Gün Batımı 16 Renkli Gökkuşağı Rgb Atmosfer Projeksiyon Lambası Alanlar Memnun Mu-

PeriRüzgar

Bilgili
9 Ağu 2023
249
2
0
Gün Batımı 16 Renkli Gökkuşağı Rgb Atmosfer Projeksiyon Lambası Alanlar Memnun Mu?
Gün Batımı 16 Renkli Gökkuşağı Rgb Atmosfer Projeksiyon Lambası Şu Andaki Değeri 889.4 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Gün Batımı 16 Renkli Gökkuşağı Rgb Atmosfer Projeksiyon Lambası Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Gün Batımı 16 Renkli Gökkuşağı Rgb Atmosfer Projeksiyon Lambası Hakkında yaklaşık 48 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Gün Batımı 16 Renkli Gökkuşağı Rgb Atmosfer Projeksiyon Lambası Teknik Açıklamalar

Gün Batımı 16 Renkli Gökkuşağı Rgb Atmosfer Projeksiyon Lambası Ürününün Satıcısı, Genel Markalar Gün Batımı 16 Renkli Gökkuşağı Rgb Atmosfer Projeksiyon Lambası ürününü 889.4 Tl'den Satılmaktadır.

Gün Batımı 16 Renkli Gökkuşağı Rgb Atmosfer Projeksiyon Lambası En Son Yapılan Yorumlar
889.4 Tl ye satışta olan Gün Batımı 16 Renkli Gökkuşağı Rgb Atmosfer Projeksiyon Lambası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
48 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: ürünü arkadaşıma hediye olarak aldım kendisi çok beğendi teşekkür ederiz
İsim: Havva İ. H.
Tarih: 02 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ARUMA TECH

Yorum: bayıla bayıla kullanıyorum. kumandalı olması aşırı iyi
İsim: **** ****
Tarih: 29 Mart 2023
Satıcı: Zabata Türkiye

Yorum: güzel ürün
İsim: R** P** A**
Tarih: 31 Ocak 2023
Satıcı: DARKBOSS

Yorum: kaliteli metal şık tasarım kumandalı satıcı hızlı gönderdi sağolsun
Tarih: 28 Ocak 2023
Satıcı: Fortrek

Yorum: Hatika bir ürün, hediye olarak aldım çok beğenildi.
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Kumandalı olduğu için kullanımı çok kolay. Güzel paletlenmişti.
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: Gece lambası olarak çok güzel beğendim
İsim: F** a**
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: Çok güzel bir ürün, gayet memnunum, usbli değil pilli olmasını tercih ederdim.
İsim: M** e** G**
Tarih: 28 Eylül 2022

Yorum: Muhteşem muhteşem muhteşem 👍
İsim: Kader T.
Tarih: 21 Eylül 2022

Yorum: Çok güzel tavsiye ederim ❤
İsim: A** B**
Tarih: 11 Ağustos 2022
Satıcı: pink ithalat

Yorum: Beklediğimden çok çok daha iyi diğer satıcılara nazaran tam bi fiyatperformans ürünü kumandalı olması çok çok daha iyi Kumandanın yanındapillerinin gelmesini beklerdim sadece ama olsun
İsim: Ç** K**
Tarih: 28 Temmuz 2022

Yorum: baya iyi daha önce bundan almıştım ama plastik olduğu için kırılmıştı budemir çıktı çok sağlam kesinlikle alın
İsim: H** B**
Tarih: 20 Temmuz 2023
Satıcı: DOLPHİNTEKNOLOJİ

Yorum: Kalitesi iyi değil ama iş görür
İsim: o** e**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Ocak 2023

Yorum: Salonumda kullanıyorum çok sevdim:)
İsim: G** A**
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: The battery included didnt work. but the lamp is cool
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: Ürünün ölçülerine dikkat etmeden aldım. Daha büyük olduğunu düşünmüştümfakat küçük. kumandası ürün özelliklerinde görülmesine rağmen kutuiçinden çıkmadı. Diğer yorumlarda da kumandasız olduğunu görünce kızımda beğendiği için iade etmedim. Ortalama bir ürün
İsim: ö** g**
Tarih: 20 Ekim 2022

Yorum: Kumandalı ayarlı renkler çok güzel sadece dışı birazcık basit malzeme
İsim: G** G**
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: ürün başarılı gayet güzel çok fazla yorum olmadığından biraz terettütettim ama güzel monlar arasında geçis yaparken bazen donuyor fişi çekiptaktığınızda düzeliyor bilastiği birazdaha sert plastikten olsaymiş dahaiyi olurdu gece lambası olarak bemce kullanılmaz 30 dakikada ısınıyorled patlamaz ama yananilir 2 3 saat dekoratif yada fotoğraf cekmek içDevamını Oku
İsim: E** B**
Tarih: 06 Ağustos 2022

Yorum: Hiç yorum yoktu çok korktum alırken amaaaaa cook güzel ask yaşıyorum 🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻
İsim: D** G**
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: alınmaya değer....
İsim: y** a**
Tarih: 13 Nisan 2022
Satıcı: Fortrek

Yorum: Kötü almayın dağılıyor
İsim: a** d**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Kumandası yok, plastiği çok başarılı değil ama aydınlatması kuvvetli vekesinlikle performans ürünü.
İsim: Zeliha Ö.
Tarih: 28 Ekim 2022

Yorum: ışık kalitesi cok güzel ama ürün cok kalitesiz duruyo bu fiyata dahaiyisi de yoktur ama💖🥳
İsim: i** u**
Tarih: 07 Ekim 2022

Yorum: Çok güçsüz ledi var
Tarih: 03 Ağustos 2022

Yorum: cok guzel renkleri var ama keske beyazda olsaymis
İsim: i** B**
Tarih: 05 Kasım 2022

Yorum: Ürün çok çok cokkk güzel, ilk başta flash modunda açık kalmış olarakgeliyor kumandadan duzeltebilirsiniz . Ürün çekimlerim için aldım.Yurtici kargo ile çalışmaları extra iyi hemen geldi . kaliteli urun .gorsel ekleyeceğim mutlaka PINK ITHALAT SATICISINDAN ALMANIZI TAVSIYEEDIYORUM. Dolap minnjewelry
İsim: M** D**
Tarih: 26 Ekim 2022

Yorum: Bu satıcıdan almayın 4 renk geliyor sadece
Tarih: 14 Ekim 2022

Yorum: ürün çok güzel ama cam kısmında çizikler var
İsim: s** ö**
Tarih: 01 Ekim 2022

Yorum: Ürün hızlı geldi fakat kumandalı değil ve görsellerdekiyle alakası yok
Tarih: 01 Ekim 2022

Gün Batımı 16 Renkli Gökkuşağı Rgb Atmosfer Projeksiyon Lambası Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Yeni yaşın güzellikler getirsin, doğum günün kutlu olsuun:) Gülfem&Hacer&Ayşe&Hava&Sevda&Mehmet Emin Bu notu ekleyebilirseniz sevinirim.
Cevap: tamamdır efendim ekledim şimdi

Soru: Saat 14.15 de soru sormuştum bugun kabloları dediğiniz gibi kontrol ettim bi sorun yok gibi görünüyor fakat lamba kısmında 2 kablo ucu görünüyor bu kablo uçlarından birisi çıkmış onun öyle mi olması gerekiyor yoksa ikisininde biryere bağlı olması mı gerekiyor (turuncu olan kablo çıkmış renk kırmızı da olabılır )
Cevap: İsterniznbozlere gorsel atniz pink ithalt insgram yardimci olalim

Soru: Saat 14.15 de soru sormuştum bugun kabloları dediğiniz gibi kontrol ettim bi sorun yok gibi görünüyor fakat lamba kısmında 2 kablo ucu görünüyor bu kablo uçlarından birisi çıkmış onun öyle mi olması gerekiyor yoksa ikisininde biryere bağlı olması mı gerekiyor (turuncu olan kablo çıkmış renk kırmızı da olabılır )
Cevap: tam olarak sorun nedir aldığınız satıcı yardımcı olamazsa bize yazabilirsiniz

Soru: hangi kargo ile geliyor ?
Cevap: Merhaba hosgeldinizYURTICIKARHO

Soru: Ürünün boyutu nedir?
Cevap: Merhaba ürüne ait bilgiler alt kısımdaki açıklamada yer almaktadır

Soru: merhaba yorumlardan kumanda gördüm, farklı ürün sanırım, kumandalisi varmi sayfanizda
Cevap: Efendim kumandasız ürünler

Soru: merhaba acaba nasil kullanılıyor prize takmamiz mi gerek yoksa pillede kullanilir mi
Cevap: Direkt olarak prize takmanız gerekir ve kumanda dan direkt olarak renk değişimi yapabilirsiniz

Soru: 16 renk var mı herkes pembe rengi paylaşmış ve kumandası yorumlardaki gibi mi?
Cevap: Merhaba, ürün kumandalı ve 16 renk seçeneği bulunmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Kumandali değil diyorsunuz peki nasıl çalışır? Ve fotoğraflarda kumanda var
Cevap: Merhaba efendim kablo üzerinde mevcuttur

Soru: baş kısmı oynar mi
Cevap: Yok efendm

Soru: Kaç renk modu var acaba? Ve kumandalı değil mi?
Cevap: Evet efendim 16 mod

Soru: 16 renkte sorunsuz çalışıyormu acaba daha önce başka bir satıcıdan aldığımda sadece 4 renk çalışıyordu
Cevap: Merhaba hosgeldiniz evet icinde var

Soru: merhaba kumandalı ürün de diğer ürünlerdeki popüler olan 4 rengi de veriyor mu yoksa sadece kumandalı ampüllerdeki renklere mi sahip
Cevap: Merhaba hosgeldiniz karsik renklerde veriyor

Soru: Usb ile mi kullanıyoruz normal piriz mi ? 16 ışıklı ve manuel değil doğru mu
Cevap: USB ile kullanılır ayrıca başlığınız la da kullanılabilir efendim

Soru: kumandalı olanından mi gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim

Soru: gece lambası olarak kullanılabilir mi
Cevap: arzu ederseniz elbette kullanabilirsiniz.

Soru: herkes pembe rengi paylasmista icinde gun batimi rengi de mevcut mu?
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba, 16 renk de mevcut mudur?
Cevap: Merhaba hosgeldiniz evet uyumludur

Soru: Merhaba ürünün ilk fotoğrafında sol altta bulunan renkler de 16 renge dahil mi?
Cevap: Merhaba, ürün 16 farklı renk seçeceğine sahip, kumandalıdır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba 16 renk deniliyor kumandalı deniliyor fakat yorumlarda olmadığını yazmışlar doğru mu
Cevap: Kumandasiz urun uc les efendm

Gün Batımı 16 Renkli Gökkuşağı Rgb Atmosfer Projeksiyon Lambası Ürünün Fotoğrafları

Gün Batımı 16 Renkli Gökkuşağı Rgb Atmosfer Projeksiyon Lambası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü