Gümüş Hasır Erkek Kol Saati Apsv1-a6242-eh154 Bu Ürünü Almalı Mı ?

Gulsen

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Gümüş Hasır Erkek Kol Saati Apsv1-a6242-eh154 Fiyatına Göre Alınır Mı?
Gümüş Hasır Erkek Kol Saati Apsv1-a6242-eh154 Şu Anki Satış Fiyatı 769.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Gümüş Hasır Erkek Kol Saati Apsv1-a6242-eh154 Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Gümüş Hasır Erkek Kol Saati Apsv1-a6242-eh154 Hakkında yaklaşık .

Gümüş Hasır Erkek Kol Saati Apsv1-a6242-eh154 Ürün Bilgisi

Gümüş Hasır Erkek Kol Saati Apsv1-a6242-eh154 Ürününün Satıcısı, Aqua Di Polo 1987 Gümüş Hasır Erkek Kol Saati Apsv1-a6242-eh154 ürününü 769.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Gümüş Hasır Erkek Kol Saati Apsv1-a6242-eh154 Kullanıcı Yorumları Nasıl?
769.9 Tl ye satışta olan Gümüş Hasır Erkek Kol Saati Apsv1-a6242-eh154 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: çok şık bı saat kızıma aldım
İsim: **** ****
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Aqua di Polo

Yorum: Harika çok memnunun duruşu çok güzel
İsim: A** S**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: sevgilime doğum günü hediyesi olarak aldım saat güzel hızlı geldi denilebilir
İsim: A** O**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: ürün çok güzel çok iyi duruyo teşekkür ederim
İsim: k** ç**
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: bayıldımmm
İsim: S** ç**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel bence
İsim: D** A**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: hızlı ve güzel bir alışverişti
İsim: T** a**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: erkek saati sipariş etmişim yanlislikla,bu yüzden kesin kötü gelir diyordum ama kordonu falan aslaa kaba değil
İsim: E** K**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: Ürün görüntü olarak aynı geldi fakat maddesi pek içime sinmese de fiyat-performans anlamında normal buluyorum
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel sağlam geldi kargo hızlıydı
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: çin arkasındada yazıyor zaten garanti kağızı boş geliyor
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: Erkek kol saatti istedim kadın yollandı nasıl bir değerlendirme yapmamı önerirsiniz
İsim: İ** Ş**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: yanlış ürün gönderilmiş kadın saati
Tarih: 01 Temmuz 2024

Gümüş Hasır Erkek Kol Saati Apsv1-a6242-eh154 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: şu alıyormu
Cevap: Merhaba, Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saatinizden en uzun süre faydalanabilmeniz için, her türlü sıvı ve su temasından uzak tutmanız önemlidir. Uzun süre yoğun su ve sıvı teması, saatinize zarar verebilir. Ancak, saatiniz yağmur damlalarına ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdır. El yıkama gibi günlük aktivitelerde, saatinize dikkatli davranmanız, uzun ömürlü kullanımını sağlayacaktır.Su temasını minimumda tutmak, saatinizin performansını artırabilir. Eğer başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa veya başka bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Keyifli alışverişler dileriz! Saygılarımla,

Soru: kordin uzunluğu kaç santim
Cevap: Merhaba, Kordon Uzunluğu: 17 cm. İyi günler dileriz.

Soru: kasa çapı kaç cm
Cevap: Merhaba, kasa çapı 35 mm iyi günler dileriz.

Soru: saatin kordonunun genişliği. kaç cm
Cevap: Merhaba, Kordon Genişliği: 1,6 cm iyi günler dileriz.

Soru: Erkek saati yazıyor aynı modelin rose goldunda kadin yazıyor ikisinin farkı ne ben gümüş istiyorum bu modeli sevdim kadın kullanamıyor mu
Cevap: Merhaba,Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.Sorunuzu aldık ve size ürünümüzle ilgili bilgi vermekten memnuniyet duyarız. İlgilendiğiniz model, unisex bir tasarıma sahiptir. Hem kadınlar hem de erkekler için uygundur, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Unisex tasarımımız, şıklığı ve rahatlığı bir araya getirerek herkesin stilini tamamlamasına olanak tanır. Eğer başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa veya başka bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Keyifli alışverişler dileriz! Saygılarımla,

Soru: siyahı ne zaman gelir
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz net bilgi veremiyoruz bu konuda bu modelde siyah renk mevcut değil efendim şu an için keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kadın saati olarak kullanılır mı
Cevap: Merhaba, tercih edebilirsiniz. İyi akşamlar dileriz.

Gümüş Hasır Erkek Kol Saati Apsv1-a6242-eh154 Detaylı Fotoğraflar

Gümüş Hasır Erkek Kol Saati Apsv1-a6242-eh154 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü