Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi - Egg White Pore Mask Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Yasemin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
284
0
0
Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi - Egg White Pore Mask En Ucuzu Nerede Bulunur?
Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi - Egg White Pore Mask Şuanki Fiyatı Ne Kadar 219.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi - Egg White Pore Mask Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi - Egg White Pore Mask Hakkında yaklaşık 15290 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi - Egg White Pore Mask Ürün Detayları

_x000D_
_x000D_
_x000D_

Gello Yumurta Akı Maskesi >_x000D_
_x000D_

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi - Egg White Pore Mask Ürününün Satıcısı, GELLO Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi - Egg White Pore Mask ürününü 219.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi - Egg White Pore Mask Yorum Ve Değerlendirmeler
219.9 Tl ye satışta olan Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi - Egg White Pore Mask Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
15290 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: indirimde iken almıştım stok yapilicak en güzel şey o kadar güzel gözenekleri derinlemesine temizliyor kii 5. kutumu aldım mükemmel bişey
İsim: E** T**
Tarih: 24 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: gello

Yorum: ben böyle bir ürün görmedimm ilk kullanimda bile yuzumde siyah noktaya dair hicbisey kalmadı efsane yuzum yumusacik o kadar begendimki duzenli kullanimda cildim ne hale gelir düsünemiyorm kesinlikle stok yapilmasi gereken bir ürün efsaneeeee
İsim: **** ****
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: rutin bakımda vazgeçilmezim olan bir ürün cildimi tam anlamıyla porselen gibi yaptı uzun zamandır kullanıyorum stok yapılacak bir ürün 👏
İsim: G** G**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Haftalık cilt bakımımda asla eksik etmediğim tek ürün. Cildimi derinlemesine temizliyor ve kirden arındırıyor. Ayrıca yumuşatıyor kesinlikle alın akıl bir ürün. Stok yapın hatta benim gibi. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim. Ayrıca kargo ve paketleme süper
İsim: S** T**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Gördüğüm en iyi yumurta akı maskesi gözeneklerime çok iyi geldi kesinlikle bittikçe alacağım hatta indirimde stoklanmalı düşünüyorum
İsim: a** F**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: Ya bu ürün gerçekten inanılmaz bir ürün. Öven kişilerin abarttığını düşünüyordum ama aldım denedim başka bir maske kullanmam bundan sonra. Gerçekten gözeneklerimi ilk denemede ter temiz yaptı. Yüzünüz aydınlanıyor inanmıyorsunuz sonuca. indirim zamanlarında kesinlikle stoklanmalık bir ürün.
İsim: Y** G**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: gözenekli bir cildim var idi şimdi ise bebeksi bayıldım bu maskeye stok yapcam
İsim: N** E** C**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: indirimdeyken aldım cildimi yumuşacık ve pürüzsüz yaptı stoklanmasi gereken bi ürün
İsim: Z** k**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel indirimde stok yapıcam. Cildi asla kurutmuyor kuru ciltler bayılır. Her cilt tipine uygun gözenekleri ilk kullanımda bile gözle görülebilir derecede küçülttü. Alın aldırın
İsim: B** Ç**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: alırken tereddüt etmiştim ama şimdi stok yapıcam efsana bişi ilk kullanımda bile çok etkili siyah noktalarımı çok azalttı
İsim: s** ö**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: kokusu harika pamuk gibi cildim oldu .. indirim olunca stok yapacağım..
İsim: Y** Ç**
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: cildimi çok güzel temizliyor, rutin bakımım. stoklanması gereken bir ürün 👍
İsim: K** O**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: maske gercekten 10 numaraa indirim yakaladikca stok yapicam
İsim: D** K**
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: gözenekleri derinlemesine temizleyip cildi kirden arındırıyor pürüzsüz bir cilt görünümü sağlıyor stoklanması gereken bir ürün
İsim: a** o**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: Ürünü ilk kullanımda bile farkediyorsunuz cilt pırıl pırıl oluyor derinlemesine temizliyor gözenek problemlerine aşırı iyi geliyor bayadır kullanıyorum kesinlikle bittikçe stoklanması gereken bir ürün
İsim: M** K** B**
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: Cildimi yumuşacık yapıyor her kullanımdan sonra cildimin nefes aldığını hissediyorum gözeneklerim açılıyo resmen
İsim: b** d**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Gercekten düzenli kullanımda etkisini görebileceğiniz bir ürün ben çok memnunum ve stok yapicam
İsim: N** b** Y**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: gozeneklerim ve sıvılcelerım ıcın aldım ve çok memnun kaldım cıldımın derinlemesine temızlendıgını hıssedıyorum bebek gıbı yumusacık yapıyo
İsim: n** s**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: İndirimdeyken stok yapmak için aldım inanılmaz güzel bi ürün yüzümü misler gibi yapıyor
İsim: **** ****
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: Ürün mükemmel ilk denemede bile etkisini görüyorsunuz indirime girdikce stokluyorum
İsim: D** C**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: Stokladığım bir ürün. Gözle görülen bir fark oluyor yaptıktan sonra
İsim: F** Y**
Tarih: 18 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel indirime indikçe stokluyorum
İsim: İ** M**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Haftalık cilt bakım rutinime bu ürünü de ekledim etkisini ciddi anlamda gördüm cildi kirden arındırıyor ve yumuşacık yapıyor çok memnun kaldım haftada 2 kere mutlaka uyguluyorum
İsim: G** R** Ö**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: Bittikçe stok yapacağım maske 5 tane aldım salonumda kullanıyorum cild bakım da maske uygulamasında bunu kullanıyorum gözenekleri sıkılaştıryor muazzam ten rengi bile açıyor
İsim: L** B**
Tarih: 12 Kasım 2023

Yorum: kesinlikle indirim indirimde stok yapılır ilk kullanımda yüzüm yumuşacık oldu çok hoşuma gitti
İsim: a** b**
Tarih: 12 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün gerçekten indirimdeyken almıştım cildim hem yumuşacık oldu hemde gözle görünür derecede gözenekler sıkılasmaya başladı.. Tsk ederim Gello 🤗🙏
İsim: M** S**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: stok yapılacak bı ürün
İsim: Merve D.
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: Stok yaptım memnun kalıcağınıza eminim paketlemeside çok iyiydi
İsim: E** A** O**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: Bebek gibi yumuşacık yapıyo ben çok sevdim artık hep alır stok yaparım😍
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Ürün çok güzel cildi tertemiz yapıyor indirimde tekrar stok yapacağım tavsiye ederim
İsim: C** Ş** S**
Tarih: 03 Mart 2024
Satıcı: Şin Store

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi - Egg White Pore Mask Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: ne işe yarıyor bu
Cevap: Merhabalar! Gözenekleri tıkayan yağı çıkarmak için gözeneklere derinlemesine nüfuz eden yumurta akı özlü gözenek sıkılaştırıcı maskemiz. Amino asitler ve vitaminler açısından zengin yumurta beyazı cilt bakımda en iyi güçtür. Bundan kaynaklı olarak siyah noktalar etkisi çok güçlü bi üründür ilginize teşekkürler güzel günler dileriz

Soru: içeriğinde neler var acaba nerden bakabilirim
Cevap: *EGG WHİTE İÇERİK* Aqua,,Glyceryl Stearate ,Bentonite,Butlyene Glycol, Caprylic/Capric ,Triglyceride , Cetearly Alcohol, Polyvinyl Alcohol , Kaolin , Glycerin , Albumen Extract , Olea Europaea Fruit Oil , PEG-100 Stearate , Stearic Acid, Silice, Phenoxyethanol , Potassium Hydroxide , Disodium Edta ,Glycolic Acid ,Panthenol , Sucrose , Malic Acid , Sodium Citrate , Sodium Citrate , Sodium Citrate , Sodium Lactate , Tartaric Acid , Tocopherly Acetate , Urea , Ethylhexyglycerin,Parfum.

Soru: maskeyi buruna surup kağıtla çekiyor gözenekleri temizliyor içleri kağıda yapışıyor ismi aynı ama bu o ürün değil sanırım? bahsettiğim ürün varmi sizde ?
Cevap: Merhabalar efendim maalesef

Soru: Merhaba duştan önce mi sonra mı uygundur
Cevap: Merhaba, temiz cilde uygulamanız gerekiyor. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Yanında kâğıt geliyomu yapıştırmak için
Cevap: Merhaba yüzünüze sürebileceğiniz ufak bir aparatı bulunmaktadır.

Soru: yaşım 17 erkeğim. yüzümde ergenlikten kaynaklı az sivilce ve burnumda siyah nokta var. siyah noktanın ve sivilcenin geçmesi için bu ürünün yanında ne kullanmamı önerirsiniz ? ve bu ürün sivilce ve siyah nokta sorunum için ne işe yarar ? cevaplarsanız sevinirim.
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ Siyah nokta sorunlarınız için bu ürün gayet etkilidir aktif sivilceniz varsa sivilce serumu iyi gelicektir eğer sivilce değil sivilce lekesi varsa leke serumunu kullanmanızı öneririz efendim

Soru: Kırışıklıklara iyi geliyormu
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ Hayır kırısklık sorunu için gözaltı serumumuzu öneririz efendim

Soru: Salam. Azərbaycandan sifariş etmək istəyirəm amma eyni zamanda 2eded sifariş edə bilmirəm. Niyə?
Cevap: Stoklarımız yenilenecektir.

Soru: Haftada kaç kere yapılmalı
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ Haftada 3 kez kulllanıkmaktadır efendim

Soru: merhaba bir aydır kullanıyorum ama hiç bir faydası nı görmedim ve sanki gözeneklerim daha açıldı kullanmaya devam ediyimm i acaba. ve stok ta yapmıstım 😔
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ Cilt yapıları bazen zorlayıcı olabiliyor ve hemen sonuç vermeyebiliyor efendim tabi ki kullanmaya devam etmelisiniz

Soru: Merhaba içerik bilgisi paylaşır mısınız?
Cevap: *EGG WHİTE İÇERİK* Aqua,,Glyceryl Stearate ,Bentonite,Butlyene Glycol, Caprylic/Capric ,Triglyceride , Cetearly Alcohol, Polyvinyl Alcohol , Kaolin , Glycerin , Albumen Extract , Olea Europaea Fruit Oil , PEG-100 Stearate , Stearic Acid, Silice, Phenoxyethanol , Potassium Hydroxide , Disodium Edta ,Glycolic Acid ,Panthenol , Sucrose , Malic Acid , Sodium Citrate , Sodium Citrate , Sodium Citrate , Sodium Lactate , Tartaric Acid , Tocopherly Acetate , Urea , Ethylhexyglycerin,Parfum.

Soru: kullandıktan sonra yüzümüzü durulamak yeterli mi yoksa temizleyici ile yıkamamız gerekiyor mu
Cevap: Merhabalar efendim durulamanız yeterli

Soru: merhabalar gözeneklerin delik delik görünümünü giderir mi acaba ?
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ Maske sonrası tonik de kullanırsanız etkili olacaktır efendim

Soru: iyi günler sivilcelere aknelere iyi gelirmi yoksa çuvaltırmı
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ İyi gelmektedir efendim

Soru: Bir kutunun ortalama kullanım süresi nedir
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ 2-3 ay efendim

Soru: göz altlarına surulebiliyor mu
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ Tüm yüze uygulanıyor efendim

Soru: Yanında fırçası geliyor mu acaba
Cevap: Merhabalar. İçerisinde ürüne ait kaşığı bulunmaktadır.

Soru: yüz deliklerine iyi gelrmi
Cevap: Merhabalar! Gözenekleri tıkayan yağı çıkarmak için gözeneklere derinlemesine nüfuz eden yumurta akı özlü gözenek sıkılaştırıcı maskemiz. Amino asitler ve vitaminler açısından zengin yumurta beyazı cilt bakımda en iyi güçtür. Bundan kaynaklı olarak siyah noktalar etkisi çok güçlü bi üründür ilginize teşekkürler güzel günler dileriz

Soru: Yüze sürüldükten kaç dakika sonra yıkanmalıdır ?
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ 10/15 dakika sonra durulama sağlayabilirsiniz efendim

Soru: merhaba ürünüm bugün elime geçti teşekkür ederim haftada kaç kere kullanmam gerekiyor
Cevap: Merhaba müşteri temsilciniz Gizem ben ☺Öncelikle markamıza hoşgeldiniz♥ Haftada 3 kez efendim

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi - Egg White Pore Mask Ürünün Detaylı Resimleri

Gözenek Sıkılaştırıcı Yumurta Akı Maskesi - Egg White Pore Mask En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü