Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF Satın Alır Mısınız ?

Merve

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
5
Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF Tavsiye Eder Misiniz?
Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF Şimdiki Fiyatı Ile 299.95 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF Memnuniyet Durumu Nedir?

Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF Hakkında yaklaşık 228 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF Ürün Bilgisi

Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF _x000D_

Cilt bakımı rutinleri içinde de göz çevresi önemli bir yer tutmalıdır. Çünkü göz çevremiz hassas ve ince derisi ile çevresel faktörlerden en çok etkilenen ve genetik olarak da ilk önce ince çizgilerin göründüğü, yaşlılık belirtileri ile tanıştığımız bölgemizdir. >_x000D_

Yani yaş alma belirtilerini ötelemek, daha taze, daha canlı görünmek istiyorsak mutlaka göz çevremizi koruma altına almalı ve bakımını ihmal etmemeliyiz. >_x000D_
GÜNEŞİN CİLDİMİZE ETKİLERİ; _x000D_
FOTOYAŞLANMA adlandırması, güneşten gelen UVA ve UVB ışınlarının ciltte yol açtığı yaşlanma belirtilerini tanımlamak için kullanılıyor. Uzmanlar, ciltteki erken yaşlanma belirtilerinin yaklaşık yüzde 80’inin çevresel koşullardan kaynaklandığını belirtiyor. Güneş ışınları ise bu çevresel koşullar arasında en büyük tehditlerden birini oluşturuyor. Güneş ışınlarından kaynaklanan ince çizgi ve kırışıklık görünümü, yaşa bağlı biyolojik değişimlerden bağımsız olarak fotoyaşlanmaadıyla ifade ediliyor. _x000D_
NELERE DİKKAT ETMELİYİZ? _x000D_
Göz çevremiz için anti-aging ürünler, nemlendirme, morarma-şişlik gibi sorunlar için ürünler kullanıyoruz. Tüm bu problemlere güneşin yaydığı UV ışınlarının da çok büyük etken olduğunu belirtelim. _x000D_
Peki göz çevremizi güneşin zararlı ışınlarından koruyor muyuz?_x000D_
Gündüz ve gece bakım rutinlerimizde göz çevremizdeki problemleri kullandığımız ürünlerle gidermeye çalışırken, güneşin zararlı ışınlarına tekrar maruz bırakıyoruz. Kullandığımız ürünlerden yeterli etkiyi almamak bir yana göz çevresini korumamak mevcut problemlerin artmasına ve hatta yeni problemlerin oluşmasına yol açar. _x000D_
GÖZ ÇEVRENİZİ GÜNEŞİN ZARARLI IŞINLARINA KARŞI KORURKEN; DÜZENLİ KULLANIMDA DAHA AYDINLIK VE TAZE GÖRÜNÜME ULAŞMANIZI SAĞLAYACAK, HAFİF KAPATICILIK, NEMLENDİRME VE KOLAY KULLANIM ÖZELLİĞİ İLE NEWWELL MULTİFONKSİYONEL CONCEALER CREAM İLE TANIŞIN!_x000D_
ÖZELLİKLERİ; _x000D_
50 SPF KORUMA (UVA-UVB)_x000D_
MAVİIŞIK KORUMASI_x000D_
KAPATICILIK_x000D_
NEMLENDİRME_x000D_
AYDINLATICI ETKİ_x000D_
KULLANIM KOLAYLIĞI (STICK) KOLAY SÜRÜM, KOLAY DAĞILIM_x000D_
ANTİOKSİDAN_x000D_
NANO PARÇACIK İÇERMEYEN MİNERAL FİLTRELİGÜNEŞKORUYUCU_x000D_
UZUN SÜRELİKULLANIMDA GÖZ ÇEVRESİNDE KADEMELİAYDINLATMA VE TAZE GÖRÜNÜM KAZANDIRIR. (Vücutta kolajen sentezinin salgılanmasından sorumlu olan geni harekete geçiren aktif madde mevcut) _x000D_
ÖNEMLİ BİLEŞENLER;_x000D_
MİNERAL GÜNEŞ FİLTRELERİ _x000D_
AVOKADO YAĞI _x000D_
E VİTAMİNİ _x000D_
GOLDELLA AKTİF MADDE ( Helianthus annuus( ayçiçeği tohumu) yağı, Chlorella vulgaris özü, Rosmarinus officinalis (biberiye) yaprağıekstresi)_x000D_
MİNERAL(FİZİKSEL) GÜNEŞFİLTRESİ_x000D_
Mineral filtre özelliğindeki güneş koruyucular, içeriğindeki etkin maddeler sayesinde güneşin zararlı ultraviyole UVA ve UVB ışınlarının cilde temas etmeden yansıtılması için koruyucu bir kalkan görevi görür. Kimyasal filtrelerin etkisini göstermesi için güneşe çıkmadan 20 dk önce sürülmesi gerekirken mineral filtreler hemen koruyucu kalkan görevi oluştururlar. _x000D_
Kimyasal filtre içermez. _x000D_
Hassas ciltler için uygundur. _x000D_
Mavi ışık koruma sağ _x000D_
E VİTAMİNİ_x000D_
Hassas bölge olan göz çevresindeki ince çizgi ve kırışıklıkları en aza indirgemeye yardımcı olur. Güçlü bir antioksidan özellik sağlar. _x000D_
GOLDELLA:_x000D_
Tüm cilt tipleri için yaşlanma karşıtı bir yağdır. Dokuları serbest radikallerin zararlı etkilerinden ve bunların yaşlanma üzerindeki etkilerinden besleyen ve koruyan doğal antioksidandır. Cildin damarlarını pürüzsüzleştirir. Cilt dokusunu iyileştirir, cildin homojenliğini artırır, yüzey alanını ve kırışıklıkların miktarını azaltır. _x000D_
_x000D_
Hücresel canlılığı korur. _x000D_
Cilt dokusunu yumuşatır ve pürüzsüzleştirir._x000D_
AVOKADO YAĞI:_x000D_
Avokado yağıgöz çevresi bakımıiçin kullanabileceğiniz doğal yağların başında geliyor. Avokado yağı, cilt nemlendirici özelliği sayesinde doğal cilt bakımında çok sık kullanılıyor. Cildin direncini artırırken elastik yapısınıda koruyor.Avokado yağıvitamin bakımından zengin içeriğe sahip olduğu için cilt hücrelerini yeniler, nem sağlar, kırışıklıklarıönler hattagözaltımorluklarınıve cilt lekelerinin giderilmesine katkıda bulunur._x000D_
_x000D_

Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF Ürününün Satıcısı, New Well Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF ürününü 299.95 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF Ürün Hakkındaki Yorumlar
299.95 Tl ye satışta olan Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
228 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: tam anlamıyla bayıldım normal güneş kremleri göz altına uygulanmıyor malum bu yüzden uzun zamandır bir arayış içindeydim ve bu ürünü buldum harika ötesi kapatıcılığı nemlendirmesi ben çok sevdim
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NEW WELL

Yorum: Göz altlarım mor ve kapatıcı bulmam zordu artık daha kolay göz altımı çok güzel aydınlattı kapatıcılığı gayet yeterli benim için daha parlak ve canlı duruyor nemlendirmesi sayesinde daha kolay dağılım sağlıyor iyiki alıp denemişim güneş koruma özelliğini de sevdim ayriyeten kırışıklık karşıtı ton eşitleyici oluşu benim kurtarıcım oldu kremi yapısıDevamını Oku
İsim: E** Y**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: tek kelimeyle mükemmel bir ürün göz çevreme,göz pınarlarıma ve gözümün altına sürünce o yumuşaklığı ve pürüzsüz yapısını hissedebiliyorum🌸 göz altlarını çok güzel kapatıp ve aydınlatıyor asla akmıyor hafif bir yapısı etkisinden çok ama çok memnun kaldım var yaz aylarımın favorisi haline geldi♥ ince uçlu olması extra avantaj sağlıyor gönül rahatlDevamını Oku

Yorum: öncelikle kremin dokusu çok iyi gözaltı kapaticisi kullanıyorsanız artık kullanmanıza gerek yok hem gözaltınızı kapatıyor hem de güneşin zararlı etkilerinden koruyor çok beğendim üstelik yüksek korumalı artık sürekli kullanırım
İsim: i** K**

Yorum: Bayıldım aydınlık bir görüntü veriyor kolay sürülüyor dağımı çok kolay nemlendirmesi oldukça yüksek bende çizgilere toplanma yapmadı fresh bir makyaj seviyorsanız kapatıcı gayet yeterli olucaktır. Ürünün kokusu çok güzel sürüşümü ve kullanımıda çok pratik
İsim: B** B**

Yorum: Tam aradığım ürün. Güneş kremini göz çevresine uygulamak sıkıntı olduğu için bu ürün tam buna göre geldi. Göz çevresini çok güzel aydınlatıyor. Kargom hızlı elime ulaştı

Yorum: Benim gibi aydınlık göz makyajı sevenler bu ürünü alabilir gözdeki yorgunlugu alıp aydınlık bir görüntü veriyor Sibel Kilerci tavsiyesiyle aldım iyiki almışım keske hep indirim olsa😍
İsim: S** G**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok güzel gün içerisinde yenilemek için harika yazın göz altı çevremizin kurtarıcısı oldu çok güzel aydınlık veriyor 🥰
İsim: ç** k**

Yorum: Ürünü tereddüt ederek almıştım ama iyi ki de almışım gerçekten mükemmel beklentilerimin üstünde bir ürün oldu güneş korumalı olması ayrıca güzel kullanımı da çok kolay göz altı hassas bir bölge kapatıcılığı güzel beğendim. Özellikle de çantamda bulunduruyorum makyaj çantamın olmazsa olmaz ürünü oldu
İsim: e** ö**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün arkadaşlar göz altında daha canlı daha dinlenmiş bir görünüm veriyor ben çok beğendim
İsim: E** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldım gercekten yumusacık ve günes korumalı olması harika
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: Sabırsızlıkla beklediğim bir ürün idi . Uzun süredir bu ürünü arıyordum . New well kalitesiyle sonunda kavuştum istediğim ürüne. Kapatıcı özelliği çok yüksek . Morluklarım azaldı , içeriği zengin ve faydasını düzenli kullandığım için gördüm .göz altlarım Işıl Işıl ve doğal bir görünüm de .
İsim: M** K**

Yorum: Normalde güneş kremi kullanıyorum ama göz çevresine sürmediğim için rahatsız oluyordum bu ürüne rastlayınca hemen denemek istedim. Gerçekten çok pratik ve güzel bir ürün. Etkisi de muhteşem.
İsim: A** E**
Beden: 13 Ağustos 2024

Yorum: harika bir ürün çok beğendim güneş koruması haricinde harika kapatıcı.
İsim: A** Ç** T**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Sibel kilercide gördüm aldım bayıldım cok ekonomik ve oldukca iyi kapatıcılıgına bayıldım güneş korumasıda cok iyi
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: bütün kremleri m bu marka yerel ve milli bu ürünü de denedim ve beğendim
İsim: F** B**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Aydınlık,koruyucu,kapatıcılığı tüm özellikler bir arada tek ürünler hepsini hallediyorsunuz dokusu çok güzel ❤
İsim: F** K**

Yorum: Ürün gerçekten güzel aydınlatıyor güzel dağılıyor stok yapmalık teşekkürler
İsim: E** Y**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Sibel kilerci de gördüm aldım yine beni yanıltmadı ne öneriyorsa aldım buna ayrı bir aşık oldum iyiki almısım bir benzerini kullanıyordum 2500 lira kesınlıkle o para vermeye gerek yok aynısı
İsim: t** Ç**
Beden: 28 Ağustos 2024

Yorum: Az sürdüm işe yaradı çok sürünce iyice kapatır diye düşünüyorum sorunsuz geldi
İsim: D** Y**
Beden: 02 Eylül 2024

Yorum: new well yine şaşırtmadı bu markaya ürünlerine bayılıyorum gerçekten 💘kokusu dokusu çok güzel krem yapısında kapitici özelliği de var göz çevresinde kullanıyorum güneş krem etkili çizgilere vs dolmuyor kalıcılığı uzun sürüyor 2 saatte bir tazelemem yetiyor kullanımı çok rahat. 50+spf korumalı ve aydınlık kazandırıyor çok memnun kaldım
İsim: B** G**

Yorum: Kullanıslı bir ürün
İsim: B** E**
Beden: 16 Ağustos 2024

Yorum: arkadaşımda denemiştim hemen sipariş verdim göz altlarımi kusursuz yaptı kapaticiligini begendim ve aynı zamanda çok güzel bir parlaklık veriyor aynı zamanda güneş koruma özelliği olmmasi çok iyi çantamdan eksik etmem ben bunu çok begendim

Yorum: Ürünü heyecanla bekliyordum.Elime çok hızlı ulaştı.Asiri pratik bir ürün.Cantaya at çık.Stick formatı olduğu için kullanımı çok kolay.Geldigi günden beri yanımdan ayiramadim.Asiri güneşi olan şehirde olunca sürekli kendimi korumak istiyorum.Goz çevresi için harika bir alternatif.Gozcevremi hem gunesden koruyor,hemde aydınlık ve parlaklık veriyor.GoDevamını Oku
İsim: H** K**
Beden: 12 Ağustos 2024

Yorum: bu inanılmaz bir şey gerçekten acayip memnun kaldım yorumlardaki bahseden lerin beğenisi kadar varmış yumuşacık dokusu yapısı kokusu göz çevresini aydınlatması Gerçekten inanılmaz ben çok beğendim içinde güneş koruması olması da ayrıca bir güzel zaten indirimdeyken hem anneme hem kendime aldım hatta şu anda 2 tane daha sipariş verdim
İsim: E** D**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: ürünler yeni elime geçti..ilk izlenimim gayet başarılı ürünler...özellikle göz etrafı için arayış içerisindeydim..newwell i böyle birşey düşündüğü için tebrik ederim🙏hediyeniz için de teşekkürler 🙏
İsim: S** Ö**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Bb krem kullanıyorum cildim için göz altı morluklarımı ve güneş lekelerim var biraz göz altımda tam kapatmıyordu ve hoş durmuyordu göz çevrem bu şekilde göz altı bir ürün ararken denk geldim hemen sipariş verdim aynı gün kargoya verildi öncelikle onun için teşekkürler güneş koruması var ışıltısı çok iyi uygulaması kolay kuru cilt yapısına sahibimDevamını Oku

Yorum: İstediğim Concealer i buldum sonunda 😍 Muhteşem bir ürün. Göz altında dolma yapmıyor ve istediğim kapatıcılığı sağlıyor. İçeriği ile güneşten koruma sağlarken daha aydınlık canlı bir görünüm veriyor. Göz çevremi nemlendiriyor. Ayrıca çok pratik bir kullanımı var. Makyaj çantamın olmazsa olmaz olan favori ürünü diyebilirim ☺. Çok başarılı 👍

Yorum: ay ben buna bayıldım harika bir kapatıcılığı var , üstelik cildime rengi tam oturdu özellikle göz altı morluklarımı çok iyi kapatıyor bayıldım gerçekten
İsim: A** K**

Yorum: Sonunda aradığım concealerı buldum renk tonu tam bana göre , 50 spf güneş koruması var içeriği harika çizgilere dolmuyor güzel yayılıyor ve uzun süre kalıcı makyajımın vazgeçilmezi oldu
İsim: L** D**

Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Kimyasal filtreli mi
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Mineral filtrelidir

Soru: Merhaba ürün gözleri yakıyor mu acaba bazı ürünler göz çevresine sürdüğümüzde yanma yapıyor bu konuda bilgi alabilir miyim
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yanma yapmaz efendim

Soru: merhaba ucu bittiği zaman nasıl açılıyor tekrar
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Açılmıyor efendim

Soru: Kaç yaş ve üzeri için uygundur?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 15 yaş üzeri için uygundur efendim

Soru: İçeriği nedir acaba
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Üürünlerimizin tamamı içerik olarak helal sertifikalı olup sağlık bakanlıgınınca onaylıdır

Soru: Merhaba göz altında yağlanma minik minik sivilce vs şeyler yapar mı peki?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hayır yapmaz efendim

Soru: Merhaba bittikçe alttan açmalı mı stick kalem tarzında
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim

Soru: Ben içeriğini öğrenmek istiyorum sertifikalarını değil içeriğimde TİTANYUM DİOKSİT VAR MI TAM İÇERİK YAZARSANIZ SEVİNİRİM
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hayır bulunmamaktadır efendim

Soru: merhaba göz altı kapaticiligi sağlıyor mu?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sağlıyor efendim

Soru: merhaba kumralim çok açık kalirmi
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Her ten renge uygundur efendim

Soru: Merhaba ucu açılıyor mu yoksa sadece göründüğü kadar mı
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Allttan açılır efendim

Soru: Bunun içerisinde parfüm var mı yoksa yok mu efendim
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yoktur efendim

Soru: Ürün tek renk mi?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim her ten rengine uygundur

Soru: Mat bitişli midir yoksa…?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Parlak mat bitislidir

Soru: Suya dayanıklı mıdır ?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Dayanıklıdır efendim

Soru: yüz için de uygun mudur?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Göz altları içindir

Soru: 30 yaş üstü uygunmudur göz altı kararmaya kapatmaktan ziyade götürmeye faydası olurmukararmalari
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Uygundur efendim

Soru: Kalem kutusu içinde iki bölüm var ama içinden bir kalem çıktı.
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bir adet dir efendim icindeki

Soru: merhaba iyi çalışmalar göz kapaklarında da kullanıma Uygun mu acaba?
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Uygundur efendim

Soru: Renk cesidi var mı?Tek cesit mi
Cevap: Merhabalar, Öncelikle New Well'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tek cesittir efendim

Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF Detaylı Fotoğraflar

Güneş Korumalı Göz Çevresi Concealer Cream 50+SPF En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü