efendim

Soru: Mrblar 16 yaşındaki oğlumun yüzünde ergenlik dolasiyla sivilcelenmeler var acaba ise yarar mı çok üzülüyorum 😔
Cevap: Maske + onarıcı bakım kremini öneriyoruz düzenli kullanımda fazlasıyla memnun kalırsınız efendim

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhaba efendim yurtiçi ve trendyol ekspresi ile çalışıyoruz

Soru: Merhaba cildim hassas ürünü uyguladıktan sonra yüzümde kızarma olur mu
Cevap: 8-10 dakika bekletip ılık bol suyla durulayın efendim çok bekletmeyin sorun olmax

Soru: kesin olarak hangi kargo ile çalışıyosunuz

Soru: cildim çok kuru bir cilt .burun üstü çok siyah noktam var .çok inatcilar .sıkarak ,bantlarla asla işe yaramadı.bu maske yarar mı ? birde hamileyim
Cevap: Düzenli kullanımda işe yarar efendim gözle görülür fark olacaktır hamilelerin kullanmasında sakınca yoktur

Soru: merhaba erkeklerde kullanabilir mi
Cevap: Merhaba efendim tabii ki kullanabilirsiniz ☺

Soru: Merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Trendyol ekspres ile çalışıyoruz efendim

Soru: Merhaba onarıcı bakım kremi hangisi oluyor acaba ?
Cevap: Şu an tükendi efendim bu hafta içi gelecek

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 100 ml - Egg White Pore Mask Fotoğraf Ve Görseller

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi 100 ml - Egg White Pore Mask En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü