Gp4626pvj Cep Telefonu Aksiyon Kamera Uyumlu Düşmez Dayanıklı Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

Aybike

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,081
0
15
Gp4626pvj Cep Telefonu Aksiyon Kamera Uyumlu Düşmez Dayanıklı Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri En Düşük Fiyat Nerede?
Gp4626pvj Cep Telefonu Aksiyon Kamera Uyumlu Düşmez Dayanıklı Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri Şu Anki Fiyat Aralığı 250.69 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Gp4626pvj Cep Telefonu Aksiyon Kamera Uyumlu Düşmez Dayanıklı Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Gp4626pvj Cep Telefonu Aksiyon Kamera Uyumlu Düşmez Dayanıklı Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri Hakkında yaklaşık 56 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Gp4626pvj Cep Telefonu Aksiyon Kamera Uyumlu Düşmez Dayanıklı Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri Detaylı Açıklama

_x000D_
Ürün Kodu: Gplus GP4626PVJ Cep Telefonu ve Aksiyon Kamera Uyumlu Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri Seti_x000D_
_x000D_
_x000D_
Gplus GP4626PVJ Cep Telefonu Tutuculu 360 Derece Yatay Dikey Çift Fonksiyonlu Sjcam Sj4000 Eken H9R Gopro Hero 10 Serisi Aksiyon Kameralarla Uyumlu Düşmeye Karşı Korumalı Dayanıklı Ayarlanabilir Vlog Video Çekimi İçin 5 Parça Göğüs Kemeri Seti Chest Body Strap_x000D_
_x000D_
_x000D_
Genel Özellikler :_x000D_
● 5.5 cm ile 10 cm Genişlik aralığındaki tüm Cep Telefonlarıyla Uyumludur._x000D_
● Telefon Tutucu Genişliği Ayarlanabilir Kilitli Mekanizmaya Sahiptir._x000D_
● 360 Derece Dönüş Sağlar_x000D_
● Yatay Kullanıma Uygundur_x000D_
● Dikey Kullanıma Uygundur_x000D_
● Düşmeye Karşı Tam Korumalı Kilitli Sistem_x000D_
● Bisiklet, Kaykay vb. Hareketli Sporlarda Kullanımı Uygundur._x000D_
● Çift 1/4 inç Universal Tripod/Monopod Bağlantı Yuvası_x000D_
● Ayrılabilir Stand İle Çift Fonksiyonludur._x000D_
● Desteklenen Minumum Telefon Genişliği: 5.5 cm_x000D_
● Desteklenen Maksimum Telefon Genişliği: 10 cm_x000D_
● Menteşeli Sistemle Güvenli ve Pratik Kullanım Sağlar_x000D_
● Aksiyon Kamera Aksesuarlarıyla Uyumludur_x000D_
● Universal Tasarım_x000D_
● Kolay Montaj, Pratik ve Hızlı Kullanım Sağlar_x000D_
● Dayanıklı ABS Malzemeden Üretilmiştir_x000D_
● Esnek, Yumuşak, Kaydırmaz Silikon Kullanılmıştır_x000D_
● Sıcak ve Soğuk Havadan Etkilenmez_x000D_
● Su ve Tozdan Etkilenmez_x000D_
● Outdoor Kullanıma Uygundur_x000D_
● Darbe Emicidir. Darbelerden Etkilenmez._x000D_
● Anti-Shock Titreşim Önleyici Malzemelerden Üretilmiştir_x000D_
● Tüm Eken, Sjcam, Gopro, Xiaomi, AEE vb. Universal Yapıya Sahip Aksiyon Kamera ve Gplus Aksiyon Kamera Aksesuarlarıyla da Kullanılabilir._x000D_
● Ayarlanabilir ve uzatılabilir ölçüleri sayesinde tüm vücutları kavramaktadır._x000D_
● İç kısımdaki silikon şeritleri ile kaymaz özelliktedir._x000D_
● Kaliteli elastik kumaşı ile rahatsız etmez._x000D_
● Tüm outdoor aktivitelerde kullanılabilir._x000D_
● Tutucu Ölçüleri: 110 mm x 30 mm x 35 mm_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Paket İçeriği :_x000D_
● 1 Adet Göğüs Askısı (Gplus GP26)_x000D_
● 1 Adet Cep Telefonu Tutucu (Gplus GP140)_x000D_
● 1 Adet 1/4" Çevirici (Gplus GP135)_x000D_
● 1 Adet J-Hook Hızlı Tak Çıkar Aparatı (Gplus GP20)_x000D_
● 1 Adet Uzun Montaj Vidası (Gplus GP08)_x000D_
_x000D_
Not :_x000D_
Benzer Şekilde Cep Telefonlarıyla Uyumlu Göğüs kemeri setimiz için Gplus GP6024PVmodelimizi, Kafa Bandı Seti İçin Gplus GP4626PVmodelimizi, Kask aparatı için Gplus GP525Modelimizi inceleyiniz._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Gp4626pvj Cep Telefonu Aksiyon Kamera Uyumlu Düşmez Dayanıklı Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri Ürününün Satıcısı, Gplus Gp4626pvj Cep Telefonu Aksiyon Kamera Uyumlu Düşmez Dayanıklı Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri ürününü 250.69 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Gp4626pvj Cep Telefonu Aksiyon Kamera Uyumlu Düşmez Dayanıklı Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri Kullanıcı Geri Bildirimleri
250.69 Tl ye satışta olan Gp4626pvj Cep Telefonu Aksiyon Kamera Uyumlu Düşmez Dayanıklı Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
56 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Yorumlara bakarak az daha vazgeçecektim iyi ki almışım. Bu fiyata dahaiyisi yoktur. Daha pahalısını daha kalitelisini her zaman bulabilirsinizama şu ürünün f/p karşılığı net olarak budur. Vlog vs için yeterli ürün.Motosiklette kullanıma da uygun ama yüksek hızlarda sıkıntı olabiliryine de güvenli şekilde tutuyor cihazınızı.
İsim: Emre D.
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: epazaravm

Yorum: Koşu yaparken filan çok kullanışlı
İsim: M** A**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: oğlum için aldım hızlıca ve sağlam bir şekilde elime ulaştı teşekkür ederim
İsim: Z** h** S**
Tarih: 05 Ekim 2024

Yorum: guzel ürün kaliteli bence
İsim: Z** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Eylül 2024

Yorum: Ürün güzel ama telefon takınca aşağıya doğru kayıyor
İsim: S** K**
Tarih: 29 Eylül 2024

Yorum: çok iyi sabitliyor ama kemeri lastik yerine daha başka bir şeykullansalar iyiymiş (fazla sallanmasina sebeb oluyor süper dengeleyicivarsa telefonunuzda sorun yok, yoksa lastiği degistirin) onun disindahizli gonderdiler ve cidden işlerini iyi yapiyorlar
İsim: **** ****
Tarih: 27 Eylül 2024

Yorum: ürün güzel çekimler yapıyor ama çok ağır telefonlar için olmayabilir
İsim: H** A** K**
Tarih: 27 Eylül 2024

Yorum: Tüm parçalar eksizsiz ve güzel gelsi fakat motosiklet kullanırken coktitreme yaptıgı için görüntü cok dalgalanıyor kameranızda yadatelefonunuzda titreşim azaltıcı yoksa kullanmada sorun yaşaya bilirsinizonun karıci bisiklettir yürüme cekim doga gezisi yada yemek yaparkencekimlerde ideal
Tarih: 26 Eylül 2024

Yorum: Güzel tam aradığım şekil
İsim: E** S**
Tarih: 24 Eylül 2024

Yorum: ürün çok güzel telefonunun kamerası burda önemli ama benim tercihim eskiiphoneler örneğin 11 gibi üründeki tek sorun şu ipler ipler lastikolduğu için sarsıntıda yaylanıyor ve kamerayı titretiyor ben çantacıdançanta ipi geçirdim daha iyi oldu tavsiyem çanta ipi
İsim: Y** m** Y**
Tarih: 22 Eylül 2024

Yorum: Sorunsuz teslim aldım parasına göre gayet güzel ürün
Tarih: 21 Eylül 2024

Yorum: araçta video çekebilirim diye aldım ama olmadı, onun dışında fıstık gibi...
İsim: A** D**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel bir
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Telefondan hafif ürün telefon cok salanıyor
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: yol bisikletimde denedim. eĝilerek bisiklet sürdüğüm için telefonugöğsüme yaklaştırdım. ve ekstra bir aparatla bağlayıp sabitleştirdim.Ayrıca kameranın titreşim önleme özelliĝini açtım. sonuç olarak düzyolda güzel çekiyor. ama bozuk yollarda sallanıyor.
İsim: M** C**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel. Sadece yürürken telefonun ağırlığından lastikler birazesneyebiliyor. Omuz askıları lastik değil kemer olsa daha iyi olurmuş
İsim: M** Y**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Reelslerim için aldım super iş görüyo
İsim: Z** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Eylül 2024

Yorum: gerçekten size helal olsun mükemmel bir ürün geliştirmişsiniz çokverimli gevşemeden sapasağlam kullanılıyor çok teşekkür ederiz
İsim: E** a**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Ürün gayet başarılı bir fiyat performans ürünü. ve hızlı ve eksiksizulaştı teşekkürler
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Ürün kalitesi olarak iyi ama bisiklet surerken çok sallaniyor motorsurerken daha uygun
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: hiç tavsiye etmem düz durmuyor
İsim: M** M**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: aksiyon kamerası alamadım bu aparat iş görüyor, telefonda geniş açıylaçekim yapılabilir
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: kırık çıktı
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Gayet güzel bir ürün ödediğiniz ücret karşılığında alabileceğiniz maxverimi alıyorsunuz 300₺ lik bir ürün alıp stabilizerli olmasını beklemeyin
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: güzel ürün açıyı ayarlayın çekimler gayet iyi oluyor kameranız da iyiysetelefon veya tavsiye ederim
İsim: İ** C** G** A**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: 10 günde geldi 18 Haziran'da sipariş ettik
İsim: B** T**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: ürün güzel plastik kalitesi biraz düşük alınabilir
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: iyi ama arada sallanıyor telefonu tutuyor iyi takması biraz zor
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: bu paraya değmez telfon ağır geliyor kendini tutamıyor başlık
İsim: T** G**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Sipariş ettim ertesi gün geldi. Bu müthiş hızdan dolayı 2 yıldızveriyorum. Fakat yamuk geldi. Parçası takılırsa iade etmeyeceğim dedimama zorlayarak soktum bir iki defa çıkarıp taksam elimde kalacak. Turabu aparat olmadan gitmek zorunda kalacağım maalesef. İade ediyorum.
İsim: Ö** C** A**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Gp4626pvj Cep Telefonu Aksiyon Kamera Uyumlu Düşmez Dayanıklı Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Tüm telefonlara uyumlu mu?
Cevap: EVET UYUMLUDUR

Soru: Merhabalar İphone 11 e uyumlumudur
Cevap: Tüm cep telefonu modelleri ile uyumludur

Soru: telefon tutma aparatıyla mı geliyor
Cevap: Evet, Ana görseldeki gibi tam aksesuar setidir.

Soru: aşağıya düşme durumu olur mu
Cevap: Herhangi bir sorun olmaz

Soru: Sadece telefonu koyma bölümü var mı acaba orayı kırdım da ben 🥺
Cevap: Gplus GP146 olarak trendyolda bulabilirsiniz.

Soru: merhabalar elektrikli scooter ile vlog cekiceğimde bunu alsam sürerken yol ve gidon gözükürmü telefon android
Cevap: Boyuna ve açısına göre ayarlamanız gerekir

Soru: samsung a04 ile uyumluluğu acaba
Cevap: Tüm cep telefonu modelleri ile tam uyumludur

Soru: Redmi telefonlara uygun mudur?
Cevap: Evet tüm cep telefonu modelleri ile uyumludur

Soru: vivo y16 için uygunmudur
Cevap: Universal ayarlanabilir, sağlam ve dayanıklı bir modeldir. Tüm cep telefonları ile de tam uyumludur.

Soru: araba vlog çekeceğim direksiyonun altını falan göstermez değil mi düzgün ayarlanınca yol ve direksiyon gözükür mü
Cevap: Araç için aşağıda kalır oturacağını için direksiyon hizasında kalır. Dilerseniz GP4624PV model kafa bandı olan setimizi alın daha uygun olacaktır

Soru: telefon bisiklet le merdivenden inerken düşermi
Cevap: Düşmez sağlam bir aparattır.

Soru: iPhone 7 uyar mı
Cevap: evet uygundur

Soru: bisiklet için uygun mu? telefonun sallanması ya da düşmesi gibi problem olur mu
Cevap: Uygundur sorunsuz kullanabilirsiniz

Soru: Xiaomi note 13 pro 4g modeli büyük baya uyumlu mudur acaba
Cevap: Evet uyumludur

Soru: Samsung Galaxy a34 ile iyumlumu
Cevap: Evet tüm cep telefonu modelleri ile uyumludur

Soru: selamlar, hareket ederken titreşim yapıp görüntüyü bozar mı?
Cevap: Merhaba sabitlemesi yapıldıkdan sonra herhangi bir sorun olmaz

Soru: telefon a arkadan saran örümcek görünümlü lastik aparatli olan varmı denizd kullanıcam telefon suya düşsün istemiyorum
Cevap: Sadece görseldeki (telefon hariç) ve ilan açıklamalarındaki parçalar gönderilmektedir.

Soru: kolay gelsin. Ben bisiklet sürerken bu ürünü kullansam sorun olurmu öyle pek aksiyon hareketleri yapmıyorum
Cevap: Hareketli kullanimlarda dahi herhangi bir sorun olmaz.

Soru: bisiklet ile ön kaldırırken merdiven inerken telefon kayar yada düşer mi yada daha genel bir soru telefon zarar görür mü?
Cevap: Herhangi bir problem olmaz.

Soru: 13 yaş 1.56 boy bisiklet merdiven inme için uygun mu kilo 40
Cevap: Elastik ve ayarlanabilir bir üründür her beden ve boy için sorunsuz kullanilabilir.

Gp4626pvj Cep Telefonu Aksiyon Kamera Uyumlu Düşmez Dayanıklı Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri Ürün Resimleri

Gp4626pvj Cep Telefonu Aksiyon Kamera Uyumlu Düşmez Dayanıklı Vlog Video Çekim Göğüs Kemeri En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü