Gri Basic Eşofman Altı 1600430-32175 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Seren

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
550
0
0
Gri Basic Eşofman Altı 1600430-32175 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Gri Basic Eşofman Altı 1600430-32175 Şu Anki Fiyatı 999.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Gri Basic Eşofman Altı 1600430-32175 Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Gri Basic Eşofman Altı 1600430-32175 Hakkında yaklaşık 1322 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Gri Basic Eşofman Altı 1600430-32175 Açıklama Ve Özellikler

_x000D_

Gri Basic Eşofman Altı 1600430-32175 Ürününün Satıcısı, Mavi Gri Basic Eşofman Altı 1600430-32175 ürününü 999.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Gri Basic Eşofman Altı 1600430-32175 Yorumlar Hakkında Bilgi
999.99 Tl ye satışta olan Gri Basic Eşofman Altı 1600430-32175 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1322 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Bir beden küçük sipariş edilebilir.
İsim: M** E**
Tarih: 01 Ekim 2021
Beden: Beden:S
Satıcı: Mavi

Yorum: Bir beden küçük alınabilir
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Mart 2022

Yorum: Bi küçük beden almanızı tavsiye ederim
İsim: E** N** E**
Tarih: 28 Kasım 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Bir beden küçük alınmalı
Tarih: 05 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çok güzel 169 boy 73 kg M beden tercih ettim çok kalın sıcak tutacak kumaş. Hızlı kargo 4 günde elimde
İsim: F** Z**
Beden: 19 Ocak 2022

Yorum: Ya keşke biraz daha ucuz olsaydı bunu almak için 2 gün çalıştım ama kesinlikleeee değdi mükemmel bir şey ceketinin stoğu kalmamış satacak varsa dolaptan falan alırım yani eşofman olay sadece bir beden küçüğünğzü alın ben normalde m giyerim xs normal çok bol olmadı ama s tam mankendeki gibi oldu o yüzden küçük beden alın
Tarih: 01 Kasım 2021

Yorum: mavi kalitesi..harika tam bedeninizi alın
İsim: P** K**
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: 62 kg S beden aldım, tam oldu, çok beğendim
İsim: S** K**
Beden: 15 Ekim 2021

Yorum: Çok güzel geldi gerçekten çok kalın ama bir beden küçük alın
İsim: E** A**
Tarih: 04 Mart 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Çok güzeller. Kızım severek kullanıyor. Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Z** Y** İ**
Tarih: 13 Ağustos 2022

Yorum: Kalıbı büyük, bir beden küçük alinabilir
Tarih: 17 Kasım 2021

Yorum: çok yumuşak ve çok sıcak tutuyor,kışın favori parçam gönül rahatligi ile alabilirsiniz.1.64 60 kilo m benden tam oldu hafif bol duruyo zaten bol sevdiğim için s alsaydım paçaları yukarda kalırdı iyi ki m almisim
İsim: E** G**
Tarih: 24 Eylül 2021

Yorum: 152cm 62kg. M beden aldim ama bayag bol. Ama yine de severek giyiyorum.
İsim: E** S**
Tarih: 17 Kasım 2021

Yorum: İçi polarlı sıcak tutuyor ama kalıbı biraz geniş kendi bedenimi almama ragmen bol durdu biraz salas sevenler kendi bedenini tercih edebilir
İsim: G** İ**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Eşofmanı çok beğendim. 1.60 54 kg M beden almıştım. Biraz geniş olmasını istediğim için bir beden buyuk almıştım. Ama kesinlikle bedeninizi alın. Indirim bittiği için geri gönderip bir küçük bedenini almadım. Tavsiye ederm.
İsim: y** s**
Tarih: 10 Aralık 2022

Yorum: Çok kaliteli çok güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz zaten oversize biraz
İsim: c** a**
Tarih: 23 Eylül 2021

Yorum: Ürün güzel normalde xl giyiyorum l beden çok rahat oldu
İsim: m** k**
Tarih: 14 Mart 2022

Yorum: Çok rahat dışarıda evde her koşulda giyilir tavsiye ederim 165-62
İsim: A** U**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Cok guzel tam beden
İsim: F** S**
Tarih: 17 Aralık 2022

Yorum: Güzel ürün kendi bedeninizi almanızı öneririm
İsim: selin a.
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: Yorumlara güvenip bir beden küçük aldım ve tam oldu kalitesi güzel severek giyiyorum
İsim: N** K**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: bir beden küçük alınabilir içi polarlı
İsim: y** t**
Tarih: 18 Eylül 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: 160 boy 48 kilo xs beden aldım fakat daha oversize istiyosanız s beden almalısınız kaliteli güzel ben beğendim
Tarih: 18 Eylül 2021

Yorum: severek giyiyorum tam bedeninizi alin
İsim: a** d**
Beden: 02 Nisan 2023

Yorum: kuponla indirimden aldim mağazada cok beğenmiştim zaten 163 boy 64 kilo S beden oldu boyu tam bilekte
Tarih: 25 Aralık 2021

Yorum: Tam beden alabilirsiniz başarılı
İsim: F** A**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Hızlı kargo teşekkür ederim. Ürün çok güzel. Tam bedeninizi alın
İsim: Ö** Ö**
Beden: 18 Ekim 2022

Yorum: kızıma aldık büyük geldi.bir beden küçük alınabilir
İsim: G** A**
Tarih: 12 Aralık 2021
Beden: Beden:XXS

Yorum: 166 boy 45 kilo kalibi cok bol denildiginden xxs aldim kucuk oldu yani bence bol kalip olmasinin bi sebebi var kotu duruyor
İsim: M** C**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: 52 kiloyum S beden çok bol oldu keşke xs alsaymışım
İsim: M** Ş** A**
Beden: 28 Eylül 2022

Gri Basic Eşofman Altı 1600430-32175 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: m beden ne zaman gelir
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle ODDAMODA'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.Ürün stoklarında güncelleme mevcut değildir iyi günler dileriz.

Soru: 166 boy 58 kilo hangi beden
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle ODDAMODA'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. m beden tercih edebilirsiniz iyi günler dileriz.

Soru: ппппппппппппрррр
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz anlaşılamamış olup detaylı bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Mevsimlik mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün İlkbahar koleksiyonuna aittir. Saygılarımızla.

Soru: boyum 155 kilom 56 hangi beden almalıyım bacak boyunun uzun gelmemesi icin
Cevap: merhaba yorumları acıklamala bakarak alışveriş yapabilirsiniz mutlu günler

Soru: xl ne zaman gelicek
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: ürün orijinalmidir?
Cevap: Merhaba efendim orijinal mavi ürunüdur kurumsal satıcı olarak satış yapıyoruz

Soru: yazın giyilirmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün İlkbahar koleksiyonuna aittir. Saygılarımızla.

Soru: Unisex mi ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Mavi' nin kadın koleksiyonuna ait olup dilerseniz unisex kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: ürün incemi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün ilkbahar sezonuna aittir. Saygılarımızla,

Soru: 160 50 ? beden önerisi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: İçi pamuklumu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün şardonludur. Saygılarımızla.

Soru: Oversize mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün normal kesimdir. Saygılarımızla.

Soru: iyi gunler yorumlara baktim bazilarnda cebin altinda Mavi yazisi var bazilarind ve gorselde modelin uzerindeki esofmanda yok. var mi yok mu o yazi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürün görselde gözüktüğü şekilde gönderilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Ürünün mavisi varmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünün mavi renk seçeneği bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Merabalar unısex ürün müdür?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Mavi' nin kadın koleksiyonuna ait olup dilerseniz unisex kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Siyah rengi var mi acaba
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle ODDAMODA'ya göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. siyah renge ait stoklarımız mevcut değildir şimdilik iyi günler dileriz.

Soru: Siyahı ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla,

Soru: diz izi yaparmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz gibi bir durum ürün üzerinde yaşanmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Boy 1.75 kilo 66 hangi beden almalıyım bide boyunda sıkıntı olurmu?
Cevap: Merhaba, Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. İlginize teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Gri Basic Eşofman Altı 1600430-32175 Resim Ve Fotoğraflar

Gri Basic Eşofman Altı 1600430-32175 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü