Gümüş Parlak Taşlı Tek Şeritli Tokalı İnce Yüksek Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

PusulaRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
317
0
0
Gümüş Parlak Taşlı Tek Şeritli Tokalı İnce Yüksek Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Bu Ürünü Almalı Mı?
Gümüş Parlak Taşlı Tek Şeritli Tokalı İnce Yüksek Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Şimdiki Fiyatı Ile 1499.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Gümüş Parlak Taşlı Tek Şeritli Tokalı İnce Yüksek Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Memnuniyet Durumu Nedir?

Gümüş Parlak Taşlı Tek Şeritli Tokalı İnce Yüksek Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Hakkında yaklaşık 32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Gümüş Parlak Taşlı Tek Şeritli Tokalı İnce Yüksek Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Teknik Bilgiler

Gümüş Parlak Taşlı Tek Şeritli Tokalı İnce Yüksek Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Limeo Gümüş Parlak Taşlı Tek Şeritli Tokalı İnce Yüksek Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı ürününü 1499.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Gümüş Parlak Taşlı Tek Şeritli Tokalı İnce Yüksek Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Yorum Ve Değerlendirmeler
1499.0 Tl ye satışta olan Gümüş Parlak Taşlı Tek Şeritli Tokalı İnce Yüksek Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Tam kalıp çok rahat . Kendi numaranızı alabilirsiniz (36 numara)
İsim: MAHİDE Y.
Tarih: 24 Mayıs 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: Limeo

Yorum: ayakabimi neden bir beden büyük gönderdiniz nasıl iade edeceğim çok büyük oldu
İsim: **** ****
Tarih: 14 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: İşte aradığım ayakkabı . Ürün birebir göründüğü gibi çok güzel ve çok şık. Deneyip biraz yürüdüğümde de ayağımı acıtmadı. Kalıp konusuna gelirsek benim ayağım 36 numara çok az büyük geldi ama (bu sorunları hep yaşadığımdan genellikle yarım tabanlık koyarak hallediyorum bir numara küçüğüde dar gelecektir) gönül rahatlığı ile alınabilir bir ayakkabıDevamını Oku
İsim: T** Ç**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: çok beğendim, çok sık ve kaliteli durdu ama büyük geldi 😔 mecbur iade edip bir numara küçüğünü alacagim
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Aşırı rahat bi ayakkabı
İsim: A** e** İ**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Ayakkabı çok güzel ama bir numara büyük maalesef oldu iade .
İsim: P** S**
Tarih: 06 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Ayakkabıyı çok beğendim fakat büyük geldi iade edip bir küçük numarasını alacağım
İsim: F** N** D**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: ürün çok güzel tafsiye ediyorum
Tarih: 18 Mayıs 2024
Beden: Beden:35

Yorum: Çok güzel oldu
İsim: Ç** K**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Çok şık bir ayakkabı çok beğendim
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Satıcı çok ilgili ve dışardaki ayakkabılardan daha güzel
İsim: O** C**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: çok şık fakat kalıp olarak bir beden küçük alın
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: ayağım ince uzun ve normal giydiğim numaramı aldım ama bol geldi keşke 37 alsaydım yorumlara bakınca arada kaldım
İsim: G** A**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Ayağıma tam oldu sadece biraz rahatsız gibi aşırı rahat gelmedi ondan bir puan kırdım
İsim: G** T**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:39

Yorum: ürün çok güzel beklediğimden de güzel geldi fakat yorumlara güvenerek küçük aldım keşke yapmasaydım şimdi diğerini iade edip büyüğünü anlamak istedim fakat fiyatı iki katına çıkmış 1 puan o yüzden kırdım inşallah güncellenir fiyatı düşer
İsim: Ç** b** Ç**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Kaliteli ve şık
İsim: h** k**
Tarih: 07 Temmuz 2024

Yorum: ürün çok şık gerçekten tek problem benim ayağıma büyük geldi ama değiştirmeyi düşünmüyorum tbanlık loyup giyeceğim altına
İsim: h** e** k**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Ürün göründüğü gibi aynı şekilde geliyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Çok şık ve hoş. Ben 38 giyiyorum normalde kalıbı büyük olduğu için 37 numarasını aldım oda büyük geldi iade ettim tekrardan 36 numarasını aldım. Ürünün paketlemesi olsun ürünün kendi olsun harika bayıldım satıcıyada burdan teşekkürlerimi iletiyorum ☺
İsim: A** T**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Ürün çok güzel ve çok rahat ama biraz büyük geldi iade
İsim: Nihal Ö.
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: görüldüğü gibi hem çok şık hemde aşırı rahat
İsim: Z** Y** Ş**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: Görseldeki gibi ama büyük olduğu için üzülerek iade edeceğim
İsim: G** g** A**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel çok rahat ve kaliteli
İsim: s** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Mayıs 2024

Yorum: Çok şık çok beğendim. Yanlız yüksek topuk olduğu için ayağım öne kaydı ve arkada boşluk oluştu.
İsim: T** a**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: çok şık grçekten, kenarları kumaş, lame derisini de yapsalar iyi olur, kır düğünde giyince kirlendi kenarları, deri olsa iyi olur gibi
İsim: Fulya G.
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:35

Gümüş Parlak Taşlı Tek Şeritli Tokalı İnce Yüksek Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Topuğu kaç cm?
Cevap: Merhabalar topuk boyu 13 cm dir

Soru: Slm, taraklı ayaklar için uygun mu? 40 numara giyiyorum bana 39 olur mu?
Cevap: Merhabalar taraklı ayağa uygun olmayabilir kalıbı geniştir 39 olur

Soru: Topuk kaç cm
Cevap: Merhabalar, 13 cmdir.

Soru: diğer numaralar ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, muhtemelen bayram sonrası gelir.

Soru: merhaba ayağım 21 cm kac numara uygun olur
Cevap: merhaba, 35 beden tercih edebilirsiniz.

Soru: Yorumlarda kalıbı bol yazılmış ama öyle mi
Cevap: Merhabalar efendim tam kaliptir.

Soru: Bu ayakkabıya uyumlu çanta var mı ? Teşekkürler
Cevap: Merhabalar efendim stoklarımızda sadece ayakkabı mevcuttur

Soru: 37 si gelir mi acaba
Cevap: merhaba muhtemelen stoklara girecektir.

Soru: Be zaman girer stoklara ona göre bekleyeceğim
Cevap: Bir hafta içinde muhtemelen

Soru: Merhaba 37 numara ne zaman gelir? Kısa sürede almam lazım
Cevap: merhaba, maalesef bu üründe stok güncellemesi olmayacak..

Soru: ÖN PLATFORM YÜSEKLİK NEDİR
Cevap: Merhabalar. 3 cmdir.

Soru: 15 yada 16 cm olani yok mu gümüş renk de
Cevap: Merhabalar, maalesef standarttır.

Soru: Selam ürün göründüğü gibi mi?
Cevap: Merhaba, Ürünler birebir gerçek üründen çekilen fotoğraflardır. İyi günler dileriz

Soru: merhaba 38 giyiyorum ayağım taraksız kalıbı dar mı bol mu 37 mi almam gerekiyor
Cevap: Merhabalar efendim tam kaliptir iyi alışverişler dileriz

Gümüş Parlak Taşlı Tek Şeritli Tokalı İnce Yüksek Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı Ürünün Detaylı Resimleri

Gümüş Parlak Taşlı Tek Şeritli Tokalı İnce Yüksek Topuklu Kadın Abiye Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü