Güçlendirici, Besleyici Ve Onarıcı Saç Bakım Sütü Keratin & Biotin 200 ml Alanlar Memnun Mu ?

Elif Nur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Güçlendirici, Besleyici Ve Onarıcı Saç Bakım Sütü Keratin & Biotin 200 ml Tavsiye Eder Misiniz?
Güçlendirici, Besleyici Ve Onarıcı Saç Bakım Sütü Keratin & Biotin 200 ml Güncel Fiyatı 195.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Güçlendirici, Besleyici Ve Onarıcı Saç Bakım Sütü Keratin & Biotin 200 ml Kullanıcılar Memnun Mu?

Güçlendirici, Besleyici Ve Onarıcı Saç Bakım Sütü Keratin & Biotin 200 ml Hakkında yaklaşık 4526 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Güçlendirici, Besleyici Ve Onarıcı Saç Bakım Sütü Keratin & Biotin 200 ml Ürün Hakkında Bilgi

Güçlendirici, Besleyici Ve Onarıcı Saç Bakım Sütü Keratin & Biotin 200 ml Ürününün Satıcısı, ÖZDEN ÖZDOĞAN Güçlendirici, Besleyici Ve Onarıcı Saç Bakım Sütü Keratin & Biotin 200 ml ürününü 195.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Güçlendirici, Besleyici Ve Onarıcı Saç Bakım Sütü Keratin & Biotin 200 ml Ürün Hakkındaki Yorumlar
195.0 Tl ye satışta olan Güçlendirici, Besleyici Ve Onarıcı Saç Bakım Sütü Keratin & Biotin 200 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4526 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: muhteşemmmm şans verilmesi gereken bir ürün saçları çok güzel yapıyor indirime girdikce stok yapiyorum tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 20 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ÖZDEN ÖZDOĞAN

Yorum: vazgeçemediğim bir ürün indirime girdikçe stokluyorum
İsim: H** D** A**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Saçlarımı yeni boyattım şampuanı ve onarıcı saç bakım sütünü kullandım saçlarıma çok iyi geldi,çok güzel kokusu var alın aldırın indirimdeyken stok yaptım iyi’ki stok yapmışım dediğim bir ürün teşekkürler Özden’cim 🫶
İsim: K** A**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: 2 al bir öde kampanyasından 4 adet aldım kuponumla birlikte baya uyguna geldi geldiği gibi kullanmaya başladım kokusu inanılmaz güzel saçlarım normalde çok zor taranır ve çabuk dolaşır bunu sıkınca saçlarım çok kolay açılıyor ve yumuşacık yapıyor gün boyu elim saçıma gidiyor harika bişey mutlaka almanız gereken bir ürün kızıma da kullanıyorum
İsim: P** Ç**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Harika ürün tavsiye ederim herkese her indirime girdiğinde stok yapacam bu ikinci alışım çok memnunum
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: kokusuda çok güzel saçlarima.iyi geldi kızlarım ve kendim için aldım sepince çok yumuşak duruyor saclarida uzattı sanki kepeğe hemde bayağı farkla
İsim: R** A**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: harika bir ürün havuz suyundan kuruyan saçlarım yumuşacik oldu kesinlikle stok yapilicak bir ürün👏
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: Tek kelimeyle harika bir şampuan stok yaptım saçım boyalı işlem görmüş yıpranmış kremsiz asla açılmayan bir saç krem sürmeden muhteşem açıldı ve yumuşacık oldu
İsim: D** Y**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Bu nasıl bir ürüünn çook güzel.Saçlarıma sıkıyorum taramıyorum bile yumuşacık , ipek gibi yapıyor.Saçlarım daha canlı duruyor.Hayretler içerisindeyim❤Tekrar sipariş verdim.
İsim: D** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Nisan 2024

Yorum: Ne kadar şey söylesem bu ürün yanında az kalır kokusu mükemmel. yumuşacık yapıyor saçlarımı. boya'dan sonra çok cansız gözüken saçlarımı toparladı 🥰 kesinlikle Stok yapın 💐
İsim: İ** T**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Gerçekten okadr ürün denememe rağmen son kez bunu deneyip bidaha asla almam diyordum saçlarıma okadr iyi geldiki Suan stok yapmaya başladım umarım değişkenlik göstermez zamanla şampuanla saç onarıcı sütü şuan için çok memnun kaldım gerçekten yumuşacıkta yaptı saçlarımı 🥰🥰🥰🖤🖤🙏🙏
İsim: Siyah i. N.
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: muhteşem kokusu indirim oldukça stok yapiyorum
İsim: p** b**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: elimde bir sürü farklı markaların benzer ürünleri vardı özden hanımi sevdiğim ve güvendigim için almak istedim başta kullanmayacaktim fakat merak ettim ve bir kez kullandım böyle tatlı bir koku olamaz(kullandıgim diğer ürünler içerisinde fark atar) bayıldım keşke bu kokunun parfümü de olsa üstüme sıkasım geldi 😀. saça yumuşaklik konusunda da bendeDevamını Oku
İsim: Ş** T**
Beden: 26 Kasım 2023

Yorum: bugün elime ulaştı öncelikle hızlı geldiği için teşekkür ederim . paketleme muhteşem ötesi ve az önce kullandım. benim için en önemlisi de tüm saça uygulayabilir olması. koku da bende çok hassasım ve gerçekten beğendim. saçıma uyguladigimda saçımdan tarak kayiverdi :) ki saçım in alt kısımları mavi ve de uzun bir saçım var. Özden hanım zaten seveDevamını Oku
İsim: A** I**
Tarih: 27 Aralık 2023

Yorum: Ürünü tavsiye üzerine kullanmaya başladım kokusu çook güzel saçları yumuşacık yapıyor.Ürün indirime girerse stoklayacağım.
İsim: F** G**
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: 10 puan olsa onu verirdim, bütün fenomenlerinkini denedim meredeyse ya kokusu bayıyor, yada açmıyor, ama gerçekten kokusu muhteşem gelip gidip sıkıyorum, ve ciddi anlamda yumuşacık yapıyor stoklamalık 🫶🏻🌸
İsim: Ö** a**
Beden: 14 Aralık 2023

Yorum: ürün gayet güzel halidaki çay lekelerine cikardi
İsim: F** g**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: Bir haftadır kullanıyorum inanılmaz fark etti saçlarım ipek gibi
İsim: N** Ş**
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: Harika bir ürün yorum yazmak için yaklaşık 1,5 ay bekledim. Duş sonrası kullanıyorum. Artık saç kremi kullanmıyorum. Saçlarım tam kıvırcık ve röfleli. Kremle sadece duşta tarayabilirim saçlarımı. Şimdi ise kremsiz sadece saç bakım suyunu sıkıp tarıyorum. İzlerken sanki reklam için yapılmış gibi geliyor insana ama öyle değil. Ürün harika tekrar sipaDevamını Oku
İsim: D** U** T**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: stokladim ... harika kokuyor parfümü çıksa direk alırım 😍
İsim: ö** a**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: sacimi yumsacik yapiyor ve cok guzel kokuyor indirime girdikce stok yapacagim
İsim: h** k**
Beden: 15 Aralık 2023

Yorum: qizim icin aldim kokusu harikaa yumusacik yapiyor saclari insAllah uzanmasinada yardimci olurr
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: harika bir ürün indirime girdikçe stok yapmalı
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: mis gibi kokusu ve saç açıcı ozelligi ile cok iyi
İsim: Y** T**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: Cok guzel bir kokusu var yumusaci yapiyor saci
İsim: Gamze B.
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: gerçekten harika 😍
İsim: N** D**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: çok güzel 6 ci alisim
İsim: E** k**
Beden: 20 Mayıs 2024

Yorum: saçlarım uzun ve kuru banyo sonrası sıktım kolayca tarayabildim kokusuda harika saçlarım yumuşacık teşekkürler özden hanım stok yapicam 😊
İsim: Ç** Ö**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: efsane güzel bir ürün ve çok hızlı geldi
İsim: C** A**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: Sadece kokusu için bile on puan verilir muhteşemmmm kokuyor elime öglen ulaştı direk kızlarımın saçlarında denedim efsaaneeee güzel
İsim: Cemre A.
Tarih: 22 Şubat 2024

Güçlendirici, Besleyici Ve Onarıcı Saç Bakım Sütü Keratin & Biotin 200 ml Merak Edilenler

Soru: merhaba saçı sertleştirirmi
Cevap: Merhaba, İçeriğindeki çarkıfelek bitki özü (passiflora) ekstresi, dulavrat otu (arctium majus) bitki özü ekstresi, hidrolize keratin ve biotin içeriği ile saçın daha canlı uzamasına yardımcı olur. Saç ve saç derisini besleyerek, derinlemesine nemlendirir. Saç dökülmelerinin, saçtaki kırılma ve kopmaların önüne geçer. Saçların daha parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Saygılarımızla

Soru: kokusu ne kokuyor, benim koku hassasiyetim var da mesela hindistan cevizi kokusu migrenimi tutturuyor . çiçeksi bir kokumu şekerli sakız gibi bir kokumu vb..
Cevap: Merhaba, çiçeksi hafif bir kokusu vardır efendim.

Soru: keratinli saçlara peki
Cevap: Kullanabilirsiniz efendim. bir sakıncası yoktur.

Soru: Sülfatsız mıdır
Cevap: Merhaba, İçindekiler: Aqua, Ethanol, Lauryl Glucoside, Passiflora Incarnata Flower Extract, Butylene Glycol, Panax Ginseng Root Extract, Arginine, Acetyl Tyrosine, Arctium Majus (Burdock) Root Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, PEG-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine HCl, Citrulline, Glucosamine HCl, Biotin, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum. Saygılarımızla

Soru: çocuklar için kullanabilir miyiz
Cevap: Merhaba, 3 yaş üstü için uygundur efendim.

Soru: Erkek için uygun mudur
Cevap: Merhaba, evet efendim uygundur.

Soru: içeriği tam olarak nedir
Cevap: Merhaba, İçindekiler: Aqua, Ethanol, Lauryl Glucoside, Passiflora Incarnata Flower Extract, Butylene Glycol, Panax Ginseng Root Extract, Arginine, Acetyl Tyrosine, Arctium Majus (Burdock) Root Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, PEG-12 Dimethicone, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine HCl, Citrulline, Glucosamine HCl, Biotin, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum. Saygılarımızla

Soru: Düzleştirici etkisi var mı?
Cevap: Merhaba, keratin etkisi vardır efendim.

Soru: iyi günler saç bakım sütü kıvırcık veya dalgalı saçı düzlestiriyormu acaba
Cevap: Merhaba, İçeriğindeki çarkıfelek bitki özü (passiflora) ekstresi, dulavrat otu (arctium majus) bitki özü ekstresi, hidrolize keratin ve biotin içeriği ile saçın daha canlı uzamasına yardımcı olur. Saç ve saç derisini besleyerek, derinlemesine nemlendirir. Saç dökülmelerinin, saçtaki kırılma ve kopmaların önüne geçer. Saçların daha parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Saygılarımızla

Soru: kampanyalar bittimi acaba
Cevap: Merhaba, hayır devam ediyor efendim.

Soru: İçerik olarak doğal mı genelde parfüm oluyor ama sizinkinde de var mı acaba
Cevap: Merhaba, parfüm oranımız en hassas ciltlere uygun şekilde formülize edilmiş ve dermatolojik olarak test edilmiştir efendim.

Soru: yagli egzamaya karsi kullanilabiljr mi
Cevap: Merhaba, evet kullanılabilir.

Soru: soru cevaplarda ısıya karşı korur demişsiniz ama şimdi bişey yazmamışsınız ilginç
Cevap: Merhaba, saçınızı kurutmadan veya düzleştirmeden önce sıktığınızda belirli bir dereceye kadar ısıdan koruma etkisi vardır fakat genel olarak kullanım amacı ve güçlü özellikleri sizlere iletmiş olduklarımızdır.

Soru: saçlarım kıvırcık zor aciliyo fayda edermi taranmasinda
Cevap: Merhaba, evet efendim kolay tarama sağlar.

Soru: kuru saça uygulayabilir miyiz
Cevap: Merhaba, evet uygulayabilirsiniz efendim.

Soru: merhaba durulama yapmadan kullanabilirmiyiz
Cevap: Merhaba,durulama gerektirmez efendim direkt nemli veya kuru saça uygulanabilir

Soru: mrb kullandım zaman saci kurulamam lazimmi
Cevap: Merhaba kurutmanıza gerek yoktur,kuru ve nemli saça uygulayabilirsiniz.

Soru: evet evet 3 buçuk yaşında kızım
Cevap: Tamamdır o zaman gönül rahatlığıyla kullabilirsiniz efendim. Sevgiler:)

Soru: merhaba kolay sac taramaya da etkisi olur mu
Cevap: Merhaba, evet kolay tarama etkisi vardır efendim.

Soru: Merhaba ısı koruyucu olarak da kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba, kullanabilirsiniz efendim.

Güçlendirici, Besleyici Ve Onarıcı Saç Bakım Sütü Keratin & Biotin 200 ml Görseller

Güçlendirici, Besleyici Ve Onarıcı Saç Bakım Sütü Keratin & Biotin 200 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü