Gül Suyu 100 ml Alınmaya Değer Mi

Hatice

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,229
0
0
Gül Suyu 100 ml En Düşük Fiyat Nerede?
Gül Suyu 100 ml Mevcut Fiyatı 270.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Gül Suyu 100 ml Kaç Kişi Memnun?

Gül Suyu 100 ml Hakkında yaklaşık 183 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Gül Suyu 100 ml Ürün Hakkında Bilgi

Bioterra Gül Suyu 100 ml Cildi nemlendirip, kuruma ve gerginlik oluşmasını önler. Cilt gözeneklerini temizler, yağlanmayı azaltıp sivilce ve akne oluşumlarını kurutur. Antioksidan ve anti-inflamatuar etkisi ile yaş kaynaklı kırışıklıkların oluşumunu geciktirir. Ciltteki ölü deriyi atıp, cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur._x000D_

Gül Suyu 100 ml Ürününün Satıcısı, Bioterra Gül Suyu 100 ml ürününü 270.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Gül Suyu 100 ml Hakkında Yapılan Yorumlar
270.0 Tl ye satışta olan Gül Suyu 100 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
183 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Filiz özçeviren önerisiyle aldımm bayıllll dımmmmm aşırı iyi geldi yüzüme çok severek kullanacağım artık bundan devam
İsim: Esra U.
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Mayıs 2024
Satıcı: Yvonne Organic Cosmetic

Yorum: Ambalajlanmasi çok güzeldi.Mis gibi de kokuyor.Tonigim bitince hemen başlayacağım kullanmaya.
İsim: Z** S**
Beden: 31 Mart 2024
Satıcı: Bioterra Organics

Yorum: bu kadar iyi olacağını tahmin etmezdim. dolabın kapak kısmına koydum sabah ve aksam yüzümü temizlendikten sonra sıkıyorum. göreneklerimi sıkılaştırdı. kokusu çok güzel diyemem ama doğal bir ürün olmasinin sonucu olarak yapay bi gül konusu beklemiyordum zaten. kısacası alın aldirin çok memnun kaldım.
İsim: G** a**
Tarih: 24 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Premanın önerisiyle aldım dolapta saklıyorum sabahları kullanıyorum parlıyor herseye kullanıyorum
İsim: Leyla K.
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: Kokusundan korkmustum ama bence gayet iyi gelir gelmez hemen yüzümü yıkayıp sıktım.Peki kim önerdi tabikiii fikoo.her önerdiğimi iyi çıkar bir insanın kendisine gözü kapali güvenin
İsim: S** P**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Ürünü buzdolabında muhafaza Edip sabah akşam yüzüme sıkıyorum doğal gül kokusu geliyor buram buram filiz özçeviren tavsiyesiyle aldım beğendim
İsim: H** R**

Yorum: çok güzel bir ürün
İsim: Ö** Ş**
Beden: 25 Mayıs 2024

Yorum: çok memnunum, harika ürün. gül suyu kullanmayanlar kullanmalı, kullananlar da bu ürüne şans vermeli.
İsim: G** y** k**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Fikoda görüp aldım kullandığı kötü ürün yok kadının valla
İsim: E** A**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Cok kaliteli. Kargo sağlam ve hızlı geldi.
İsim: **** ****
Tarih: 30 Aralık 2023

Yorum: Filiz özceviren der dururum tavsiyeyle
İsim: F** B**
Beden: 18 Ağustos 2024

Yorum: Buzdolabında saklıyorum cildime iyi geliyor 👍🏻🌸
İsim: D** Y**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Tamamen doğal bi ürün. Buz dolabında tutuyorum ve fresh bir şekilde kullanıyorum.
İsim: Z** E** M**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Gerçekten çok güzel 👍🏼
İsim: G** T**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: fiyatına göre gayet iyi yapıştım 1 2 ay içerisinde tekrar güncelleme yapacağım...yorumlarda çok iyi bahsediliyor....Ben basit bekliyordum ama demirleri sağlam yapıştırma yerleri plastik..
İsim: M** E**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Filiz özçivit'in sayesinde aldım çok teşekkür ederim bugün elime ulaştı kargo çok güzeldi iyi ki varsın filiz'im
İsim: P** K**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: kokusu güzel. ağır gül kokmuyor. yüzüme fıslıyorum.
İsim: B** T**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: ürünü çok beğendim
İsim: s** i**
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: Fiko dedi aldım güzeldir
İsim: F** D**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel çok beğendim dedikleri kadar güzelmiş
İsim: N** A**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Diğer ürünlerini severek kullanıyorum.
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Beğendim güzel bir yapısı var
İsim: N** A**
Beden: 11 Ağustos 2024

Yorum: Cam şişede miss gibi kokusu
İsim: F** G**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: doğal oldugu aşikar begendim şişesi çok hoş
İsim: y** k**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: T bölgesi yağlı bir cildim var bende sivilce yaptı maalesef 😔
İsim: B** N** A**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendimm,harika
İsim: Saadet B.
Beden: 18 Mayıs 2024

Yorum: filiz öz çeviren tavsiyesi ile tereddüt etmeden alındı 🙏
İsim: e** ö**

Yorum: İlk siparişim Filiz Özçeviren tavsiyesiyle aldım sorunsuz ve hızlı geldi hediyeler için ayrıca teşekkür ederim
İsim: G** K**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: Bildiğiniz gerçek gül suyu, dokusuyla kokusuyla anlaşılıyor gerçekten. Bayram öncesi sipariş etmeme rağmen 1 günde teslim aldım, bu markadan başka ürünler de aldım tavsiye ederim kalitesi parasını hak ediyor
İsim: M** A**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: klasik gül suyu, yatıştırıcı tonik olarak kullanmak için aldım. Doğal içeriği olduğu için tercih ettim
İsim: H** Ç**
Tarih: 13 Mart 2024

Gül Suyu 100 ml Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhabalar. ben Rozesa hastasıyım, gül suyu çok kullanmak istiyorum ama her seferinde alerji yapıyor yüzümde, sizin üründe de aynı şeyi yaşar mıyım acaba?
Cevap: Merhaba, içieriği Gül uçucu yağı buhar distilasyonu elde edilirken çıkan saf gül suyudur. Rosa rahatsızlığını yatışırıp cildin bariyerlerini güçlendirmek için Mağazamızda bulunan Bioterra Organik İntense Hydra Soothing Cream Yoğun Nemlendirici Yatıştırıcı ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

Soru: Nasıl kulanılmalı?
Cevap: Merhaba, Temiz bir pamuğa gül suyu sıkarak yüzünüze nazikçe uygulayın. Bu işlem cildinizdeki fazla yağ ve kiri temizlemenize yardımcı olur. Doğal nemlendirici olan gül suyunu tonik olarak kullanıp, cildinizde tıkanmış gözeneklerden kaynaklı sivilce oluşumunu engelleyebilirsiniz. Bioterra Ekibi

Soru: Ürün 5 ve 3 yaşındaki çocukların yastığına sıkılabilir mi
Cevap: Merhaba evet kullanabilir .

Soru: Bebeklerde kullanılabilir mi boyun pişiklerinde?
Cevap: Merhaba, Boyun altı ve pişikler için önerimiz Shea butter kullanmanızdır. Bioterra ekibi

Soru: Faydaları neler ciltte
Cevap: Merhaba , yüzünüzü yıkadıktan sonra ciltte kalan kalıntıları temizler , ciltteki gözenekleri temizleyip nemlemdirerek siyah nokta ve akne oluşumunu engeller.Cildinizi ölü hücrelerden arındırarak daha sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar .Yvonne ailesi

Soru: Gözenek sıkılaştırır mı
Cevap: Merhaba.Evet gözenekleri sıkılaştırır , siyah nokta ve sivilce oluşumunu engeller.Yaşlanmayı geciktirir

Soru: Sprey şeklinde mi?
Cevap: Merhaba Fıs fıs sprey şeklindedir. Bioterra Ekibi

Soru: Kullanım şekli nasıldır?
Cevap: Merhaba, Temiz bir pamuğa gül suyu sıkarak yüzünüze nazikçe uygulayın. Bu işlem cildinizdeki fazla yağ ve kiri temizlemenize yardımcı olur. Doğal nemlendirici olan gül suyunu tonik olarak kullanıp, cildinizde tıkanmış gözeneklerden kaynaklı sivilce oluşumunu engelleyebilirsiniz. Bioterra Ekibi

Soru: Merhaba,hamilelerin kullanımına uygun mudur ?
Cevap: Merhaba, %100 Saf gül suyudur. kullanıma uygundur. Sağlıklı günler. Bioterra Ekibi

Soru: Merhaba cam sise mi
Cevap: Merhaba , evet urunumuz cam sisedir

Soru: Merhaba yeni hasat mı? Bu senenin üretimini bekliyorum almak için
Cevap: Merhaba, ürünümüz yeni hasattır ve yeni üretimdir

Soru: Merhaba, ürünün ambalajında organik tarım ile ilgili bir ibare göremedim. Farklı bir soruya sertifikalı diye yanıt vermişsiniz, teyit etmek istedim. Teşekkürler.
Cevap: Merhaba ürünümüz %100 oranında organik tarım içeriği gül suyudur. Sertifika başvuru sürecindedir. En yakın zamanda ürünümüzün üzerinde sertifikası yer alacaktır.

Soru: icinde koku verici esans veya parfum varmi
Cevap: Merhaba , iceriginde esans parfum gibi kimyasal maddeler bulunmamaktadir.

Soru: Merhaba kullandığım gül suları komedon ve sivilce yapıyor. İçerik olarak böyle sorun oluşturur mu ?
Cevap: Merhaba, içeriği %100 Saf gül suyudur. Sağlıklı günler. Bioterra Ekibi

Soru: Merhaba içinde % kaç oranında yap var acaba? Isparta gülü mü?
Cevap: Merhaba, %2 oaranında yağ içermektedir. Distilasyon işlemindeki ilk ayrıştırılan suyudur. Bioterra Ekibi

Soru: merhaba sprey formunda mı
Cevap: Merhaba, evet sprey formundadır.

Soru: merhaba gül suyu ilk distilasyonmudur ve yağı alınmışmı
Cevap: Merhaba , Bioterra Gül suyumuz ilk distilasyondur, eser miktarda yağ içerebilir. Bioterra Ailesi

Soru: merhaba çok hassas, karma kızarık ve rozalı bie cildim var.bu ürün uygun mu? kimyasal vb içeriyor mu? ayrıca sivilce yapma ihtimali var mıdır ?
Cevap: Merhaba, Gül suyunun, her türlü cilt tahrişini ve kızarıklığını hafifletmeye yardımcı olan antienflamatuvar ve yatıştırıcı özellikleri vardır. Ayrıca gözenekleri tıkayan birikmiş yağ ve kiri temizlemek için harika bir temizleyici olarak çalışır.

Soru: Merhaba gül suyu içilebilir mi?
Cevap: Merhaba, Cilt için Kullanımı Uygundur.Bioterra ekibi.

Soru: Merhaba buzdolabında saklayıp kullansak sıkıntı olur mu
Cevap: Merhaba, buzdolabında muhafaza ederek kullanabilirsiniz.

Gül Suyu 100 ml Görseller

Gül Suyu 100 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü