Güneş Kremi Spf 50 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Sukriye

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
566
0
15
Güneş Kremi Spf 50 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Güneş Kremi Spf 50 Şu Anki Satış Fiyatı 349.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Güneş Kremi Spf 50 Kullanıcılar Memnun Mu?

Güneş Kremi Spf 50 Hakkında yaklaşık 5975 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Güneş Kremi Spf 50 Detaylı Açıklama

Güneş Kremi 30 ML - Spf 50+ Ürün Fonksiyonu: Yumuşak ve hafif yapısı sayesinde cildinizde yağlı his bırakmaz. Cildiniz tarafından kolayca emilir. THE TOUCH Güneş Kremi, güneşin zararlı etkilerinden cildinizi korurken aynı zamanda cildinizi nemlendirerek, daha aydınlık ve parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Kullanım Önerisi: Yeterli miktarda ürünü temizlenmiş cildinize güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulayınız. Güneşten korunmanın devamlılığı için terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra da işlemi tekrarlayınız. Günlük kullanım için uygundur.

Güneş Kremi Spf 50 Ürününün Satıcısı, The Touch By Seda Altın Güneş Kremi Spf 50 ürününü 349.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Güneş Kremi Spf 50 Yorum Ve Değerlendirmeler
349.0 Tl ye satışta olan Güneş Kremi Spf 50 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5975 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Ön satışa çıktığında hiç şüphe etmeden 2 tane almıştım. cildim karmadan yağlıya dönük. Sivilcelenme akne vs yapmayınca kokusu dokusu verdiği cam cilt etkisi ile kalbimi fethetti. Markanın diğer tüm ürünleri evimde fazlasıyla stokluydu zaten. 3 al 2 öde kampanyası ile 6 adet daha güneş kremi sipariş ettim o kadar fazla övmüşüm ki yeni ürünleri kıymeDevamını Oku
İsim: D** Y**
Tarih: 29 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Touch by Seda Altın

Yorum: Her ürününü gözü kapalı aldığım canım Seda, öyle güzel dokundun ki yine cildimize, harikasın. Stokladığım ve vazgeçemeyeceğim bir ürün oldu güneş kremin. Sayende makyajsız dolaşıyorum artık :)) şiddetli tavsiye içerir..
İsim: Pelin G.
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Seda Altın= GÜVEN…. Tüm ürünlerini kullanmış memnun kalmış birisi olarak yorumumu yapıyorum ŞAHANE ürün.. Bir güneş kreminden daha fazlası.. Çıkacak olan serumları sabırsızlıkla bekliyorum ❤❤
İsim: M** K**

Yorum: Seda Altın ismini hep duyardım ama hiç ürünlerinden almamıştım. 3 al 2 öde kampanyasından bb krem güneş kremi ve saç bakım suyu aldım gerçekten üç üründe efsane. Güneş kreminde 3 al 2 öde kampanyasına yetiştim ve stok yaptım yaz aylarında çok işime yarayacak. İyi ki varsın Seda Altın♥
İsim: G** Ö**
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: Çok iyi bir güneş kremi. Stoklamak için indirim kovalıyorum. Alıyorum, aldırıyorum. Yumuşacık dokusu, göz yakmayan formülü, mis kokusu… Çanta boyu olması ayrıca kolaylık. Hep yanımda.
İsim: E** K** Y**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: Efsane efsane efsane. Sonunda yıllardır aradığım güneş kremimi buldum. Ne zamandır Seda hanımın bu kremi çıkarmasını bekliyordum. Şimdiden 9 tane stokladım. Hem nemlendirici, hem koruyucu, hem yağlı his bırakmıyor hem de emilimi çok güzel❤ daha ne olsun. Sonsuz teşekkürler Seda Altın👏👏👏
İsim: Pınar A.
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Mayıs 2023

Yorum: yüzüme sakin güneş kremi değil bakım kremi sürüyorum o kadar güzel ki emilimi nemlendirmesi ben seda altının kendi sitesinden almıştım 3 al 2 öde olunca dayanamadım stok yapmak için 3 tane daha aldım hatta indirim uzayınca bugün son gün diye 3 tane daha aldım çünkü annemde denedi beğendi belli ki beraber kullanıcaz stok şart oldu 🙈
İsim: Z** S**
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: tek kelimeyle mükemmel kokusu yapısı herşeyiyle harika ve bence en önemlisi kesinlikle göz yakmaması o kadar hassaski gözlerim günes kremini burnuma sürünce bile gözlerim yanıyordu ilk çıktığında ön siparişle almıştım denemek için günlerdir kullanıyorum bayıldım resmen kampanyayı görünce hemen stok yaptım tabi
İsim: V** Ç**

Yorum: cağnım sedacım sen harikalar diyarından mı geliyorsun bilmiyorum her ürününü gözüm kapalı alıyorum şimdiden 3 tane aldım cildime parlaklık ve nem geldi ilk defa yüzüm yanmıyor nemlendirici gibi kullanmasım var ama 🤔 küçücük zaten bitmesin işte teşekkür bir borç bilirim tatlım
İsim: **** ****

Yorum: harika bir ürün sürekli stokluyorum ..çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum ..seda 1 numara
İsim: F** Ö**
Beden: 23 Kasım 2023

Yorum: Normalde hiçbir ürüne yorum yapmayan ben, kremi üç gün kullanıp koşarak yorum yapmaya geldim işte bu güneş kremi öyle müko bir krem arkadaşlar. Yağlı ve akneli cildimde ufacık bir yağlanma ve parlama bile yapmadı. Makyaj bazı olarak da kullandım her şeyi denedim yok ya krem yüzümü yağlandırmıyor hayret ya kddjsk bunun ne büyük mucize olduğunu yağlıDevamını Oku
İsim: m** ö**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Seda altının çıkardığı bir ürünün kötü olma olasılığı diye bişey yoktur. Güneş kremindede şahsen öyle oldu bir kaç gün denedim hem normal hem makyaj altına benim için önemli olan özellikler koruyuculuğu ve yüzümdeki duruşsu hem kolay emirim hem korumasılığı mükemmelll ❤❤❤ kuru ciltliler seveceği bir krem nemlendirme özelliği çok iyi benim cildimDevamını Oku
İsim: G** Ç**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Bittikçe alacağım her indirimde stoklayacağım mükemmel kremimmmm
İsim: A** T**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Stok yapacagim en güzel güneş kremi ağırlık ve yağlanma yapmıyor süper ötesi bir ürün
İsim: H** Y**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Seda altına güvenerek aldım harika bir ürün güneş kremi bagımlısı olarak
İsim: M** D**
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: O kadar güzel güneş kremi ki kesinlik şans verin. Kıvamı olsun, su bazlı olması olsun tam aşık olunacak bir krem. Cildim yağlıdır ne kadar güneş kremi denediysem hep sivilce çıkarttı kesinlikle sivilce çıkartmıyor ve çabuk emiyor sıfır beyazlık. İndirimdeyken stoklarımı bile yaptım. Kesinlikle stoklu gidin derim
İsim: s** s**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: stok yapin indirime girdikçe mutlaka
İsim: e** s**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Ben aşık oldum 🤩 o kadar güzel kiiii bebek gibi yaptı alın aldırın denedim şimdi stok yapacm 30 ml ona dikkat edin ama azıcık bile yetiyor epey gider gibi seda hocam yine yaptın yapacağını ❤❤
İsim: M** D**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: Yani şurdan başlıyım öyle her ürüne yorum yapmam asla. Sırf elite olmak için geçiştiririm evet güzel evet beğendim hı hı falan filan. Senelerdir trendyol uygulamasını kullanıyorum ve samimi bir şekilde ilk defa içten bir yorum yapmak istiyorum. La roche posay kullandım missha markasını denedim bioderma ve aklınıza gelebilecek her türlü markayı. HepDevamını Oku
İsim: M** Y**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Kendime de aldım anneciğime de aldım 🥰🥰🥰 gerçekten hiç göz yakmıyor yağlı hissi yok. Evden çıkmadan nemlendirici olarak kullanıyorum. Çatlak kreminizide bütün kış bacaklarıma nemlendirici olarak kullandım hiç kurımadı cildim ki benim çok kuru bacaklarım. hepsi şahane ben stok yapmıştım hepsinden yapın derim🥰🥰
İsim: G** İ**

Yorum: Yine muhteşem bir ürün daha 😍 ön sipariş ile aldım kullandım ve resmen bayıldım. Hemen burdan da stoklarımı yaptım. Asla yapış yapış hissi yok, mükemmel bir nemlendirici ve göz yakmıyor🥰 Alın, aldırın arkadaşlar ( ben arkadaşlarıma aldırıyorum 😂)
İsim: ö** b**

Yorum: Ürün gerçekten mükemmel bir ürün. O kadar soft ki yüzünde var mı yok mu belli değil. Veeeee Seda ALTIN ürünü gözüm kapalı alırım diğer her ürününü kullandım ve güzel sonuçlar aldım. Güneş kremini ön siparişten aldım düşünün yani nasıl güvenmişim🙃 kesinlikle alın aldırın. Hatta gece yatarken bile nemlendirici olarak sürüyorum bazen engel olamıyorumDevamını Oku
İsim: Ceren D.
Beden: 30 Mayıs 2023

Yorum: On numara beş yıldız bir güneş kremi karma cildime cok iyi gelio hafif yapıda cok güzel kıvamı herseyi tebrikler sedaaltın👏🏻
İsim: F** A**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: İlk kendi sitesinden ön satış ile almıştım, çok kolay emilen yağlandırmayan nefis bir güneş kremi. Zararlı içerikler yok gibi, buradan da 3 al 2 öde ile yedekledim annemle bana ;)
İsim: G** Ö**

Yorum: Şu günlerde en büyük uğraşım Seda Hanım’ın spor videoları. Sonra kim bu Seda hoca diye bakarken kremine denk geldim. Kremin yapısını çok sevdim nemlendirici gibi. Yazın dudak üstü bölgemde leke oluşumunu da önlerse tamamdır bu iş ✨ Seda Hanım’ı severek takip etmeye ve ürünlerini almaya devam edeceğim:) Sizinkisi gerçekten bir başarı hikayesi. NiceDevamını Oku
İsim: A** C**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Seda hocamı teeeee pilates zamanlarımdan tanırım kendisi Kadar dürüst bir insan görmedim ben bile yanında az dürüst kalırım. Yaptıgı her iş okadar güzel ki her ürün oladar 10 yıldız ki bu kremi alıp kullanmak cildimin parlaması beni aşırı mutlu etti çünkü ben aşçıyım yemek buharları güzel cildimi mahvetti Seda hocam allah sizden razı olsun sizin saDevamını Oku
İsim: irem ş.

Yorum: Yaaaa yok böyle birşey bugün geldi hemen denedim anında cilt emiyor yani 10-15 sn sonra sanki yok gibi ama etkili. Eşimede aldım su bazlı dışında krem kullanmaz zor beğenenlerden kendileri ve onunda onaynı aldıysak kacırmayın kampanyadayken stok yapın
İsim: F** g** A**

Yorum: Şimdiye dek kullandığım en iyi güneş kremi, çok hafif, yağlı his yok, kolay emiliyor ve kokusu efsane, ayrıca kullanımı da çok kolay bu şişede, şiddetle tavsiye ederim, Seda Altın harbiden ne diyorsa o , en güvendiğim başarılı kandınlardan, tebrik ediyorum
İsim: E** S**

Yorum: Şahane bi krem yapmış göz yakmayan miss kokulu şiddetle tavsiye 3 al 2 öde kampanyasında stokladım. Seda Altın şahane detay iyi ki sizi tanıdım ürünlerinizi kullanma fırsatı buldum 💜💜💜💜💜
İsim: Sakine Ö.

Yorum: henüz denemedim ama seda altına güvenim tam olduğundan alıp yaz için stok yaptım. mevcutta ki kredmim bitince başlayacağım.
İsim: j** ç**
Tarih: 01 Haziran 2023

Güneş Kremi Spf 50 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: merhaba. urun kimyasal filtreli midir?
Cevap: Merhaba, kimyasal filtrelidir. içerik bilgisi: AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCERIN, ISOPROPYL MYRISTATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, OCTOCRYLENE, BUTYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, PARFUM, TRIETHANOLAMINE, CARBOMER, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, LECITHIN, SODIUM HYALURONATE, TETRASODIUM EDTA, HYPERICUM PERFORATUM EXTRACT, ARBUTUS UNEDO FRUIT EXTRACT, MALVA SYLVESTRIS EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL.

Soru: Merhaba gunes kreminizi 3 yaş cocuga sürebilirmiyim diğer kızım 10 yas kullanabilirmiyim. Cocuklarima
Cevap: Merhaba doktorunuza danışıp kullanmanızı öneririz.

Soru: içerik bilgisi paylaşır mısınız
Cevap: Merhaba, içerik bilgisi: AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCERIN, ISOPROPYL MYRISTATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, OCTOCRYLENE, BUTYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, PARFUM, TRIETHANOLAMINE, CARBOMER, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, LECITHIN, SODIUM HYALURONATE, TETRASODIUM EDTA, HYPERICUM PERFORATUM EXTRACT, ARBUTUS UNEDO FRUIT EXTRACT, MALVA SYLVESTRIS EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL.

Soru: 50 ml 30 mlimmi
Cevap: merhaba ürün 30 ml dir

Soru: merhabalar 3 yaş oğlum için uygun mu kullanabilir mi
Cevap: Merhaba doktorunuza danışmanız daha doğru olacaktır.

Soru: Merhaba brozlaştırıcı kakao krem ne zaman stoğa girer acaba
Cevap: Merhaba yakın zamanda stoklarımız güncellenmeyecektir.

Soru: 2 yaşındaki kızıma kullanabilir miyim içerik olarak temiz midir ?
Cevap: Merhaba içerisindeki herhangi bir bileşene karşı alerjisi yok ise kullanabilirsiniz. Bunun için cildinde küçük bir bölgede deneyebilirsiniz.

Soru: Merhaba, yüz için kullanıma uygun müdür?
Cevap: Merhaba uygundur

Soru: Merhaba beyaz tenliyim, genelde kızarıyorum ama ben brozlaşmak istiyorum sizce bu ürün uygun mu?
Cevap: Merhaba koruyuculudur bronzlaşmak için uygun bir ürün değildir :) Koruyucu krem üzerine bronzlaştırıcı sürebilirsiniz.

Soru: mrb 12-13 yaş için kullanıma uygun mu
Cevap: Merhaba cildinizde küçük bir bölgede denedikten sonra kullanabilirsiniz.

Soru: Hamileler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba içeriğindeki herhangi bir bileşene karşı alerjiniz yok ise kullanabilirsiniz 🌸

Soru: Merhaba bronzlaştırma özelliği var mıdır ?
Cevap: Merhaba 50+ faktör çok yüksek korumalıdır bronzlaştırmaz

Soru: urun çok güzel kullanıyorum fakat 50 ml olsa daha iyi olur :)
Cevap: Merhaba şuan için tek ml seçeneğimiz mevcuttur :)

Soru: merhaba bubble kokulu gunes yagi harikaydi ,neden yok:(((((
Cevap: Merhaba stoklarımız tükendi, önümüzdeki yaz stoklarımız güncellenecektir :)

Soru: su bazlı mıdır
Cevap: Merhaba su bazlıdır.

Soru: Merhaba, ürün su bazlı mıdır ? Sivilce yapar mı ?
Cevap: Merhaba ürün su bazlıdır, yağlı ciltler için uygundur, yağlanma yapmaz. Mineral filtre içermemektedir

Soru: 3 aylık bebekte kullanabilir miyiz
Cevap: Merhaba çok küçük olduğu için doktorunuzun tavsiyesini kullanmanızı öneririz

Soru: göz çevresine de sürebilir miyiz ürünü?
Cevap: Merhaba sürebilirsiniz

Soru: göz çevresine uygulanır mı
Cevap: Merhaba göz ile temas etmeyecek şekilde uygulayabilirsiniz.

Soru: kaç ml acaba
Cevap: Merhaba 30 ml'dir.

Güneş Kremi Spf 50 Ürün Resimleri

Güneş Kremi Spf 50 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü