Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml. Tavsiye Eder Misiniz ?

Melike

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml. Fiyatına Göre Alınır Mı?
Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml. Şu Andaki Fiyatı 285.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml. Kaç Kişi Memnun?

Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml. Hakkında yaklaşık 3828 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml. Detaylı Bilgi

Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml. Ürününün Satıcısı, ÖZDEN ÖZDOĞAN Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml. ürününü 285.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml. Ürünü Kullananların Görüşleri
285.0 Tl ye satışta olan Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml. Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3828 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Yüzümü yumuşacık yaptı. Buzdolabına koydum sabah akşam sıkıyorum. çok memnun kaldım. Cildimi parlatti.
İsim: G** S**
Tarih: 31 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ÖZDEN ÖZDOĞAN

Yorum: İndirime girdikçe stokluyorum
İsim: f** ç**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: cildim yumuş yumuş oldu teşekkürler ☺
İsim: E** D**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: İndirime girdikçe stokluyorum 👍
İsim: E** Ç**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: gerçekten muazzam bir ürün kullanip yorum yapmak istedim 2 gün kullanmam yetti 3 al 2 öde kampanyasından gül mayası krem ve leke çıkarıcıyi aldım gül mayasını kullanıyorum sabah akşam ardından kuruyunca kremi sürüyorum yüzümün rengi açıldı parladı bebek gibi oldu eşim ve annem sen ne kullanıyorsun diye sordular ben şok söyledim ve şimdi annemede siDevamını Oku
İsim: Nazlı Ö.
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: Özden hanımdan görüp aldım iyi ki almışım duştan sonra kullanıyorum açılan gözenekleri kapatıyor
İsim: S** Ç**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: cildime o kadar iyi geldiki indirime girdikçe stokluyorum
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Harika bir ürün kesinlikle tavsiye ediyorum kokusu çok güzel ve teninize yumuşacık bir ferahlık veriyor..teşekkürler
İsim: S** D**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: stok yaptım buzdolabında tutuyorum aşırı iyii cildim guzellesti düzenli kullandım
İsim: ö** a**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: özden hanımdan görür görmez güvenerek aldım her aklıma geldiğinde temizlenmiş yüzüne suruyorum cildim sanki nefes alıyor ve sıkılasiyor hissediyorum pamuk gibi yumuşacık oluyor ve mis gibi güll kokuyor harika alın aldırın
İsim: T** K**
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: mükemmel otesii ilk defa aldım ama bayilddimm teşekkürler özden Özdoğan
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: ürünlerim gelir gelmez kullandım muhteşem Bi şey bu gerçekten ilk kullanmada bile etkisi ni gördüm bütün övgüleri hak ediyor ellerinize sağlık bol kazançlar
İsim: Y** Y**
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: Favori ürünüm oldu kokusuna mest oluyorum. Şuan hava soğuk diye banyoda saklıyorum ama yazın buzdolabında saklayıp serinlemek için yüzüme sıkmayı planlıyorum. Bir sürü stok yaptım sabah akşam uyguluyorum.
İsim: B** Ü**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: ürünü yeni aldım ilk kullanimda cildim yumuşacık oldu ve canlı bir görünüm kazandı teşekkür ederim
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: fiyatı düşünce sırf merak ettiğim için aldığım bi üründü ama mükemmel ötesi bi ürün stokladım 😊
İsim: T** Ş**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: yüzüm gayet yumuşak ve parlak Bi cilde kavuştu. çok başarılı Bi ürün teşekkür ediyorum ozden hnma ve esine
Tarih: 14 Ocak 2024

Yorum: Kokusu harika. Kampanyadan aldim. Henüz kullanmadim ama müthis bi kokusu var ve paketlenmesi ayrica cok güzel
İsim: i** G**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Stokladıgım bir ürün
İsim: S** Ç**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Çok özenle üretilmiş bir ürün şahane yumuşacık yaptı cildimi kesinlikle stok yapacağım ayrıca paketleme ve hızlı gönderi için teşekkürler başarılar diliyorum
İsim: M** Y**
Tarih: 22 Aralık 2023

Yorum: Tek kelime ile muhteşem birşey gül kokusu sevmeyen ben gül kokusunu sever oldum sayenizde cildim yumuşacık mis gibi kokuyor bayıldımmmm
İsim: K** B**
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: Kullanmaya başladığım 4 gün oldu cildimde hemen farketti alın aldırın çok güzel ürün
İsim: F** A**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: Kokusu cilde kattığı canlılık mükemmel .
İsim: N** Ö**
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: Ürünü gerçekten çok sevdim gün içinde aklıma geldikçe aıkıyorum kuru olan cildim şimdiden yumuşamaya başladı teşekkürler
İsim: P** A**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: O kadar iyi geldi ki cildime bitmeden yenisini stok yapıyorum
İsim: B** Y**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Ürünün paketlemesi çok sağlam bir şekilde yapılmış. Kutusu ve şişesi de gayet kaliteli. Kokusu çok hoş, mis gibi. Etkisini kullandıkça daha çok göreceğime eminim, simdi bile severek kullanıyorum. Çok özenilerek yapılmış bir ürün oldugu çok belli, şiddetle tavsiye ediyorum.
İsim: b** g**
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: Çok memnunum verdiği ferahlık harika yumuşacık ve parlak bi cilt görünümü sağlııyor
İsim: E** B**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Ürünün paketlenmesi çok güzeldi hiç zarar görmeden elime ulaştı kullanmaya başladım beğendim çok güzel kokusu var etkisini düzenli kullanınca daha iyi gözlemlerim inşaAllah teşekkürler 🤗
İsim: t** y**
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: Harika bir ürün stok yapmadık indirime girdikçe
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: cildimin nefes aldıgını hissediyorum ve gün boyu yumuşacık
İsim: N** y**
Tarih: 06 Ocak 2024

Yorum: Cildimi yumuşacık yaptı düzenli kullanımda aydınlatıyor Özden hanım yine mükemmel çok güzel kokuyor alınmalı ve stok yapılmalı
İsim: Hafsa Ş. N. B.
Tarih: 30 Aralık 2023

Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml. Merak Edilen Konular

Soru: Merhaba alkol içeriyormu acaba
Cevap: Merhaba, hayır alkol içermez efendim.

Soru: gül mayası ve kreminizi alicam gül mayasini sıkarak değilde pamukla kullansak olurmu gün içinde akşamda kremi uygulamak nemlendirici olarak yorumları okuduğumda sivilce ve yanma olanlar olmuş gül mayasında sıkmadan o şekilde kullansam diye düşündüm
Cevap: Merhaba, Toniğimizi Pamuk yardımıyla cildinizi silerek kullanabilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: mrb..sizi begenerek takip ediyorum..Gül mayanizdan almak istiyorum fakat c vitamini arbutin bha aha retinol niacinamide serumlar rutinimimde var..Gul mayasi kullanabilirmiyim..
Cevap: Merhaba, kullanılabilir efendim bir sakıncası yoktur.

Soru: the purestin urunlerinleri kullanıyorum bunu onlarla birlikte kullanmamda bir sakınca olurmu
Cevap: Merhaba bir sakınca yoktur fakat temiz ve kuru cildinize uygulamanızı tavsiye ederiz her zaman

Soru: sivilceler için uygunmudur efendim
Cevap: Merhaba,cildinizi yağ ve kirden arındırmak aynı zamanda gözeneklerinizi sıkılaştırmak ve siyah noktalar için kullanabilirsiniz.İçeriğindeki özel aktifler sayesinde cildinizi gün boyu nemlendirme,aydınlatma ve yumuşak bir cilt etkisi vardır .Kuruluk için gül mayası sonrası centella krem ve ampule ürünlerimizi cilt bakımınıza ekleyebilirsiniz

Soru: Hamililelikte kullanılabilirmi?
Cevap: evet kullanmanızda sakınca yoktur

Soru: sivilceye meyilli bir cildim var kullanırsam sorun olur mu
Cevap: Merhaba, kullanabilirsiniz efendim

Soru: menşei ülke neresi acaba
Cevap: Merhaba, Türkiye efendim.

Soru: Merhaba yüzümde gözeneklerin açık ve rosa var ne kullanmamı önerirsiniz acaba 🙏
Cevap: Merhaba gözenek sıkılaştırıcı olarak gül mayamızı fakat rosa için Centella serimizden yatıştırıcı ve onarıcı cilt bakım kremimizi kombine olarak kullanmanızı tavsiye ederiz

Soru: Merhaba kapalı komedinlarda etkilimidir,samimiyetinize güvenerek soruyorum,teşekkürler.
Cevap: Merhaba,cildinizi yağ ve kirden arındırmak aynı zamanda gözeneklerinizi sıkılaştırmak ve siyah noktalar için kullanabilirsiniz.İçeriğindeki özel aktifler sayesinde cildinizi gün boyu nemlendirme,aydınlatma ve yumuşak bir cilt etkisi vardır .

Soru: kullanım öncesi yüzümüzü saf su ile yıkamak yeterli olur mu
Cevap: Merhaba, cildiniz makyajsız ise yeterli olacaktır efendim.

Soru: Merhaba hamileler tüm ürünlerinizi kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, doktoruna danışarak uygunluğu halinde kullanabilir efendim.

Soru: İçinde parfüm var mı
Cevap: Merhaba, içeriğindeki parfüm oranı en hassas ciltlere uygun olacak şekilde özel formülasyon edilmiştir efendim.

Soru: içindekiler nelerdir
Cevap: İçindekiler: Rosa Damascena Flower Water, Panthenol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate,Parfum.

Soru: merhabalar efendim içerisinde asit var mi
Cevap: İçindekiler: Rosa Damascena Flower Water, Panthenol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate,Parfum.

Soru: sivilce şeklinde pürüzlü ciltler için onarım yapar mı yani pürüzsüzleştirir mi?
Cevap: Merhaba kullanmanızı öneririz efendim

Soru: Yağlı ciltler için uygun mudur?
Cevap: Merhaba, evet uygundur efendim. Yağlı cilt için pamuk ile silerek kullanımı tavsiye ederiz.

Soru: Merhabalar benim cildimde Gül egzaması var ve çok hassas kuru su bazlı ürünleri tercih etmemi söylemişti doktorum benim için uygun mu içeri onu merak ettim iyi akşamlar dilerim
Cevap: Merhaba centella serimizden onarıcı etkili ampoule ve cilt bakım kremimizi kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba buzdolabında mı saklanmalı.?
Cevap: Merhaba, oda sıcaklığında saklamanız yeterli olacaktır efendim.Saygılarımızla

Soru: merhabalar onarıcı ve cilt bakım kreminiz tükenmiş stoklara ne zman gelir acaba yada satışa sunulcakmi
Cevap: Merhabalar, ürünümüz şuanda üretim aşamasında olup yakında tekrar stoklarda olacaktır efendim.

Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml. Ürünün Detaylı Resimleri

Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 200 ml. En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü