GP-307 Joystick En Ucuzu Nerede Bulunur

PusulaKahve

Bilgili
9 Ağu 2023
307
1
0
GP-307 Joystick Tavsiye Edilen Yer Neresi?
GP-307 Joystick Şu Andaki Fiyatı 469.0 Tl'den Satılmaktadır.

GP-307 Joystick Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

GP-307 Joystick Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

GP-307 Joystick Teknik Açıklamalar

GP-307 Joystick Ürününün Satıcısı, GoldMaster GP-307 Joystick ürününü 469.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

GP-307 Joystick Yorum Ve Değerlendirmeler
469.0 Tl ye satışta olan GP-307 Joystick Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Fiyatına göre kalitesi çok iyi. Sorunsuz kullanıyorum
İsim: B** A**
Tarih: 02 Mart 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Goldmaster ev ürünleri

Yorum: daha acmadım bile ama iyidir :)
İsim: M** T**
Tarih: 03 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MediaMarkt

GP-307 Joystick Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: merhaba next mu box android kutu için uyumlumudur
Cevap: Merhaba, Android cihaz ile uyum sağlamayacağı için çalışmaz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

Soru: Grundig android tv ile uyumlu mu?
Cevap: Değerli Müşterimiz; Desteklenen platformlar: PC dir. Saygılarımızla MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Soru: telefon uyumlu mu
Cevap: Merhaba Sadece PC uyumludur.

Soru: android tv uyumlumu
Cevap: Merhaba, Ürünümüz Android TV ler ile uyumlu değildir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

Soru: merhaba windows11 de fifa ve pes gibi oyunları oynatır mı?
Cevap: Merhaba oynatır.

Soru: Merhaba. Ürün tak çalıştır mı?
Cevap: Merhaba Tak çalıştır , driver gerektirmez.

Soru: tlauncher için bir yazılım gereklidir acaba
Cevap: Merhaba yok

Soru: casper nirvana f500 uyumlumu
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba pc oyunları için kullanmak amacıyla bakıyorum. Ürün tak çalıştır mı, steam üzerindeki tüm oyunları algılar mı? Ekstradan program kurmak gerekir mi?
Cevap: Merhaba Tak çalıştır , driver gerektirmez. PC uyumludur. İyi günler dileriz.

Soru: Yanında şarj aleti varmı ve televizyona Bluetooth la mı bağlanıyor yoksa usb mi
Cevap: Merhaba PC ye kablolu bağlanır . Tv uyumlu değildir

Soru: ps3 uyumlu müdür ?
Cevap: Merhaba Ps3 uyumlu modelimiz gp-337 modelidir

Soru: Kol titreşimli mi?
Cevap: Merhaba, Titreşim özelliği mevcut değildir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

Soru: steam üzerinden indiriilen oyunlari oynayabilir miyiz. forza horizon gibi direksiyon gibi. bağlantı girişi usb mi
Cevap: Merhaba Sadece PC uyumludur

Soru: PS 2 ile uyumlu acaba. Ürün sıfır mı?
Cevap: Merhaba Ps2 uyumlu değildir . Ürün sıfırdır

Soru: bilgisayara taktım zaten hiç bir şekilde herhangi bir yükleme olmuyor
Cevap: Merhaba USB portların çalışıyor olduğundan emin olunuz . Mouse gibi farklı aygıtları da deneyiniz . Eğer probleminiz devam ederse müşteri hizmetleriyle canlı desteğe başvurabilirsiniz

Soru: Merhaba, Steam üzerinden korsan/orijinal 3. bir yazılım dahil olmadan kolu bağlayıp oynayabilir miyim?
Cevap: Merhaba, PC uyumludur, ps4 ve Ps5 uyumlu değildir.

Soru: Lenovo laptop w11 uyumlumudur
Cevap: Merhaba uyumlu değildir

Soru: Goldmaster GP 307 joystick bu üründen 2 tane almak istiyorum.Burada 1 adet görünüyor.Stoklari güncelleyerek misiniz acaba?Nasıl yapabiliriz?
Cevap: Merhaba stok güncellenmiştir

Soru: Windows 10 Laptopta kullanabilirmiyiz?
Cevap: Merhaba, Ürün Windows 10 PC uyumludur. Kullanılabilir efendim. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

Soru: windows 11 uyumlumu?
Cevap: Merhaba, Ürünümüz Windows 11 ile uyumlu şekilde çalışmaktadır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GP-307 Joystick Ürün Resimleri

GP-307 Joystick En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü