Gül Mayası Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Alanlar Memnun Mu

Nehir

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,211
0
0
Gül Mayası Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik En Ucuzu Nerede Bulunur?
Gül Mayası Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Şu Anki Fiyat Aralığı 308.8 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Gül Mayası Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Memnuniyet Oranı Nedir?

Gül Mayası Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Hakkında yaklaşık 25716 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Gül Mayası Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Açıklama Ve Özellikler

Gül Mayası Aydınlatıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik_x000D_
En sevilen ürünlerimizden biri olan ve dünyada en değerli gül endüstri ürünü olan Gül mayamız, Isparta Güneykent Gönen’in köylerinden mayıs ayında tüm usul ve kaidelerine uygun şekilde hasadı yapılıp toplanır. Ortalama dört ton gülden elli litre gül mayası elde edilir._x000D_
GÜL MAYASI; Gül yağı üretimi sırasında elde edilen yağlı bulanık(mayanın) birebir oranında damıtılmış saf temiz gül yapraklarının suya bırakmış olduğu doğal esanslı sudur. Gül mayasında gül suyuna oranla daha fazla gül yağı esansı mevcuttur._x000D_
Doğal tonik olarak kullanılır ayrıca makyaj sabitleyici makyaj öncesi nemlendireme ve daha canlı neme doymuş parlak bir cilt için amaçlı kullanılmaktadır. Sprey formu ile tonik olarak kullanılan ürünlere nazaran uyguladığı yenilik ve kolaylıkla tüketicisinin beğenisini toplamıştır._x000D_
Kullanım şekli olarak temiz cilde göze temas etmeden, sıkabilir ve ellerinizle yedirmeden cildinizin ürünü emmesini bekleyebilirsiniz._x000D_
Hidrosoller tamamen doğal yapıdan oluştuğu için, bulanıklık, kılcallaşma, buğulanma gibi görüntüler görülmesi normaldir. Bu hidrosollerin dolum yapıldıktan sonra da mayalanmaya devam etmesinden kaynaklıdır. Şişeyi çalkalayıp kullanmaya devam edebilirsiniz._x000D_
Gül Mayası bazı ciltlerde reaksiyon gösterebilmektedir. Gülün hasat dönemine göre bazı güllerin asit seviyesinden dolayı yanma reaksiyonu göstermesi normaldir. Aynı zamanda yaz aylarında cilt de asit ürettiği için yine yanma reaksiyonu görülebilmektedir. Eğer gül bitkisine alerjiniz yoksa ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Yanma hissi kısa süre içerisinde geçecektir._x000D_
Gül mayasını kullanmaya devam ederken bir yatıştırıcı kullanmak isterseniz Lavanta Hidrosolümüzü kullanabilirsiniz._x000D_
Asit içeren ürünlerin kullanımında ilk haftalarda cilt yüzeyinde akne-sivilce artışı gözlemlenebilir. Bu durumda ürünün kullanımına devam edilmesi kullanıcı kararına bırakılmıştır._x000D_
Ürünü aşırı sıcaklık veya doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın. Oda sıcaklığında veya buzdolabında saklanması önerilir._x000D_
Bu uyarıları dikkatlice okuyun ve ürünü kullanmadan önce talimatları takip edin. Eğer herhangi bir olumsuz reaksiyon veya rahatsızlık hissederseniz, ürünü kullanmayı bırakın ve bir dermatoloğa danışın. Kuru ve karma cilt tipi için tavsiye edilir._x000D_
18 yaş altına kullanımda öncelikle doktorunuza danışmalısınız._x000D_
_x000D_
_x000D_

Gül Mayası Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Ürününün Satıcısı, Harrem Gül Mayası Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik ürününü 308.8 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Gül Mayası Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Kullanıcı Değerlendirmeleri
308.8 Tl ye satışta olan Gül Mayası Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
25716 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: günlük kullandığım bir ürün indirimde yakaladıkça stokluyorum cildimdeki değişikli artık bütün çevrem fark ediyor tabi ki söylemiyorum 😄 yok herzamanki halim diyorum 🤭
İsim: E** C**
Tarih: 27 Ekim 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Harrem

Yorum: Ne zaman indirime girse stok yaparım yüzümde roza olmasına rağmen iritasyon yapmıyor
İsim: E** B**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Harrem ürünlerinde indirim yakaladığımda stokluyorum gül mayası ve akgünlük güneş kremi ve diğerleri
İsim: E** A**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Yüzümde sivilce kalmadı sayesinde çok parlak bir görünüm bırakıyor stokladım
İsim: A** A**
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: Kullandıkça cildinize ışıltı geliyor cildiniz parlıyor resmen sürekli kullanıyorum ve indirime girdikçe stokluyorum
İsim: **** ****
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: Cildim kuru nemlendiriyor indirimi takip edip stok yapılmalı🤩
İsim: R** T**
Tarih: 14 Haziran 2022

Yorum: Yüzümü çok guzel nemlendiyor 2.kutuya geçtim indirime girdikçe stokluyorum ❤
İsim: Demet H.
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: ilk defa cildime iyi gelen bir ürün her sabah kullanıyorum çok memnun kaldım stoklayacağım galiba
İsim: Ö** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Ekim 2021
Satıcı: Sultandan

Yorum: tek kelimeyle muhteşem her indirim döneminde stokluyorum, cilt bakım rutinimin vazgeçilmezi oldu.
İsim: E** D**
Tarih: 06 Ekim 2022

Yorum: indirimde stok yaptım 👍
İsim: M** B**
Beden: 08 Eylül 2023

Yorum: indirim yakaladıkça stokluyorum buzdolabında saklıyorum özellikle yazın hem ferahlatıyor hem tonik etkisini kullanıyorum şüphesiz alın derim
İsim: A** t**
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: Cildim çok kuru olduğu İçin, nemlendirici öncesi kullanıyorum, cildim parlak ve neme doymuş oluyor, indirimde stok yaptım
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: İndirimde gördüm aldım hemen. Sabah akşam pis pisliyorumm. Dolapta muhafaza ediyorum. Beni aşırı kendime getiriyor ve cildine çok çok iyi geldi. İyiki varsın harrem<3
İsim: G** B** D**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: ürün çok güzel indirime düştükçe stok yapıyorun
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Almak istediğim ürün dü indirimden aldım çokkkkk muhteşem ürünler stok yaptımmmm
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: O tertemiz kokusunu ve nemli cilt hissiyatına bayılıyorum düzenli olarak stokluyorum
İsim: E** D**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: İlk defa aldım bir hafta denedikten sonra yorum yapmak istedim. Cilte inanılmaz bir parlaklık veriyor ve nemlendiriyor. Cilt tonum açıldı kesinlikle alınması gereken ve stok yapılması gereken bir ürün.
İsim: b** m**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: İndirimde stok
İsim: S** n** A**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Ebru severtürk tavsiyesiyle aldım gercekten muhtesem aldıkca alasınız geliyor stoklanması gereken bir ürün her dakika sıkmak istiyorsunuz alışınca her an her dakika sıkılabilir cildi cok güzel nemlendiriyor ve ferahlık veriyor tek kelimeyle muhteşemmm denememis olanlar kesinlikle bi sans versin derimm:))
İsim: K** Y**
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: Hayatımda gördügüm en güzel seyşin sen flaş indirimdeyken yakalarsam stokluyorum
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: tavsiye uzerine aldim cok memnun kaldim indirime girdikçe stokluyorum sabahlari yuzume sıkıyorum ve gune enerjik başlıyorum
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Bitmeden stok yaptığım ürün
İsim: y** ç**
Tarih: 27 Kasım 2023
Satıcı: Happy Center

Yorum: Harika bi nemlendirici daha iyisi yok keşke kampanyalar sık sık olsa da stok yapsak
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: cok guzel indirimdeyken alın stok yaptım indirime girince
Tarih: 30 Ocak 2022

Yorum: Muhteşem çok güzel indirimdeyken stoklamistik.Cilde çok iyi geliyor
İsim: S** T**
Beden: 12 Ocak 2023

Yorum: Harika bi ürün indirimde iken stok yapın ben gece yatmadan önce kullanıyorum sabah yüzdeki nem farkediliyor 😀
İsim: r** u**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: instegram da becerikli anne tavsiyesiyle aldım iyi ki almışım mükemmel bi ürün yüzünüze sıkın kurumasını bekleyin cild canlı ve yumuşak oluyor düzenli kullanımda cildi beyazlatıyor. 3 saatlik indirimdeyken bir tane daha aldım stok yaptım...
İsim: N** K**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Stoklamalık harika bir ürün. Keşke daha fazla indirime girse
İsim: A** C** T**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: ürün tek kelimeyle harika indirime girmesini bekliyorum stok yapacağım cildim yumuşacık
İsim: E** Ç**
Tarih: 03 Aralık 2023

Yorum: İndirimde buldukça stokluyorum şimdiye kadar kullandığım en güzel gülsuyu
İsim: b** ç**
Tarih: 14 Ocak 2022

Gül Mayası Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: lekeli ciltlerde etkili midir
Cevap: Merhaba Biberiye suyunu kullanabilirsiniz

Soru: Ürünün açıldıktan sonraki ömrü ne kadardır acaba?
Cevap: Merhaba 6 ay içerisinde tüketilmesi gerekmektedir

Soru: bende yoğun kırışık var özellikle göz çevremde ve göz altı siskinligim çok açıkçası ben göz altı siskinliklerim için bir ürün bulamiyorum bu işe yararmiki
Cevap: Merhaba, Kaz ayakları ve yogun kırısıklık için akgünlük hidrosolünü kullanmanızı öneriyoruz.Sevgiler

Soru: şişe kac ml
Cevap: Merhabalar 110ML

Soru: merhabalar tam içeriği nedir yağı alınmış mi ürünün tam anlayamadim
Cevap: Merhaba Gül mayası ve Zemzem kullanılmaktadır.

Soru: günde ne sıklıkla ve kaç puf sikmaliyiz ?
Cevap: Günün dilediğiniz saatinde dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz efendim güneş görmeyen alanda muhafaza etmeniz yeterli olacaktır

Soru: Merhaba emziren anneler kullanabilir mi ?teşekkürler
Cevap: Silmediğiniz takdirde sıkıntı olabilir efendim

Soru: merhabalar gül hasadı mayısta başlanılıyor genelde hani ayın hasadı bu güller acaba
Cevap: Merhabalar mayıs hasadı ayrı özel hasat ile üretimler olur sadece mayıs ayından elde edilen güller ile bir yılı tamamlamak mümkün değildir. Devamlı olarak yetiştirdiğimiz güllerden elde edilen ürünlerden elde ediliyor

Soru: Merhaba az önce sorumu cevapladınız. Hızlı cevap için tesekkür ederim. 2 al 1 öde olunca 2 ürün olmuyor mu? Sepete ekleye basınca 2 mi ürün geliyor 1 ürün mü? Kampanyadan faydalanmak ve arkadaşlarıma hediye almak için alışveriş yapmıştım. 2 al 1 öde deyip, 1 ürün gönderilir mi?
Cevap: Merhabalar Sepetinize 2 ürün ekliyorsunuz ve diğer ürüne indirm eklenip bedavaya geliyor.Sepetinize kaç ürün ekleyip alışveriş yaparsanız o kadar ürün geliyor.

Soru: Merhaba. Çocuklarin vücuduna sıkılır mı acaba sıcaklarda isilik için falan
Cevap: MERHABALAR. Her yaş grubu için kullanıma uygundur.

Soru: Merhaba iyi çalışmalar dilerim 🌸 karanfil ve Gül suyu gelecek mi sevgiler
Cevap: Merhabalar, evet

Soru: merhaba ürünü sıktım ve yüzüm kızardı geçmiyor
Cevap: Merhabalar, ilk kullanımda kızarıklık normaldir fakat bu geçici bi durumdur. Eğer geçmezse doktorunuza danışın. Teşekkürler

Soru: Gül mayası nemlendirici olarak kullanabilir miyim?
Cevap: Merhaba, nemlendirici özelliği vardır

Soru: Merhabalar, Kullanmaya başladım, ürün güzel de spreyi çok tazyikli bu yüzden yüzümden su gibi akıp gidiyor. Yüzümüze sıkıp kurumasını beklemek nasıl olacak bu durumda, kullanımı bu şekilde olmalı diyorsunuz. Parfüm şişesi benzeri bi sprey olması gerekmez miydi? Bilmiyorum herkesin sprey bu şekilde tazyikli değil mi, şikayet eden görmedim???Bilgilendirebilir misiniz Teşekkürler
Cevap: Merhaba Sıkıp kurumasını beklemeniz gerekiyor ürün hızlı emilen bir ürün efendim

Soru: Merhabalar bana gelen ürün şeffaf değilde içerisinde beyaz tortular var, bu ikinci alışım çok beğendim ürününüzü ama ilki gayet berraktı, acaba bir dolum hatası mı var ilgilenirmisiniz lütfen, isterseniz resmini de atabilirim, şimdiden teşekkür ederim bol satışlar
Cevap: Merhaba size zahmet talebinizi mesai saatleri içinde ( Haftaiçi 09:00-18:30 ) yeniden iletebilirseniz işleme alacağız , Saygılarımızla

Soru: Merhaba efendim cildim rozalı ürünü kullansam faydasını olur mu
Cevap: Merhabalar, doktorunuza danışmanızı öneririz efendim.

Soru: Cildim kuru bı kaç kere kullandım daha çok kuruttu kuru cilde uygun değil mi
Cevap: Merhaba, Markanın bu ürünü aslında kuru ciltler için yapılmıştır. Nemlendirci özelliği vardır. İlk zamanlar biraz hassaslaşma olsada cilt alıştıktan sonra sorun kalmaması gerekir. Yinede alerji yapıyorsa size kullanmamalısınız.

Soru: iyi günler ben göz için almak istiyorum gozl kuruluğuna iyi geliyor mu Nilhan sultan canlı yayında söylemişti ama pek hatırlamıyorum günlük ekrana baktığım için ve kitaplardan dolayi gözlerim çok ağrıyor ve kuruyor faydası olur mu yada hangi ürününüzü önerirsiniz
Cevap: Merhaba efendim karanfil suyunu yüzünüze kullanırsanız hem cildinize hem gözlerinize faydası olur. Özellikle gözlerde ki iltihaba ve ağaz içinde ki yaralara enfeksiyona iyi gelir. Harici olarak gül suyu ürünümüzü de tavsiye ederiz 🌷

Soru: merhaba 8 ve 7 yaşlarında kızlarım için yazları gunes kremi kullanıyoruz ya gece yatarken yüzünü temizlemek için kullanabilirmiyim Bi zararı olurmu yaşları küçük olduğu için
Cevap: Merhabalar gül yaprağı sabunumuzu tercih edebilirsiniz efendim.

Soru: fedfygdxxbcxrtgccd3fexc
Cevap: Merhaba,tarafımız ürünün satıcılarından birisi olmak ile birlikte,sizin gibi soru soran tüketicilere karşı doğru bilgilendirme yapmaya gayret göstermektedir.Bu kapsamda tarafınızın daha sağlıklı bir bilgilendirmeye haiz olması için "HARREM" satıcısına soruyu yönlendirmeniz daha uygun olacaktır. Sağlıklı günler dileriz:)

Gül Mayası Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik Fotoğraf Ve Görseller

Gül Mayası Aydınlatıcı Ve Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü