Güçlendirici Besleyici Su Bazlı Kaş Kirpik Serumu 3ml Vegan Doğal Içerik Dolgun Görünüm (1% BİOTİN) Alanlar Memnun Mu ?

Seda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
5
Güçlendirici Besleyici Su Bazlı Kaş Kirpik Serumu 3ml Vegan Doğal Içerik Dolgun Görünüm (1% BİOTİN) Alınmaya Değer Mi?
Güçlendirici Besleyici Su Bazlı Kaş Kirpik Serumu 3ml Vegan Doğal Içerik Dolgun Görünüm (1% BİOTİN) Mevcut Fiyatı 309.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Güçlendirici Besleyici Su Bazlı Kaş Kirpik Serumu 3ml Vegan Doğal Içerik Dolgun Görünüm (1% BİOTİN) Memnuniyet Durumu Nedir?

Güçlendirici Besleyici Su Bazlı Kaş Kirpik Serumu 3ml Vegan Doğal Içerik Dolgun Görünüm (1% BİOTİN) Hakkında yaklaşık 6591 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Güçlendirici Besleyici Su Bazlı Kaş Kirpik Serumu 3ml Vegan Doğal Içerik Dolgun Görünüm (1% BİOTİN) Ürün Özellikleri

Ürün Özellikleri_x000D_
_x000D_
Güçlendirme _x000D_
Dolgunlaştırma _x000D_
Canlandırma _x000D_
Uzatma _x000D_
_x000D_
_x000D_
Ürün İçeriği_x000D_
_x000D_
Biotin (Biyotin) %1_x000D_
Biyotin, kıl köklerini besleyerek kaş ve kirpiklerin daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasını teşvik eder. Bu, daha dolgun ve yoğun kaşlar ve kirpikler elde etmenize yardımcı olur. Kaş ve kirpik kıllarının kalitesini artırarak daha güçlü ve dayanıklı hale gelmelerini sağlar. Bu, kırılmaları ve dökülmeleri azaltır, kıl yapısını güçlendirir. Ayıca keratin üretimini destekler. Keratin, saç, kaş ve kirpiklerin temel yapı taşıdır. Bu sayede biotin, kaş ve kirpiklerin sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olur. >_x000D_
_x000D_
Amino Acids (Amino Asitler) %1_x000D_
Amino asitler, kaş ve kirpik kıllarının temel yapı taşları olan proteinlerin (özellikle keratin) üretimini destekler. Bu, kıl büyümesini teşvik eder ve daha uzun, dolgun kaşlar ve kirpikler elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca hasar görmüş kıl köklerini onarır ve yeniler. Bu, kaş ve kirpiklerin daha hızlı iyileşmesini ve sağlıklı bir şekilde büyümesini destekler. >_x000D_
_x000D_
Peptides (Peptitler)%1_x000D_
Peptitler, kıl foliküllerini uyararak kaş ve kirpik büyümesini teşvik eder. Bu, daha uzun, dolgun ve yoğun kaşlar ve kirpikler elde etmenize yardımcı olur. Bununla birlikte yaşlanma belirtilerine karşı savaşır ve kaş ile kirpiklerin daha genç ve canlı görünmesini sağlar. Anti-aging özellikleri sayesinde, kaş ve kirpiklerinizi daha uzun süre sağlıklı tutar. >_x000D_
_x000D_
Horsetail Extract (At Kuyruğu Bitkisi Özü) %0.5_x000D_

At kuyruğu bitkisi özü yüksek miktarda silika içerir. Silika, kıl köklerini güçlendirir ve besler, bu da kaş ve kirpiklerin daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Ayrıca antioksidanlar bakımından zengindir. Antioksidanlar, serbest radikallerin neden olduğu hasarı önleyerek kaş ve kirpiklerin sağlıklı kalmasını destekler. Bununla birlikte at kuyruğu özü cildi yatıştırıcı ve kaş ve kirpik köklerindeki iltihabı azaltıcı özelliklere sahip olup sağlıklı kıl büyümesini teşvik eder. >_x000D_
_x000D_
Niacinamide %4_x000D_

Niasinamid, kıl foliküllerini besleyerek kaş ve kirpiklerin daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Bu, daha dolgun ve yoğun kaşlar ve kirpikler elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca cilt tonunu dengeleyerek pigmentasyon sorunlarını azaltır. Bu, kaş ve kirpik köklerindeki renk dengesizliklerini gidermeye yardımcı olur. Niacinamide diğer besleyici bileşenlerle birlikte çalışarak serumun genel etkinliğini artırır. Bu, daha etkili ve gözle görülür sonuçlar elde etmenizi sağlar. >_x000D_
_x000D_
Vitamin E %0.1_x000D_

Vitamin E, güçlü bir antioksidandır. Serbest radikallerin neden olduğu oksidatif stresi azaltarak kaş ve kirpiklerin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Bu, kıl foliküllerini çevresel hasarlardan korur. Ayrıca kan dolaşımını artırarak kaş ve kirpik köklerine daha fazla oksijen ve besin maddesi taşınmasını sağlar. Ek olarak cilt bariyerini güçlendirme ve cildi koruma özelliği olduğundan kaş ve kirpik köklerinin çevresindeki cildin sağlıklı kalmasını sağlar, >_x000D_
_x000D_
_x000D_
Kullanım Amacı_x000D_
_x000D_
Multi-Peptid Güçlendirici Kaş ve Kirpik Serumu, kaşlarınızın ve kirpiklerinizin doğal güzelliğini en üst düzeye çıkarmak için özel bir formülasyona sahiptir. Bu özel serum, klinik olarak kanıtlanmış, bitki özleri, vitaminler, amino asitler ve antioksidanlar gibi değerli içeriklerle zenginleştirilmiştir. Yalnızca kaş ve kirpik sağlığına katkı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bu bölgelerdeki kıl kökleri ve cilt sağlığına da olumlu etkiler sunar._x000D_
_x000D_
Sağlıklı ve Güçlü Kıl Kökleri: Kaş ve kirpik sağlığınızı desteklerken, kıl köklerinizi derinlemesine besler._x000D_
Canlı ve Dolgun Görünüm: Kaşlarınızın ve kirpiklerinizin daha dolgun, sıkı ve canlı görünmesini sağlar._x000D_
Cansız Bölgeleri Canlandırır: Zayıf ve cansız bölgeleri yoğunlaştırarak canlanmasına yardımcı olur._x000D_
Dökülme Sorununu Azaltır: Düzenli kullanımda dökülmeyi azaltır, daha sağlıklı ve kalıcı sonuçlar sunar._x000D_
_x000D_
Multi-Peptid Güçlendirici Besleyici Kaş Kirpik Serumu, her an yanınızda taşıyabileceğiniz pratik 3 ml özel ambalajıyla, güzellik rutininizin vazgeçilmez bir parçası olacak. Kaşlarınızı şekillendirirken, kaşlarınızın ve kirpiklerinizin canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayarak her gün kendinizi daha güzel hissedin. Kaş ve kirpiklerinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarın. Multi-Peptid Güçlendirici Kaş ve Kirpik Serumu ile her gün göz alıcı ve çekici bakışlara sahip olun. Bu mucizevi serumu şimdi deneyin ve güzelliğinizi bir adım öne taşıyın!_x000D_
_x000D_
_x000D_
Kullanım Talimatı/Uyarılar_x000D_
_x000D_
Sabah ve akşam olmak üzere temiz kaş kökleri ve kirpik köklerine uygulayın._x000D_
Uygulama sonrası 15 ile 30 dakika bekledikten sonra ellerle ovuşturma sonucu göz ile temasını engellemek adına ılık suyla durulama yapılmasını tavsiye ederiz._x000D_
Sadece harici kullanım içindir. _x000D_
Bu ürünü kullanırken, gözlerle doğrudan temastan kaçının._x000D_
Temas varsa güvenliğiniz için derhal su ile durulayın._x000D_
Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın._x000D_
_x000D_
_x000D_
Ürün İçerik Detayı_x000D_
_x000D_
Aqua, Niacinamide, Propylene Glycol, Biotin, Butylene Glycol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1, Equisetum Arvense Extract, Panthenol, Argania Spinosa Kernel Extract, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Keratin, Humulus Lupulus Extract, MelissaOfficinalis Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Achillea Millefolium Extract, Foeniculum Vulgare Fruit Extract, Viscum Album Leaf Extract, Urea, Allantoin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Glycine, Alanine, Serine, Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin._x000D_

Güçlendirici Besleyici Su Bazlı Kaş Kirpik Serumu 3ml Vegan Doğal Içerik Dolgun Görünüm (1% BİOTİN) Ürününün Satıcısı, Cosmogenesis Labs Güçlendirici Besleyici Su Bazlı Kaş Kirpik Serumu 3ml Vegan Doğal Içerik Dolgun Görünüm (1% BİOTİN) ürününü 309.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Güçlendirici Besleyici Su Bazlı Kaş Kirpik Serumu 3ml Vegan Doğal Içerik Dolgun Görünüm (1% BİOTİN) Ürünü Kullananların Görüşleri
309.9 Tl ye satışta olan Güçlendirici Besleyici Su Bazlı Kaş Kirpik Serumu 3ml Vegan Doğal Içerik Dolgun Görünüm (1% BİOTİN) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6591 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kızlar bu kadar kısa sürede etki eden başka serumla tanışmadım henüz. Mükemmel bir şey ya. 21.02.2024 tarihinde ürünü kullanmaya başladım. 13 gündür günü gününe kullanamadım tabi ki. Fakat 1 hafta düzenli kullandım(ben hep gece yatmadan önce sürdüm) İnanın gözle görülür bir etki yaratıyor. Ben ilk ürünü indirimli bir şekilde 199tl ye almıştım. ŞuanDevamını Oku
İsim: N** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Mart 2024
Satıcı: Cosmogenesis Labs

Yorum: Kullanmaya başladığımdan beri kaş ve kirpiklerim daha da güçlü uzuyor, özellikle kaşlarımdaki dökülmelerim azaldı
İsim: **** ****
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kızlar bir hafta kullandım yorum yapmak için şimdiden kirpiklerimi çok güzel uzattı ve yeni kirpiklerim çıkmış. Bittince alıcam tekrar.
İsim: M** T**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Bir kaç kullanımda kaşlarda dolgunluk sağlayan muhteşem bir serum.
İsim: A** K**
Beden: 13 Mart 2023

Yorum: İpek kirpikten dolayı kirpiklerim çok dökülmüştü tavsiye üzerine aldım denedım düzenli kullanmaya özen gösterdim gercekten hem yeni kirpikler cıktı hemse olanlar uzadı iyikii almışımmmm
İsim: G** A**
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: bence eşi benzeri olmayan o kaş kirpik serum bu 🫵🏻 SAKIN KAÇIRMAYIN BAKIN İNANILMAZ İYİ HERRR GÜN AKŞAMLARI UYUMADAN ÖNCE DÜZENLİ KULLANIN! gözümü yakmıyor ince fırçası sayesinde sürümü kolay. kaş ve kirpiklerimi uzatıp gürleştiriyor. serum değil gübre. @feyzaakarabulut önerisi tabi ❤🔥
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: 4 haftadır falan kullanıyorum ve cidden işe yarıyor. Kirpiklerimdeki boşluklar doldu minik kirpikler çıkmaya başladı. Olan kirpiklerim de uzadı belirginleşmeye başladı. Alt kirpiklerimden daha net anlıyorum çoğaldığını. Çok başarılı buldum ürünü.
İsim: r** s**
Beden: 21 Temmuz 2023

Yorum: kirpiklerimin yarısı dökülmüştü. bu serum sayesinde ciddi anlamda fark görmeye başladım boşluklar doldu, olan kirpiklerim de baya uzadı. 2. yi aldım şimdi uzun süreli kullanmayı düşünüyorum. edit: kardeşime de hediye olarak aldım. o da bayıldı. hem kaş hem kirpik çıkarıyor boş yerlerden. kendime 3.yü alacağım en yakın zamanda. edit: 3.yü aldım kirpDevamını Oku
İsim: Ezgi U.
Beden: 26 Mayıs 2024

Yorum: Kaş ve kirpiklerim çok seyrek düzenli kullanımda serumun faydasını gördüm özellikle kaşlarım daha gür görünüme kavuştu
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: özellikle kirpiklerim çok cansız yorumlara bakarak aldım ve düzenli kullanım sonrası kirpiklerim de gözle görülür oranda fark oldu
İsim: A** M**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: 3 haftadır sabah ve akşam düzenli uyguluyorum, kaş kirpik ürünleri arasında etkisini gerçekten gördüğüm bir ürün oldu.
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Dökülen kaşlarımı canlandırdı. kirpiklerim daha uzun kaşlarım daha dolgun bir hale geldi çok memnunum.
İsim: H** M**
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: gözümü hiç yakmadi ve kirpiklerim ipek kirpikten sonra kırılmış dökülmüştü,kısalan kirpiklerini yakından telefon ile çekip üç gün sonra karşılaştırma yaptım şaka mıdir evdeki herkes uzadığını farketti fiyatı dusurulunce stok yapacağım. kaşlar için yorumum kas çıkmayan yerde bir kaşım yok henüz, ama batık gibi olan uzaması zor olan kaşlarımın uzamasDevamını Oku
İsim: G** U**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: ipek kirpik sonrası kirpiklerimi kısa sürede toparlayan muhteşem serum. yaklaşık 1 haftada etkisini görmeye başladım. düzenli kullanmaniz yeterli
İsim: e** e**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: kaş ve kirpiklerimin telleri çok ince içi yorumlarını görünce aldım kısa sürede inanılmaz bir dolgunluk kendimi daha iyi hissediyorum teşekkür ederim
İsim: H** K**
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: Vegan ve doğal içerikli kaş ve kirpik serumu arıyorsanız bu ürüne bakmalısınız ürünün düzenli kullanımda etkisini göreceksiniz diplerde yeni kirpiklerim çıktı
İsim: L** G**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: O kadar güzel bir serum ki indirim buldukça stokluyorum kirpiklerim ve kaşlarımda aşırı seyrelme vardı tamamen götürdğ kısa bir kullanımda ve dökülmeleri minimum seviyeye geldi ayrıca uygulama fırcası da cok rahat asla göze kaçma vs sorunu yasamıyorsunuz almanızı kesinlikle öneririm
İsim: Z** N** İ**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Çok beğendim. Düzenli kullanıyorum. dökülen kirpiklerim yeniden hızla uzama başladı. Çok memnunum. Hızlı teslim edildi.
İsim: H** G** B**
Tarih: 31 Aralık 2022

Yorum: Kaşlarım ve kirpiklerim son zamanlarda çok bakımsız gözüküyorlardı, bu serumun içeriğini çok sevdim kullanmaya başladığımdan beri daha dolgun ve bakımlı gözükmeye başladı.Besleyiciliğini başarılı buldum
İsim: e** I**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Bayılllldımmm ! @mars kaçkınları zeynebin önerisi ile almıştım , etkisi çok iyi dökülen kaşlarım 20 gün düzenli kullanımda hemen geri cıktı tekrar tekrar alacağım bir serum
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: Bir haftalık sonuçç. Çok memnun kaldım. Sabah akşam düzenli kullanıp rimel kullanmadım. Kirpik kıvırıcısı ile iç kısımdaki kirpilerim kopmuştu. Bir haftada bile çok hızlı sonuç aldım mütiş
İsim: M** Y**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Kirpiklerim cok guzel gorunuyor bunu sürünce kaşlarıma da uyguluyorum daha canlı yoğun görünüyor resmen cok memnun kaldım ben kesinlikle alabilirsiniz
İsim: M** U**
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: ipek kirpik yaptığım için kirpiklerim çok zarar görmüştü dökülmüştü bu seruma denk gelince şans vermek istedim ve kısa sürede fark olmaya başladı kullanmaya devam edeceğim
İsim: K** A**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: ipek kirpik kullanmaktan kendi kirpiklerim yok olmustu duzenli kullanimda 1 haftada faydasini goruyorsunuz
İsim: d** a**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: Çok fazla rimel kullanmaktan dolayı azalan kirpiklerim için ve yanlış alımlardan kaynakları kaşlarımın eksilmelerine bulduğum çözüm bu etkili besleyici oldu sabah akşam düzenli bir şekilde uyguluyorum etkisini çok gördüm kirpiklerimde ve kaşlarım da dökülmeler azaldı ve dolgunlaştı 🌸
Tarih: 31 Aralık 2022

Yorum: Kaş kirpik serumunu 2. Alışım ve gerçekten memnun kaldım kirpiklerimde az da olsa fark etmeye başladı. Yanında gelen testerlar için teşekkür ederim
İsim: A** B**
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: Kaş ve kirpiklerim ikisi için de kullanıyorum kaşlarımda dökülmeler oluyordu serum sayesinde güçlendi memnunum
İsim: G** K**

Yorum: Kaş kirpik guclendiri daha öncede kullandım bunu çok beğendim simdincok daha güçlü kaslarım da dökülme olmuyor artık
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: Kaşlarımda ve kirpiklerimde dökülmeler vardı ilk kullanımda bile beslendiğini güçlendiğini farkediyorsunuz düzenli kullanım şart
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: sabah akşam düzenli olarak 4 haftadır kullanıyorum hem kaşlarıma hem kirpiklerime. daha güçlü daha dolgun ve daha parlak oldu
İsim: h** a**

Güçlendirici Besleyici Su Bazlı Kaş Kirpik Serumu 3ml Vegan Doğal Içerik Dolgun Görünüm (1% BİOTİN) Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: ürün nasıl kullanılır durulama gerektirirmi birde kaşlarım çok seyrek güçleştirir mi dökülmeyi durdururmu
Cevap: Merhaba, ürün günlük kullanıma uygundur. Gözle temas etmeyecek şekilde kirpik diplerine ve kaşlara fırçası yardımıyla uygulamanızı, 15 ile 30 dakika bekledikten sonra göze temas etmesi durumuna karşın ılık suyla durulamanızı tavsiye ederiz. Ürün içeriği var olan kökleri güçlendirip yenilerinin çıkmasına yardımcı olmaktadır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, kaşa sürdüğüm serumu kirpiğe kullanmak mikrop oluşumuna sebep olmaz mı? Yani sadece kaşa ya da sadece kirpiğe mi kullanmalıyım
Cevap: Merhaba, gözde herhangi bir yara yada bulaş bulunuyorsa arpacık yada enfeksiyon gibi ürünün kullanılmamasını öneririz. Herhangi bir bulaş riski bulunmuyorsa ürünü temiz cildinize uygulayarak kullanacağınızdan bir sorun yaratmayacaktır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürünü gece sürüp sabaha kadar bekletmekte sakınca olur mu? Mutlaka durulanması mı gerekiyor?
Cevap: Merhaba, ürünü uyguladıktan sonra 15 ila 30 dakika bekleyip durulama yapmanızı tavsiye ederiz. Gece gözlerinizi ovuşturma ihtimaline karşı bu şekilde bir kullanım öneriyoruz. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba sabahları kirpikler için sürdükten sonra rimel kullanabilir miyim? Bir de ipek kirpikleri etkiler mi
Cevap: Merhaba, ipek kirpikleri etkilemez. Rimelinizi çıkardıktan sonra bakım amaçlı kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün sıvı bazlı mıdır
Cevap: Merhaba, ürünümüz su bazlıdır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar ürünü nasıl aralıklar ile kullanmalıyız?
Cevap: Merhaba, ürünü sabah ve akşam temiz kaş ve kirpiklere uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Içeriğini paylaşa bilirmisiniz
Cevap: Merhaba, Ürüne ait içerik bilgisi şöyledir; Aqua, Niacinamide, Propylene Glycol, Biotin, Butylene Glycol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1, Equisetum Arvense Extract, Panthenol, Argania Spinosa Kernel Extract, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Keratin, Humulus Lupulus Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Achillea Millefolium Extract, Foeniculum Vulgare Fruit Extract, Viscum Album Leaf Extract, Urea, Allantoin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Glycine, Alanine, Serine, Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba hamilelerde kullanabilirmi
Cevap: Merhaba, hamile ve emziren annelerimiz için kozmetik ürünü kullanımı öncesi doktorlarına danışmalarını tavsiye etmekteyiz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, soru cevap kısmında alkol içermez yazmışsınız ama içerik listesinde alkol var. Yani alkol var mı yok mu?
Cevap: Merhaba, ürün içeriğindeki alkol bileşenleri içeriğindeki bitki özlerinden kaynaklanmaktadır. Bu bitkiler kaş uzamasını ve sağlıklı oluşumuna yardımcı olmaktadır.Alkol içermez test sonucuna göre %0,0001 oranında olduğundan ve bu değer alkol içermez sınırının altında kalmaktadır. Ürünlerimiz için alkol, paraben ve boya içermez ibaresini kullanabilmekteyiz. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba serum su bazlı mı? Yoksa yağ formunda mı?
Cevap: Merhaba, ürün su bazlıdır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Kirpik liftingden dolayı kirpiklerim yandı ve yamuk görünüyorlar işe yarar mı bu konuda
Cevap: Merhaba, ürün içerdiği Biotin ile kirpik köklerini beslediğinden kökleri güçlendirmektedir. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhabalar ben serumun içeriğindeki yağları öğrenebilir miyim özellikleri kısmında türkçe yazmıyor o yüzden anlayamadım burdan bilgi verirseniz çok sevinirim
Cevap: Merhaba, içeriğinde Argan yağı ve hidrojenlenmiş Hint yağı bulunmaktadır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Urun dokulen kaslara uygun mu
Cevap: Merhaba, ürün içeriğindeki peptitler sayesinde var olan kökleri güçlendirirken yenilerinin çıkmasına da yardımcı olmaktadır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hipoalerjenik mi
Cevap: Merhaba, ürünümüz alerji testlerinden geçirilmiş olup, dermatoloji onayı alınmıştır. Bununla birlikte tüm ürünlerimiz %100 Vegan içeriğe sahiptir. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba urunun icerisinde parfum var mi acaba? Tesekkurler
Cevap: Merhaba, markamıza ait hiçbir üründe alkol, paraben, parfüm ve boya bulunmamaktadır. Tüm ürünlerimiz %100 Vegan olup Peta onaylıdır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: yağlı mi yada jel gibimi bu ürün
Cevap: Merhaba, ürün su bazlıdır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: emzirenler kullanabilir mi?
Cevap: Merhaba, hamile ve emziren annelerimiz için kozmetik ürünü kullanımı öncesi doktorlarına danışmalarını tavsiye etmekteyiz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Alt kirpikler için uygun mudur
Cevap: Merhaba, uygundur. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün kullanımı nasıl
Cevap: Merhaba, ürünü sabah ve akşam makyajdan arındırılmış temiz cildinize köklerden başlayarak uçlara doğru kaş ve kirpiklere uygumanızı öneririz. Ürünün ovuşturma sonucu göz ile temasını engellemek adına 15 ile 30 dakika bekletildikten sonra durulanmasını tavsiye ederiz. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba ürünü sabah akşam kullanmamızı önermişler ama sabah sürüp üstüne rimel sürmek zarar verir mi
Cevap: Merhaba, ürünü 15 ile 30 dakika bekletip duruladıktan sonra makyajınızı yapmanızı tavsiye ederiz. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Güçlendirici Besleyici Su Bazlı Kaş Kirpik Serumu 3ml Vegan Doğal Içerik Dolgun Görünüm (1% BİOTİN) Ürün Görselleri

Güçlendirici Besleyici Su Bazlı Kaş Kirpik Serumu 3ml Vegan Doğal Içerik Dolgun Görünüm (1% BİOTİN) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü