Güneş Kremi Spf 50+ - 50 Ml Alınır Mı ?

Derya

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
532
0
0
Güneş Kremi Spf 50+ - 50 Ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Güneş Kremi Spf 50+ - 50 Ml Güncel Fiyatı 149.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Güneş Kremi Spf 50+ - 50 Ml Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Güneş Kremi Spf 50+ - 50 Ml Hakkında yaklaşık 1655 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Güneş Kremi Spf 50+ - 50 Ml Detaylı Açıklama

Güneş Kremi Spf 50+ - 50 Ml Ürününün Satıcısı, rise and shine Güneş Kremi Spf 50+ - 50 Ml ürününü 149.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Güneş Kremi Spf 50+ - 50 Ml Kullananlar
149.0 Tl ye satışta olan Güneş Kremi Spf 50+ - 50 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1655 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: indirim denk geldikçe stokluyorum süper bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 17 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Rise and Shine Kozmetik

Yorum: İndirime düştükçe stok
İsim: T** D**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: vazgeçilmezim indirime girdiği an stok yapıyorum
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: stokladim kesinlikle alin
Tarih: 22 Ekim 2023
Satıcı: R&S Kozmetik

Yorum: Severek kullaniyorum cildim beyaz ve hassas geçen senden beri kullaniyorum DİLAN'ımın emeğine sağlik güneşkremi de gerektiren birşey indirime girdikçe almak daha uygun oluyor rise and shine elinize emeğinize sağlik çok teşekkur ediyorum
İsim: Günnaz Ç.
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: İndirimde stokluyorum çok güzel ürünler satıcıya teşekkürler
İsim: T** Y**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: Tester amaçlı daha önce bir tane almıştım. dokusu,kokusu çok yumuşak. emiciliği çok gzuel ve hafif bir krem. kampanyadayken 3 adet daha sipariş verdim. bu sene beni idare eder 😊
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: stokladigim bur ürün
İsim: S** İ**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Favori güneş kremim ne yazarsam yazayim az gelir stok yapiyorum sürekli 6.paketi bitirdim kokusu harika sürünce cildi yumusatiyor agırlık yapmıyor alın aldırın mükemmel bir ürün pahalı markalara bin basar
İsim: S** Y**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Stok yaptım çok güzel
İsim: S** N** A**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Yüzümü yumuşacık yaptı , ayrıca çok güzel kokuyor. Stoklanmalı bir ürün 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
İsim: G** K**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün kesinlikle tavsiye ediyorum stokladım hatta
İsim: Y** Y**
Tarih: 10 Mayıs 2024
Satıcı: DERMAVISE

Yorum: ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı daha önce de alıp kullandığım bir ürün indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: d** d**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: çok iyi bir ürün stoklayacam tavsiye ederim
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Çok beğeniyorum harika stok yapıyorum sürekli gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: stok yapılacak bir ürün ben çok begendim
İsim: M** G**
Tarih: 18 Kasım 2023

Yorum: kokusu yapisi çok güzel harika stok yapıyorum
İsim: ö** ç**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Bittikçe aldığım bi ürün çok memnun kaldım yüze ayrı bi parlaklık veriyo yağsı bi hissiyat vermiyo kokusuda mükkk
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Ekim 2023
Satıcı: Sept

Yorum: Lazerden önce ve sonra kullanmak için almıştım ama bu kadar iyi beklemiyordum 100 TL'ye almıştım indirimden bir parmak almak bile yetiyor bazen çok iyi bir ürün hiçbir tepkime yaşamadım kuru ve hassas ciltliyim
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: kokusu yapisi çok hoşuma gitti cildimi guzelde nemlendiriyor
İsim: M** Ç**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: yeni elime ulaştı yaz için Stok yapcam
İsim: M** T**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: tam stok yapmalık bir ürün beğendim
İsim: D** b**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: güneş kremini çok beğendim
İsim: ş** d**
Tarih: 30 Ocak 2024
Satıcı: Best shoping

Yorum: Kokusu aşırı güzel ayrıca cildi çok iyi nemlendiriyor Dilan Polat yine şaşırtmadı hala mükemmel 🤍🫶🏻
İsim: e** k**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Sürekli kullandığım bir ürün çok güzel tavsiye ederim Dilan polata çok teşekkürler inşallah en kısa zamanda aramıza katılır🤲🏻
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: Efsane bir ürün gerçekten çok iyi çok memnun kaldım ve hep stok yapıyorum
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: indirimdeyken aldım .güzel ürün
İsim: g** d**
Tarih: 04 Temmuz 2023
Satıcı: DUFAA

Yorum: Ben böyle güzel bir güneş kremi görmedim ömrüm boyunca her markanın güneş kremini kullandım ama böylesini görmedim nasıl güzel nasıl 🥰 cildim çok hassas egzamalı cildim sürekli kızaran bir cildim var anında aldı kızarıklığı ve cildimi ışıl ışıl yaptı aşık oldum resmen😍 gerçekten hiç düşünmeden alın ben stok yaptım bile🌸
İsim: l** ş**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: İndirimde almıştım stok yapılır güzel ürün göz takmıyo
İsim: T** A**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: çok güzel bir güneş kremi diğer güneş kremleri yüzde yahlilik hissi veriyor bu işe direk emiyor ve indirim de oldukça tek kullandığım güneş koruyucu krem 🥰
İsim: M** S**
Tarih: 30 Ocak 2024

Güneş Kremi Spf 50+ - 50 Ml Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: yuze suruluyormu
Cevap: Merhabalar, tüm yüz ve vücut için kullanıma uygundur. nemlendirme özelliği vardır. Güneş Kremi SPF 50+ koruma faktörlü UVA ve UVB güneş ışınlarına karşı cildinizi korur. Su bazlıdır, ciltte yağlılık hissi bırakmaz. E vitamini içeriği sayesinde antioksidan etki gösterir. Çocuklar için kullanıma uygundur, 1 yaşından küçük bebekler için doktor tavsiyesi ile kullanılmasını önermekteyiz. Güneşte kalış sürenize göre 2-3 saate bir tekrarlayınız. Terledikten, suya girip çıktıktan sonra ve havluyla kurulanmanın ardından güneş kreminizi yenilemenizi tavsiye etmekteyiz❤

Soru: içeriği nedir
Cevap: Merhabalar Aqua, Octyldodecanol,Cyclopentasiloxane, Glycerly Stearate, Ethylhexyl,Methoxycinnamate, Octocrylene, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenly Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide, Cetearyl Alcohol, Benzophenone-3, Ceteareth-20, Ceteareth-12,Cetyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Tocopheryl, Acatete, Sodium Polyacrylate, Benzophenone, Citral, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool.❤

Soru: yüzde tüylenme yapar mı
Cevap: Merhabalar içeriğindeki etken maddelerden kaynaklı kıl kökünü beslememektedir. ❤

Soru: İçerik nedir
Cevap: Merhabalar, Aqua, Octyldodecanol,Cyclopentasiloxane, Glycerly Stearate, Ethylhexyl,Methoxycinnamate, Octocrylene, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenly Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide, Cetearyl Alcohol, Benzophenone-3, Ceteareth-20, Ceteareth-12,Cetyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Tocopheryl, Acatete, Sodium Polyacrylate, Benzophenone, Citral, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Soru: Çocuklara kullanılırmı
Cevap: Merhabalar, Çocuklar için kullanıma uygundur, 1 yaşından küçük bebekler için doktor tavsiyesi ile kullanılmasını önermekteyiz. Güneşte kalış sürenize göre 2-3 saate bir tekrarlayınız. Terledikten, suya girip çıktıktan sonra ve havluyla kurulanmanın ardından güneş kreminizi yenilemenizi tavsiye etmekteyiz❤

Soru: çocuklarda kaç yaş için uygundur
Cevap: Merhabalar, nemlendirme özelliği vardır. Güneş Kremi SPF 50+ koruma faktörlü UVA ve UVB güneş ışınlarına karşı cildinizi korur. Su bazlıdır, ciltte yağlılık hissi bırakmaz. E vitamini içeriği sayesinde antioksidan etki gösterir. Çocuklar için kullanıma uygundur, 1 yaşından küçük bebekler için doktor tavsiyesi ile kullanılmasını önermekteyiz. Güneşte kalış sürenize göre 2-3 saate bir tekrarlayınız. Terledikten, suya girip çıktıktan sonra ve havluyla kurulanmanın ardından güneş kreminizi yenilemenizi tavsiye etmekteyiz❤

Soru: merhaba dipomed güneş kremi de size mi ait
Cevap: Merhabalar sayfamız üzerindeki ürünler hakkında bilgi verebilmekteyiz.

Soru: 13 yaş için uygunmudur bu kirem
Cevap: Merhabalar, kullanım sağlayabilirsiniz.

Soru: filtresi nedir?
Cevap: Merhabalar güneş kremi içerik:aqua,octyldodecanol,cyclopentasiloxane,glyceryl stearate,ethylhexyl,methoxyinnamate,octocrylene,bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine,butyl ,methoxydibenzoylmethane,ethylhexyl salicylate,cetearyl alcohol,parfum,cetaareth -12,cetyl palmitate,tocopheryl,acetate,benzophenone,citral,eugenol,hexyl cinnamal,linalool.

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, PTT, MNG ve Trendyol express ile çalışmaktayız🤍

Soru: fondöten bazlı mı
Cevap: Merhabalar baz değildir güneş kremidir renkli özelliği yoktur

Soru: bronzlastiriyomu
Cevap: Merhabalar bronzlaştırma özelliğine sahip değildir dilerseniz bronzlaştırıcı yağımızı kullanım sağlayabilirsiniz. ❤

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhabalar, PTT, MNG ve Trendyol express ile çalışmaktayız🤍

Soru: 🙏👍🏻👍🏻🤲🤲
Cevap: Merhabalar, ❤

Soru: bebekler için uygun mu
Cevap: Merhabalar, Çocuklar için kullanıma uygundur, 1 yaşından küçük bebekler için doktor tavsiyesi ile kullanılmasını önermekteyiz. Güneşte kalış sürenize göre 2-3 saate bir tekrarlayınız. Terledikten, suya girip çıktıktan sonra ve havluyla kurulanmanın ardından güneş kreminizi yenilemenizi tavsiye etmekteyiz❤

Soru: merhabalar mavi ışık koruması ve dermatolog onayı var mı ürünün?
Cevap: Merhabalar mavi ışık üzerinde koruma etkisi yoktur,ürünlerimiz gerekli kontroller ve onaylardan geçmektedir❤

Soru: 50 + 50 derken 2 tane mi geliyor yani
Cevap: Merhabala 50SPF güneş koruma faktörü, 50ML ürün gramajıdır.❤

Soru: renk tonu eşitler mı
Cevap: Merhabalar, beyazlatıcı kremimiz ile destekleyerek kullanım sağlayabilirsiniz.🤍

Soru: yüz için uygunmudur
Cevap: Merhabalar, yüz ve vücut için kullanıma uygundur ❤

Soru: yağlı ciltler için uygunmu
Cevap: Merhabalar, su bazlıdır. Kullanım sağlayabilirsiniz.

Güneş Kremi Spf 50+ - 50 Ml Detay Resimler

Güneş Kremi Spf 50+ - 50 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü