Güneş Kremi - SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 ML - Yeni Nesil Kore Filtreli Alınır Mı ?

Seydanur

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
532
0
0
Güneş Kremi | SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 ML | Yeni Nesil Kore Filtreli Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Güneş Kremi | SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 ML | Yeni Nesil Kore Filtreli Güncel Fiyatı 200.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Güneş Kremi | SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 ML | Yeni Nesil Kore Filtreli Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Güneş Kremi | SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 ML | Yeni Nesil Kore Filtreli Hakkında yaklaşık 2992 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Güneş Kremi | SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 ML | Yeni Nesil Kore Filtreli Ürün Özellikleri

Yeni nesil Kore filtreleri ile formülize edilmiştir._x000D_
Özel formülü sayesinde beyazlık bırakmaz. _x000D_
SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem, güneşin zararlı ışınlarının sebep olduğu, cilt lekelenmeleri ve yaşlanma belirtileri gibi durumlar için özel olarak geliştirilmiştir. _x000D_
İçerisindeki SPF 50+ ile cildinize UVA/UVB koruma sunarken, güneş ışınlarına karşı kalkan görevi görerek, tek ton ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlamaya yardımcı olur. _x000D_
İçerisinde bulunan Alpha Arbutin ile de varolan lekeleri hedef almaktadır. _x000D_
Kullanım Şekli/Uyarılar: Güneşe çıkmadan 15-20 dakika önce ürünü cildinize uygulayınız. Güneşte uzun süre kalacaksanız daha iyi koruma sağlamak için 2 saatte bir uygulamayı tekrarlayınız. Haricen kullanılır. Tahriş olmuş ciltte kullanmayınız. Gözle direkt temasından kaçınınız, temas halinde bol suyla yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz. Güneşe karşı koruyucu ürünler kullanıyor olsanız bile (özellikle saat 10.00-16.00 arası) uzun süre güneşe maruz kalmaktan kaçınınız. Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Koruyucu kıyafetler giyiniz. _x000D_
Saklama Koşulları: Ürünü +5 ile +25 derece arasında oda sıcaklığında saklayınız. Ürünü aşırı sıcaktan ve doğrudan güneş ışığından koruyunuz. _x000D_
_x000D_
Ingredients: Aqua, Oryza Sativa Bran Water, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Zinc Oxide, C12-15 Alkyl Benzoate, Propylene Glycol, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Alpha-Arbutin, Stearic Acid, Niacinamide, Allantoin, Diacetyl Boldine, Sodium PCA, Decyl Glucoside, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Potassium Cetyl Phosphate, Inulin Lauryl Carbomate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Lactid Acid, Sodium Benzoate, Tetrasodium EDTA._x000D_
_x000D_

Güneş Kremi | SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 ML | Yeni Nesil Kore Filtreli Ürününün Satıcısı, Maru.Derm Güneş Kremi | SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 ML | Yeni Nesil Kore Filtreli ürününü 200.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Güneş Kremi | SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 ML | Yeni Nesil Kore Filtreli Kullanıcı Değerlendirmeleri
200.0 Tl ye satışta olan Güneş Kremi | SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 ML | Yeni Nesil Kore Filtreli Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2992 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: lekelerime çok iyi geldi. yapışmıyor surata üstelik 💐🥰
İsim: Z** S**
Tarih: 17 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MaruDerm

Yorum: Günlük olarak zaten kullandığım bir ürün bittikçe stoklanmalık ve bu markanın kullandığım bütün ürünlerinden memnunum ve kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: B** Ş**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Annem için aldım çok memnun hemen ikinciyi stok yapıcaz
İsim: C** ç**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: İçindei pirinc sütü ile cilt kararmalarinin rengini açıyor.Yeni leke oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Üstelik vegan.Iyi de koruyor.
İsim: **** ****
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: çok etkiliydi onun için aldım parlak görüzukturuyordu yüzümü
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Cildimle en iyi bütünleşen güneş kremi bu oldu . Beyaz beyaz kalmıyor ciltte hemde çok kolay emiliyor . 😍
İsim: h** a**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: Asla çantamdan ayırmıyorum leke oluşumunu engelliyor ve cildi çok güzel nemlendiriyor severek kullanıyorum
İsim: U** Ö**

Yorum: leke karşıtı bir güneş kremi arıyorsanız mutlaka tercih etmelisiniz ben kullandığımdan beri lekelerimde açılma oldu

Yorum: Bu fıyattan, hem vegan, hem güzel bir ürünün denemek ayri bir mutluluk😍😍 bence stok yapmalik bir ürün😍
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: çantamdan eksik etmedıgım bir ürün 50 artı koruyucu olması harıka ve koruyuculuğu çok ıyı emilimi kolay cıldıme sürdüğümde kolayca emilim sağlıyor paketleme ozenlıydi
Tarih: 06 Eylül 2024
Satıcı: ARTI MAĞAZA

Yorum: mükemmel bir emilimi var gün boyu güneşin altında gezdim

Yorum: aradığım güneş kremini buldum harika bir şey
İsim: k** ö**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Eşim için aldım ve çok memnun kaldı. Tüm gün dışarıda çalışıyor ve gerçekten koruyuculuğu çok yüksek.

Yorum: İçeriğindeki pirinç sütü sayesinde cilt kararmalarının rengini açıyor yeni leke oluşumunu engelliyor
İsim: M** K**
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: Cildimde oluşan güneş lekeleri için aldım ve şuan gerçekten işe yaradigini görüyorum💕
İsim: T** T**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: bu güneş kremini yaz kış kullanırım cildim de leke oluşumunu engelliyor ve lekelerin azalmasına da yardımcı oluyor severek kullanıyorum

Yorum: Güneş kremi mükemmel çok beğendim çok güzel koruyor çok güzel nemlendiriyor leke karşıtı olması da ayrı güzel
İsim: Y** E** Ö**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: uzun zamandır bir güneş kremi arayışındaydım Bu güneş kremine kullanmaya başladığımdan beri cildim ışıl ışıl çok memnunum etkisi çok güzel
İsim: L** K**

Yorum: yüzümde devamli leke çıktığı için bu güneş kremini aldım. hem üzümde ki lekelere iyi geldi hemde yeni oluşacak lekelerin önüne geçti. tavsiye ediyorum
Tarih: 11 Nisan 2024

Yorum: güvenle kullanabileceğim bir güneş kiremi sürekli evimde bulunduruyorum çok memnunum

Yorum: tam koruma yumuşak lık cildim cok güzel harika ötesi ürünlerden
İsim: N** A**

Yorum: kullanımı çok kolay leke karşıtı ve aynı zamanda güneş kremi olması benim vazgeçilmez ürünüm
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Artık rahatlıkla güneşe çıkıyorum cok teşekkür ederim.

Yorum: ambalajı paketlemesi cok sağlamdı dökülmeden geldi ve cildimde asla pul pul olmuyor emiyor ve beyazlık da bırakmıyor harika bi güneş kremi

Yorum: Aradığım güneş kremini buldum sonunda çok güzel bir ürün
İsim: N** K**

Yorum: Yaz ayları severek kullandığım bir güneş kremi koruması çok güzel baya etkili bir ürün cildimi daha canlı gösteriyor

Yorum: çok güzel güneş kremi yapısı da çok güzel hemde lekerlerime çok iyi geldi düzenli şekilde kullanıyorum etkisini görüyorum
İsim: c** b**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Harika bir ürün çok iyi koruyor cildi yanımdan eksik etmeyeyim ürünlerden biri
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Yazlı kışlı elimin gittiği güneş kremim. Beyaz tenli biri olarak çok memnunum
İsim: b** t**

Yorum: Muhteşem bir ürün iyiki almışım bundan sonra favori ürünüm
İsim: E** B**

Güneş Kremi | SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 ML | Yeni Nesil Kore Filtreli Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Tüm vücuda kullanılır mı sadece yüz mü
Cevap: Merhabalar, hem yüz hem vücut için kullanıma uygundur

Soru: lütfen bekliyorm
Cevap: Siz bilgi vereceğiz, sağlıkla kalınız

Soru: rozali cilde hangi güneş kremi uygundur
Cevap: Merhabalar, pembe renkli güneş kremimizi kullanmanızı öneririz

Soru: sivilceli sivilceye yatkın beyaz tenli cildim var ama hangi renk güneş kreminin daha uygun olduğunu anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Cevap: Merhabalar mor renkli güneş kremini kullanabilirsiniz

Soru: merhaba ürün beyazlatıcı etkilimi yani kremi sürünce yuzde beyazlama oluyor mu
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim düzenli kullanımda faydasını görürsünüz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: yüz dışında kol, karın bölgelerine vs. sürülebilir mi?
Cevap: Merhabalar, yüz dışında da kullanabilirsiniz.

Soru: Kaç yaşa kadar uygundur
Cevap: Merhabalar, 13 yaş ve üzeri için uygundur.

Soru: cildim kuru bu gunes kremi olurmu
Cevap: Merhabalar, kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba! Ürün su mu yağ bazlımı gözleri yakıyor mu
Cevap: Merhabalar, su bazlıdır

Soru: çocukların kullanımına uygun mu ?
Cevap: Merhabalar, 13 yaş ve üzeri için uygundur

Soru: merhaba göz altı sürülebilir mi
Cevap: Merhabalar evet göz altı kullanımı için uygundur✨💚

Soru: hassas ciltler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 13-14 yaş için uygun mudur
Cevap: Merhabalar uygundur

Soru: Ürün açıklamasında kimyasal filtre mi mineral filtre mi olduğu yazmiyor,, bizim içerik listesine bakarak bunu anlamamız da zor... Sorulduğunda açıklamada yaziyor demişsiniz, baktim yok,, mecburen siz söyleyeceksiniz.. Biomeden nasıl alalım??? Kimyasal filtreli mi mineral filtreli mi?.. Ayrıca sorulduğunda "ürün açıklamasında yazıyor" yazmak yerine "kimyasal" ya da "mineral" diyerek "tek kelime ile cevaplayabilirsiniz.. İnanin ürün açıklamasına yonlendirmekten daha pratik,, ama tabi "cevabı bilene"... Bazı çok basit ürünle ilgili en temel soruları öyle bir geçiştiriyirsunuz ki... "İki ürün arasındaki fark nedir?"e "Birbirinden tamamen farklı" diyebikiyirsunuz.. Karşınızdaki farkli olduğunu biliyor zaten o yüzden soruyor... Bu yanitları kim veriyor bilmiyorum ama Pes dedirtiyorsunuz.. MaruDerm kullaniyorum, memnunum,, ama size soru sormak ve cevap alabilmek gerçekten zor iş. Şimdi, bu guneş kremi kimyasal filtreli mi, Mineral filtreli mi??? Net cevap lütfen.
Cevap: Merhabalar, efendim yeni nesil Kore filtreleri ile formülize edilmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Turuncu olan leke karşıtı güneş kremiyle arasındaki fark nedir
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. içerikleri tamamen farklıdır efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: akneye eğilimli cilt için kullanılabilir mi
Cevap: Merhabalar, kullanabilirsiniz

Soru: ürünüm ne zaman gelir peki
Cevap: Size bilgi vereceğiz

Soru: ben birkaç güneş kremi denedim.göz çevremede suruyorum.ama emilmeye basladiktan sonra gözlerimde aşırı yanma oluyor.bu urundede olurmu diye korkuyorum.denize girince etrafı göremiyorum .çok canımı yakıyor.bunun olmayacağını söyleyebilir misiniz?
Cevap: Merhabalar, göze kaçması durumunda hafif bir yanma olmaktadır. Güneş kremlerimiz emilimi kolay olup denizde akma durumu çok daha az olmaktadır

Soru: yağlı ciltlere uygunmu, değilse hangi güneş kremini önerirsiniz?
Cevap: Merhabalar , uygundur. Kullanabilirsiniz

Soru: sivilce oluşumuna sebep olur mu bu güneş spreyi
Cevap: Merhabalar, sivilce oluşumuna sebep olmaz.

Güneş Kremi | SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 ML | Yeni Nesil Kore Filtreli Detaylı Resimler

Güneş Kremi | SPF 50+ Leke Karşıtı Güneş Kremi 50 ML | Yeni Nesil Kore Filtreli En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü