Gri Bol Paça Eşofman Altı Iki Iplik Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Nilgun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
501
0
0
Gri Bol Paça Eşofman Altı Iki Iplik Satın Alır Mısınız?
Gri Bol Paça Eşofman Altı Iki Iplik Şimdiki Fiyatı Ile 124.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Gri Bol Paça Eşofman Altı Iki Iplik Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Gri Bol Paça Eşofman Altı Iki Iplik Hakkında yaklaşık 13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

Gri Bol Paça Eşofman Altı Iki Iplik Detaylı Açıklama

Gri Bol Paça Eşofman Altı Iki Iplik Ürününün Satıcısı, TONFİX LİFE Gri Bol Paça Eşofman Altı Iki Iplik ürününü 124.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Gri Bol Paça Eşofman Altı Iki Iplik En Son Yapılan Yorumlar
124.0 Tl ye satışta olan Gri Bol Paça Eşofman Altı Iki Iplik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: kendi bedeninizi sipariş edin kesinlikle
İsim: Esen Y.
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Boy:168cm
Satıcı: TONFİX LİFE

Yorum: 2 XL istedim bana M göndermişsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: kumaşı çok ince ve paçaları çok geniş. Eşofman altı değil pantalon . Yorumlara güvenerek aldım ama yorumlar yanıltıcı iade
İsim: Ö** M**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: paçasında leke var. Paça dikişleri iyi değil
İsim: E** T**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: yanlış renk geldi ama giyebileceğim renk olduğu için iade etmicem biraz hayal kırıklığı oldu
İsim: A** G**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: ne ipi ne de cebi vardı rahat ama görseldekinden farklı geldi sonuç olarak
İsim: s** t**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: ürünün kalitesi çok kötü dikişleri hatalı almak isteyenler iyi düşünün ben çöpe attım karar sizin
İsim: D** K**
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: ürün çok kötü dikişleri duzgun değil ve bir gitmeye kenar kısmı sokuldu almayin
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ağustos 2024

Gri Bol Paça Eşofman Altı Iki Iplik Ürüne Dair Sorular

Soru: nereden gonderiyorsunuz
Cevap: Mersin/Toroslar efendim

Soru: 𝐛𝐨𝐲𝐮𝐦 𝟏𝟓𝟖 𝐤ı𝐥𝐨𝐦 𝟓𝟕 𝐬𝐢𝐳𝐜𝐞 𝐡𝐚𝐧𝐠𝐢 𝐛𝐞𝐝𝐞𝐧 𝐚𝐥𝐦𝐚𝐥ı𝐲ı𝐦
Cevap: Merhabalar Efendim, L beden uygundur. Bizi Tercih ederek Kalitemizi Görebilirisiniz.Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Soru: boyum 1.50 kilom 43 sizce hangi beden olmalı
Cevap: Merhabalar Efendim, S beden uygundur. Bizi Tercih ederek Kalitemizi Görebilirisiniz.Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Soru: Hangi kargo ile gönderim sağlıyosunuz
Cevap: Merhabalar Efendim, PTT ile çalışmaktayız. Bizi Tercih ederek Kalitemizi Görebilirisiniz.Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Soru: boy 150 kilo 56 hangi beden uygundur?
Cevap: Merhabalar Efendim, L beden uygundur. Bizi Tercih ederek Kalitemizi Görebilirisiniz.Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Soru: 35 kilo 147 boy olurmu s beden
Cevap: Merhabalar Efendim, M beden uygundur. Bizi Tercih ederek Kalitemizi Görebilirisiniz.Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Soru: 1.53 boy 43 kilo hangi beden almaliyiz
Cevap: Merhabalar Efendim, M beden uygundur. Bizi Tercih ederek Kalitemizi Görebilirisiniz.Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Gri Bol Paça Eşofman Altı Iki Iplik Ürünün Detaylı Resimleri

Gri Bol Paça Eşofman Altı Iki Iplik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü