Grand Master Ayarlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası Satın Alır Mısınız ?

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Grand Master Ayarlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası Alınır Mı?
Grand Master Ayarlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası Şu Anki Değeri 2450.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Grand Master Ayarlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası Gerçekten İyi Mi?

Grand Master Ayarlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası Hakkında yaklaşık 623 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Grand Master Ayarlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası Ürün Detayları

_x000D_

Çalışma Şekilleri : -Decline Bench Press-Incline Bench Press-Bench Press-4 Kademe Ayarlanabilir Mekik.-90° Dik Açı Pozisyonu.-4 Kademe Ayarlanabilir Eğim Açısı ile Farklı Kas Gruplarını Çalıştırabilirsiniz. ( Yukarı - Düz - Aşağı Eğim )-10 Kademe Ayarlanabilir Bench Press ( 90° - 180° )-3 Kademe Ayarlanabilir Oturak.-Kalın Minderli Bölümler Yüksek Yoğunluktaki Malzemeden Üretilerek, Dayanıklılık ve Kullanım Konforuna Önem Verilmiştir. Boya : Elektrostatik Toz Boya ile Fırınlanarak Üretildiğinden Aşınmaya Karşı Dayanıklıdır.Kurulu Ebatları : 150 x 33 x 120 cmAğırlığı : 12 Kg.Max. Kullanıcı Ağırlığı: 80 Kg.Max. Ağırlık Kaldırma kapasitesi: 30 Kg. >_x000D_

Grand Master Ayarlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası Ürününün Satıcısı, Delta Grand Master Ayarlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası ürününü 2450.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Grand Master Ayarlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası Hakkında Yapılan Yorumlar
2450.0 Tl ye satışta olan Grand Master Ayarlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
623 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Hızlı kargo için teşekkür ederim. Sorunsuz Bi şekilde elime ulaştı. Kurması kolay. Tek eksiği pim yerine 2 adet daha vida atsanız daha güzel olur. Aksi takdirde sallanıyor. Kendim alıp taktım daha sağlam oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 08 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: abime aldım memnun
İsim: A** B**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Oğlum için aldık çok kullanışlı sağlam
İsim: Sibel Z.
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: oğluma aldım gazyet güzel sağlam geldi
İsim: m** b**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: Biraz sağa -sola oynaması dışında güzel bir ürün.Paketlenesi gayet özenliydi. Hızlı teslimat oldu. Teşekkür ederim..
İsim: A** İ**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Ev için aldım, çok hafif ve kolay kuruluyor, şimdiden kütle gelişimime katkısı oldu 3 ay sonra yuri boyka gibi dolanacağım ortalıkta herkese tavsiye ederim (sehpayı)
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Öncelikle yorumları baya okudum almadan önce eksik parça çıkanlar süngeri yırtık deforme gelenler vs vs. Bende sağlam geldi ürün. Ürünün kurulum videosunu beğenmedim çok zor değil kurulumu ama ben biraz takıntılı olduğum için 1 saat düşündüm başında acaba doğru kurdum mu üstüne çıkınca çökmesin diye :) Ürün güzel fiyat performans ürünü. Tek canımıDevamını Oku
İsim: Dursun G. S.
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: ürün gayet güzel hızlı teslimat güzel paketleme. almak isteyenler kaçırmasın
İsim: e** a**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: sağlam gayet kullanışlı
İsim: M** U**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: biraz küçük ama güzel
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Ürün Gayet güzel kurulumu da çok zor değil yanında kurulum için anahtar göndermeleri güzel olmuş
İsim: M** T**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: sorunsuz geldi ise yarar teşekkürler
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Fiyat performans ürünüdür ev ortamında iyidir , fakat selesi çok dandik çat çut ediyor kırılacak gibi
İsim: Y** Y**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Ürün gayet kullanışlı ve basit kurulumuyla başlangıç olarak ideal.
İsim: K** N**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: ev için ideal gerçekten çok güzel
İsim: E** Y**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: guzel duruyor
Tarih: 13 Kasım 2021

Yorum: Gayet hoşuma gitti. Çok kullanışlı fiyatı çok uygun. Evde kullanmak için aldım. Tüm kas gruplarına hitap etmesi bakımından güzel bir ürün
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Göründüğü gibi güzel ürün paketleme de iyi
İsim: M** U**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: home gym için gayet iyi
İsim: S** D**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: 36 saatte teslim edildi. Kurulumda sıkıntı yaşayanlar, üçüncü fotoğraftaki süngerlerin ortasındaki parçayı takmamış olmalılar. Onu takınca direk heryeri sabitlendi. Kurulumu zor değil kendim yaptım. Hem mekik sehpahası hem de bench. İkisi bir arada. Tüm özellikleri denedim gayet başarılı. Salonların 1 aylık üyelik bedeline,999₺ ye aldım, tüm egzersDevamını Oku
İsim: N** E**
Tarih: 09 Nisan 2022

Yorum: Gayet güzel ve sağlam
İsim: Ş** M**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: gençler kurlumu çok zor onun dışında mükemmel ürün 100 kg yim 60 kg dambelle çalışıyorum hiç bir şey olmuyor sağlam alınır
İsim: d** t**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: gayet güzel kullanışlı paketleme çok iyidi
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: Meraba ürün elime ulaştı süper tavsiye ederim ben cok memnunum
İsim: E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Haziran 2023

Yorum: Ürün işimi gördü sağlam.
İsim: E** A**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: tavsiye ederim spor salonlarını aratmıyo
İsim: E** Y**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Sağlam ve çok iyi hızlı geld
İsim: ahmed f. h. m. A.
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Sağlam ve fiyatına göre güzel ürün
İsim: O** Y**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Başarılı bir ürün, Delta zaten spor konusunda çok güvenilir bir marka, tavsiye ederim.
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: gayet iyi güzel hoş tavsiye ederim çok teşekkür ederim
İsim: w** m**
Tarih: 04 Şubat 2023

Grand Master Ayarlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Profesyonelmi
Cevap: Merhaba, kullanıcı memnuniyeti yüksek bir ürünümüzdür. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: katlanıp düz hale geliyor mu
Cevap: Merhaba katlanmamaktadır. Delta Spor

Soru: bu ürünün kullanıcı ile birlikte gireceği ağırlık Max kaç olmalı? ayrıca mekik için de uygun mu
Cevap: Merhaba, evet mekik için uygundur. Kullanıcı ile beraber 110 kg dır. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Merhabalar ürün ne kadar katlanabiliyor
Cevap: Merhaba, Kurulum gerçekleştikten sonra katlanabilme özelliği bulunmamaktadır. İlginize teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: ürün shoulder press için 90 derecelik açıyla kullanılıyor mu?
Cevap: Merhaba, evet kullanılmaktadır. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Decline açıcı oluyor mu
Cevap: Evet, Decline Bench Press çalışabilirsiniz.

Soru: Yorumlarda sıkça üründe sallantı olduğu yazılmış. Bu konu hakkında bilgi alabilir miyim? Herhangi bir çözümü var mı yoksa kronik bir sorun mu
Cevap: Merhaba, bu bir sorun değildir. Yarı profesyonel bir üründür ve eser miktarda sallanma normaldir.

Soru: merhaba ürün katlanabiliyormu
Cevap: Merhaba, katlanmamaktadır. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: kullanıcı ağırlığı 80 kg yazıyor fakat ben 100 kg kullanmam sakıncalımı olur ?
Cevap: Merhaba, kullanıcı ağırlığı ve kullanılan ağırlık toplamda 110 kg'ı aşmamalıdır. Delta Spor

Soru: bu yukarı aşağı indirebiliyor muyuz
Cevap: Merhaba, ( Yukarı - Düz - Aşağı Eğim ) -10 Kademe Ayarlanabilir Bench Press ( 90° - 180° ) -3 Kademe Ayarlanabilir Oturak Delta Spor

Soru: Bu ürün katlanabilirmi katlanıyorsa alıcam çünkü aile evinde oturduğum için olmuyor izin vermiyorlar katlanabilirse alıcam
Cevap: Üzgünüz. Katlanabilir değildir.

Soru: 90 derece oluyor mu
Cevap: Merhaba, 90 derece dil açık pozisyonunda kullanabilirsiniz. İlginize çok teşekkür ederiz… Delta Spor

Soru: kullanıcı kilosu ne kadara kadar taşıma kapasitesi var
Cevap: Maksimum Kullanıcı Ağırlığı : 90 Kg. Maksimum ( Kullanıcı Ağırlığı + Çalışılan Ağırlık ) : 120 Kg. Bir örnek olarak; vücut ağırlığınız 90 Kg. ise : 120 – 90 = 30 Kg. ‘a kadar farklı ağırlıklar ile çalışabilirsiniz. Vücut ağırlığınız 80 Kg. ise : 120 – 80 = 40 Kg. ‘a kadar farklı ağırlıklar ile çalışabilirsiniz. Vücut ağırlığınız 70 Kg. ise : 120 – 70 = 50 Kg. ‘a kadar farklı ağırlıklar ile çalışabilirsiniz. Vücut ağırlığınız 60 Kg. ise ; 120 – 60 = 60 Kg. ‘a kadar farklı ağırlıklar ile çalışabilirsiniz. Vücut ağırlığınız 50 Kg. ise ; 120 – 50 = 70 Kg. ‘a kadar farklı ağırlıklar ile çalışabilirsiniz. Teşekkürler, Delta Spor

Soru: Hngi kaego ile çşışıyorsunuz sipariş versem hemen krgp yaparmısınız
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerinin çok büyük çoğunluğu Trendyol Express Kargo ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler Aras ve Mng Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: 90 derece katlanabilirmi
Cevap: Merhaba, Evet, 90 dereceye ayarlanabilir.

Soru: açıklamada toplam 110kg taşıyacağı söyleniyor fakat yorumlarda daha fazla ağırlık taşıdığı söylenmiş ürünün taşıyabileceği toplam ağırlık nedir çünkü 110kg çok az
Cevap: Merhaba, Max. Kullanıcı Ağırlığı: 80 Kg. Max. Ağırlık Kaldırma kapasitesi: 30 Kg. Toplamda 110 kg ağırlığın aşılmaması gerekmektedir. İlginize teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: merhaba iyi günler komple kapanıyor mu duvara dayamak için yer kaplamama açısından
Cevap: Kurulduktan sonra katlanma özelliği yoktur.

Soru: Merhaba, hangi kargo firmasıyla gönderim yapıyorsunuz acaba?
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerimizin çok büyük çoğunluğu TRENDYOL EXPRESS KARGO ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler ARAS Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: merhabalar delta grand master mi daha kaliteli yoksa delta 6010 mu
Cevap: Merhaba, Bu ürün (Grand Master), 80 Kg. kullanıcı taşıma kapasitesine sahip ve bu ürünle 30 Kg. 'a kadar ağırlıkla çalışabilirsiniz. Diğer sehpa (6010) ise 100 Kg. kullanıcı taşıma kapasitesine sahip ve o ürünle 80 Kg. 'a kadar ağırlıkla çalışabilirsiniz. En temel fark budur... Diğer temel fark ise; bu ürün (Grand Master) 10 farklı kademeye (açıya) ayarlanabilir 90° ve 180° arasında. (tam dik konuma gelebilmekte yani °90 olmakta) Diğer model (6010) ise sadece şu 3 kademeye (açıya) ayarlanabilir : 100° - 150° - 180° (tam dik konuma gelmemekte yani °90 olmamakta. 100° olabilmekte.) Teşekkürler, Delta Spor

Soru: ürün mekik çekmek için ters aşşa oluyormuş acaba
Cevap: Merhaba, mekik çekebilirsiniz. Fakat belirttiğiniz şekilde bir yönlendirme olmamaktadır.

Grand Master Ayarlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası Detaylı Resimler

Grand Master Ayarlanabilir Mekik Bench Ağırlık Sehpası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü